Cupsell

Cupsell

Cupsell jest kolejnym programem partnerski, który jednak znacznie różni się od pozostałych. Mamy tu zdecydowanie większą kontrolę nad procesem sprzedaży oraz kreacji produktu. Tworzymy tutaj własny sklep internetowy, tworzymy wzory na koszulkach, bluzach, kubkach itp. Sami ustalamy ich cenę i jest to w zasadzie wszystko na czym musimy się skupić. Zarówno produkcję, dystrybucję jak i płatności załatwia za nas strona Cupsell.

rejestracja

Cupsell – tworzenie i zarządzanie sklepem

Cupsell

Aby stworzyć sklep otwieramy zakładkę “Twoje konto” -> “Twoje sklepy”. Następnie będzie trzeba wypełnić odpowiednie pola takie jak adres, nazwa, opis, banner czy logo sklepu. W tym momencie sklep w cupsell jest już utworzony więc można przejść do zaawansowanych opcji, które pozwolą go spersonalizować.

Ustawienia sklepu:

 • Podstawowe – jest to to samo okno, które widoczne było w czasie tworzenia sklepu. Można tutaj wpisane dane edytować.
 • Zaawansowane – możliwość podpięcia sklepu pod własną domenę, ustawić tło, ilość produktów na stronie, dodać dane kontaktowe czy podpiąć kod Google Analytics.

Zarządzanie sklepem

 • Asortyment – tutaj dodajemy wszystkie produkty, które mają być widoczne w naszym w sklepie. Ogranicza się to w zasadzie do wyboru kolorów, nadruków czy napisów. Oprócz gotowych szablonów można również wgrywać własne grafiki czy tworzyć napisy.
 • Kategorie – tutaj tworzymy dodatkowe kategorie w sklepie. W przypadku dużej ilości produktów ułatwi to nawigację potencjalnym klientom.
 • Strony (zakładki) – dodatkowe zakładki jak np. generator koszulek, który pozwoli klientowi na samodzielne wybranie wzoru.
 • Opinie o sklepie – oceny oraz opinie zostawione przez klientów

Pozostałe opcje

 • Promocja sklepu to po prostu bannery reklamowe czy ramka sklepu do wklejenia na stronę.
 • Szablony sklepu pozwalają zmienić domyślny wygląd na inny.
 • Dodaj nowy widget to różnego rodzaju dodatki do strony jak np. przycisk lubię to czy filmik na youtube.
 • Wyślij newsletter – pozwala wysłać wiadomość do ludzi, którzy kupili coś w naszym sklepie.

Zarobki w Cupsell

Prowizja w tym programie partnerskim jest całkowicie zależna od nas. Cupsell ma ustaloną własną cenę każdego produktu do którego doliczamy swoją marżę. Może to być zarówno stała kwota jak np. 10zł lub procentowa np. 15% ceny bazowej. Strona posiada również dwupoziomowy system poleconych ze stawkami odpowiednio 1zł i 0,50zł od sprzedanej sztuki.

Minimalne saldo konta potrzebne by zlecić wypłatę to 200zł i wszystkie dokonywane są na konto bankowe.

Zobacz też inne programy partnerskie.

Zostaw komentarz

2 Komentarze

 1. Fajna stronka. Można zarobić i to całkiem sporo, wystarczy dobra promocja sklepu, zresztą jak w każdym programie partnerskim.

 2. To jeden z tych sposobów zarabiania przez Internet, nad którymi trzeba trochę posiedzieć.Żeby otworzyć swój własny sklep z koszulkami na CupSell, musisz mieć dobry pomysł na wzory i umieć te wzory wykonać (albo znaleźć kogoś, kto za niewielką opłatą lub za jakiś procent przyszłego zysku ci w tym pomoże). Ale – jeśli nic nie sprzedasz, nic też nie tracisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *