Cashinpills

Cashinpills

Cashinpills to jeden z najpopularniejszych programów partnerskich, który skupia się głównie na produktach dotyczących zdrowia, urody, odchudzania, fitnessu i seksualności. Osoby współpracujące ze spółką JPT mogą liczyć na nieprzeciętne prowizje i bardzo korzystne warunki.

rejestracja

Cashinpills – produkty

Od 2010 roku istnieje w Polsce Cashinpills, czyli program partnerski prowadzony przez cypryjską spółkę JPT Investment Partners Limited. Firma ta zdecydowała się postawić przede wszystkim na afiliację, która stała się jej głównym kanałem sprzedaży. Oferowanymi produktami są przede wszystkim suplementy diety. Do dyspozycji są trzy kategorie produktów – zdrowie i uroda, sprawność seksualna, odchudzanie i fitness. W ofercie nie brakuje suplementów pomagających rzucić palenie, obniżających poziom cholesterolu, usuwających cellulit, chroniących stawy, leczących trądzik, hamujących łysienie, powiększających piersi, wybielających zęby, powiększających penisa, zapobiegających przedwczesnemu wytryskowi, przedłużających stosunek, zwielokrotniających orgazm, na potencję, zwiększających libido, zwiększających wytrysk, oczyszczających organizm, odchudzających, zwiększających przyrost masy mięśniowej, spalających tkankę tłuszczową oraz wiele innych. Co ciekawe, wszystkie z proponowanych produktów są pochodzenia naturalnego i cieszą się pozytywnymi opiniami, a więc partnerzy programu nie muszą martwić się tym, że zachęcają do zakupu przysłowiowych bubli.

Każdy z produktów w Cashinpills ma własną stronę zoptymalizowaną pod kątem konwersji. W zależności od kategorii produktu, do dyspozycji są strony typu sales letter czy też bardziej rozbudowane i profesjonalne strony zawierające szczegółowe dane związane z danym produktem.

Prowizje, płatności i materiały reklamowe

Każdego afilianta z pewnością interesuje kwestia prowizji. W przypadku Cashinpills można liczyć na nieprzeciętne kwoty, gdyż prawie zawsze prowizja wynosi 30% od sprzedaży danego produktu, gdzie cena większości z nich oscyluje w granicach 100 złotych. Warto od razu wspomnieć, że zwykle produkty te często występują w dwupakach czy nawet w wersji trzech opakowań. Jeśli chodzi i wypłatę środków, to jest to kwestia indywidualna. Partner programu sam ustala minimalną kwotę wypłaty – najniższa wynosi 200 złotych. Przelewy realizowane są między dziesiątym a piętnastym dniem każdego miesiąca, a do wyboru są następujące metody płatności: przelew, czek, paxum, EPESE, WebMoney oraz BitCoin.

Afilianci mają do dyspozycji sporo materiałów reklamowych w postaci linków reklamowych, bannerów, artykułów z synonimami, wycinek z gazet, referencji, szablonów stron i formularzy iframe. Można także liczyć na support ze strony swojego opiekuna czy też zasięgnąć rady na forum programu. Produkty można zaś promować w 32 krajach.

Zobacz też inne programy partnerskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *