Cashinpills

Cashinpills to jeden z najpopularniejszych programów partnerskich, który skupia się głównie na produktach dotyczących zdrowia, urody, odchudzania, fitnessu i seksualności. Współpracując ze spółką JPT możemy liczyć na nieprzeciętne prowizje i bardzo korzystne warunki. Co warto wiedzieć o tym programie partnerskim i jak w nim zarabiać?

Cashinpills – co to?

Od 2010 roku istnieje w Polsce Cashinpills, czyli program partnerski prowadzony przez cypryjską spółkę JPT Investment Partners Limited. Firma ta zdecydowała się postawić przede wszystkim na afiliację, która stała się jej głównym kanałem sprzedaży. Warto również wspomnieć oficjalnym forum programu partnerskiego, które dostępne jest także w języku Polskim.

Produkty

Oferowanymi produktami są przede wszystkim suplementy diety. Do dyspozycji mamy trzy kategorie produktów

 • zdrowie i uroda,
 • sprawność seksualna,
 • odchudzanie i fitness.

W ofercie nie brakuje suplementów pomagających rzucić palenie, obniżających poziom cholesterolu, usuwających cellulit, chroniących stawy, leczących trądzik, hamujących łysienie, powiększających piersi, wybielających zęby, powiększających penisa, zapobiegających przedwczesnemu wytryskowi, przedłużających stosunek, zwielokrotniających orgazm, na potencję, zwiększających libido, zwiększających wytrysk, oczyszczających organizm, odchudzających, zwiększających przyrost masy mięśniowej, spalających tkankę tłuszczową oraz wiele innych.

Co ciekawe, wszystkie z proponowanych produktów są pochodzenia naturalnego i cieszą się pozytywnymi opiniami, a więc partnerzy programu nie muszą martwić się tym, że zachęcają do zakupu przysłowiowych bubli.

Każdy z produktów w Cashinpills ma własną stronę zoptymalizowaną pod kątem konwersji. W zależności od kategorii produktu, do dyspozycji mamy strony typu sales letter czy też bardziej rozbudowane i profesjonalne strony zawierające szczegółowe dane związane z danym produktem.

Prowizje

Każdego afilianta z pewnością interesuje kwestia prowizji. W przypadku Cashinpills możemy liczyć na nieprzeciętne kwoty rozliczane w modelu CPS, gdzie prawie zawsze prowizja wynosi 30% od sprzedaży danego produktu, a cena większości z nich oscyluje w granicach 100 złotych. Warto od razu wspomnieć, że zwykle produkty te często występują w dwupakach czy nawet w wersji składającej się z trzech opakowań. 

Ile możemy zarobić?

To ile zarobimy w programie partnerskim Cashinpills jest uzależnione przede wszystkim od tego, jak wielu klientów jesteśmy w stanie pozyskać. Łatwo zauważyć, że prowizje od sprzedaży są tutaj naprawdę spore, więc nawet przy kilkudziesięciu sprzedażach w miesiącu możemy zarobić przynajmniej kilkaset złotych. Oczywiście potencjał zarobkowy jest tutaj praktycznie nieograniczony i tylko od nas samych zależy ile dokładnie zarobimy.

Wypłata z Cashinpills

Jeśli chodzi i wypłatę środków, to jest to kwestia indywidualna. Jako partner programu sami ustalamy minimalną kwotę wypłaty, ale najniższa wynosi 200 złotych. Przelewy realizowane są między dziesiątym a piętnastym dniem każdego miesiąca, a do wyboru mamy następujące metody płatności:

 • przelew na konto bankowe,
 • czek,
 • paxum,
 • EPESE,
 • WebMoney,
 • w postaci kryptowaluty bitcoin. Warto zwrócić, że jest to jeden z nielicznych programów partnerskich, który oferuje taką możliwość. Oczywiście decydując się na wypłatę w postaci tej kryptowaluty, musimy wiedzieć czym są portfele kryptowalut.

Gdzie promować produkty?

Produkty możemy promować praktycznie w każdym miejscu, nawet zwyczajnie wysyłając link znajomym, choć nie jest to najlepsza metoda. Dużo lepszym rozwiązaniem jest choćby założenie własnego bloga lub influencer marketing. Warto wziąć pod uwagę zwłaszcza pierwszą opcję, gdyż zarabiać na blogu możemy na wiele różnych sposobów, a programy partnerskie to tylko jeden z nich.


jak założyć bloga

Założyć własnego bloga możemy w zasadzie w kilka minut, wykorzystując do tego płatne lub darmowe rozwiązania. Oczywiście każde ma swoje wady i zalety.


Materiały reklamowe Cashinpills

W Cashinpills mamy do dyspozycji sporo materiałów reklamowych w postaci linków, bannerów, artykułów z synonimami, wycinek z gazet, referencji, szablonów stron i formularzy iframe. Możemy także liczyć na support ze strony swojego opiekuna czy też zasięgnąć rady na forum programu. Produkty możemy zaś promować aż w 32 krajach, więc nie musimy ograniczać się do promowania ich jedynie w Polsce.

Program poleceń Cashinpills

Budowanie zespołu wydawców w programach tego typu nie jest niczym niezwykłym, więc i tutaj nie mogło zabraknąć tej możliwości. Od każdego pozyskanego wydawcy otrzymujemy dodatkowo 5% zarobków, które wygeneruje. Nie jest to najwyższa stawka, jaką znaleźć możemy w programach partnerskich, ale całkiem przyzwoita. Zwłaszcza, jeśli pozyskamy wielu subpartnerów, gdyż w ten sposób możemy zbudować spory dochód pasywny.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Programy partnerskie to jeden z bardziej dochodowych sposobów na zarabianie w internecie, jeśli wiemy jak i gdzie je promować. W necie jest sporo ciekawych, którym warto się przyjrzeć bliżej, gdyż Cashinpills to tylko jeden z nich. W przypadku programów partnerskich o tej samej tematyce, może okazać się, że inny serwis oferuje lepsze stawki za promowanie podobnych produktów. Zdarza się też, że miejsce w którym chcemy promować dane produkty porusza dużo szerszą tematykę, więc rejestracja w innych programach partnerskich może pomóc w osiągnięciu jeszcze większych zarobków. Oczywiście poza tym warto znać również inne sposoby zarabiania w internecie, których jest naprawdę sporo, a możemy je całkiem nieźle połączyć.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a część z nich nie wymaga od nas w zasadzie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Opinie o CashinPills

Program partnerski CashinPills ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, które możemy promować w wielu krajach co jest sporym plusem. Wysokie prowizje oraz dobre opinie internautów powodują, że zdecydowanie warto się nim zainteresować. Dodatkowo, po rejestracji otrzymujemy opiekuna konta, z którym możemy się kontaktować w razie problemów. Możemy to zrobić poprzez e-mail, telefon komórkowy, skype czy whatsApp, więc możliwości jest całkiem sporo.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do “Cashinpills”

 1. Swego czasu próbowałam sprzedawać produkty z tego programu na fanpage na Facebooku. Niestety branża mimo sporego zainteresowania, jest trudna w promowaniu. Wszystko dlatego, że wiele podobnych produktów można kupić zwyczajnie w aptece. No, ale myślę, że osoby, które mają powiązane tematycznie kanały mogą spróbować.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz