Cashinpills

Cashinpills to jeden z najpopularniejszych programów partnerskich, który skupia się głównie na produktach dotyczących zdrowia, urody, odchudzania, fitnessu i seksualności. Osoby współpracujące ze spółką JPT mogą liczyć na nieprzeciętne prowizje i bardzo korzystne warunki.

Cashinpills – co to?

Od 2010 roku istnieje w Polsce Cashinpills, czyli program partnerski prowadzony przez cypryjską spółkę JPT Investment Partners Limited. Firma ta zdecydowała się postawić przede wszystkim na afiliację, która stała się jej głównym kanałem sprzedaży. Warto również wspomnieć oficjalnym forum programu partnerskiego, które dostępne jest także w języku Polskim.

Produkty

Oferowanymi produktami są przede wszystkim suplementy diety. Do dyspozycji są trzy kategorie produktów – zdrowie i uroda, sprawność seksualna, odchudzanie i fitness. W ofercie nie brakuje suplementów pomagających rzucić palenie, obniżających poziom cholesterolu, usuwających cellulit, chroniących stawy, leczących trądzik, hamujących łysienie, powiększających piersi, wybielających zęby, powiększających penisa, zapobiegających przedwczesnemu wytryskowi, przedłużających stosunek, zwielokrotniających orgazm, na potencję, zwiększających libido, zwiększających wytrysk, oczyszczających organizm, odchudzających, zwiększających przyrost masy mięśniowej, spalających tkankę tłuszczową oraz wiele innych. Co ciekawe, wszystkie z proponowanych produktów są pochodzenia naturalnego i cieszą się pozytywnymi opiniami, a więc partnerzy programu nie muszą martwić się tym, że zachęcają do zakupu przysłowiowych bubli.

Każdy z produktów w Cashinpills ma własną stronę zoptymalizowaną pod kątem konwersji. W zależności od kategorii produktu, do dyspozycji są strony typu sales letter czy też bardziej rozbudowane i profesjonalne strony zawierające szczegółowe dane związane z danym produktem.

Prowizje

Każdego afilianta z pewnością interesuje kwestia prowizji. W przypadku Cashinpills można liczyć na nieprzeciętne kwoty, gdyż prawie zawsze prowizja wynosi 30% od sprzedaży danego produktu, gdzie cena większości z nich oscyluje w granicach 100 złotych. Warto od razu wspomnieć, że zwykle produkty te często występują w dwupakach czy nawet w wersji trzech opakowań. 

Wypłata z Cashinpills

Jeśli chodzi i wypłatę środków, to jest to kwestia indywidualna. Partner programu sam ustala minimalną kwotę wypłaty – najniższa wynosi 200 złotych. Przelewy realizowane są między dziesiątym a piętnastym dniem każdego miesiąca, a do wyboru są następujące metody płatności:

Materiały reklamowe

Afilianci mają do dyspozycji sporo materiałów reklamowych w postaci linków reklamowych, bannerów, artykułów z synonimami, wycinek z gazet, referencji, szablonów stron i formularzy iframe. Można także liczyć na support ze strony swojego opiekuna czy też zasięgnąć rady na forum programu. Produkty można zaś promować az w 32 krajach, więc nie musimy ograniczać się do promowania produktów jedynie w Polsce.

Program poleceń Cashinpills

Budowanie zespołu wydawców w programach tego typu nie jest niczym niezwykłym, więc i tutaj nie mogło zabraknąć tej możliwości. Od każdego pozyskanego wydawcy otrzymujemy dodatkowo 5% zarobków, które wygeneruje. Nie jest to najwyższa stawka, jaką znaleźć można w programach partnerskich, ale całkiem przyzwoita.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Cashinpills jest bardzo ciekawym programem partnerskim, ale czasem warto przyjrzeć się również innym. W przypadku programów partnerskich o tej samej tematyce, może okazać się, że inny serwis oferuje lepsze stawki za promowanie podobnych produktów. Zdarza się też, że miejsce w którym chcemy promować dane produkty porusza szerszą tematykę, więc rejestracja w innych programach partnerskich może pomóc w osiągnięciu większych zarobków. Oczywiście poza tym warto znać również inne sposoby zarabiania w internecie, których jest naprawdę sporo.

Programy partnerskie

programy partnerskie

Programy partnerskie to jeden z bardziej dochodowych sposobów na zarabianie w internecie, jeśli wiemy jak i gdzie je promować. W necie jest sporo ciekawych, którym warto się przyjrzeć bliżej.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W domu możemy zarabiać na wiele różnych sposobów, a część z nich nie wymaga od nas w zasadzie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Opinie o CashinPills

Program partnerski CashinPills ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, które możemy promować w wielu krajach co jest sporym plusem. Wysokie prowizje oraz dobre opinie internautów powodują, że warto zainteresować się tym programem partnerskim. Dodatkowo, po rejestracji zostaje nam przypisany opiekun konta, z którym możemy się kontaktować w razie problemów. Możemy to zrobić poprzez e-mail, telefon komórkowy, skype czy whatsApp, więc możliwości jest całkiem sporo.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do wpisu “Cashinpills”

  1. Swego czasu próbowałam sprzedawać produkty z tego programu na fanpage na Facebooku. Niestety branża mimo sporego zainteresowania, jest trudna w promowaniu. Wszystko dlatego, że wiele podobnych produktów można kupić zwyczajnie w aptece. No, ale myślę, że osoby, które mają powiązane tematycznie kanały mogą spróbować.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz