Sprzedawacz

Sprzedawacz

Sprzedawacz.pl jest portalem ogłoszeniowym, który posiada własny program partnerski. Współpracę z serwisem może nawiązać każdy kto chce dodatkowo zarobić na promowaniu tego serwisu. Po rejestracji dostępne stają się narzędzia w postaci widgetów, bannerów czy po prostu zwykłego linku.

rejestracja

Sprzedawacz – jak zarabiać

Sprzedawacz jest jednym z programów partnerskich, które wyświetlają odpowiednie reklamy na twojej stronie internetowej. Zarobek jest naliczany za pomocą CPC (Cost Per Click). Wystarczy, że potencjalny klient jedynie wejdzie na stronę dzięki umieszczonemu linkowi na blogu. W ten sposób jego posiadacz zarabia za każde jednorazowe kliknięcie.

Sprzedawacz to nie tylko CPC

Serwis nie wypłaca jedynie pieniędzy za odwiedzenie strony internetowej. Zarobek dzięki wyżej wymienionemu CPC stanowi jedynie mały procent tego, co można zyskać. Za każde kliknięcie w link można otrzymać cztery grosze, natomiast jeśli nasz klient złoży zamówienie, czeka nas bardziej obiecująca wypłata. W zależności od kwoty, jaką przeznaczy na wykupienie reklamy w serwisie, możemy od niej dostać od 15% do nawet 20%. Prosty rachunek – przy zakupach o wartości prawie 30 zł, dostajemy nieco ponad 6 zł. To jeszcze nie wszystko, ponieważ trzeba doliczyć jeszcze kliknięcia. Przy założeniu, że było ich 150, łączne wynagrodzenie to ponad 10 zł, czyli nawet aż 1/3 wartości trafia do portfela polecającego.

Polecanie serwisu Sprzedawacz

Jeśli ktoś, za twoim poleceniem zacznie współpracę z portalem sprzedawacz, zyskasz dodatkowe 5% od wartości zamówień pozyskanych przez subpartnerów (2% z drugiego i 1% z trzeciego poziomu). Jest to bardzo kusząca opcja dla wielu osób, gdyż pozwala na znaczne zwiększenie zarobków. Plusem jest także niski próg wypłaty, bo wynosi on tylko 100 zł. Dlatego już przy posiadaniu bardzo niskich zgromadzonych kwot możemy nimi swobodnie dysponować.

Wyjątkowość portalu

Osobom z tej strony zależy na wieloletniej współpracy z influencerami. Nie wypłaca pieniędzy za jednorazowe zakupy, ale za wszystkie zakupy pozyskanego klienta przez cały rok. W dodatku nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej. Jedynym wymogiem jest bycie pełnoletnim, oraz chęć do pracy. Jest to tak niewiele, a pozwala osiągnąć dodatkowe źródło zarobku do domowego budżetu.

Zobacz też inne programy partnerskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *