LH.pl – opinie o hostingu

Strona internetowa potrzebuje szybkiego i stabilnego hostingu, aby mogła działać w sieci. Hosting jest to miejsce na jej pliki, a tym samym fundament niezbędny do jej funkcjonowania. Im szybszy i bardziej wydajny hosting, tym strona wypada lepiej, nie tylko w oczach Klientów, ale także dla wyszukiwarki Google. Jak prezentuje się oferta LH.pl i czy warto z niej skorzystać?

Oferta w LH.pl

W sieci znajdziemy różne oferty usług hostingowych. Przy wyborze dostawcy hostingu www warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także wydajność, wsparcie techniczne, czy zapewnienie ciągłości działania usług i odpowiednie ich zabezpieczenie.

Oferta LH.pl skupia w sobie te cechy – serwery umieszczone są na solidnym zapleczu technologicznym: szybkich dyskach NVME, wydajnych procesorach serwerowych, a także aktualnej i wydajnej konfiguracji. Na hostingu w LH.pl skorzystamy z najnowszej wersji PHP, protokołu HTTP/2, a także otrzymamy wsparcie kompetentnego działu pomocy technicznej.

Nasza strona będzie bezpieczna dzięki zaawansowanym mechanizmom ochrony anty DDoS, BruteForce, WAF, czy inteligentnym skanerom. Możemy także spać spokojnie bo backup naszych plików będzie wykonywany codziennie i przechowywany przez 14 dni.

Hosting współdzielony

W ofercie firmy LH.pl znajdziemy aż 4 pakiety hostingu współdzielonego. Spośród nich pakiet KIWI będzie idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących, małych firm, blogerów oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WordPressem.

pakiety hostingowe lh.pl

W ramach pakietu KIWI otrzymujemy 10 GB przestrzeni, którą możemy podzielić na strony WWW i skrzynki e-mail. Do tego nieograniczony transfer danych, liczba stron, ilość skrzynek e-mail oraz skonfigurowanych domen. Na serwerze bezpłatnie uruchomisz także certyfikat SSL Let’s Encrypt oraz zainstalujesz dowolny CMS, np. WordPress.

Jeżeli 10 GB przestrzeni to zbyt mało, warto zapoznać się z pozostałymi pakietami – MANGO (30GB) oraz APPLE (100 GB).

Cloud Server – zaawansowana technologia dla wymagających

Dla wszystkich, którzy posiadają witryny z bardzo dużym ruchem, a także popularne sklepy internetowe, LH.pl przygotowało usługę Cloud Server. To serwer wirtualny, w ramach którego sami decydujemy jakiej wydajności potrzebujemy. Cloud szyty jest na miarę indywidualnych potrzeb, a następnie dopasowywany do zmieniających się okoliczności.

Cloud Server to zaawansowana technologia chmurowa łącząca niezawodność z wydajnością. Ultraszybkie dyski NVME, procesory najnowszej generacji, a także zastosowana wirtualizacja gwarantuje spokojny sen nawet w chwilach wzmożonego ruchu, promocji, czy akcji marketingowych.

Cloud jest w pełni zarządzalny tzn. LH.pl udostępnia zaawansowany panel Direct Admin, a Administratorzy nie tylko skonfigurują zamówioną maszynę, ale także monitorują całą infrastrukturę w trybie 24/7.

Program Partnerski LH.pl

Firma LH.pl posiada również własny program partnerski, na który z pewnością warto zwrócić uwagę. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne i dobrowolne, a dodatkowo nie musimy gwarantować stałej liczby poleconych Klientów. Od ilości poleconych osób zależy jednak nasze wynagrodzenie.

Co oferuje LH.pl:

  • 30% za polecenie nowego Klienta na hosting współdzielony,
  • 15% lub 30% za odnowienie usługi hostingowej – najbardziej aktywni partnerzy mogą liczyć na indywidualne warunki prowizyjne,
  • 10% prowizji za pozyskanie i odnowienie w przypadku usług : Cloud Server, domena internetowa, certyfikat SSL,
  • udział w webinarach i współorganizacja wydarzeń,
  • dedykowany opiekun w programie partnerskim,
  • najlepsze na rynku wsparcie techniczne (według opinii Sieci Partnerskiej i Klientów LH.pl),
  • materiały reklamowe i marketingowe (banery, teksty o ofercie),
  • darmową migrację usług dla pozyskanych klientów,
  • 20 % zniżkę na hosting współdzielony dla pozyskanych klientów,
  • wygodne narzędzia poleceń (reflink, kod rabatowy 20%, indywidualny identyfikator).

Partnerzy LH.pl zarobili już ponad 1 000 000 zł prowizji!

Jak inaczej zarabiać w internecie

programy partnerskie

W internecie mamy do dyspozycji wiele różnych programów partnerskich. W zależności od tematyki strony, niektóre z nich mogą sprawdzić się po prostu lepiej, więc warto również je znać.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować i zarabiać w internecie możemy na wiele sposobów. Niektóre z nich nie wymagają praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Opinie o LH.pl

Firma LH.pl działa na rynku od 2002 roku, a w internecie znaleźć możemy wiele pozytywnych opinii na jej temat. Najczęściej powtarzające się zalety to przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz bardzo dobry support. Wybierając hosting dla swojej strony z pewnością warto zwrócić uwagę ofertę LH.pl, zwłaszcza, że możemy przetestować ją przez 14 dni zupełnie za darmo.

Macie jakieś doświadczenia z hostingiem od LH.pl? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz