Strona główna » Opinie » Money2money (M2M) – opinie | jak zarabiać

Money2money (M2M) – opinie | jak zarabiać

Sposobów na pracę w domu jest wiele, ale to zarabianie w sieciach afiliacyjnych z pewnością możemy zaliczyć do tych lepszych i bardziej dochodowych. Takich sieci w internecie jest dość sporo, a jedną z ciekawszych bez wątpienia jest Money2Money (w skrócie M2M), który skupia się na produktach finansowych. Co warto o niej wiedzieć, jak zarabiać, jakie ma opinie i na co uważać?

Money2Money (M2M) – co to?

Money2Money (M2M) to jedna z popularniejszych sieci afiliacyjnych z kategorii bankowości i finansów, należąca do Wirtualnej Polski. Zarabia się w niej przede wszystkim na promowaniu wybranych produktów, wśród których znajdziemy głównie konta bankowe, kredyty, lokaty, ubezpieczenia itp. Jest to jedna z dłużej działających sieci afiliacyjnych, ciesząca się dalszym ciągu sporą popularnością oraz dobrymi opiniami, choć z pewnymi wyjątkami, do których jeszcze wrócimy.

Rejestracja w Money2Money

Chcąc zarabiać w sieci afiliacyjnej Money2Money, musimy przede wszystkim założyć darmowe konto. Można to zrobić klikając w poniższy przycisk i wypełniając formularz.

Rejestrację należy zacząć od podania adresu e-mail i hasła, akceptacji regulaminu oraz wybrania jednej z 3 dostępnych opcji:

  • osoba fizyczna,
  • firma polska,
  • firma zagraniczna.

Po wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu go przyciskiem „Załóż konto”, należy przejść do poczty i kliknąć w przesłany link, aby potwierdzić adres e-mail. Ten odnośnik przekieruje również do strony, na której trzeba podać pozostałe dane, takie jak imię, nazwisko, adres itp.

Money2Money (M2M) – jak zarabiać?

W Money2Money do wyboru mamy dwie formy współpracy – jako:

  • agent – bezpośredni kontakt z klientami i polecanie produktów,
  • wydawca – zarabianie w internecie poprzez strony internetowe, portale społecznościowe itp.

Pierwszy wariant, czyli praca jako agent raczej nie wymaga zbyt wielu wyjaśnień. Najczęściej osoby decydujące się zarabiać w ten sposób wynajmują jakiś mały lokal, reklamują go i czekają na potencjalnych klientów z okolicy. My jednak skupimy się na tej drugiej opcji, czyli promowaniuz wykorzystaniem internetu.

Jak promować

Pierwszym ze sposobów zarabiania przez internet w Money2Money jest wykorzystanie gotowego szablonu strony ze wszystkimi dostępnymi produktami oraz różnego rodzaju kalkulatorami i porównywarkami (Narzędzia promocji -> szablon strony).

Domyślnie ten gotowiec postawiony jest w subdomenie, ale można oczywiście wykorzystać do tego własną domenę internetową, aby adres wyglądał bardziej profesjonalnie. Co ważne, jest ona w pełni edytowalna, więc można dowolnie zmieniać wygląd, nagłówki, metatagi, stopkę itp.

Taka gotowa strona jest dostępna zaraz po rejestracji, więc po założeniu konta można od razu przejść do promowania. Jednak warto zwrócić uwagę, że mimo wszystko jest w pewnym sensie ograniczona i nie ma tak dużego potencjału, jak własny blog. Zwłaszcza, jeśli chodzi o pozycjonowanie, czyli zwiększanie widoczności strony w internecie.

Po założeniu własnego bloga można umieścić na nim dostępne bannery reklamowe, widgety oraz linki tekstowe, aby zarabiać prowizję z każdego pozyskanego klienta. Dlatego najlepiej, jeśli będzie on powiązany tematycznie z promowanymi przez money2money produktami. Ich lista, wraz z oferowanym wynagrodzeniem dostępna jest w zakładce „Kampanie”.

W zasadzie jest jeszcze jedna opcja, dzięki której można indywidualnie i bez promowania zarobić przynajmniej kilkaset złotych. Chodzi oczywiście o samodzielne korzystanie z ofert M2M, choć sposób ten nie sprawdzi się na dłuższą metę. Jednak w razie faktycznego zainteresowania danym produktem, warto zrobić to przez własny reflink, aby dostać prowizję.

Gdzie promować produkty M2M

praca w domu i zarabianie przez internet

Promowanie produktów finansowych tego typu, choć jest bardzo dochodowe, to niestety nie należy do najłatwiejszych. Chcąc zarobić trzeba mieć odpowiednie źródło ruchu, które zagwarantuje widoczność takich bannerów wśród użytkowników. Dlatego dobrze sprawdzi się tutaj wspomniany już własny blog oraz kanały social media, choć nie jest to jedyna możliwość docierania do klientów. W zasadzie w każdej sieci afiliacyjnej i programie partnerskim sposób promowania wygląda praktycznie tak samo. Różni się jedynie dostępnymi produktami.

Czy trzeba zakładać konta bankowe, żeby zarabiać w M2M?

oferty pracy

Sporo osób zastanawia się, czy trzeba założyć konto w banku (a najlepiej kilku), aby zarabiać w Money2Money. Odpowiedź brzmi: NIE, choć faktycznie w internecie znaleźć można sporo fikcyjnych ofert pracy, z których wynika, że jest to konieczne. W M2M można zarabiać bez zakładania czegokolwiek, nie licząc samej rejestracji w serwisie.

Skoro nie trzeba zakładać rachunku w banku, aby zarabiać w Money2Money, to dlaczego niektórzy twierdzą inaczej? Odpowiedź jest prosta – dla pieniędzy! Polecenie takiego konta wiąże się najczęściej z prowizją rzędu 100 – 150 złotych. Dlatego sporo osób wystawiających takie ogłoszenia, przez własną zachłanność próbuje namówić do założenia aż kilku kont w banku.

Osobiście nie widziałbym w tym nic złego, gdyby takie osoby od początku mówiły prawdę. Wytłumaczyły na czym polega taka współpraca, jaką pomoc oferują, jak wyglądają wszystkie kroki i przede wszystkim, że zarabianie w Money2Money nie wymaga zakładania konta w banku.

Jeśli ktoś oferuje swój czas i wsparcie, to normalne, że liczy na jakieś korzyści z tego tytułu. Wtedy osoba zainteresowana mogłaby podjąć świadomą decyzję, czy chce współpracować z taką osobą, czy nie. Gorzej, gdy ktoś już na starcie kłamie, albo nie przedstawia wszystkich kroków współpracy od razu. Po założeniu jednego konta, każe zakładać drugie, potem trzecie itp. Takich cwaniaków najlepiej od razu omijać z daleka.

Co ciekawe, prawdopodobnie ze względu na ogromną ilość ofert tego typu, już nawet w panelu widnieje informacja, że polecanie M2M nie jest:

Promując program partnerski M2M nie można używać powyższych zwrotów a także prowadzić działań opartych na ruchu motywowanym. Ideą działania w programie M2M jest promowanie dostępnych kampanii w zamian za określoną prowizję, na podstawie umowy dzierżawy powierzchni reklamowej.

Dlaczego najczęściej jest to Money2Money?

Tego typu działania dotyczą nie tylko Money2Money, ale również wielu innych sieci afiliacyjnych. Jednak ze względu na rozbudowany program poleceń, to M2M jest liderem w tej kwestii. Dzięki niemu, stosując taką metodę, w dłuższej perspektywie czasu faktycznie można całkiem nieźle zarobić. Dlatego jeszcze pewnie przez długi czas w internecie będzie można natknąć się na „oferty pracy”, mentoringi i inne poradniki polegające na zakładaniu kont bankowych.

Jak działa program poleceń Money2Money

Money2Money jest chyba jedyną siecią afiliacyjną, w której znajdziemy 2-poziomowy system poleconych. Pomijając różnego rodzaju oszustwa, zakładając tradycyjne promowanie, można go w bardzo fajny sposób wykorzystać. Wynagrodzenie procentowe z pozyskanych subpartnerów wynosi odpowiednio 20% i 10%, więc całkiem sporo.

Załóżmy, że zaprosimy do M2M 10 osób (1 poziom, czyli 20%), a każda z nich zarobi 500 złotych miesięcznie.

10 osób x 20% z 500 złotych = 1000 złotych

Jak wynika z obliczeń, z takich partnerów zarobimy miesięcznie dodatkowe 1000 złotych. Na tym jednak nie koniec, ponieważ każda z tych 10 osób może zaprosić do programu kolejne. Przyjmijmy, że też będzie to 10 osób, więc na drugim poziomie będziemy mieli ich już 100 (10 x 10).

100 osób x 10% z 500 złotych = 5000 złotych

Jest to dość optymistyczny wariant, ale sumując pierwszy i drugi poziom, mamy aż 6000 złotych miesięcznie z samych poleconych. Ponadto, warto zwrócić uwagę, że w M2M nie ma żadnego limitu zaproszonych osób oraz ofert, z których można skorzystać. Nie trzeba również znać ich osobiście, więc można poszukać w internecie ludzi chętnych na zarabianie w ten sposób. Jednak, aby takie zarobki w ogóle był możliwe, należy dobrze pokierować pozyskanych subpartnerów, dzięki czemu wszyscy zyskują. W ten sposób można zbudować całkiem niezły dochód pasywny.

Warto również wiedzieć, że należy samemu zarobić w danym miesiącu przynajmniej 500 złotych, aby otrzymać premię od prowizji pozyskanych partnerów.

Modele rozliczeń Money2Money (M2M)

  • CPL (Cost Per Lead) – prowizja za pozostawienie przez klienta swoich danych w formularzu kontaktowym.
  • CPS (Cost Per Sale) – prowizja od sprzedanego produktu, w zależności od jego wartości.
  • CPA (Cost Per Action) – prowizja za dokonaną akcję np. rejestrację klienta.
  • CPO (Cost Per Order) – prowizja za każdy sprzedany produkt, niezależnie od jego wartości.

Wypłata z Money2Money (M2M)

Pieniądze zarobione w M2M można wypłacić już po uzbieraniu przynajmniej 100 złotych na saldzie, a sam przelew realizowany jest w ciągu 7 dni roboczych. W jednym miesiącu można wygenerować maksymalnie 2 takie rachunki.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak warto co jakiś czas zmienić instytucję, ponieważ można w ten sposób łatwo zarobić dodatkowe pieniądze. Wystarczy wykorzystać swój reflink i polecić je samemu sobie, aby otrzymać z tego tytułu prowizję. Co więcej, decydując się przy tym na jakieś promocje bankowe, można otrzymać również pieniądze za samo założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków, więc byłby to podwójny zarobek.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Na afiliacji bez wątpienia można zarabiać spore pieniądze, ale wymaga to odpowiedniego zaangażowania i przede wszystkim cierpliwości. Jednak warto zauważyć, że nie jest to jedyny sposób na zarabianie w internecie. Jest wiele innych metod, które można ze sobą bardzo dobrze połączyć, generując jeszcze większe zyski. Ponadto, wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz chęci.

Opinie o Money2Money

Program partnerski Money2Money działa już naprawdę długo i cieszy się bardzo dobrą opinią w internecie, choć stawki nie należą do najwyższych. Do plusów z pewnością można zaliczyć bardzo bogatą ofertę oraz 2 poziomy poleconych, które w programach tego typu należą do rzadkości. Większość sieci afiliacyjnych oferuje tylko jeden, a do tego ze zdecydowanie niższym procentowym wynagrodzeniem.

Wprawdzie pojawiają się również negatywne opinie i zarzuty, że M2M to oszustwo, ale wynikają one wyłącznie z działań promotorów. Takie komentarze należą z reguły do osób, którym wmówiono, że zarabianie w Money2Money wymaga zakładania kilku kont, a jest to nieprawdą.

Macie jakieś doświadczenia z siecią M2M? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

85 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Aprilia
Aprilia
5 lat temu

Ci, którzy zarabiają z M2M mają bardzo pozytywne opinie na temat tego programu partnerskiego. Ci którzy nie zarabiają, mają opinie negatywne – taka jest ludzka natura. M2M zawsze płaci terminowo, ma w portfolio bardzo dużo usług, które można promować.

Rafał
Rafał
5 lat temu

Sprawdzałem różne sieci afiliacyjne i wydaje mi się, że m2m ma zdecydowanie najbogatszą ofertę, a do tego najlepsze widgety. Ze stawkami już bywa różnie bo można znaleźć zarówno lepsze, jak i gorsze.

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu

Jak dla mnie jest to ciekawa oferta, tym bardziej, że mam niemałe pojęcie o bankowości. Jak do tego dodasz opis ciekawym, prostym językiem ale z doadtkiem fachowego języka bankowego to wyjdzie całkiem nieźle. Mógłbym spróbować tego tylko muszę doczytać czy przypadkiem nie dyskwalifikuje mnie współpraca z jednym z polskich banków…

aniaw00
aniaw00
4 lat temu

Ja założyłam sobie konto na tym portalu, ale szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć tam zarabiać. Jakoś ta strona jest mi nie na reke, moze dlatego ze nie potrafie sprzedawać produktow finansowych, albo mieszkam w takiej miejscowości ze ciężko jest znaleźć chętnych na takie produkty. Ludzie po wielu oszustawach jakie się slyszy w internecie i w tv nie sa juz tak ufni…

aneta
aneta
3 lat temu
Odpowiedz na  aniaw00

spróbuj na początek sama wykorzystać wszystkie możliwe produkty finansowe tez zarobisz

Natalia
Natalia
3 lat temu

Osobiście jestem w projekcie i naprawdę mozna zarobic, wszystko zależy od czasu, zaangazowania i systematyczności 🙂 Polecam współpracę

Alwarutki90
Alwarutki90
1 rok temu
Odpowiedz na  Natalia

Jak długo czekasz na przelew wypłaty środków

Ewelka
Ewelka
1 rok temu
Odpowiedz na  Alwarutki90

Tl 7 dni roboczych

JUSTYNA
JUSTYNA
3 miesięcy temu
Odpowiedz na  Natalia

Witam ja już jestem kilka miesięcy ale jeszcze nikt nie zalogował się i jestem na Facebooku,In message I na innych ale tylko ludzie klikają a nikt nie loguje się na konta ani na pożyczki tylko każdy klika i klika a gdzie zarabiać

Grzegorz
Grzegorz
2 lat temu

Jestem w tym projekcie już rok można zarobić sam mam dobre wyniki tu zależy od zangazowania trzeba mieć dobrego mentora i trochę wiedzy

Dora
Dora
2 lat temu

Czy są jakieś plany do wykonania ?

KasiaM
KasiaM
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Chcę przystąpić do m2m ale obawiam się, ze trzeba założyć 6 kont, przecież to wszystko będzie widniało na mnie, wiec na jakiej zasadzie później to działa, ze ludzie takie duże pieniądze zarabiają?

Beata
Beata
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Zarejestrowałam się przez mentora, on chce żebym założyła konta bankowe..Ja nie chcę. Czy mogę dalej działać sama?

Karola
Karola
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Ale przecież w opisie jest wyraźnie napisane, że zarabianie wymaga założenia kilku kont

Ewa
Ewa
2 lat temu
Odpowiedz na  KasiaM

Tak zakładasz 6 kont , bo musisz poznać produkty, które będziesz sprzedawać od A do Z . Również te konta są niezbędne aby zastosować u siebie metodę,,6 sloikow ,, która mówi o oszczędzaniu i gospodarowaniu pieniędzmi. Nie inwestujesz żadnych pieniędzy, jeżeli sie zaangażujesz i znajdziesz czas na działanie to na pewno osiągniesz sukces i wysokie kwoty 🙂

Grzegorz
Grzegorz
2 lat temu
Odpowiedz na  Ewa

Ja nie muszę zakładać kont
Działam na kilka sposobów zasięg na fanpage 3500 tyś wnioski wpadają jak bułeczki ?

Karolina
Karolina
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Grzegorz

To jak to robic?

Iza
Iza
1 rok temu
Odpowiedz na  Ewa

BZDURY, to tylko zarobek dla rzekomego mentora.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Odpowiedz na  KasiaM

Nie trzeba zakładać ani jednego konta

zdecydowanananie
zdecydowanananie
2 lat temu

I należy dodać, że trzeba samemu sobie założyć min. 3 konta bankowe…

Mateusz
Mateusz
2 lat temu

No dobrze, a czy ktoś może podpowiedzieć jak zacząć zarabiać. Bo zarejestrować się, wygenerować link czy baner to żadna sztuka… Co dalej?

Szym0n
Szym0n
2 lat temu

Witam. Powiedzcie mi gdzie promujecie produkty. Założyłem konto przez mentora ale chce działać sam. Chodzi o money 2 money. Poprzez linki do tych produktów zarabiamy?

Wiwa
Wiwa
2 lat temu

Ja jestem gdzieś od marca i id początku kwietnia i nie szło mi to polecanie zarobiłam mało i też moja mentorka mi mówiła że trzeba założyć konta a potem okazało się żenię musi się tylko żeby mieć dojście do systemu Panu prowadzącemu żeby zapłacić 150zl nikt mi nie chce pomóc w tym każdy zeruje tylko na kasie żeby tylko sam zarobił a nie drugiemu pomoc bo jak ktoś nie ma kasy by zapłacić za to, to co nie ma zarabiać. Najpierw trzeba zarobić by komuś zapłacić. Chcą mi pomóc ale żebym była u tego kogoś co mi pomoże a nie… Czytaj więcej »

Kaziutek
Kaziutek
2 lat temu
Odpowiedz na  Wiwa

Witaj Wiwa!
Jeśli chodzi o pomoc to problem, polega nie na tym, że każdy chce zedrzeć kasę, lecz o kontakt mailowy i dlatego każdy zabiega by do niego się rejestrować, bo ja Cię nie znam i nie mam kontaktu z Tobą to jak to wykonać?
Spróbuj porozmawiać z obecnym mentorem mailowo i zacznij działać, może załapiesz, o co chodzi, bez niczyjej pomocy własny sukces jest najdroższy!

Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

Witam jestem od miesiąca w programie m2m proszę mi powiedzieć czy jeśli wysyłasz kampanie na grupach FB czy można coś zarobić?za odp z góry dziękuję

Kalina
Kalina
1 rok temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Po zaangażowaniu w odpowiedzi, myślę że z Ciebie będzie najlepszy mentor 😀 Czy mogę prosić o wprowadzenie mnie do m2m?

Magdalena
Magdalena
1 rok temu

Cześć chciałabym się zarejestrować w m2m ale nikt nie potrafi mi dokładnie powiedzieć na czym to polega. Dziewczyna u której miałabym się zarejestrować mówi ogólnikowo ale nie potrafi mi nic wytłumaczyć dlatego obawiam się czy sobie poradzę.

Teri
Teri
1 rok temu

Witam wszystkich
Założyłam konto na m2m ale gdy w drugim etapie kazano mi założyć 6 kont usunęłam je
Pisałam do swojego pracodawcy i on powiedział że nie mogę zrezygnować z tej pracy na drugim etapie bo musiałabym zapłacić karę 500 zł
Dodam że trzy dni temu przyszła mi umowa dzierżawy powierzchni reklamowej
Konta na m2m nie da się już odzyskać
Boje się zakładać te konta bo nie wiem czy to nie jakieś oszustwo
Pracodawca powiedział że mogę dopiero zrezygnować w 3 etapie

Ewelka
Ewelka
1 rok temu
Odpowiedz na  Teri

A po co masz rezygnować?? Przejdź wszystkie etapy i działaj. Wszystko legalne. Polecam, ale nie płacisz kary rezygnując. Spokojnie

Ewelka
Ewelka
1 rok temu

Ja jestem mega zadowolona z M2M. Działam od lutego tego roku. Zarobki wyższe niż pracując na etacie. Zarobiłam 27 tyś siedząc w domu. Pracując kiedy i ile chcę. A głupie opinie radzę pomijać i samemu się przekonać się, że warto!

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu
Odpowiedz na  Ewelka

Czyli mówisz że warto?!bo jak się już naczytałam tych negatywnych opinii zaczęłam mieć wątpliwości

Ewa
Ewa
1 rok temu
Odpowiedz na  Ewelka

Niedawno założyłam konto z polecenia w m2m nie wiem w jaki sposób zacząć tutaj zarabiać?

Ania
Ania
1 rok temu

Hej dzialam sama nie mam zadnego mentora bo kazalu mikonta zajladac, dzialan od ponad miesiaxa wpadlo ponad 50 wnioskow ale zaden jeszcze nie rozliczony? Dlaaaczego

Joanna
Joanna
11 miesięcy temu
Odpowiedz na  Ania

Hej Aniu, jak ci idzie? Tez zarejestrowałam się od mentora ale nue chce zakładać tych kont i mysle zeby sama spróbować działać… jak ci idzie po tych kilku miesiącach???

Patka
Patka
1 rok temu

Witam,
Czy usunięcie konta praktycznie zaraz po przejściu do modułu 2 przynosi jakieś konsekwencje prawne i finansowe ? Umowa dzierżawy wygląda strasznie…

Paweł
Paweł
1 rok temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Witam zastanawiam się dopiero nad tym i o tym co wyżej koleżanka napisała możesz opisac o co własnie w tym chodzi „umowy dzierżawy powierzchni reklamowej’ ?

Kasia
Kasia
1 rok temu

Witam. Kusi mnie zacząć tak zarabiać ale po przeczytaniu negatywnych opinii aż się boję wgl założyć Tam konto. Czy to jest bezpieczne?

Dj
Dj
11 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Hej Łukasz, jest szansa się z Toba skontaktować?

Zniechęcona
Zniechęcona
1 rok temu

Mi się nie podoba nieprawdziwość informacji. Założyłam konta, zaciągnęłam pożyczki, przeszłam wszystkie etapy. Spodobało mi się. Wiem, że mogłabym pójść dalej. Ale 2 miesiąc a pieniądz z bonusów bankowych jak nie było tak nie ma. Przykre, chciałam w to pójść. Mentor milczy. Nie chcę się zniechęcać ale żeby pójść dalej potrzebowałabym choć połowy z tego co obiecano. Jeśli jednak okaże się że pieniądze z prowizji danych banków dotrą to uważam że należy informować ze zaczniemy zarabiać dopiero w 3 miesiącu a nie po

Joanna
Joanna
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Mogę twój kontakt?

Zniechęcona
Zniechęcona
1 rok temu

Hmmm poszukałam, zapoznałam sie z opiniami, mentor ewidentnie pochodzi spod Pana skrzydeł Panie Łukaszu. Nie jest winny wymaganiom jakie narzucają banki. Informujcie odgórnie ludzi, że zanim zaczną zarabiać to mina przynajmniej 2 miesiące. Nie zniechęcam, chodzi mi tylko o słowo firmy

Sylwia
Sylwia
10 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

A czemu Pan już nie działa w m2m? Jeśli można zapytać. Ma Pan sporą wiedzę

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu

No tak . Po założeniu konta wszystko działa , po roku no niestety nie, pożyczka jest ,warunki spełnione ,jakiej kolwiek wypłaty brak, no poczekamy choć miął miesiąc. Poczekam zobaczymy.

lola
lola
1 rok temu

czy gdy usunę konto, mogę pozniej założyć kolejne na innym mailu, ale tych samych danych?

Sirpuzik
Sirpuzik
4 miesięcy temu
Odpowiedz na  lola

Jak chcesz zmienić mentora wystarczy kontakt z m2m

Roxi
Roxi
1 rok temu

Czy są jakieś inne opcje zarabiania oprócz promowania banków?

Sirpuzik
Sirpuzik
4 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

No tak ale można też żyć z poleceń m2m

Lina
Lina
11 miesięcy temu

Jak mozna w tym zarobiac bez mediatorka samemu

Sirpuzik
Sirpuzik
4 miesięcy temu
Odpowiedz na  Lina

Możesz samodzielnie wykonywać np zadania warte od 100 do 350zl

Beata
Beata
10 miesięcy temu

Co myślicie o osobie, która mówi, że jest mentorem ale chcę zapłaty za przekazaną wiedzę nt poleceń m.in. w m2m? Zapłaty na dwa sposoby tj założenie kont w banku, a jeśli tego nie chcę to swoją wiedzę wyceniła na 1500 zł.

Sirpuzik
Sirpuzik
4 miesięcy temu
Odpowiedz na  Beata

Naciąganie. Prawdziwy partner powien wspierać swoją 1 Linie poleceń bo ma z tego profit

Natalia
Natalia
6 miesięcy temu

Ja się spażyłam na początku, jak moja 'mentorka’ po tym jak już się zarejestrowałam w programie powiedziała, że wyśle mi zaraz 6 linków, abym założyła sześć kont bankowych

Sirpuzik
Sirpuzik
4 miesięcy temu
Odpowiedz na  Natalia

Dużo w internecie działa jako pseudo mentor i tylko daje zadania a w m2m sama mozesz wykonywać zadania na swoje konto a partner biznesu gra nie fer bo 6x 150zl dla niego idzie zamiast dla Ciebie powinno starczyć mu prowizja partnerska i Cię wspierać

Patrycja
Patrycja
4 miesięcy temu

Witajcie czy ktoś z was zarabia w M2M? I czy to jest legalne?

Sirpuzik
Sirpuzik
4 miesięcy temu
Odpowiedz na  Patrycja

Oczywiście że legalne ale jak przekroczysz 32ty rocznie musisz podatek dochodowy odprowadzić plus do tego sam sobie możesz nabijać kasę oczywiście jeśli nie boisz się zakładać konta bankowe.

Sirpuzik
Sirpuzik
4 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Tak też oczywiście mamy koszty związane z danym przychodem, Oczywiście dodatkowo jest sporo firm rozliczeniowych np takich jak partnerzy biznesowi od Glovo. Albo firmy tymczasowe ja zrobiłem w życiu 1 wielki bład że od razu założyłem firmę przez konto bankowe a mogłem jeszcze pociągnąć dotacje

85
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x