G2A

G2A

G2a jest popularną platformą sprzedaży gier i oprogramowania. Produkty dostępne są tu w wersji cyforwej, w formie kluczy aktywacyjnych. Prócz gier dostepne są tu również róznego rodzaju przedmioty do gier, waluty czy karty pre-paid. Platforma została założona w 2010 roku i początkowo nazywała się Go2Arena. Mocną stroną portalu jest możliwość sprzedaży kluczy poniżej cen sklepowych oraz liczne promocje co dodatkowo zachęca do kupna.

rejestracja

Jak zarabiać w G2A Goldmine

Program partnerski nazywa się dokładnie “g2a goldmine” i pozwala zarabiać na sprzedaży kluczy na owej stronie. Wystarczy, że ktoś wchodząc przez wygenerowany link dokona odpowiedniego zakupu i pieniądze trafiają na nasze konto. Pod każdym produktem można zobaczyć ile dokładnie pieniędzy trafi na nasze konto jeśli ktoś zdecyduje się na zakup.

Aby wygenerować odpowiedni link przechodzimy do zakładki “narzędzia” i klikamy “dodaj więcej”. Domyślnie jest już utworzony jeden link, który kieruje do strony głównej g2a i można wykorzystać go od razu do promocji. Dodanie dodatkowych linków pozwala jednak na skierowanie potencjalnego kupca do konkretnej już oferty.

G2A Goldmine

Czasem zdarza się, że osoba wchodząc przez link nie dokona zakupu ani się nie zarejestruje. Mimo to ewentualna prowizja jednak nie przepada, ponieważ ciasteczka zapisywane na komputerze wygasają dopiero po 2 latach. Oznacza to tyle, że osoba, która wróci na stronę w ciągu tego czasu i dokona zakupu to pieniądze trafiają na nasze konto. Dodatkowo, jeśli taka osoba już dokona zakupu na platformie to zostaje do nas przypisana na stałe. Każde ewentualne późniejsze zakupu sprawiają, że pieniądze trafiają na nasze konto.

Strona posiada również 3 poziomy poleconych, więc jeśli zaproszona przez nas osoba poleci g2a kolejnej to również otrzymamy odpowiednią prowizję. Procentowo wygląda to następująco:

  • 1 poziom – 100%
  • 2 poziom – 60%
  • 3 poziom – 40%

Dostępne zakładki G2A Goldmine

  • Mój profil – informacje odnośnie sprzedanych produktów, kliknięć w link oraz drużyny (poleconych)
  • Jak zarabiać – dodatkowe informacje dotyczące zarabiania w g2a goldmine typu “pierwsze kroki”, “jak to działa” czy “złote porady”
  • Narzędzia – tutaj dodajemy wszystkie linki oraz sprawdzamy ich statystyki
  • Wypłaty – wypłata zarobionych pieniędzy oraz historia dotychczasowych przelewów
  • Ustawienia – dane dotyczące konta takie jak mail, nick itp.

Wypłata zarobków z G2A Goldmine

Na wypłatę z g2a goldmine czeka się od 7 do 10dni. Dostępne procesory płatnicze:

Zobacz też inne programy partnerskie.

2 Komentarze

  1. Portal ogólnie spoko, da się dorwać gry w dobrych cenach i przy dobrej reklamie samemu zarobić na prowizjach. Przy kupnie gry warto zwrócić uwagę na automatyczną subskrypcję G2A Plus, która ściąga nam miesięcznie z konta/PayPala 2 dolary – trzeba tę opcję samemu wyłączyć na stronce.

  2. Jeśli chodzi o G2A to myślę, że warto zacząć od tego, że jest to projekt, który pochodzi z Polski. Program partnerski Goldmine został bardzo dobrze zaprojektowany i zachęca do skorzystania z niego. Cała strona internetowa prezentuje się schludnie. Podoba mi się cały zamysł. Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *