Bumerangcash

BumerangCash jest polskim serwisem, który pomaga oszczędzać na zakupach internetowych w ulubionych sklepach. Oferuje on cashback oraz kody rabatowe, a więc robiąc zakupy w internecie możemy liczyć na zwrot części wydanych pieniędzy, a kody rabatowe sprawią, że zakupy będą jeszcze tańsze. Czym charakteryzuje się serwis i czy warto?

BumerangCash – jak działa?

Zakupy w sklepach internetowych robi coraz więcej Polaków, nawet nie zdając sobie sprawy, że część wydanych pieniędzy może do nich wrócić. Wszystko dzięki takim serwisom jak BumerangCash, które oferują zwrot części wydanych pieniędzy (cashback), a często nawet dodatkowe kody rabatowe. Wystarczy tylko założyć konto i przechodzić do wybranych sklepów poprzez serwis, dzięki czemu 

Ile możemy odzyskać?

Z BumerangCash możemy odzyskać do nawet 35%, więc jest to już naprawdę przyzwoita kwota. Dokładna wartość uzależniona jest od wybranego sklepu, a często również od kategorii produktu. Przykładem może być tutaj Aliexpress, w którym możemy otrzymać do 5,05% cashbacku w niektórych kategoriach. Jak to wygląda dokładnie?

 • 5,05% – akcesoria do telefonów komórkowych, dom i ogród, moda,
 • 3,94% – pozostałe kategorie,
 • 1,70% – akcesoria komputerowe, telefony komórkowe, laptopy, tablety, sprzęd audio-video, dyski zewnętrzne oraz wewnętrzne,
 • 0,55% – elektronika: honor, Huawei, Lenovo, MEIZU, OnePlus, UMIDIGI, Xiaomi. 

Oczywiście to tylko przykład, a sklepów oferujących zwrot w BumerangCash jest ponad 800, więc każdy znajdzie dla siebie interesującą ofertę. Warto dodać, że w serwisie dostępne są różne statusy konta, które zwiększają ilość otrzymywanego cashbacku.

Statusy konta

Serwis posiada również różne statusy konta, co wyróżnia go od pozostałych. Nasz cashback może być zdecydowanie wyższy, jeśli posiadamy odpowiedni status, a prezentują się one następująco:

 • bronze +10% (do 100 zł),
 • silver +15% (od 100 do 500 zł),
 • gold +20% (od 500 do 1500 zł),
 • VIP +30%.

Pierwsze 3 statusy uzależnione są od wydawanej kwoty, a ostatni wymaga miesięcznej opłaty w wysokości 30 złotych. Status VIP na 14 dni otrzymujemy również po założeniu konta, więc warto ten czas wykorzystać.

Program poleceń

Wiele serwisów pozwala otrzymywać dodatkowe bonusy za zapraszanie znajomych, tak jest i tutaj. Za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy 5 złotych, a osoba zapraszana status VIP na 14 dni. Bonus za zaproszoną osobę zostanie przyznany dopiero, gdy uzbiera ona na swoim koncie cashback w wysokości 25 złotych. Kwota 5 złotych wydaje się niewielka, ale warto zaznaczyć, że nie ma żadnych limitów zapraszanych osób.

Reflink – co to jest i jak zdobywać poleconych

reflink - jak zdobywać poleconych

Zdobywanie poleconych do różnych serwisów zarobkowych lub oferujących cashback wcale nie jest przesadnie skomplikowane. Wystarczy skorzystać ze sprawdzonych…

Wypłata

Minimalna kwota jaką musimy uzbierać, aby zlecić wypłatę to tylko 25 złotych, więc zbieranie nie powinno trwać zbyt długo. Realizowana jest ona w ciągu 2 dni roboczych na wskazane konto bankowe.

darmowe konto bankowe

Wybór konta bankowego choć wydaje się trudny, wcale taki nie jest. Przy wyborze odpowiedniego warto wziąć pod uwagę różne kryteria, choć dla większości najważniejszym z pewnością będzie brak opłat. W ofercie banków warto zwrócić uwagę na…

Wtyczka do przeglądarki

Warto zainteresować się również wtyczką do przeglądarki, która przypomina o cashbacku podczas zakupów w sklepach internetowych. Wchodząc do wybranego sklepu, wtyczka poinformuje nas o możliwości skorzystania ze zwrotu, który wystarczy aktywować specjalnym przyciskiem wyświetlającym się w powiadomieniu. Po kliknięciu wyskoczy informacja, że cashback został aktywowany.

Jak inaczej oszczędzać pieniądze

Cashback, czyli zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy to tylko jedna z wielu możliwości oszczędzania na codziennych czynnościach. Warto zainteresować się również pozostałymi sposobami, ponieważ sporo pieniędzy nam ucieka, choć często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Samych serwisów oferujących cashback jest w internecie więcej, więc, jeśli nie znajdziemy tutaj sklepu, który nas interesuje to warto przejrzeć również pozostałe.

Cashback i kody rabatowe

cashback i kody rabatowe

Kody rabatowe oraz cashback to ciekawy sposób na dodatkowe oszczędności. Wśród serwisów, które oferują takie zwroty do najpopularniejszych możemy zaliczyć…

Jak oszczędzać pieniądze

jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzanie pieniędzy nie jest wcale takie trudne, jeśli wiemy jak się za to zabrać. Sporo pieniędzy możemy zaoszczędzić zmieniając jedynie kilka…

Opinie o BumerangCash

BumerangCash oferuje całkiem przyzwoite zwroty i obsługuję naprawdę sporą liczbę sklepów, choć niektórych popularnych niestety brakuje. W internecie przeważają opinie pozytywne, więc zdecydowanie warto wypróbować, porównać z pozostałymi i samemu ocenić czy serwis nam odpowiada.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do wpisu „Bumerangcash”

 1. Nie słyszałam o tym serwisie, ale zapowiada się całkiem interesująco. W końcu i tak każdy robi jakieś zakupy przez Internet, przykladowo przez wspomniane Aliexpress. Wydaje mi się, że to dobry sposob na chociaż lekkie oszczędzanie pieniędzy. Skoro prog do wyplaty to 25 zlotych to wcale nie jest to duża kwota i przy częstych zakupach łatwo możnaby ja zebrać. W dodatku jezt duzo poztywnych opini. Z racji tego że właśnie do osób które lubią kupować przez Internet się zaliczam, uważam że taki serwis jest całkiem niezła alternatywa.

  Odpowiedz
 2. Nie słyszałam o tym serwisie, ale zapowiada się całkiem interesująco. W końcu i tak każdy robi jakieś zakupy przez Internet, przykladowo przez wspomniane Aliexpress. Wydaje mi się, że to dobry sposob na chociaż lekkie oszczędzanie pieniędzy. Skoro prog do wyplaty to 25 zlotych to wcale nie jest to duża kwota i przy częstych zakupach łatwo możnaby ja zebrać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz