Devil Cars

Devil Cars

Devil Cars oferuje przejazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych. Wybór ekskluzywnych pojazdów jest dosyć spory, a tory rozmieszczone są w najróżniejszych polskich miastach. Możliwe jest samodzielne prowadzenie auta, jak również zarezerwowanie przejazdu z kierowcą. To od klienta zależy, na ile okrążeń się zdecyduje i na kiedy wyznaczy termin jazdy. Ceny są mocno zróżnicowane, a zależą przede wszystkim od ilości okrążeń i modelu samochodu. W związku z tym można zapłacić zarówno kilkadziesiąt złotych, jak również kilkaset tysięcy.

Jastrząb – Radom, Białystok Offroad (jazda lasem), Poznań, Lublin – Ułęż, Wrocław – Oleśnica, Białystok, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Bednary, Olsztyn, Toruń, Koszalin, Biała Podlaska, Borsk, Kielce, Legnica, Szczecin, Kąkolewo, Mikołajki, Nowe Miasto, Żerań, Kamień Śląski.

Nie licząc jazdy lasem, na torach dominuje głównie asfalt, beton oraz szuter. Same miasta rozrzucone są po całej Polsce, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniego toru w pobliżu.

Jakie samochody udostępnia Devil Cars

Przejażdżkę można zafundować sobie jednym z ponad 40 różnych aut, choć są takie, których popularność jest dużo wyższa od pozostałych. Przykładowe samochody, którymi można jechać na torze to:

  • Lamborghini Gallardo – 570 KM,
  • KTM X-BOW – 300 KM,
  • Ferrari F430 – 490 KM,
  • Nissan GTR – 588 KM,

Wszystkie powyższe auta osiągają 100 km/h w mniej jak 4 sekundy, choć w ofercie znajdują się również lżejsze pojazdy, które osiągają to nawet w mniej jak 3 sekundy.

Rabat i karty podarunkowe

Devil Cars pozwala otrzymać 10% rabatu od ceny regularnej, pod warunkiem, że zdecydujemy się na przejazd dwoma (lub więcej) samochodami jednego dnia.

Przejazd takim samochodem świetnie sprawdzi się również jako prezent, więc nic dziwnego, że dostępne są karty podarunkowe. Wartość takiej karty może wynosić od 300 do 5000 złotych. Osoba obdarowana taką kartą może wybrać z całej floty oraz dostępnych torów (o ile wartość takiej karty jest wystarczająca).

Program partnerski Devil Cars

Czy można zarabiać na promowaniu przejazdów sportowymi samochodami po torach wyścigowych? Jak najbardziej jest to możliwe do osiągnięcia dzięki programowi partnerskiemu Devil Cars. Samo zarezerwowanie przejazdu wybranym autem odbywa się na stronie Devil Cars.  Ile można natomiast zarobić, decydując się na ten program partnerski? Czy jest on wiarygodny?

Co warto wiedzieć o tym programie partnerskim ?

Program partnerski Devil Cars powstał w roku 2014 i znany jest pod nazwą devil cash. Co ciekawe, na stronie widnieje informacja o tym, że usługa działa od roku 2009, jednakże dane z rejestru sądowego nie potwierdzają tego. Prowadzi ją firma z Białegostoku.

Za sprzedaż danej rezerwacji można zarobić od dziesięciu do piętnastu procent, co daje od kilku do kilkuset złotych. Współpraca opiera się o fakturę w przypadku firm. Z kolei osoby fizyczne rozliczane są innymi źródłami przychodów/PIT-em 8C. Na przelew czeka się czternaście dni roboczych, a minimalny próg wypłaty wynosi sto złotych.

Jeśli chodzi zaś o materiały reklamowe, to do dyspozycji są linki tekstowe, zdjęcia oraz filmy wideo na YouTube. Reklamować produkty firmowe można na terenie całej Polski. Partnerzy mogą liczyć także na różne formy supportu. Dostępny jest formularz na stronie witryny oraz telefon i adres mailowy.

Czy warto zarabiać w tym programie partnerskim?

Zacząć współpracę z Devil Cars za pośrednictwem strony Devil-Cash jest łatwo. Rejestracja jest całkowicie darmowa. Co więcej, można liczyć na otrzymanie trzydziestu złotych na start plus dziesięć procent od każdej sprzedaży. Nie jest nawet wymagane posiadanie doświadczenia, tak więc praktycznie każdy może zapewnić sobie większe lub mniejsze źródło stałego lub dodatkowego dochodu.

Na większe zyski mogą z pewnością liczyć osoby prowadzące stronę internetową, bloga czy też fanpage’a, za pośrednictwem których można promować program. Z kolei osoby nieudzielające się w Sieci, otrzymają wskazówki, jak zacząć swoją karierę w świecie wirtualnym i generować zyski. Program partnerski Devil-Cash oferuje przejazdy sportowymi samochodami znanych i cenionych marek. Można nimi kierować podczas przejażdżek po torach wyścigowych na terenie całej Polski.

Na korzyść programu przemawia z pewnością wysoka prowizja i to od każdej transakcji, bez jakichkolwiek ograniczeń. Prowizję otrzymujemy również za polecenia programu innym osobom. Dzięki nowoczesnemu systemowi identyfikacji klienta można mieć pewność, że otrzyma się prowizję od każdej pozyskanej transakcji. Co więcej, można liczyć na dodatkowe nagrody, które przeznaczone są dla najlepszych partnerów. Otrzymują oni wówczas bezpłatne przejazdy bolidem wyścigowym KTM X-BOW.

Opinie

Przejazd sportowym samochodem to z pewnością ciekawy i oryginalny prezent. Firma ma w swojej ofercie bardzo wiele naprawdę szybkich samochodów, a tory rozlokowane są w całej Polsce.

Macie jakieś doświadczenia z firmą Devil Cars? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

  1. Frajda z jazdy niesamowita, ale niestety stosunkowo krótka. Przejazd lambo… Coś niesamowitego,mógłbym tak jeździć cały dzień ;d

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *