Nazwa.pl – hosting

Dobry hosting to podstawa każdej strony internetowej, która chce utrzymać się w sieci. To właśnie na nim znajdują się wszystkie niezbędne pliki potrzebne do jej otwarcia. Wybierając hosting warto wziąć pod uwagę ofertę firmy nazwa.pl, która utrzymuje się na rynku już bardzo długo i ma bardzo ciekawą ofertę.

Kod rabatowy 20% na usługi: ga42-7489-8889

O firmie nazwa.pl

Nazwa.pl jest zdecydowanym liderem w Polsce, jeśli chodzi o rejestrację domen oraz świadczenie usług hostingowych. Działa od 1997 roku i z jej usług do tej pory skorzystało ponad 1 mln klientów, rejestrując ponad 4 mln domen oraz uruchamiając ponad 500 tys usług. Warto dodać również, że w 2019 roku została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora kluczowej dla cybebezpieczeństwa Polski usługi, która polega na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Hosting od nazwa.pl

Podstawą w ofercie nazwa.pl jest cloudhosting, czyli hosting w chmurze. Jest to dużo lepsze rozwiązanie od tradycyjnego hostingu www, gdzie strona w całości obsługiwana jest przez jeden serwer. W przypadku hostingu w chmurze możemy liczyć na zdecydowanie większą szybkość działania, skalowalność zasobów oraz błyskawiczną reakcję na ewentualne awarie. Na takim hostingu każda strona obsługiwana jest jednocześnie przez kilkaset serwerów, dzięki czemu wszystkie strony działają bez zarzutu o każdej porze.

W zależności od naszych potrzeb, możemy zdecydować się na jeden z 3 dostępnych wariantów.

hosting nazwa.pl

Do każdego z powyższych pakietów możemy dorzucić dodatkową powierzchnię dyskową lub dedykowany adres IP. W przypadku dedykowanego adresu IP cena jest stała i wynosi 60 złotych, niezależnie od pakietu. Z kolei jeśli chodzi o dodatkową powierzchnię dyskową, do ceny musimy doliczyć odpowiednio:

  • Start + 60 złotych za 100 GB,
  • Biznes + 150 złotych za 500 GB,
  • Pro + 300 złotych za 1 TB.

Serwery VPS

Oczywiście firma nazwa.pl ma w swojej ofercie również VPS. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dostępu do samodzielnego zarządzania systemem operacyjnym oraz całkowitej kontroli nad zainstalowanym na serwerze oprogramowaniem. Cena uzależniona jest od wybranego pakietu, czyli systemu operacyjnego oraz procesora.

  • procesor: 2,2 GHz lub 3,3 GHz,
  • system operacyjny: Linux lub Windows Server Standard.

Najtańszy VPS dostaniemy już od 10 złotych na miesiąc, a jego parametry to: 1v CPU, 0,5 GB RAM, dysk NVMe 10 GB, procesor 2,2 GHz.

Parametry kolejnych pakietów, w zależności od wybranej konfiguracji prezentują się następująco (cena miesięczna) :

vCPURAMDysk NVMeLinux 2,2 GHzLinux 3,3 GHzWindows 2,2 GHzWindows 3,3 GHz
1 vCPU22520 zł30 zł40 zł50 zł
2 vCPU45040 zł60 zł80 zł100 zł
4 vCPU810080 zł120 zł160 zł200 zł
8 vCPU16200160 zł240 zł320 zł400 zł

W przypadku procesorów warto wiedzieć, że Intel Xeon 3.3 GHz wykonuje wszystkie operacje o 40% szybciej od procesora Intel Xeon 2.2 GHz. W związku z tym polecany jest przede wszystkim do projektów związanych z uruchamianiem skryptów PHP oraz baz danych MySQL. Oczywiście szybszy procesor sprawi, że nasze strony będą wyświetlały się zdecydowanie szybciej.

Program partnerski

Firma nazwa.pl posiada w swojej ofercie również naprawdę niezły program partnerski. Polecając ich usługi możemy liczyć na 50% prowizji od pierwszej wpłaty oraz 25% prowizji od kolejnych płatności. Dodatkowo osoba rejestrująca się za pomocą takiego linku (lub kodu) otrzymuje 20% zniżkę na wszystkie usługi z oferty.

Warto dodać, że osoby, które są w stanie polecać usługi firmy nazwa.pl większej liczbie osób, mogą liczyć na zdecydowanie wyższe wynagrodzenie. Nawet 50% od pierwszej wpłaty oraz 35% od kolejnych płatności. Im więcej poleconych usług, tym większa prowizja za ich przedłużenie. Chcąc otrzymać takie prowizje musimy jedynie kliknąć w przycisk „Wyślij zgłoszenie” oraz czekać na kontakt telefoniczny od osoby, która jest za to odpowiedzialna. Wtedy też poznamy więcej szczegółów na temat zasad programu partnerskiego.

Wypłata wynagrodzenia

W programie partnerskim otrzymujemy punkty (1pkt = 1 zł), które następnie możemy wymienić na gotówkę (i wypłacić na konto bankowe) lub przeznaczyć na opłacenie usług Nazwa.pl. Musimy jednak pamiętać, że punkty ważne są tylko 12 miesięcy od momentu ich przyznania. Jest to bardzo długi okres, więc nie powinno być problemów z wymianą, ale warto o tym wiedzieć, aby nie przepadły.


ranking kont bankowych

Ciężko wyobrazić sobie obecnie funkcjonowanie bez konta bankowego. Obecnie w ofercie każdego banku znajdziemy konta pozbawione opłat, a zakładając nowe często możemy liczyć nawet na kilkaset złotych premii.


Jak inaczej zarabiać w internecie

Program partnerski nazwa.pl jest tylko jednym z wielu, które znaleźć możemy w internecie. Mając dobre źródło ruchu i potencjalnych klientów warto znać również inne możliwości, które w połączeniu mogą zagwarantować naprawdę niezły dochód.

programy partnerskie

Programy partnerskie to jeden z ciekawszych i bardziej dochodowych sposobów zarabiania w sieci, o ile wiemy jak zdobywać klientów.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów i tylko od nas samych zależy, który okaże się najlepszy. Wiele z nich nie wymaga nawet żadnych specjalnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Opinie

Nazwa.pl jest jednym z najstarszych hostingodawców w Polscie, więc z pewnością ma bogate doświadczenie w tej dziedzinie. W internecie znaleźć możemy wiele pozytywnych opinii na jej temat, choć jak wszędzie – zdarzają się również te negatywne. Wyróżnia się przede wszystkim bezpieczeństwem na światowym poziomie, ze względu na szereg różnorakich zabezpieczeń. Warto zwrócić uwagę również na przystępne ceny oraz support działający 24/7. Jak każdy inny hosting, tak i ten od nazwa.pl najlepiej wypróbować samemu i wyrobić sobie opinię.

Kod rabatowy 20% na usługi: ga42-7489-8889

Macie jakieś doświadczenia z usługami od nazwa.pl? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do wpisu “Nazwa.pl – hosting”

  1. Usługi daja radę! Ceny podobne, ale przeniesli mi wszystko bez problemu raz dwa. Jeden telefon i e-mail i gotowe strona praktycznie przeniesniona przez weekend nie było chyba żadnego przestoju w działaniu strony. Jestem zadowolony

    Odpowiedz

Dodaj komentarz