Strona główna » Opinie » Dhosting – opinie o hostingu i programie partnerskim

Dhosting – opinie o hostingu i programie partnerskim

Obecnie dostęp do internetu stał się na tyle powszechny, że wiele osób decyduje się na założenie i prowadzenie własnej strony internetowej. Jednak usługi hostingowe to w dzisiejszych czasach bardzo rozbudowany rynek, więc należy dobrze przeanalizować oferty, aby wybór nie był przypadkowy. Jedną z firm, która świadczy takie usługi i pozwala testować swój hosting przez 14 dni zupełnie za darmo jest dhosting. Jak prezentuje się oferta i czy warto się zdecydować?

Kod rabatowy do dhosting

Rabat w wysokości 20% powinien zostać naliczony automatycznie po przejściu przez powyższy link. Jednak, gdyby było inaczej, kod rabatowy obniżający cenę usługi to:

zarabiajprzez24

Dhosting – co to?

Dhosting.pl to innowacja na rynku usług hostingowych. Ambicją właścicieli było stworzenie zupełnie nowej jakości, która by odpowiadała wszystkim potrzebom danej strony. Założeniem było, aby hosting www dopasowywał się do charakterystyki witryny oraz jej parametrów i tworzył warunki do jej niezakłóconego i bezpiecznego funkcjonowania przez 24 godziny na dobę. Tak powstał Elastyczny Web Hosting, który jest odpowiedzią na potrzeby klientów.

Zalety dhosting

Największymi zaletami oferty dhosting.pl jest poprawa najważniejszych aspektów związanych z usługą hostingową:

 • Elastyczne skalowanie zasobów (aż do 24 GHz CPU, 64 GB RAM i 1 TB SSD),
 • Serwery LiteSpeed,
 • szybkie dyski SSD NVMe,
 • Redis w standardzie,
 • bezpłatne przeniesienie stron www (do 15)i skrzynek e-mail (do 30),
 • 14-dniowy darmowy okres próbny,
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Cennik w dhosting

Dokładna cena uzależniona jest od indywidualnego zapotrzebowania naszej strony, którą zespół dhosting jest w stanie oszacować w ciągu kilku dni. Oczywiście nic nas to nie kosztuje, ponieważ pierwsze 14 dni testów jest bezpłatne. Jak to wygląda krok po kroku?

 1. wgrywamy stronę,
 2. delegujemy domenę,
 3. zespół dhosting sprawdza zapotrzebowanie,
 4. po 4 dniach otrzymujemy ofertę,
 5. decydujemy czy zostajemy z dhosting, czy nie.

Hosting o podstawowych parametrach kosztuje 240 złotych rocznie (z kodem rabatowym 192 zł) i zdecydowanie wystarcza nawet w przypadku większych stron. Jednak w razie potrzeby pozostaje nam jeszcze elastyczne skalowanie, które rozliczane jest w modelu pre-paid.

Zasoby dostępne w dhosting

W pakiecie podstawowym do dyspozycji otrzymujemy całkowicie odseparowane zasoby systemowe – 1 GHz CPU, 2 GB RAM i 50 GB powierzchni na dysku SSD. W ten sposób unikamy wad hostingu współdzielonego, w którym wielu klientów korzysta ze wspólnych zasobów, co czasem może spowodować problemy z działaniem naszej strony z winy innych użytkowników.

Oczywiście może okazać się, że to nie wystarczy, a wtedy mamy możliwość skalowania zasobów do aż 24 GHz CPU oraz 64 GB RAM. Odbywa się ono w modelu pre-paid, więc wystarczy, że doładujemy swoje konto określoną kwotą, a odpowiednie algorytmy zajmą się resztą. Warto dodać, że istnieje możliwość indywidualnego zwiększenia zasobów po kontakcie z właścicielami, jeśli nawet to nam nie wystarczy.

Korzystając z dhosting.pl uzyskujemy nielimitowaną liczbę domen, adresów e-mailowych, baz MySQL oraz wsparcie PHP. Istnieje także możliwość wykonania bezpłatnego audytu RODO naszej strony. Pracownicy wykonują także analizę strony pod kątem ustalenia potrzebnej mocy.

Usługi dodatkowe

W dhosting możemy również aktywować dodatkowe usługi:

 • Secure Shell (SSH) – następca Telnet, służącego do terminalowego łączenia się ze zdalnymi komputerami. SSH od Telnetu różni się tym, że transfer wszystkich danych jest szyfrowany, a użytkownik może być rozpoznawany na różne sposoby,
 • zadania CRON – umożliwiają cykliczne wywoływanie określonych zadań,
 • WHOIS – wysyła zapytanie do bad danych DNS, aby poznać właściciela domeny, adres IP oraz inne informacje teleadresowe,
 • Redis – to nowoczesna baza danych NoSQL typu klucz-wartość. Dzięki niej dostęp do danych jest znacznie szybki niż w przypadku standardowych rozwiązań.

Elastyczne skalowanie – dlaczego warto?

Nawet w przypadku mniejszych stron zdarzają się sytuacje, że nagłe skoki ruchu powodują całkowitą blokadę strony. Pewnym rozwiązaniem jest wtedy wybranie pakietu o wyższych parametrach, dzięki czemu nawet przy nagłych skokach strona dalej będzie funkcjonować. Jednak, gdy ruch na stronie przez większość czasu jest mały, a tylko czasami miewa skoki, to taka zmiana może okazać się mało opłacalna. Dużo lepszym rozwiązaniem jest elastyczne skalowanie, które przydziela dodatkowe zasoby jedynie, gdy faktycznie ich potrzebujemy. Decydując się na nie możemy zoptymalizować koszty i utrzymać ciągłe działanie strony. Wystarczy, że doładujemy konto wybraną kwotą i włączymy automatyczne skalowanie w dhosting, a resztą zajmą się odpowiednie algorytmy.

Migracja strony do dhosting

Jeśli mamy już stronę internetową, ale u innego hostingodawcy, to mamy możliwość darmowej migracji. Zespół dhosting przeniesie zawartość FTP oraz baz MySQL, a także pocztę wraz ze strukturą folderów bez żadnych przerw w działaniu strony. Jak zgłosić chęć migracji?:

 1. zakładamy konto hostingowe,
 2. opłacamy fakturę,
 3. zgłaszamy chęć migracji – pisząc przez helpdesk lub dzwoniąc na infolinię.

Warto wiedzieć, że bezpłatna migracja obejmuje jedynie 15 stron www oraz do 30 skrzynek pocztowych i tylko do 2 miesięcy od rejestracji i opłacenia konta. W przypadku większej ilości stron lub przekroczenia terminu otrzymamy indywidualną wycenę. Musimy jeszcze pamiętać, że zlecenie migracji nie może nastąpić później niż 2 tygodnie przed wygaśnięciem umowy z obecnym hostingodawcą.

Program partnerski dhosting

Dhosting posiada również rozbudowany program partnerski, w którym możemy całkiem przyzwoicie zarabiać. Prowizję otrzymujemy za każdy zakupiony oraz przedłużony plan hostingowy, a ich wysokość uzależniona jest od zaangażowania. Mamy tutaj aż 5 poziomów prowizji, a uzyskane wynagrodzenie możemy potraktować jako własny zysk, oddać na fundację charytatywną lub przeznaczyć na rabat dla klienta.

Prowizje w programie partnerskim

W zależności od uzyskanego poziomu, prowizje prezentują się następująco:

Nazwawymagana ilość poleconych klientówProwizja za rejestracjęProwizja za odnowienie
BronzePoziom początkowy25%10%
Silver1030%10%
Gold3035%15%
Platinum5040%20%
Diamondustalane indywidualnie45%20%

Jak zarabiać w programie partnerskim

programy partnerskie

Afiliacja i programy partnerskie to jeden z lepszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy przez internet, choć wymaga nieco większego zaangażowania. Jeśli zaś chodzi o sposoby promowania, to są one praktycznie takie same w każdym programie – różnią się jedynie produktem lub usługą.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Oczywiście zarabiać pieniądze w domu możemy nie tylko na programach partnerskich, więc warto przyjrzeć się również pozostałym metodom. Co ciekawe, wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o dhosting

Dhosting ma w swojej ofercie bardzo dobry hosting, którego podstawowe parametry w większości przypadków w zupełności wystarczą. Jednak, gdyby zbrakło nam zasobów – pozostaje wspomniane inteligentne skalowanie, które pozwoli dostosować zapotrzebowanie do faktycznego zużycia. Jest to innowacyjne rozwiązanie, którego zdecydowanie brakuje u konkurencji, a dzięki któremu hosting będzie działał niezależnie od obciążania. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na temat firmy, więc zdecydowanie warto hosting wypróbować. Zwłaszcza, że możemy testować go przez 14 dni zupełnie za darmo.

Kod rabatowy, który obniża cenę usługi o 20% to: zarabiajprzez24

Macie jakieś doświadczenia z dhosting? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Rafał
Rafał
4 lat temu

Mam kilka stron na dhosting i śmiało mogę polecić. U mnie bez skalowania nie pójdzie bo strony często generują spory ruch, ale i tak wychodzę lepiej jak u konkurencji, gdzie musiałbym wykupić dużo wyższy pakiet tylko po to, aby hosting nie padł w razie nagłego zwiększenia ruchu np. po postach na fb.

Karol
Karol
2 lat temu

Strony działają bez zarzutu. Skalowanie super sprawa, a czegoś takiego mi brakowało. No i przede wszystkim świetny support, który od razu pomaga.

Ziomek
Ziomek
2 lat temu

Dobry hosting. Ja załapałem się na ostatnią promocję, gdy był przez kilka dni trochę tańszy. Potestowałem kilkoma narzedzami i porównałem wyniki do nazwy i hitme. Nie ma co gadać – zdecydowanie lepszy hosting. Choć nie jest tani, warto dopłacić.

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x