Dhosting

Dhosting

Usługi hostingowe to w dzisiejszych czasach bardzo rozbudowany rynek. Dostęp do internetu stał się niemal powszechny i wiele osób decyduje się na założenie i prowadzenie własnej strony internetowej. Żeby móc ten proces uskutecznić, należy wybrać konkretną firmę, która świadczy usługę hostingową. Czym jest hosting i jakie innowacje proponuje dhosting.pl?

Przejście do serwisu

Hosting od Dhosting

Hosting to nic innego jak wykupienie miejsca na serwerze, który pracuje bez przerwy. Inaczej mówiąc, zamawiając usługę hostingu, umieszczamy naszą stronę www na komputerze, który nie jest wyłączany. Dzięki temu, witryna internetowa jest obecna w sieci przez cały czas, a użytkownicy mają do niej dostęp bez względu na godzinę. Gdyby strona www została umieszczona na naszym prywatnym komputerze, to nie byłaby dostępna, kiedy wyłączylibyśmy urządzenie. To właśnie dlatego wykupuje się hosting.

Dhosting.pl to innowacja na rynku usług hostingowych. Ambicją właścicieli jest stworzenie zupełnie nowej jakości, która będzie odpowiadała wszystkim potrzebom danej strony. Hosting powinien dopasować się do charakterystyki witryny oraz jej parametrów i stworzyć warunki do jej niezakłóconego i bezpiecznego funkcjonowania przez 24 godziny na dobę.

Zalety

Największymi zaletami, które wyłaniają się z oferty dhosting.pl jest poprawa najważniejszych aspektów związanych z usługą hostingową. To przede wszystkim stała stawka abonamentowa, która eliminuje konieczność skalowania zasobów w celu uniknięcia dodatkowej zapłaty. To właśnie ten element wskazywany jest przez użytkowników internetu jako największą patologię rynku hostingowego. Dhosting.pl wychodzi frontem do klienta i zapewnia brak jakichkolwiek dopłat bez konieczności skalowania zasobów. To także znaczne zwiększenie ilości zasobów w podstawowych pakietach, co czyni ofertę dwa razy bardziej korzystną niż większość propozycji konkurencji. Na uznanie zasługuje fakt, że dhosting udostępnia naprawdę wyjątkową infrastrukturę, która zapewni stabilne i wydajne funkcjonowanie każdej witryny internetowej. Strona będzie oparta na serwerze umożliwiającym wykorzystanie 24 GHz CPU, 64 GB RAM i 1000 GB SSD w ramach usługi podstawowej. Istnieje możliwość indywidualnego zwiększenia zasobów po kontakcie z właścicielami. Dodatkowo, korzystając z dhosting.pl uzyskujemy nielimitowaną liczbę domen, adresów e-mailowych, baz MySQL oraz wsparcie PHP. Istnieje także możliwość wykonania bezpłatnego audytu RODO naszej strony. Pracownicy wykonują także analizę strony pod kątem ustalenia potrzebnej mocy.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *