Dhosting – opinie o hostingu i programie partnerskim

Usługi hostingowe to w dzisiejszych czasach bardzo rozbudowany rynek. Dostęp do internetu stał się niemal powszechny i wiele osób decyduje się na założenie i prowadzenie własnej strony internetowej. Żeby móc ten proces uskutecznić, należy wybrać konkretną firmę, która świadczy usługę hostingową. Jedną z nich jest Dhosting, który pozwala testować swój hosting przez 14 dni zupełnie za darmo, więc warto samemu sprawdzić jak się prezentuje. Czym charakteryzuje się oferta i czy warto się zdecydować?

Kod rabatowy, który obniża cenę usługi o 20% to: zarabiajprzez24

Dhosting – co to?

Dhosting.pl to innowacja na rynku usług hostingowych. Ambicją właścicieli jest stworzenie zupełnie nowej jakości, która będzie odpowiadała wszystkim potrzebom danej strony. Hosting www powinien dopasować się do charakterystyki witryny oraz jej parametrów i stworzyć warunki do jej niezakłóconego i bezpiecznego funkcjonowania przez 24 godziny na dobę.

Zalety dhosting

Największymi zaletami, które wyłaniają się z oferty dhosting.pl jest poprawa najważniejszych aspektów związanych z usługą hostingową. 

To przede wszystkim stała stawka abonamentowa, która eliminuje konieczność skalowania zasobów w celu uniknięcia dodatkowej zapłaty. To właśnie ten element wskazywany jest przez użytkowników internetu jako największą patologię rynku hostingowego.

Dhosting.pl wychodzi frontem do klienta i zapewnia brak jakichkolwiek dopłat bez konieczności skalowania zasobów. To także znaczne zwiększenie ilości zasobów w podstawowych pakietach, co czyni ofertę dwa razy bardziej korzystną niż większość propozycji konkurencji. Na uznanie zasługuje fakt, że dhosting udostępnia naprawdę wyjątkową infrastrukturę, która zapewni stabilne i wydajne funkcjonowanie każdej witryny internetowej.

Istnieje możliwość indywidualnego zwiększenia zasobów po kontakcie z właścicielami. Dodatkowo, korzystając z dhosting.pl uzyskujemy nielimitowaną liczbę domen, adresów e-mailowych, baz MySQL oraz wsparcie PHP. Istnieje także możliwość wykonania bezpłatnego audytu RODO naszej strony. Pracownicy wykonują także analizę strony pod kątem ustalenia potrzebnej mocy.

Cennik w dhosting

Dokładna cena uzależniona jest od indywidualnego zapotrzebowania naszej strony, którą zespół dhosting jest w stanie oszacować w ciągu kilku dni. Oczywiście nic nas to nie kosztuje, ponieważ pierwsze 14 dni testów jest bezpłatne. Jak to wygląda krok po kroku?

 1. Wgrywasz stronę,
 2. Delegujesz domenę,
 3. Badanie zapotrzebowania,
 4. Po 4 dniach otrzymujemy ofertę,
 5. Decydujesz czy zostajesz z dhosting, czy nie.

Hosting o podstawowych parametrach kosztuje 200 złotych rocznie i zdecydowanie wystarcza nawet w przypadku większych stron, ale w razie potrzeby zostaje nam jeszcze elastyczne skalowanie.

Dostępne zasoby

w pakiecie podstawowym do dyspozycji otrzymujemy całkowicie odseparowane zasoby systemowe – 1 GHz CPU, 1 GB RAM i 50 GB powierzchni na dysku SSD. W ten sposób unikamy wad hostingu współdzielonego, w którym wielu klientów korzysta ze wspólnych zasobów, co czasem może spowodować problemy z działaniem naszej strony z winy innych użytkowników.

Czasem może okazać się, że to nie wystarczy, a wtedy mamy możliwość skalowania zasobów do aż 24 GHz CPU oraz 64 GB RAM. Skalowanie zasobów odbywa się w modelu pre-paid, więc wystarczy, że doładujemy swoje konto odpowiednią kwotą, a odpowiednie algorytmy zajmą się resztą.

Usługi dodatkowe

W dhosting możemy również aktywować dodatkowe usługi:

 • Secure Shell (SSH) – następca Telnet, służącego do terminalowego łączenia się ze zdalnymi komputerami. SSH od Telnetu różni się tym, że transfer wszystkich danych jest szyfrowany, a użytkownik może być rozpoznawany na różne sposoby,
 • zadania CRON – umożliwiają cykliczne wywoływanie określonych zadań,
 • WHOIS – wysyła zapytanie do bad danych DNS, aby poznać właściciela domeny, adres IP oraz inne informacje teleadresowe.

Elastyczny skalowanie – dlaczego warto?

W przypadku nawet mniejszych stron zdarzają się sytuacje, że nagłe skoki ruchu powodują całkowitą blokadę strony. Pewnym wyjściem z takiej sytuacji jest wybranie pakietu o wyższych parametrach, dzięki którym nawet przy nagłych skokach strona dalej będzie funkcjonować. Co w sytuacji, gdy ruch na stronie przez większość czasu nie jest bardzo duży, a jedynie czasami miewa skoki? Odpowiedzią na taką sytuację jest elastyczne skalowanie, które przydziela dodatkowe zasoby jedynie, gdy faktycznie ich potrzebujemy. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala zoptymalizować koszty i utrzymać ciągłe działanie strony. W tym celu wystarczy doładować konto wybraną kwotą i włączyć automatyczne skalowanie w dhosting.

Migracja strony do dhosting

Jeśli mamy już stronę internetową, ale u innego hostingodawcy to mamy możliwość darmowej migracji. Zespół dhosting przeniesie zawartość FTP oraz baz MySQL, a także pocztę wraz ze strukturą folderów bez przerw w działaniu strony. Jak zgłosić chęć migracji?:

 1. zakładamy konto hostingowe,
 2. opłacamy fakturę,
 3. zgłaszamy chęć migracji – pisząc przez helpdesk lub dzwoniąc na infolinię.

Warto również wiedzieć, że bezpłatna migracja obejmuje jedynie 15 stron www oraz do 30 skrzynek pocztowych i jedynie do 2 miesięcy od rejestracji i opłącenia konta. W przypadku większej ilości stron lub przekroczenia terminu 2 miesięcy otrzymamy indywidualną wycenę. Musimy jeszcze pamiętać, że zlecenie migracji nie może nastąpić później niż 2 tygodnie przed wygaśnięciem umowy z obecnym hostingodawcą.

Program partnerski dhosting

Dhosting posiada również rozbudowany program partnerski, w którym możemy całkiem przyzwoicie zarabiać. Prowizję otrzymujemy za każdy zakupiony oraz przedłużony plan hostingowy, a ich wysokość uzależniona jest od zaangażowania. Mamy tutaj aż 5 poziomów prowizji. Uzyskaną prowizję możemy potraktować jako własny zysk, oddać na fundację charytatywną lub przeznaczyć na rabat dla klienta.

Prowizje w programie partnerskim

W zależności od uzyskanego poziomu, prowizje prezentują się następująco:

Nazwawymagana ilość poleconych klientówProwizja za rejestracjęProwizja za odnowienie
BronzePoziom początkowy25%10%
Silver1030%10%
Gold3035%15%
Platinum5040%20%
Diamondustalane indywidualnie45%20%

Jak zarabiać w programie partnerskim

programy partnerskie

Zarabianie na programach partnerskich to jeden z lepszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy przez internet, choć wymaga nieco większego zaangażowania. Kluczem do sukcesu jest tutaj odpowiednie promowanie oraz cierpliwość, ale zdecydowanie warto zainteresować się tym tematem.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać pieniądze w domu możemy nie tylko na programach partnerskich, więc warto przyjrzeć się również pozostałym sposobom. Co ciekawe, wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o dhosting

Dhosting ma w swojej ofercie bardzo dobry hosting, którego podstawowe parametry w zupełności wystarczą w większości przypadków. Jednak, gdyby zbrakło nam zasobów – pozostaje wspomniane inteligentne skalowanie, które pozwoli dostosować zapotrzebowanie do faktycznego zużycia. Jest to innowacyjne rozwiązanie, którego zdecydowanie brakuje u konkurencji, a dzięki któremu hosting będzie działał niezależnie od obciążania. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na temat firmy, więc zdecydowanie warto hosting wypróbować. Zwłaszcza, że możemy testować go przez 14 dni zupełnie za darmo.

Kod rabatowy, który obniża cenę usługi o 20% to: zarabiajprzez24

Macie jakieś doświadczenia z dhosting? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do “Dhosting – opinie o hostingu i programie partnerskim”

 1. Mam kilka stron na dhosting i śmiało mogę polecić. U mnie bez skalowania nie pójdzie bo strony często generują spory ruch, ale i tak wychodzę lepiej jak u konkurencji, gdzie musiałbym wykupić dużo wyższy pakiet tylko po to, aby hosting nie padł w razie nagłego zwiększenia ruchu np. po postach na fb.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz