MyLead – opinie i opis sieci afiliacyjnej

Jednym z ciekawszych graczy na polskim rynku afiliacji i programów partnerskich jest MyLead. Jest to globalna, kompleksowa platforma do zarabiania przez Internet, wyróżniająca się mocno innowacyjnym charakterem i rozbudowaniem oferty. Znajdziemy w niej ponad 1700 różnorodnych programów afiliacyjnych, wysokie stawki, bonusy, autorskie narzędzia i system edukacji. Do tej pory zaufało jej ponad 70 tysięcy wydawców. Co warto wiedzieć i jak zarabiać?

MyLead – o sieci afiliacyjnej

MyLead pojawił się na rynku w roku 2014 jako mała, lokalna firma. Aktualnie jest globalną siecią afiliacyjną, która swoje programy partnerskie dedykuje na 160 państw, a prowadzona przez nich strona internetowa dostępna jest w kilku wersjach językowych. Ponadto posiada kilkadziesiąt kampanii, które można promować na skalę globalną. Jest to świetne rozwiązanie, gdy nasze źródła ruchu docierają do osób z różnych krajów.

Oferta dla każdego

Analizując dostępną na MyLead ofertę możemy dojść do wniosku, że jest to sieć afiliacyjna dla każdego. Oprócz szerokiego wyboru programów afiliacyjnych, dostosowali się także do różnych etapów zaawansowania swoich wydawców. Początkujący znajdą wysoko rozbudowany system edukacji, a także wyjaśnienie podstawowych pojęć afiliacyjnych na stronie internetowej MyLead. Z kolei profesjonaliści – autorskie, zaawansowane narzędzia, umożliwiające zwiększenie zysku.

poradniki MyLead

Kto może być wydawcą MyLead?

Na MyLead może zarabiać każdy. Jedynym kryterium, które trzeba spełniać, to bycie pełnoletnim. Poza tym nie ma żadnych innych ograniczeń, oprócz własnej inwencji, gdzie dane produkty promować. To jednak również nie jest wymagane – mentorzy mogą nam doradzić i przedstawić gotowe pomysły.

Zarabianie z MyLead

Wcześniej już wspomniane 1600 programów afiliacyjnych jest podzielonych na 16 różnorodnych kategorii. Znajdziemy wśród nich, między innymi: biznes, rozrywkę, konkursy i podróże. Ponadto, w przeciwieństwie do większości sieci afiliacyjnych, MyLead rozlicza swoje kampanie w pięciu, nie trzech, modelach rozliczeniowych: CPA, CPS, CPL, COD i PPI. Z ich pomocą możesz również promować usługi SMS Chat i IVR.

kampanie MyLead
 • CPA – konieczność wykonania płatnej akcji przez klienta; przykładowo: autoryzacja karty kredytowej,
 • CPL – wypełnienie formularza, ewentualnie podanie danych osobowych przez klienta, wyrażenie zgód marketingowych, pozyskanie klienta,
 • PPI – pobranie aplikacji przez klienta i jej instalacja,
 • CHAT SMS I IVR – rozmowy i konwersacje z konsultantkami w call center na tematy ezoteryczne i towarzyskie,
 • CPS – uzyskanie prowizji od sprzedaży produktów i usług, najczęściej w formie procentowej, bardzo popularny wśród sklepów internetowych,
 • SMS – wiadomości tekstowe o podwyższonym koszcie, zarówno w formie jednorazowej zapłaty, jak i subskrypcji.

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. Każdy z nich ma swoje własne zalety, więc warto wiedzieć czym się różnią.

Bezpłatny dostęp do wiedzy i mentorów

Support MyLead mocno wspiera wydawców swoją wiedzą. Wiedzą bardzo profesjonalną i ekspercką, w formie tekstów i poradników, zawierających gotowe pomysły i nisze na zarabianie, a dodatkowo szczegółowo wyjaśniające poszczególne kwestie afiliacji. Serwis posiada cały system przekazywania wiedzy, podzielony na kilka obszarów, a korzystanie ze wszystkich z nich jest całkowicie bezpłatne.

 1. Kurs powitalny – tuż po rejestracji otrzymujemy dostęp do krótkiego szkolenia, które przedstawi nam podstawowe definicje i pokaże, w jaki sposób możemy zarabiać pieniądze na MyLead, tłumacząc nam działanie każdego z modeli monetyzacji.
 2. Poradniki dla początkujących – na MyLead znajdziemy specjalną zakładkę nazwaną “Poradniki dla początkujących”. Jest to miejsce, gdzie znajduje się rozbudowane kompendium wiedzy o afiliacji, będące doskonałym rozszerzeniem kursu powitalnego, a także inne poradniki, zwiększające naszą wiedzę i szansę na zdobycie zysku.
 3. Dostępność mentorów – do naszej dyspozycji jest zespół mentorów – nauczycieli zarabiania, którzy poprowadzą nas za rękę podczas naszej drogi do zdobywania pieniędzy przez Internet. Przedstawią nam oni gotowe nisze i rozwiązania, z których możemy skorzystać dla własnego zysku.
 4. Wsparcie 24/7 – support platformy jest do naszej dyspozycji praktycznie non stop – nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek z zespołu serwisu był niedostępny. Wbrew pozorom jest to niesamowicie istotna cecha – nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebować natychmiastowej pomocy.

Narzędzia dla profesjonalistów

Wśród narzędzi dla profesjonalistów znajdziemy: Video Locker, Video Locker VOD, Bannery Reklamowe, Smartlinki, Deeplinki, Testy AB, Postback i API, a także zupełnie odnowiony Content Locker.

Content Locker jest funkcjonalnością umożliwiającą zablokowanie pewnej części naszej strony internetowej, aby następnie udostępnić ją w zamian za wykonanie co najmniej jednej czynności z listy ofert. Dzięki temu możemy zarabiać na treściach znajdujących się w naszym serwisie. Na MyLead znajdziemy cztery różne typy Content Lockerów: Captcha Locker, Mobile Rewards, File Locker i Content Locker CPA.

Video Lockea VOD to narzędzie łączące różne programy partnerskie oparte o wideo na żądanie, automatycznie rozpoznające tytuł promowanego filmu i przekierowującego klienta na serwis, na którym dostępna jest dana produkcja.

Nie zapominajmy również o API, pozwalającym tworzyć bardzo rozbudowane rozwiązania z pomocą MyLead. Wszystko to sprawia, że nawet, jeśli mamy bardzo duże doświadczenie z afiliacją, to ten serwis będzie również dla nas doskonałym wyborem.

Ile możemy zarobić z MyLead?

Zarabiając w Internecie na afiliacji samodzielnie decydujemy, ile godzin chcemy przepracować. Możemy więc cieszyć się wysoką swobodą, jednak nie jesteśmy w stanie konkretnie stwierdzić, jak duże będą nasze zarobki. Nawet, gdy zdobędziemy już doświadczenie i będziemy mieć sprawdzone działania marketingowe, z przyczyn od nas niezależnych wyniki mogą okazać się w danym miesiącu gorsze. Moim zdaniem nie jest to jednak powód, aby nie spróbować, gdyż możemy w ten sposób szybko zarobić pieniądze, ale wymaga to z naszej strony zaangażowania.

Sieć afiliacyjna MyLead od razu proponuje wysokie stawki za pozyskanie klientów, jednak swoim wydawcom umożliwiają także ich powiększenie. W panelu użytkownika znajdziemy 11 różnych bonusów, które pozwolą nam na uzyskanie nawet +10% od wszystkich pozyskanych leadów. Do ich otrzymania konieczne jest wykonanie określonej czynności. Wiele z nich jest banalnie prostych i zajmie nam najwyżej parę minut.

bonusy w mylead

Ponadto atrakcyjnie wygląda system poleconych. Gdy z wykorzystania naszego reflinka ktoś dołączy do MyLead, będziemy otrzymywać 5% zarobków poleconej przez nas osoby, tak długo, jak długo będziemy zarabiać z tą siecią afiliacyjną.

Wypłaty

Swoje pieniądze możemy wybrać już od 50 PLN. Jeśli mamy za sobą pierwsze doświadczenia z afiliacją, dobrze wiemy, że jest to bardzo niska kwota i niesamowicie łatwa do osiągnięcia. Wypłatę możemy zlecić nieograniczoną liczbę razy na konto bankowe, za pośrednictwem jednego z systemów płatności i portfeli internetowych albo Bitcoina. Według informacji w panelu użytkownika mają 14 dni na przesłanie nam zarobku, ale w internecie znaleźć można wiele opinii, że pieniądze docierają do wydawców w zaledwie dwa dni. Ponadto MyLead nie pobiera żadnej prowizji za zlecone wypłaty.

wypłata z mylead

Dostępne portfele internetowe:

 • PayPal – jest zdecydowanie najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala bezpłatnie przelewać pieniądze na konto bankowe. Poza tym, wiele sklepów obsługuje płatności za jego pośrednictwem,
 • Payoneer – jest solidnym portfelem internetowym, który za wypłatę na konto bankowe pobiera jedynie 1%,
 • Skrill – jest popularnym portfelem, który pobiera za wypłatę na konto 5,5 EUR. W związku z tym, im większa kwota wypłaty, tym mniejsza procentowa prowizja.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Marketing afiliacyjny to jeden z lepszych sposobów na zarabianie przez internet, choć wymaga sporo zaangażowania. MyLead jest bez wątpienia jedną z lepszych sieci afiliacyjnych, z dużą ilością różnych kampanii, ale nie jest też siecią jedyną. Decydując się na afiliację warto połączyć ją z innymi możliwościami zdobywania pieniędzy przez internet. W ten sposób możemy zdecydowanie zwiększyć nasze internetowe zarobki.


praca w domu i zarabianie przez internet

Metod pracy w domu i zarabiania przez internet jest bardzo wiele, a sporo z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy odrobina chęci i przede wszystkim trochę wolnego czasu.


Opinie o MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead zbiera z reguły dobre opinie ze strony swoich wydawców, a także zajmuje czołowe pozycje w rankingach. Użytkownicy najczęściej doceniają różnorodność programów afiliacyjnych, a także support dostępny 24/7. Po szczegółowej analizie ich strony, a także prezentowanej oferty, również uważam, że jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Z pewnością warto się zarejestrować i spróbować.

opinie mylead

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

4 komentarze do “MyLead – opinie i opis sieci afiliacyjnej”

 1. Bardzo dobra sieć
  zalety:
  bardzo dużo różnorodnych programów
  najlepszy support 24/7
  duże stawki
  szybkie wypłaty
  estetycznie wyglądająca strona
  wady:
  brak
  Szerze polecam stronę mylead jestem tam od około tygodnia a zarobiłem już 500+ zł, mylead posiada też własny kanał discord, na którym uzyskacie bardzo szybką pomoc tak jak ^

  Odpowiedz
 2. Według mnie serwis ten jest numer 1. Wszystko przebiega błyskawicznie, z wypłatami nigdy nie było problemu, co jest ważne. Support na medal, są bardzo cierpliwi.
  Co do programów, jest duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie, a w razie problemów, zawsze może liczyć na Support. Ogólnie, póki co nie ma serwisu, który mu dorówna.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz