MyLead

MyLead

Jednym z ciekawszych graczy na polskim rynku afiliacji i programów partnerskich jest MyLead – globalna, kompleksowa platforma do zarabiania przez Internet, wyróżniająca się mocno innowacyjnym charakterem i rozbudowaniem oferty.

Na stronie dostępnych jest prawie 400 programów partnerskich, podzielonych na aż 13 kategorii. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze programy partnerskie – erotyka, dating, e-mail submit, credit card submit, VOD i wideo, download.

MyLead dysponuje wielkim wachlarzem aż 6 modeli monetyzacji:

 • CPA – konieczność wykonania płatnej akcji przez klienta; przykładowo: autoryzacja karty kredytowej,
 • CPL – wypełnienie formularza, ewentualnie podanie danych osobowych przez klienta, wyrażenie zgód marketingowych, pozyskanie klienta,
 • PPI – pobranie aplikacji przez klienta i jej instalacja,
 • CHAT SMS I IVR – rozmowy i konwersacje z konsultantkami w call center na tematy ezoteryczne i towarzyskie,
 • CPS – uzyskanie prowizji od sprzedaży produktów i usług, najczęściej w formie procentowej, bardzo popularny wśród sklepów internetowych,
 • SMS – wiadomości tekstowe o podwyższonym koszcie, zarówno w formie jednorazowej zapłaty, jak i subskrypcji.
Szukasz więcej informacji na temat metod rozliczeń?
 
CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. W zależności od sytuacji, mogą…

Szybkie wypłaty

Wystarczy zarobienie jedynych 50 złotych, by móc wygodne wypłacić swoje pieniądze na konto bankowe lub portfel internetowy [PayPal, Skrill, WebMoney, Payza, ePayments lub Payoneer], a pieniądze wypłacane są najczęściej w jedyne 48 godzin, co jest niewyobrażalnie krótkim okresem czasu. Przypomnijmy, że niektóre z sieci afiliacyjnych wymagają nawet 30 dni oczekiwania na swoje pieniądze. MyLead olśniewa także jeszcze jedną cechą, o której za powiemy za chwilę.

Bezpłatny dostęp do wiedzy i mentorów

Support MyLead mocno wspiera wydawców swoją wiedzą. Wiedzą bardzo profesjonalną i ekspercką, w formie tekstów i poradników, zawierających gotowe pomysły i nisze na zarabianie, a dodatkowo szczegółowo wyjaśniające poszczególne kwestie afiliacji. Serwis posiada cały system przekazywania wiedzy, podzielony na kilka obszarów, a korzystanie ze wszystkich z nich jest całkowicie bezpłatne.

 1. Kurs powitalny – tuż po rejestracji otrzymasz dostęp do krótkiego szkolenia, które przedstawi Ci podstawowe definicje i pokaże, w jaki sposób możesz zarabiać pieniędzy na MyLead, tłumacząc Ci działanie każdego z modeli monetyzacji.
 2. Poradniki dla początkujących – na MyLead znajdziesz specjalną zakładkę nazwaną “Poradniki dla początkujących”. Jest to miejsce, gdzie znajduje się rozbudowane kompendium wiedzy o afiliacji, będące doskonałym rozszerzeniem kursu powitalnego, a także inne poradniki, zwiększające Twoją wiedzę i szansę na zdobycie zysku.
 3. Dostępność mentorów – do Twojej dyspozycji jest zespół mentorów – nauczycieli zarabiania, którzy poprowadzą Cię za rękę podczas Twojej drogi do zdobywania pieniędzy przez Internet. Przedstawią Ci oni gotowe nisze i rozwiązania, z których możesz skorzystać dla własnego zysku.
 4. Wsparcie 24/7 – support platformy jest to Twojej dyspozycji praktycznie non stop – nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek z zespołu serwisu był niedostępny. Wbrew pozorom jest to niesamowicie istotna cecha – nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebować natychmiastowej pomocy.

Narzędzia dla profesjonalistów

Prócz ogromnego ukłonu w stronę początkujących, MyLead nie zapomina również o zaawansowanych użytkownikach. Na platformie dostępny jest Content Locker i Video Locker – funkcjonalności, które pozwolą Ci zmonetyzować swoją stronę WWW i zablokować dostęp do treści typu premium, by móc na nich zarobić. MyLead udostępnia także rozwiązania unikalne, niespotykane nigdzie indziej, pokroju Video Lockera VOD. Jest to narzędzie łączące różne programy partnerskie oparte o wideo na żądanie, automatycznie rozpoznające tytuł promowanego filmu i przekierowującego klienta na serwis, na którym dostępna jest dana produkcja.

Nie zapominamy również o API, pozwalającym tworzyć bardzo rozbudowane rozwiązania z pomocą MyLead. Wszystko to sprawia, że nawet, jeśli masz bardzo duże doświadczenie z afiliacją, to ten serwis będzie również dla Ciebie doskonałym wyborem.

Kto może być wydawcą MyLead?

Na MyLead może zarabiać każdy. Jedynym kryterium, które trzeba spełniać, to bycie pełnoletnim. Poza tym nie ma żadnych innych ograniczeń, oprócz własnej inwencji, gdzie dane produkty promować. To jednak również nie jest wymagane – mentorzy mogą Ci doradzić i przedstawić gotowe pomysły.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

MyLead jest bez wątpienia jedną z lepszych sieci afiliacyjnych z dużą ilością różnych kampanii, ale nie jest też siecią jedyną. Warto zapoznać się również z innymi oraz pozostałymi sposobami zarabiania przez internet, które można całkiem nieźle połączyć, aby internetowe zarobki były jeszcze większe.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Afiliacja

Afiliacja

Afiliacja jest jednym z bardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie, ale wymaga większego zaangażowania, zwłaszcza z początku. Marketing afiliacyjny z pewnością…

Opinie o MyLead

MyLead ma bardzo dobre opinie w internecie i cechuje się dużą ilością kampanii, również globalnych. Z pewnością warto się zarejestrować i spróbować zarabiać za pomocą tej sieci afiliacyjnej.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

Zostaw komentarz

4 Komentarze

 1. Bardzo dobra sieć
  zalety:
  bardzo dużo różnorodnych programów
  najlepszy support 24/7
  duże stawki
  szybkie wypłaty
  estetycznie wyglądająca strona
  wady:
  brak
  Szerze polecam stronę mylead jestem tam od około tygodnia a zarobiłem już 500+ zł, mylead posiada też własny kanał discord, na którym uzyskacie bardzo szybką pomoc tak jak ^

 2. Jedna z najlepszych sieci afiliacyjnych w Polsce. Zdecydowanie polecam!

 3. Według mnie serwis ten jest numer 1. Wszystko przebiega błyskawicznie, z wypłatami nigdy nie było problemu, co jest ważne. Support na medal, są bardzo cierpliwi.
  Co do programów, jest duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie, a w razie problemów, zawsze może liczyć na Support. Ogólnie, póki co nie ma serwisu, który mu dorówna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *