Strona główna » Opinie » MyLead – opinie | jak zarabiać

MyLead – opinie | jak zarabiać

MyLead jest jednym z ciekawszych graczy na polskim rynku afiliacji i programów partnerskich. Jest to globalna i kompleksowa platforma do zarabiania przez Internet, która mocno wyróżnia się innowacyjnym charakterem i rozbudowaniem oferty. Znajdziemy w niej ponad 1700 różnorodnych programów afiliacyjnych, wysokie stawki, bonusy, autorskie narzędzia i system edukacji. Do tej pory zaufało jej ponad 70 tysięcy wydawców. Co warto wiedzieć, jakie ma opinie i jak zarabiać?

MyLead – co to?

MyLead pojawił się na rynku w roku 2014 jako mała, lokalna firma. Aktualnie jest globalną siecią afiliacyjną, która swoje programy partnerskie dedykuje na 160 państw, a prowadzona przez nich strona internetowa dostępna jest w kilku wersjach językowych. Ponadto posiada kilkadziesiąt kampanii, które możemy promować na skalę globalną. Jest to świetne rozwiązanie, gdy nasze źródła ruchu docierają do osób z różnych krajów. Ponadto od jakiegoś czasu pozwala zarabiać również na wypełnianiu ankiet.

Oferta sieci afiliacyjnej

Analizując dostępną na MyLead ofertę możemy dojść do wniosku, że jest to sieć afiliacyjna dla każdego. Oprócz szerokiego wyboru programów afiliacyjnych, dostosowali się także do różnych etapów zaawansowania swoich wydawców. Początkujący znajdą wysoko rozbudowany system edukacji, a także wyjaśnienie podstawowych pojęć afiliacyjnych na stronie internetowej MyLead. Z kolei profesjonaliści – autorskie, zaawansowane narzędzia, umożliwiające zwiększenie zysku.

poradniki MyLead

Kto może być wydawcą MyLead?

Na MyLead może zarabiać w zasadzie każdy. Jedynym kryterium, które trzeba spełnić, to bycie pełnoletnim. Poza tym nie ma żadnych innych ograniczeń, poza własną inwencją, gdzie dane produkty promować. Jednak na dobrą sprawę i to nie jest wymagane, gdyż mentorzy mogą nam doradzić i przedstawić gotowe pomysły.

Jak zarabiać z MyLead

Wszystkie programy afiliacyjne dostępne w MyLead mamy podzielone na 16 różnorodnych kategorii. Znajdziemy wśród nich, między innymi: biznes, rozrywkę, konkursy i podróże. Ponadto, w przeciwieństwie do większości sieci afiliacyjnych, MyLead rozlicza swoje kampanie w pięciu, a nie trzech modelach rozliczeniowych: CPA, CPS, CPL, COD i PPI. W sieci istnieje również możliwość promocji usług IVR.

kampanie MyLead
  • CPA – konieczność wykonania płatnej akcji przez klienta; przykładowo: autoryzacja karty kredytowej,
  • CPL – wypełnienie formularza, ewentualnie podanie danych osobowych przez klienta, wyrażenie zgód marketingowych, pozyskanie klienta,
  • PPI – pobranie aplikacji przez klienta i jej instalacja,
  • IVR – rozmowy i konwersacje z konsultantkami w call center na tematy ezoteryczne i towarzyskie,
  • CPS – uzyskanie prowizji od sprzedaży produktów i usług, najczęściej w formie procentowej, bardzo popularny wśród sklepów internetowych,
  • COD – konieczność opłacenia przy odbiorze zamówionego wcześniej towaru (opłata za paczkę jest kluczowa do uzyskania prowizji).

Gdzie promować oferty

programy partnerskie

MyLead to kompleksowa platforma do zarabiania, ale sposoby promowania ofert praktycznie niczym nie różnią się od pozostałych programów partnerskich i sieci afiliacyjnych.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Od jakiegoś czasu MyLead oferuje również płatne ankiety, dzięki którym możemy zdobyć dodatkowe pieniądze. Ich wypełnianie to obecnie jeden z łatwiejszych sposobów na zarobek w internecie, więc wiele osób się na to decyduje. Stron, które płacą za tego typu aktywność nie brakuje, a jednym z bardziej rozpoznawalnych paneli ankietowych jest ySense, który działa już od wielu lat i do tej pory cieszy się sporą popularnością.

Bezpłatny dostęp do wiedzy i mentorów

Support MyLead mocno wspiera wydawców swoją wiedzą. Wiedzą bardzo profesjonalną i ekspercką – w formie tekstów i poradników zawierających gotowe pomysły i nisze na zarabianie, a dodatkowo szczegółowo wyjaśniające poszczególne kwestie afiliacji. Serwis posiada cały system przekazywania wiedzy, podzielony na kilka obszarów, a korzystanie ze wszystkich z nich jest całkowicie bezpłatne.

  1. Kurs powitalny – tuż po rejestracji otrzymujemy dostęp do krótkiego szkolenia, które przedstawi nam podstawowe definicje i pokaże, w jaki sposób możemy zarabiać pieniądze na MyLead, tłumacząc nam działanie każdego z modeli monetyzacji.
  2. Poradniki dla początkujących – na MyLead znajdziemy specjalną zakładkę nazwaną “Poradniki dla początkujących”. Jest to miejsce, gdzie znajduje się rozbudowane kompendium wiedzy o afiliacji, będące doskonałym rozszerzeniem kursu powitalnego. Ponadto znajdziemy tu także inne poradniki, zwiększające naszą wiedzę i szansę na zdobycie zysku.
  3. Dostępność mentorów – do naszej dyspozycji jest zespół mentorów – nauczycieli zarabiania, którzy poprowadzą nas za rękę podczas naszej drogi do zdobywania pieniędzy przez Internet. Przedstawią nam oni gotowe nisze i rozwiązania, z których możemy skorzystać dla własnego zysku.
  4. Wsparcie 24/7 – support platformy jest do naszej dyspozycji praktycznie non stop – nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek z zespołu serwisu był niedostępny. Wbrew pozorom jest to niesamowicie istotna cecha, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować natychmiastowej pomocy.

Narzędzia dla profesjonalistów w MyLead

Wśród narzędzi dla profesjonalistów znajdziemy: Video Locker, Video Locker VOD, Bannery Reklamowe, Smartlinki, Deeplinki, Testy AB, Postback i API, a także zupełnie odnowiony Content Locker.

Content Locker jest funkcjonalnością umożliwiającą zablokowanie pewnej części naszej strony internetowej, aby następnie udostępnić ją w zamian za wykonanie co najmniej jednej czynności z listy ofert. Dzięki temu możemy zarabiać na treściach znajdujących się w naszym serwisie. W MyLead znajdziemy cztery różne typy Content Lockerów: Captcha Locker, Mobile Rewards, File Locker i Content Locker CPA.

Video Locker VOD to narzędzie łączące różne programy partnerskie oparte o wideo na żądanie, które automatycznie rozpoznaje tytuł promowanego filmu i przekierowującego klienta na serwis, na którym dostępna jest dana produkcja.

Nie zapominajmy również o API, pozwalającym tworzyć bardzo rozbudowane rozwiązania z pomocą MyLead. Wszystko to sprawia, że nawet, jeśli mamy bardzo duże doświadczenie z afiliacją, to ten serwis będzie również dla nas doskonałym wyborem.

Ile można zarobić z MyLead?

Zarabiając w Internecie na afiliacji samodzielnie decydujemy, ile godzin chcemy przepracować. Możemy więc cieszyć się wysoką swobodą, jednak nie jesteśmy w stanie konkretnie stwierdzić, jak duże będą nasze zarobki. Nawet, gdy zdobędziemy już doświadczenie i będziemy mieć sprawdzone działania marketingowe, z przyczyn od nas niezależnych wyniki mogą okazać się w danym miesiącu gorsze. Moim zdaniem nie jest to jednak powód, aby nie spróbować, gdyż możemy w ten sposób szybko zarobić pieniądze, choć wymaga to z naszej strony sporego zaangażowania.

Sieć afiliacyjna MyLead od razu proponuje wysokie stawki za pozyskanie klientów, jednak swoim wydawcom umożliwiają także ich powiększenie. W panelu użytkownika znajdziemy 11 różnych bonusów, które pozwolą nam na uzyskanie nawet +10% od wszystkich pozyskanych leadów. Jednak, aby je otrzymać musimy wykonać określone czynności, ale wiele z nich jest banalnie prostych i zajmie nam najwyżej parę minut.

bonusy w mylead

Ponadto atrakcyjnie wygląda system poleconych. Gdy z wykorzystania naszego reflinka ktoś dołączy do MyLead, będziemy otrzymywać 5% zarobków poleconej przez nas osoby, tak długo, jak długo będzie zarabiać z tą siecią afiliacyjną.

Wypłata z MyLead

Swoje pieniądze możemy wypłacić już po uzbieraniu przynajmniej 50 PLN na saldzie. Jeśli mamy za sobą pierwsze doświadczenia z afiliacją, dobrze wiemy, że jest to bardzo niska kwota i niesamowicie łatwa do osiągnięcia. Wypłatę możemy zlecić nieograniczoną liczbę razy na konto bankowe, za pośrednictwem jednego z systemów płatności i portfeli internetowych albo Bitcoina. Według informacji w panelu użytkownika mają 14 dni na przesłanie nam zarobku, ale w internecie znaleźć można wiele opinii, że pieniądze docierają do wydawców w zaledwie dwa dni. Ponadto MyLead nie pobiera żadnej prowizji za zlecone wypłaty.

wypłata z mylead

ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc praktycznie każdy je ma. Jednak nie warto trzymać się stale jednej instytucji, gdyż nawet na zwykłej zmianie rachunku możemy sporo zyskać. Często nie tylko otrzymując pieniądze za założenie konta, ale również dużo lepsze warunki.

Dostępne portfele internetowe

paypal

PayPal jest zdecydowanie najpopularniejszym portfelem internetowym, z którego bezpłatnie przelejemy pieniądze na konto bankowe, ale również wykorzystamy go do zrealizowania bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


Payoneer jest solidnym portfelem internetowym, który za wypłatę na konto bankowe pobiera jedynie 1% prowizji.


skrill moneybookers

Skrill to popularny portfel, w którym za darmo założymy wirtualną kartę płatniczą, z której korzystać możemy praktycznie tak samo jak z tej klasycznej.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Marketing afiliacyjny to jeden z lepszych sposobów na zarabianie przez internet, choć wymaga sporo zaangażowania, ale też nie jedyny. Dlatego też warto zainteresować się innymi możliwościami, gdyż jest ich naprawdę sporo, a niektóre z nich nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci, aby zacząć zarabiać.

Opinie o MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead zbiera z reguły dobre opinie ze strony swoich wydawców, a także zajmuje czołowe pozycje w rankingach. Użytkownicy najczęściej doceniają różnorodność programów afiliacyjnych, a także support dostępny 24/7. Po szczegółowej analizie ich strony, a także prezentowanej oferty, również uważam, że jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Z pewnością warto się zarejestrować i spróbować.

opinie mylead

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
albert
albert
5 lat temu

Zdecydowanie rodzyneczek na PL rynku

KubenZ
KubenZ
5 lat temu

Bardzo dobra sieć
zalety:
bardzo dużo różnorodnych programów
najlepszy support 24/7
duże stawki
szybkie wypłaty
estetycznie wyglądająca strona
wady:
brak
Szerze polecam stronę mylead jestem tam od około tygodnia a zarobiłem już 500+ zł, mylead posiada też własny kanał discord, na którym uzyskacie bardzo szybką pomoc tak jak ^

Marcin90
Marcin90
5 lat temu

Jedna z najlepszych sieci afiliacyjnych w Polsce. Zdecydowanie polecam!

Aprilia
Aprilia
5 lat temu

Według mnie serwis ten jest numer 1. Wszystko przebiega błyskawicznie, z wypłatami nigdy nie było problemu, co jest ważne. Support na medal, są bardzo cierpliwi.
Co do programów, jest duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie, a w razie problemów, zawsze może liczyć na Support. Ogólnie, póki co nie ma serwisu, który mu dorówna.

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x