MyLead

Jednym z ciekawszych graczy na polskim rynku afiliacji i programów partnerskich jest MyLead. Jest to globalna, kompleksowa platforma do zarabiania przez Internet, wyróżniająca się mocno innowacyjnym charakterem i rozbudowaniem oferty. Znajdziemy w niej ponad 1700 różnorodnych programów afiliacyjnych, wysokie stawki, bonusy, autorskie narzędzia i system edukacji. Do tej pory zaufało jej ponad 70 tysięcy wydawców.

MyLead – o sieci afiliacyjnej

MyLead pojawił się na rynku w roku 2014 jako mała, lokalna firma. Aktualnie jest globalną siecią afiliacyjną, która swoje programy partnerskie dedykuje na 160 państw, a prowadzona przez nich strona internetowa dostępna jest w kilku wersjach językowych. Ponadto posiada kilkadziesiąt kampanii, które można promować na skalę globalną. Jest to świetne rozwiązanie, gdy Twoje źródła ruchu docierają do osób z różnych krajów.

Oferta dla każdego

Analizując dostępną na MyLead ofertę można dojść do wniosku, że jest to sieć afiliacyjna dla każdego. Oprócz szerokiego wyboru programów afiliacyjnych, dostosowali się także do różnych etapów zaawansowania swoich wydawców. Początkujący znajdą wysoko rozbudowany system edukacji, a także wyjaśnienie podstawowych pojęć afiliacyjnych na stronie internetowej MyLead. Z kolei profesjonaliści – autorskie, zaawansowane narzędzia, umożliwiające zwiększenie zysku.

poradniki MyLead

Kto może być wydawcą MyLead?

Na MyLead może zarabiać każdy. Jedynym kryterium, które trzeba spełniać, to bycie pełnoletnim. Poza tym nie ma żadnych innych ograniczeń, oprócz własnej inwencji, gdzie dane produkty promować. To jednak również nie jest wymagane – mentorzy mogą Ci doradzić i przedstawić gotowe pomysły.

Zarabianie z MyLead

Wcześniej już wspomniane 1600 programów afiliacyjnych jest podzielonych na 16 różnorodnych kategorii. Znajdziemy wśród nich, między innymi: biznes, rozrywkę, konkursy i podróże. Ponadto, w przeciwieństwie do większości sieci afiliacyjnych, MyLead rozlicza swoje kampanie w pięciu, nie trzech, modelach rozliczeniowych: CPA, CPS, CPL, COD i PPI. Z ich pomocą możesz również promować usługi SMS Chat i IVR.

kampanie MyLead
 • CPA – konieczność wykonania płatnej akcji przez klienta; przykładowo: autoryzacja karty kredytowej,
 • CPL – wypełnienie formularza, ewentualnie podanie danych osobowych przez klienta, wyrażenie zgód marketingowych, pozyskanie klienta,
 • PPI – pobranie aplikacji przez klienta i jej instalacja,
 • CHAT SMS I IVR – rozmowy i konwersacje z konsultantkami w call center na tematy ezoteryczne i towarzyskie,
 • CPS – uzyskanie prowizji od sprzedaży produktów i usług, najczęściej w formie procentowej, bardzo popularny wśród sklepów internetowych,
 • SMS – wiadomości tekstowe o podwyższonym koszcie, zarówno w formie jednorazowej zapłaty, jak i subskrypcji.

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. Każdy z nich ma swoje własne zalety, więc warto wiedzieć czym się różnią.

Bezpłatny dostęp do wiedzy i mentorów

Support MyLead mocno wspiera wydawców swoją wiedzą. Wiedzą bardzo profesjonalną i ekspercką, w formie tekstów i poradników, zawierających gotowe pomysły i nisze na zarabianie, a dodatkowo szczegółowo wyjaśniające poszczególne kwestie afiliacji. Serwis posiada cały system przekazywania wiedzy, podzielony na kilka obszarów, a korzystanie ze wszystkich z nich jest całkowicie bezpłatne.

 1. Kurs powitalny – tuż po rejestracji otrzymasz dostęp do krótkiego szkolenia, które przedstawi Ci podstawowe definicje i pokaże, w jaki sposób możesz zarabiać pieniędzy na MyLead, tłumacząc Ci działanie każdego z modeli monetyzacji.
 2. Poradniki dla początkujących – na MyLead znajdziesz specjalną zakładkę nazwaną “Poradniki dla początkujących”. Jest to miejsce, gdzie znajduje się rozbudowane kompendium wiedzy o afiliacji, będące doskonałym rozszerzeniem kursu powitalnego, a także inne poradniki, zwiększające Twoją wiedzę i szansę na zdobycie zysku.
 3. Dostępność mentorów – do Twojej dyspozycji jest zespół mentorów – nauczycieli zarabiania, którzy poprowadzą Cię za rękę podczas Twojej drogi do zdobywania pieniędzy przez Internet. Przedstawią Ci oni gotowe nisze i rozwiązania, z których możesz skorzystać dla własnego zysku.
 4. Wsparcie 24/7 – support platformy jest to Twojej dyspozycji praktycznie non stop – nie zdarzyło się, żeby ktokolwiek z zespołu serwisu był niedostępny. Wbrew pozorom jest to niesamowicie istotna cecha – nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebować natychmiastowej pomocy.

Narzędzia dla profesjonalistów

Wśród narzędzi dla profesjonalistów znajdziesz: Video Locker, Video Locker VOD, Bannery Reklamowe, Smartlinki, Deeplinki, Testy AB, Postback i API, a także zupełnie odnowiony Content Locker.

Content Locker jest funkcjonalnością umożliwiającą zablokowanie pewnej części Twojej strony internetowej, aby następnie udostępnić ją w zamian za wykonanie co najmniej jednej czynności z listy ofert. Dzięki temu możesz zarabiać na treściach znajdujących się na Twoim serwisie. Na MyLead znajdziesz cztery różne typy Content Lockerów: Captcha Locker, Mobile Rewards, File Locker i Content Locker CPA. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, kliknij przycisk poniżej i poznaj szczegóły u źródła.

Video Lockera VOD to narzędzie łączące różne programy partnerskie oparte o wideo na żądanie, automatycznie rozpoznające tytuł promowanego filmu i przekierowującego klienta na serwis, na którym dostępna jest dana produkcja.

Nie zapominajmy również o API, pozwalającym tworzyć bardzo rozbudowane rozwiązania z pomocą MyLead. Wszystko to sprawia, że nawet, jeśli masz bardzo duże doświadczenie z afiliacją, to ten serwis będzie również dla Ciebie doskonałym wyborem.

Ile możemy zarobić z MyLead?

Zarabiając w Internecie na afiliacji samodzielnie decydujesz, ile godzin chcesz przepracować. Możesz więc cieszyć się wysoką swobodą, jednak nie jesteś w stanie konkretnie stwierdzić, jak duże będą Twoje zarobki. Nawet, gdy zdobędziesz już doświadczenie i będziesz mieć sprawdzone działania marketingowe, z przyczyn od Ciebie niezależnych wyniki mogą okazać się w danym miesiącu gorsze. Moim zdaniem nie jest to jednak powód, aby nie spróbować, gdyż możliwe zarobki są bardzo interesujące.

Sieć afiliacyjna MyLead od razu proponuje wysokie stawki za pozyskanie klientów, jednak swoim wydawcom umożliwiają także ich powiększenie. W panelu użytkownika znajdziesz 11 różnych bonusów, które pozwolą Ci na uzyskanie nawet +10% od wszystkich pozyskanych leadów. Do ich otrzymania konieczne jest wykonanie określonej czynności. Wiele z nich jest banalnie prostych i zajmie Ci najwyżej parę minut.

bonusy w mylead

Ponadto atrakcyjnie wygląda system poleconych. Gdy z wykorzystania Twojego reflinka ktoś dołączy do MyLead, będziesz otrzymywać 5% zarobków poleconej przez Ciebie osoby, tak długo, jak długo będziecie zarabiać z tą siecią afiliacyjną.

Wypłaty

Swoje pieniądze możesz wybrać już od 50 PLN. Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenie z afiliacją, dobrze wiesz, że jest to bardzo niska kwota i niesamowicie łatwa do osiągnięcia. Wypłatę możesz zlecić nieograniczoną liczbę razy na konto bankowe, za pośrednictwem jednego z systemów płatności i portfeli internetowych albo Bitcoina. Według informacji w panelu użytkownika mają 14 dni na przesłanie Ci zarobku, ale znalazłem wiele opinii, że pieniądze docierają do wydawców w zaledwie dwa dni. Ponadto MyLead nie pobiera żadnej prowizji za zlecone wypłaty.

wypłata z mylead

Dostępne portfele internetowe:


paypal

PayPal jest zdecydowanie najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala bezpłatnie przelewać pieniądze na konto bankowe. Poza tym, wiele sklepów obsługuje płatności za jego pośrednictwem.


Payoneer jest solidnym portfelem internetowym, który za wypłatę na konto bankowe pobiera jedynie 1%.


skrill moneybookers

Skrill jest popularnym portfelem, który pobiera za wypłatę na konto 5,5EUR. W związku z tym, im większa kwota wypłaty, tym mniejsza procentowa prowizja.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

MyLead jest bez wątpienia jedną z lepszych sieci afiliacyjnych z dużą ilością różnych kampanii, ale nie jest też siecią jedyną. Warto zapoznać się również z innymi sieciami oraz pozostałymi sposobami pracy w domu. Łącząc różne formy zarabiania możemy sprawić, że nasze internetowe zarobki będą jeszcze większe.


afiliacja marketing

Marketing afiliacyjny to jeden z lepszych sposobów na zarabianie w internecie, choć wymaga sporo zaangażowania. Jest wiele sieci afiliacyjnych, które warto wziąć pod uwagę decydując się na tę formę zarabiania.


praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać w domu przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a większość z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności.


Opinie o MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead zbiera z reguły dobre opinie ze strony swoich wydawców, a także zajmuje czołowe pozycje w rankingach. Użytkownicy najczęściej doceniają różnorodność programów afiliacyjnych, a także support dostępny 24/7. Po szczegółowej analizie ich strony, a także prezentowanej oferty, również uważam, że jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Z pewnością warto się zarejestrować i spróbować.

opinie mylead

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

4 komentarze do wpisu „MyLead”

 1. Bardzo dobra sieć
  zalety:
  bardzo dużo różnorodnych programów
  najlepszy support 24/7
  duże stawki
  szybkie wypłaty
  estetycznie wyglądająca strona
  wady:
  brak
  Szerze polecam stronę mylead jestem tam od około tygodnia a zarobiłem już 500+ zł, mylead posiada też własny kanał discord, na którym uzyskacie bardzo szybką pomoc tak jak ^

  Odpowiedz
 2. Według mnie serwis ten jest numer 1. Wszystko przebiega błyskawicznie, z wypłatami nigdy nie było problemu, co jest ważne. Support na medal, są bardzo cierpliwi.
  Co do programów, jest duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie, a w razie problemów, zawsze może liczyć na Support. Ogólnie, póki co nie ma serwisu, który mu dorówna.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz