Ceneo

Ceneo

Ceneo jest jedną z najpopularniejszych polskich porównywarek cen. Serwis ten posiada również własny program partnerski, który opiera się na solidnych biznesowych podstawach. Dysponuje bardzo dobrą stroną docelową oraz materiałami reklamowymi wysokiej jakości, a o jego wiarygodności świadczyć może wysoka pozycja na rynku e-commerce.

rejestracja

Czym jest program partnerski Ceneo

Program partnerski Ceneo opiera się na umowie dotyczącej oddania do dyspozycji porównywarki powierzchni na stronie internetowej partnera. Produktem reklamowanym przez partnerów jest sam mechanizm działania porównywarki, a także należąca do niej baza sklepów, produktów i promocji. Jest ona bardzo rozbudowana, dzięki czemu umożliwia bezproblemowe znalezienie praktycznie każdego towaru, sprzedawanego w polskich sklepach internetowych. Na dodatek jako jedna z niewielu renomowanych marek e-commerce tego typu pozwala na zakup produktu bezpośrednio z poziomu porównywarki, bez konieczności przekierowywania klienta na stronę konkretnego sklepu. Program partnerski Ceneo przeznaczony jest zarówno dla firm, jak i pełnoletnich osób fizycznych. Minimalna kwota do wypłaty wynosi 100 złotych. Program partnerski porównywarki cechuje się nienaganną wypłacalnością.

Na czym polega zarabianie w Ceneo

Zarabianie w programie partnerskim Ceneo nie jest przesadnie skomplikowane. Partnerzy zarabiają na każdym odesłaniu do porównywarki internauty, który następnie wyszuka określony produkt oraz dokona jego zakupu. Nie ponosi przy tym żadnych strat finansowych i nie traci przez to więcej czasu, a na dodatek może szybciej i skuteczniej zrealizować swoją potrzebę zakupową. Stroną obciążoną jest w takim przypadku sklep internetowy, który zapłacił za usługę reklamy. Jego celem jest jednak sprzedaż promowanych produktów, dlatego każde przekierowanie jest dla niego korzystne i wartościowe. W programie partnerskim Ceneo zarabiać można również poprzez dokonywanie bezpośrednich zakupów w porównywarce, jednak obecnie nie wszystkie sklepy udostępniają tę opcję.

Od czego zależy wysokość zarobków w Ceneo

Prowizje w programie partnerskim ustalane są bezpośrednio przez Ceneo. Nie można ich otrzymać za samo kliknięcie w reklamę, a dopiero uzyskanie przekierowania do sklepu. Ponieważ jednak internauci przeglądający porównywarki zazwyczaj klikają w oferty wielu różnych sklepów, rozwiązanie to jest bardzo korzystne dla partnerów. Serwis oferuje również kampanie dedykowane. Dzięki nim uzyskać można dostęp do innych modeli rozliczeń, m.in. CPA, CPC, CPD (Cost Per Download) czy FF (Flat Fee). Na największe zarobki liczyć mogą przede wszystkim serwisy z bardzo dużą ilością ruchu. Program partnerski Ceneo efektywnie wykorzystać mogą także blogerzy, którzy zajmują się tworzeniem recenzji rozmaitych produktów. Praktycznie każda strona związana w jakiś sposób z tematyką e-commerce, która zawiera opisy i opinie idealnie nadaje się do przetestowania współpracy ze słynną porównywarką.

Zobacz też inne programy partnerskie

Zostaw komentarz

2 Komentarze

  1. Ceneo zna chyba każda przeciętna osoba w Polsce. Osobiście zawsze, gdy chcę coś kupić to najpierw szukam przedmiotu, a następnie porównuję go właśnie na Ceneo. Następnie większość zakupów robię właśnie klikając w odnośnik na tej stronie. Myślę, że nie tylko ja robię zakupy w ten sposób. Dlatego warto skorzystać z programu partnerskiego oferowanego przez Ceneo.

  2. Zgadzam się z komentarzem wyżej. Szukając ciekawej oferty często szukam i porównuję ceny oraz opinie na ceneo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *