Strona główna » Opinie » TravelLead – opinie i opis programu partnerskiego

TravelLead – opinie i opis programu partnerskiego

TravelLead jest programem partnerskim z branży turystycznej, który pozwala zarabiać na promowaniu wycieczek ze znanych portali, takich jak: wakacje.pl, easygo.pl czy wypoczynek.pl. Świetnie sprawdzi się przede wszystkim na blogach i portalach poświęconych turystyce,. Jak zarabiać i co powinniśmy o nim wiedzieć?

Rejestracja w TravelLead

Zakładanie konta w TravelLead jest stosunkowo proste, choć musimy podać sporo danych. Poza podstawowymi jak adres e-mail, imię, nazwisko oraz hasło musimy uzupełnić również pełen adres oraz PESEL lub NIP i REGON – w zależności od tego, czy rejestrujemy się jako osoba fizyczna, czy jako firma. Warto zwrócić uwagę, że możemy zarejestrować się również jako firma zagraniczna. Na sam koniec pozostaje nam udzielenie informacji dotyczących sposobu promowania oraz adres strony internetowej, jeśli taką posiadamy. Rejestracja jest oczywiście w pełni darmowa.

Jak zarabiać w TravelLead

TravelLead jest programem partnerskim, który świetnie sprawdzi się przede wszystkim na portalach oraz blogach turystycznych, ale również w social mediach. Jest to największy serwis internetowy sprzedający usługi turystyczne w Polsce, którego niewątpliwą zaletą jest bogata oferta wycieczek i szeroka gama narzędzi ułatwiających promowanie. Jedyną formą rozliczeń jest oczywiście model CPS, więc wynagrodzenie otrzymujemy tylko za sprzedaż (sama rezerwacja nie wystarczy).

Jak promować oferty

programy partnerskie

W internecie znajdziemy wiele programów partnerskich i sieci afiliacyjnych, więc różnorodność produktów jest naprawdę spora. Jednak mimo różnic sam sposób promowania ofert wygląda praktycznie tak samo w każdym z nich.

Informacje dostępne w panelu

Po zalogowaniu wita nas panel, w którym znajdziemy podstawowe informacje dotyczące statystyk z ostatnich 30 dni. Poza stroną główną interesują nas również zakładki znajdujące się z lewej strony:

 • know how – wiele przydatnych informacji, które mogą pomoc w stawianiu pierwszych kroków z tym programem partnerskim,
 • kampanie – aktualne kampanie, w których możemy zarabiać. Oczywiście wraz z materiałami promocyjnymi,
 • narzędzia – tutaj znajdują się narzędzia potrzebne do promowania poszczególnych ofert np. bannery, linki itp.
 • mój profil – szczegółowe statystyki z wybranych okresów,
 • rozliczenia – informacje dotyczące profilu,
 • moje konto – dane kontaktowe oraz te potrzebne do realizacji płatności.. 

Bannery

TravelLead ofertuje dwa rodzaje bannerów:

 • rotujące – automatycznie aktualizujące się pule reklamowe. Wybierając je nie musimy codziennie sprawdzać jakie promocje aktualnie są dostępne. Wystarczy, że wybierzemy rozmiar bannera i wkleimy kod na swoją stronę,
 • tematyczne – bannery z poszczególnymi kierunkami turystycznymi lub skierowane do konkretnych grup odbiorców (np. singli).

Ile można zarobić?

Dla wielu osób część najważniejsza, czyli wysokość prowizji i ewentualne zarobki. W TravelLead znajdziemy 3 poziomy premiowania, które uzależnione są od obrotu w poprzednim miesiącu:

 • Silver – 3% netto do 50 000 zł,
 • Gold – 3,25% netto od 50 000 do 100 000 zł,
 • Platinum – 3,7% netto powyżej 100 000 zł.

Status partnera silver otrzymujemy od razu po rejestracji w TravelLead. Po każdym miesiącu jest on zmieniany automatycznie, ale musimy pamiętać, że nie jest dawany na stałe. Dlatego też możemy go stracić, jeśli przychody w kolejnych okresach rozliczeniowych będą mniejsze.

Według informacji znajdujących się na stronie – średnia wartość rezerwacji to 6000 złotych, więc posiadając status partnera silver mamy 240 złotych prowizji za jedną rezerwację. Jak widać potencjał zarobkowy jest dość spory, jeśli ktoś wie jak i gdzie promować takie oferty.

Program poleceń TravelLead

W TravelLead możemy również pozyskiwać kolejnych partnerów otrzymując 4% zarobionych przez nich pieniędzy bez uszczerbku na ich zarobkach. Dodatkowo za pierwszą sprzedaż pozyskanego partnera otrzymujemy 100 złotych premii. Zapraszać wydawców możemy za pomocą specjalnego reflinka, który znajduje się w zakładce „narzędzia”. Mając dużą ilość subpartnerów może zagwarantować sobie naprawdę niezły dochód pasywny, więc warto zainteresować się tematem.

Wypłata z TravelLead

Wypłata w programie partnerskim TravelLead realizowana jest raz w miesiącu, a środki są podsumowywane do 21 dnia każdego miesiąca (za poprzedni). Środki zgromadzone w serwisie otrzymamy bezpośrednio na wskazane konto bankowe po wystawieniu faktury lub rachunku.


ranking kont bankowych

Ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez konta bankowego, więc praktycznie każdy je posiada. Jednak czasem warto rozważyć zmianę instytucji, aby uzyskać lepsze warunki, a nawet dodatkowo zarobić. Wystarczy, że skorzystamy z cyklicznych promocji, dzięki którym otrzymamy pieniądze za założenie konta – najczęściej przynajmniej kilkaset złotych.

Jak jeszcze zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Programy partnerskie takie jak TravelLead pozwalają zarabiać naprawdę niezłe pieniądze, ale jest to tylko jeden z wielu sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki przez internet. Dlatego też warto zainteresować się pozostałymi możliwościami, gdyż wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz chęci.

Opinie o TravelLead

TravelLead to bardzo ciekawy program partnerski, jeśli mamy odpowiednie miejsce do promowania ofert tego typu. Kilkaset złotych za jedną rezerwację to całkiem przyzwoita stawka, więc przy większej ilość możemy zarabiać naprawdę niezłe pieniądze. Program partnerski ma w internecie dobre opinie, więc z pewnością warto dać mu szansę.

Macie jakieś doświadczenia z tym programem partnerskim? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x