TravelLead

TravelLead jest programem partnerskim z branży turystycznej, który pozwala zarabiać na promocji produktów turystycznych znanych portali takich jak wakacje.pl, easygo.pl czy wypoczynek.pl. Jak to dokładnie wygląda?

Rejestracja w TravelLead

Sama rejestracja w TravelLead jest bardzo prosta, szybka i nie wymaga podawania wielu danych. Podstawowe to oczywiście login, hasło oraz informacja odnośnie posiadanej strony internetowej (nie jest wymagana).

Program partnerski przeznaczony jest zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Kolejnym i ostatnim już krokiem, jeśli o rejestrację chodzi jest uzupełnienie danych kontaktowych.

TravelLead – jak zarabiać?

TravelLead jest programem partnerskim, który świetnie sprawdzi się na portalach oraz blogach turystycznych. Jest to największy serwis internetowy sprzedający usługi turystyczne w Polsce. Zaletą bez wątpienia jest bogata oferta wycieczek i szeroka gama narzędzi ułatwiających promowanie. Rejestracja jest oczywiście w pełni darmowa.

Informacje dostępne w panelu

Po zalogowaniu wita nas panel, który zawiera podstawowe informacje dotyczące statystyk z ostatnich 30 dni. Poza stroną główną, z lewej strony interesują nas następujące zakładki:

 • know how – wiele przydatnych informacji, które mogą pomoc w stawianiu pierwszych kroków z tym programem partnerskim,
 • kampanie – aktualne kampanie, w których możemy zarabiać wraz z materiałami promocyjnymi,
 • narzędzia – tutaj znajdują się narzędzia potrzebne do promowania poszczególnych ofert np. bannery, linki itp.
 • mój profil – szczegółowe statystyki z wybranych okresów,
 • rozliczenia – informacje dotyczące profilu,
 • moje konto – dane kontaktowe oraz te potrzebne do realizacji płatności.. 

Bannery

TravelLead ofertuje dwa rodzaje bannerów:

 • rotujące – automatycznie aktualizujące się pule reklamowe. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba codziennie sprawdzać jakie promocje aktualnie są dostępne. Wystarczy wybrać rozmiar bannera i wkleić kod na swoją stronę,
 • tematyczne – bannery z poszczególnymi kierunkami turystycznymi lub skierowane do konkretnych grup odbiorców (np. singli).

Ile można zarobić?

Dla wielu osób część najważniejsza, czyli prowizje. W TravelLead są 3 poziomy premiowania, uzależnione od wyników:

 • Standard – 4% brutto do 50 000 zł,
 • Premium – 4,25% brutto od 50 000 do 100 000 zł,
 • Gold – 4,5% brutto powyżej 100 000 zł.

Status partnera Standard otrzymuje każda osoba przystępująca do programu partnerskiego. Status zmieniany jest automatycznie po każdym okresie, ale nie jest dawany na stałe. Uzyskany status można stracić, jeśli przychody w kolejnych okresach rozliczeniowych będą mniejsze.

Według dostępnych informacji, średnia wartość rezerwacji to 6000 złotych. W przypadku statusu partnera Standard, daje to 240 złotych prowizji za jedną rezerwację. Daje to spory potencjał zarobkowy w przypadku większej ilości rezerwacji.

Program poleceń TravelLead

TravelLead pozwala również pozyskiwać kolejnych partnerów w zamian za 4% zarobionych przez nich pieniędzy, oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach. Dodatkowo za pierwszą sprzedaż pozyskanego partnera otrzymujemy 100 złotych premii. Link do zapraszania wydawców znajduje się w zakładce „narzędzia”.

Jak jeszcze zarabiać w internecie?

W internecie dostępnych jest wiele różnych programów partnerskich, które pozwalają zarabiać niezłe pieniądze, choć w branży turystycznej nie ma za dużego wyboru. Co innego, jeśli miejsce, w którym mamy zamiar promować określone produkty porusza szerszą tematykę. Wtedy warto rozważyć skorzystanie również z innych programów partnerskich.


programy partnerskie

W internecie jest wiele programów partnerskich o różnej tematyce, które interesując się poważnie zarabianiem w internecie powinniśmy znać.


praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać w domu możemy na wiele różnych sposobów, które różnią się od siebie stopniem skomplikowania oraz potencjałem zarobkowym.


Opinie o TravelLead

TravelLead to bardzo ciekawy program partnerski, pod warunkiem, że mamy odpowiednie miejsce do promowania ofert tego typu. Kilkaset złotych za jedną rezerwację to całkiem przyzwoita stawka, więc przy większej ilość może uzbierać się miesięcznie naprawdę spora kwota.

Macie jakieś doświadczenia z tym programem partnerskim? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz