Leadstar

Leadstar

Leadstar jest kolejną siecią afiliacyjną, w której dominują produkty finansowe. Przed rozpoczęciem promowania danego produktu należy “dołączyć” do niego i zapoznać się z informacjami odnośnie dozwolonych metod promowania. Weryfikacja następuje przeważnie w ciągu kilku minut, więc nie powinno to być przeszkodą. Jak zarabiać i jakie sieci afiliacyjne warto jeszcze wziąć pod uwagę?

Zalety LeadStar

 • przejrzysty i intuicyjny panel,
 • poradniki dla osób początkujących (jak zarabiać, jak korzystać z narzędzi, jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym itp.),
 • w przypadku wyłączenia danej kampanii użytkownik kierowany jest na podstronę z innymi ofertami, które promuje wydawca,
 • możliwość śledzenia większości kampanii na bieżąco (złożone wnioski pokazują się od razu). W pozostałych kliknięcia i leady pojawiają się po wgraniu raportów przez zespół LeadStar, czyli co kilka dni.
 • aktywny kontakt z wydawcami. Wiele zmian w panelu nastąpiło po sugestiach od strony wydawców.

Narzędzia do promowania w LeadStar

 • widgety – zestawienie wybranych ofert. Wygląd można samego widgetu można edytować (kolor, rozmiar, nagłówek itp.),
 • linki symboliczne – zwykłe linki tekstowe kierujące bezpośrednio do oferty,
 • pule kreacji – tworzenie kreacji bannerowych. Bannery wybranch ofert mogą wyświetlać się jedna po drugiej aż do wyczerpania puli, po czym wyświetlane będą od nowa. Druga możliwość to wyświetlanie danemu użytkownikowi tej samej kreacji przez 24 godziny.

Modele rozliczeniowe w LeadStar

 • CPL – prowizja naliczana za poprawnie wypełniony formularz,
 • CPS – prowizja naliczana za sprzedaż danego produktu np. otwarcie konta,
 • CPA – prowizja naliczana jest za wykonanie konkretnej akcji np. zapis w newsletterze czy udział w konkursie,
 • CPC – prowizja naliczana za każde kliknięcie w link lub wskazane miejsce na stronie,
 • CPL+CPS,
 • CPL+CPA,
 • CPS+CPA.
Potrzebujesz więcej informacji na temat metod rozliczeń?

Sieci afiliacyjne podobne do LeadStar

Na ilość sieci afiliacyjnych, zwłaszcza w branży finansowej nie można narzekać i choć LeadStar jest bardzo dobry w swojej kategorii to z pewnością nie ma w swojej ofercie niektórych produktów. Decydując się na zarabianie w sieciach afiliacyjnych warto wziąć pod uwagę również inne.

Ile można zarobić z LeadStar

Jak to bywa programach partnerskich, tak i w LeadStar potencjał zarobkowy jest w zasadzie nieograniczony. Uzależnione jest to przede wszystkim od ilości wysłanych wniosków, oraz tego jaka przysługiwała za nie prowizja. Na stronie dostępny jest wewnętrzny ranking, który pozwala sprawdzić ile zarobili w poprzednim miesiącu najlepsi. Bazując na tych informacjach widać, że zarobki czołowych promotorów sięgają ok. 15 tysięcy na miesiąc. Warto mieć również na uwadze fakt, że może to być jedynie jeden z wielu programów partnerskich, gdzie owe osoby działają.

Program polecający LeadStar

W LeadStar otrzymujemy 5% od przychodów zarejestrowanych subpartnerów, ale aby otrzymać z tego tytułu wynagrodzenie trzeba samemu zarobić w danym miesiącu przynajmniej 150 złotych. W przeciwieństwie do niektórych programów partnerskich nie ma tu górnego limitu zarobków z subpartnerów. Ciekawą opcją jest również możliwość wysyłania wiadomości do swoich poleconych bezpośrednio z panelu.

Wypłata z LeadStar

Bez wątpienia do zalet programu zaliczyć można bardzo niski próg wypłaty, który wynosi 1 zł. Zlecona może zostać w dowolnym momencie lub automatycznie ostatniego dnia miesiąca. W przypadku osób fizycznych wypłata następuje następnego dnia roboczego, a w przypadku firm do 3 dni roboczych.

Opinie o LeadStar

Leadstar, choć jest stosunkowo młodym programem partnerskim to z pewnością wartym uwagi. Sporą zaletą dla wielu osób będzie bardzo niski próg wypłaty, co jest stosunkowo rzadkie. Większość sieci afiliacyjnych wymaga uzbierania przynajmniej 100 złotych, aby zlecić wypłatę, co dla niektórych może okazać się problemem. Na lekki minus konieczność “dołączania” do każdej kampanii przed rozpoczęciem promowania, więc nie wszystkie oferty dostępne są od razu. Z drugiej strony, weryfikacja trwa bardzo szybko, więc tylko lekki minus, na który wiele osób z pewnością nawet nie zwróci uwagi.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *