Leadstar

Leadstar jest kolejną siecią afiliacyjną, w której dominują produkty finansowe. Przed rozpoczęciem promowania danego produktu należy „dołączyć” do niego i zapoznać się z informacjami odnośnie dozwolonych metod promowania. Weryfikacja następuje przeważnie w ciągu kilku minut, więc nie powinno to być przeszkodą. Jak zarabiać i jakie sieci afiliacyjne warto jeszcze wziąć pod uwagę?

LeadStar – jak zarabiać?

LeadStar jest dość świeżą siecią afiliacyjną, która działa w Polsce od 2018 roku, ale również jedną z najszybciej rozwijających się. W swojej ofercie posiada ponad interesujących 300 programów partnerskich, a dodatkowe miesięczne bonusy tylko zachęcają do aktywności. 

Narzędzia do promowania

 • strony partnerskie – gotowa strona, która zawiera zdefiniowane przez nas produkty,
 • chmury linków – wiele bennerów do różnych produktów (wybranych przez nas) na określonej przestrzeni,
 • widgety – zestawienie wybranych ofert. Wygląd można samego widgetu można edytować (kolor, rozmiar, nagłówek itp.),
 • linki symboliczne – zwykłe linki tekstowe kierujące bezpośrednio do oferty,
 • pule kreacji – tworzenie kreacji bannerowych. Bannery wybranch ofert mogą wyświetlać się jedna po drugiej aż do wyczerpania puli, po czym wyświetlane będą od nowa. Druga możliwość to wyświetlanie danemu użytkownikowi tej samej kreacji przez 24 godziny.

Gdzie promować produkty LeadStar

Linki do konkretnych produktów możemy promować w zasadzie wszędzie w internecie. Sprawdzą się w tej sytuacji różnego rodzaju fora internetowe, profile w social mediach itp. W dalszym ciągu, jednak najlepszym miejscem pozostaje własny blog, nad którym mamy całkowitą kontrolę, jeśli chodzi o miejsce promowania produktów.

Jak założyć bloga

jak założyć bloga

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale założenie bloga jest bardzo szybkie i proste. W zasadzie wystarczy kilka minut, aby był gotowy. Do wyboru mamy rozwiązania płatne oraz darmowe, które…

Osobną kwestią jest oczywiście popularność takiego bloga, o którą wcale nie jest tak łatwo, ale jednym z lepszych sposobów na jego wypromowanie jest pozycjonowanie.

Modele rozliczeniowe

 • CPL – prowizja naliczana za poprawnie wypełniony formularz,
 • CPS – prowizja naliczana za sprzedaż danego produktu np. otwarcie konta,
 • CPA – prowizja naliczana jest za wykonanie konkretnej akcji np. zapis w newsletterze czy udział w konkursie,
 • CPC – prowizja naliczana za każde kliknięcie w link lub wskazane miejsce na stronie,
 • CPL+CPS,
 • CPL+CPA,
 • CPS+CPA.

Potrzebujesz więcej informacji na temat metod rozliczeń?

cps cpa cpl cpc cpo

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. Każdy z nich ma swoje zalety i w zależności od sytuacji, mogą…

Promocje

LeadStar oferuje również wiele różnych promocji, a promocja urodzinowa zdecydowanie wyróżnia tę sieć afiliacyjną na tle konkurencji. Na czym dokładnie polega? W dniu naszych urodzin otrzymujemy dodatkowe 5% prowizji do wszystkich akcji wygenerowanych w tym dniu. W przypadku firm będzie to data powstania działalności.

Poza promocją urodzinową dostępne są również te cykliczne, które gwarantują dodatkową prowizję za określoną liczbę domkniętych umów lub sprzedaży.

Promocje dostępne są nie tylko dla wydawców, ale również dla klientów, którzy wykonają określoną akcję. Może to być np. 50 złotych na pierwsze zakupy po zapisie do newslettera lub 10% rabatu na następne zakupy przy każdym zamówieniu. Lista takich promocji dostępna jest w specjalnej zakładce „Programy z korzyściami„.

Ile można zarobić z LeadStar

Jak to bywa programach partnerskich, tak i w LeadStar potencjał zarobkowy jest w zasadzie nieograniczony. Uzależnione jest to przede wszystkim od ilości wysłanych wniosków, oraz tego jaka przysługiwała za nie prowizja. Na stronie dostępny jest wewnętrzny ranking, który pozwala sprawdzić ile zarobili w poprzednim miesiącu najlepsi. Bazując na tych informacjach widać, że zarobki czołowych promotorów sięgają ok. 15 tysięcy na miesiąc. Warto mieć również na uwadze fakt, że może to być jedynie jeden z wielu programów partnerskich, gdzie owe osoby działają.

Program polecający

W LeadStar otrzymujemy 5% od przychodów zarejestrowanych subpartnerów, ale aby otrzymać z tego tytułu wynagrodzenie trzeba samemu zarobić w danym miesiącu przynajmniej 150 złotych. W przeciwieństwie do niektórych programów partnerskich nie ma tu górnego limitu zarobków z subpartnerów. Ciekawą opcją jest również możliwość wysyłania wiadomości do swoich poleconych bezpośrednio z panelu.

Co to jest reflink i jak zdobywać poleconych?

reflink - jak zdobywać poleconych

Zdobywać poleconych możemy na wiele różnych sposobów, ale do najpopularniejszych i najskuteczniejszych z pewnością zaliczyć możemy…

Wypłata

Bez wątpienia do zalet programu zaliczyć można bardzo niski próg wypłaty, który wynosi 1 zł. Zlecona może zostać w dowolnym momencie lub automatycznie ostatniego dnia miesiąca. W przypadku osób fizycznych wypłata następuje następnego dnia roboczego, a w przypadku firm do 3 dni roboczych.

Jak szybko zarobić z LeadStar bez promowania

jak szybko zarobić pieniądze

W programach partnerskich takich jak LeadStar możemy również szybko zarobić przynajmniej kilkaset złotych i to bez promowania żadnych ofert. Jest to bardzo proste i zostało już opisane w innym artykule:

Zalety LeadStar

 • przejrzysty i intuicyjny panel,
 • poradniki dla osób początkujących (jak zarabiać, jak korzystać z narzędzi, jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym itp.),
 • w przypadku wyłączenia danej kampanii użytkownik kierowany jest na podstronę z innymi ofertami, które promuje wydawca,
 • możliwość śledzenia większości kampanii na bieżąco (złożone wnioski pokazują się od razu). W pozostałych kliknięcia i leady pojawiają się po wgraniu raportów przez zespół LeadStar, czyli co kilka dni.
 • aktywny kontakt z wydawcami. Wiele zmian w panelu nastąpiło po sugestiach od strony wydawców.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Na ilość sieci afiliacyjnych, zwłaszcza w branży finansowej nie można narzekać i choć LeadStar jest bardzo dobry w swojej kategorii to z pewnością nie ma w swojej ofercie niektórych produktów. Decydując się na zarabianie w internecie, warto wziąć pod uwagę również inne możliwości oraz sieci afiliacyjne.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W internecie możemy zarabiać na wiele różnych sposobów. Wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu. Najpopularniejsze sposoby…

Afiliacja

afiliacja marketing

Sieci afiliacyjne to jeden z bardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie, ale wymaga nieco większego zaangażowania. Do najlepszych sieci afiliacyjnych z pewnością możemy zaliczyć…

Opinie

Leadstar, choć jest stosunkowo młodym programem partnerskim to z pewnością wartym uwagi. Sporą zaletą dla wielu osób będzie bardzo niski próg wypłaty, co jest stosunkowo rzadkie. Większość sieci afiliacyjnych wymaga uzbierania przynajmniej 100 złotych, aby zlecić wypłatę, co dla niektórych może okazać się problemem. Na lekki minus konieczność „dołączania” do każdej kampanii przed rozpoczęciem promowania, więc nie wszystkie oferty dostępne są od razu. Z drugiej strony, weryfikacja trwa bardzo szybko, więc tylko lekki minus, na który wiele osób z pewnością nawet nie zwróci uwagi.

Macie jakieś doświadczenia z Leadstar? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do wpisu „Leadstar”

 1. Pierwszy raz spotkałem się z tym, że przed promowaniem jakiegokolwiek programu trzeba najpierw do niego dołączyć. Rozumiem, że niektóre mogą mieć specjalne wymagania, ale żeby było tak ze wszystkimi? Wprawdzie nie trwa to długo, ale mimo to uważam, że jest to zupełnie niepotrzebne. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń do programu, choć widgety mogłyby być lepsze.

  Odpowiedz
 2. Panie Bartku,
  Rzeczywiście nie jest to spotykane rozwiązanie, ale tak jak Pan zauważył cały proces trwa dość krótko dla większości programów. Zależało nam bardzo na tym, żeby wydawcy zapoznawali się z warunkami promocji każdego programu – potem jest mniej niejasności i niedopowiedzeń. Choć i tak nadal zdarzają się sytuacje, gdzie wydawca dołącza do programu o specjalnych wymaganiach (Call Center albo posiadanie własnej bazy mailingowej) i nie spełnia tych warunków. Jeżeli chodzi o widgety – chętnie zapoznamy się z Pana propozycjami – od początku zwracamy szczególną uwagę na potrzeby naszych partnerów. Proszę o kontakt dowolnym kanałem (wiadomość w panelu, FB czy mail). Pozdrawiam, Artur S.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz