Leadstar – opinie i opis sieci afiliacyjnej

Leadstar jest kolejną siecią afiliacyjną, w której dominują produkty finansowe. Przed rozpoczęciem promowania danego produktu należy „dołączyć” do niego i zapoznać się z informacjami odnośnie dozwolonych metod promowania. Weryfikacja następuje przeważnie w ciągu kilku minut, więc nie powinno to być przeszkodą. Jak zarabiać i jakie sieci afiliacyjne warto jeszcze wziąć pod uwagę?

Rejestracja w Leadstar

Oczywiście zanim jeszcze przystąpimy do zarabiania musimy założyć darmowe konto w serwisie. Służy do tego formularz rejestracyjny, w którym na początek wybieramy, czy rejestrujemy się jako osoba fizyczna, czy jako firma (może być również zarejestrowana poza terytorium Polski). Po dokonaniu wyboru pozostaje nam już tylko wypełnić wszystkie wymagane dane, takie jak: adres e-mail, imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania itp. Po założeniu konta możemy przejść do zarabiania.

Jak zarabiać?

LeadStar jest dość świeżą siecią afiliacyjną, która działa w Polsce od 2018 roku, ale również jedną z najszybciej rozwijających się. W swojej ofercie posiada ponad interesujących 300 programów partnerskich, a dodatkowe miesięczne bonusy tylko zachęcają do aktywności. Zanim przystąpimy do promowania wybranych produktów, najpierw musimy do nich dołączyć. Możemy to zrobić wchodząc w zakładkę „Katalog programów”, a następnie przy wybranym klikając „Dołącz”. Po kliknięciu wyświetli nam się informacja o dozwolonych i zabronionych formach promocji, a po potwierdzeniu zapoznania się z nimi możemy wysłać prośbę o dołączenie.

zarabianie w LeadStar

Za pomocą wyszukiwarki możemy w łatwy sposób znaleźć produkty i usługi, które nas interesują lub konkretne modele rozliczeń. Po dołączeniu możemy już skupić się na zarabianiu, korzystając z udostępnionych narzędzi do promowania.

Narzędzia do promowania

 • strony partnerskie – gotowa strona, która zawiera zdefiniowane przez nas produkty,
 • chmury linków – wiele bennerów do różnych produktów (wybranych przez nas) na określonej przestrzeni,
 • widgety – zestawienie wybranych ofert. Wygląd można samego widgetu można edytować (kolor, rozmiar, nagłówek itp.),
 • linki symboliczne – zwykłe linki tekstowe kierujące bezpośrednio do oferty,
 • pule kreacji – tworzenie kreacji bannerowych. Bannery wybranch ofert mogą wyświetlać się jedna po drugiej aż do wyczerpania puli, po czym wyświetlane będą od nowa. Druga możliwość to wyświetlanie danemu użytkownikowi tej samej kreacji przez 24 godziny.

Gdzie promować produkty LeadStar

Linki do konkretnych produktów możemy promować w zasadzie wszędzie w internecie, ale zdecydowanie najlepszą opcją jest założenie bloga, nad którym mamy całkowitą kontrolę, jeśli chodzi o miejsce promowania produktów. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że jego posiadanie otwiera przed nami wiele innych możliwości, gdyż sieci afiliacyjne to nie jedyna możliwość zarabiania na blogu. Osobną kwestią jest oczywiście jego popularność, o którą niestety wcale nie jest tak łatwo, ale jednym z lepszych sposobów na jego wypromowanie jest pozycjonowanie.


jak założyć bloga

Założyć bloga możemy w zasadzie w kilka minut i możemy wykorzystać do tego zarówno rozwiązania płatne, jak i te całkowicie darmowe.


Poza blogiem, sprawdzą się w tej sytuacji również:

 • Facebook -na tym popularnym portalu społecznościowym prawie każdy ma konto, ale nie każdy wie, że możliwe jest również zarabianie na Facebooku, choćby przy pomocy sieci afiliacyjnych jak Leadstar,
 • Instagram – osoby, które wykorzystują social media do zarabiania pieniędzy nazywane są influencerami i z pewnością jest to praca marzeń wielu, zwłaszcza młodych ludzi. Zarabianie na Instagramie może być naprawdę dochodowe, przy dużej ilości obserwujących,
 • YouTube – tego serwisu z filmikami oczywiście nikomu przedstawiać nie trzeba, jednak nie każdy wie jak duże zyski może wygenerować i jak wiele mamy możliwości zarabiania na YouTube,
 • fora internetowe.

Program polecający

W LeadStar otrzymujemy 5% od przychodów zarejestrowanych za pomocą reflinka subpartnerów, ale aby otrzymać z tego tytułu wynagrodzenie musimy samemu zarobić w danym miesiącu przynajmniej 150 złotych. W przeciwieństwie do niektórych programów partnerskich nie ma tu górnego limitu zarobków z subpartnerów. Ciekawą opcją jest również możliwość wysyłania wiadomości do swoich poleconych bezpośrednio z panelu.

Dostępne modele rozliczeniowe

 • CPL – prowizja naliczana za poprawnie wypełniony formularz,
 • CPS – prowizja naliczana za sprzedaż danego produktu np. otwarcie konta,
 • CPA – prowizja naliczana jest za wykonanie konkretnej akcji np. zapis w newsletterze czy udział w konkursie,
 • CPC – prowizja naliczana za każde kliknięcie w link lub wskazane miejsce na stronie,
 • CPL+CPS,
 • CPL+CPA,
 • CPS+CPA.

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. Każdy z nich ma swoje wady i zalety.

Promocje

LeadStar oferuje również wiele różnych promocji, a promocja urodzinowa zdecydowanie wyróżnia tę sieć afiliacyjną na tle konkurencji. Na czym dokładnie polega? W dniu naszych urodzin otrzymujemy dodatkowe 5% prowizji do wszystkich akcji wygenerowanych w tym dniu. W przypadku firm będzie to data powstania działalności.

Poza promocją urodzinową dostępne są również te cykliczne, które gwarantują dodatkową prowizję za określoną liczbę domkniętych umów lub sprzedaży.

Promocje dostępne są nie tylko dla wydawców, ale również dla klientów, którzy wykonają określoną akcję. Może to być np. 50 złotych na pierwsze zakupy po zapisie do newslettera, 10% rabatu na następne zakupy przy każdym zamówieniu lub po prostu pieniądze za założenie konta. Lista takich promocji dostępna jest w specjalnej zakładce „Programy z korzyściami„.

Zalety LeadStar

 • przejrzysty i intuicyjny panel,
 • poradniki dla osób początkujących (jak zarabiać, jak korzystać z narzędzi, jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym itp.),
 • w przypadku wyłączenia danej kampanii użytkownik kierowany jest na podstronę z innymi ofertami, które promuje wydawca,
 • możliwość śledzenia większości kampanii na bieżąco (złożone wnioski pokazują się od razu). W pozostałych kliknięcia i leady pojawiają się po wgraniu raportów przez zespół LeadStar, czyli co kilka dni.
 • aktywny kontakt z wydawcami. Wiele zmian w panelu nastąpiło po sugestiach od strony wydawców.

Ile możemy zarobić z LeadStar

Jak to bywa w marketingu afiliacyjnym, potencjał zarobkowy jest tutaj w zasadzie nieograniczony. Uzależnione jest to przede wszystkim od ilości wysłanych wniosków, oraz tego jaka przysługiwała za nie prowizja. Na stronie znajdziemy wewnętrzny ranking, który pozwala nam sprawdzić ile zarobili w poprzednim miesiącu najlepsi użytkownicy. Bazując na tych informacjach widzimy, że zarobki czołowych promotorów sięgają ok. 15 tysięcy na miesiąc, a to już naprawdę sporo. Warto mieć również na uwadze fakt, że może to być jedynie jeden z wielu programów partnerskich, gdzie owe osoby działają.

Wypłata

Bez wątpienia do zalet programu zaliczyć możemy bardzo niski próg wypłaty, który wynosi 1 zł. Wypłatę możemy zlecić w dowolnym czasie, ale jeśli tego nie zrobimy to zostaje ona zlecona automatycznie ostatniego dnia miesiąca. W przypadku osób fizycznych wypłata następuje w następnym dniu roboczym, a w przypadku firm do 3 dni roboczych. Wszystkie zarobki trafiają bezpośrednio na podane przez nas konto bankowe.

Jak szybko zarobić z LeadStar bez promowania

W sieciach afiliacyjnych takich jak LeadStar możemy również szybko zarobić pieniądze bez promowania żadnych ofert. W ten sposób na nasze konto może trafić przynajmniej kilkaset złotych, bez większego wysiłku. Jedyne co musimy zrobić to skorzystać z wybranej oferty polecając ją samemu sobie. Wystarczy, że np założymy konto w banku wykorzystując do tego link wygenerowany za pomocą programu. Jest to jednak tylko jedna z możliwości szybkiego zarobku.


jak szybko zarobić pieniądze

Szybko zarobić pieniądze możemy na kilka różnych sposobów, a sieci afiliacyjne to tylko jeden z nich.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

Na ilość sieci afiliacyjnych, zwłaszcza w branży finansowej nie można narzekać i choć LeadStar jest bardzo dobry w swojej kategorii to z pewnością nie ma w swojej ofercie niektórych produktów. Decydując się na zarabianie przez internet, warto wziąć pod uwagę również inne możliwości oraz sieci afiliacyjne. Zwłaszcza, że wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet ma bardzo duży potencjał zarobkowy, a wiele metod nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Opinie o LeadStar

Leadstar, choć jest stosunkowo młodym programem partnerskim to z pewnością wartym uwagi, gdyż bardzo szybko się rozwija. Wśród internautów cieszy się bardzo dobrą opinią, a wyjątkowo niski próg wypłaty z pewnością jest jego dodatkową zaletą. W innych sieciach afiliacyjnych przeważnie wymagają uzbierania przynajmniej 100 złotych, aby zlecić wypłatę, więc LeadStar zdecydowanie wyróżnia się w tej kwestii. W przypadku tej sieci afiliacyjnej wypłatę otrzymujemy co miesiąc, nawet, jeśli jest to raptem kilka złotych.

Jedyny minus to konieczność „dołączania” do każdej kampanii przed rozpoczęciem promowania, więc nie od razu mamy dostęp do wszystkich ofert. Z drugiej strony, weryfikacja trwa bardzo szybko, więc tylko lekki minus, na który wiele osób z pewnością nawet nie zwróci uwagi. No i dzięki temu mamy pewność, że wiemy jakie sposoby promowania są zabronione, a jakie dozwolone, więc nie narazimy się na ewentualną blokadę.

Macie jakieś doświadczenia z Leadstar? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do “Leadstar – opinie i opis sieci afiliacyjnej”

 1. Pierwszy raz spotkałem się z tym, że przed promowaniem jakiegokolwiek programu trzeba najpierw do niego dołączyć. Rozumiem, że niektóre mogą mieć specjalne wymagania, ale żeby było tak ze wszystkimi? Wprawdzie nie trwa to długo, ale mimo to uważam, że jest to zupełnie niepotrzebne. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń do programu, choć widgety mogłyby być lepsze.

  Odpowiedz
 2. Panie Bartku,
  Rzeczywiście nie jest to spotykane rozwiązanie, ale tak jak Pan zauważył cały proces trwa dość krótko dla większości programów. Zależało nam bardzo na tym, żeby wydawcy zapoznawali się z warunkami promocji każdego programu – potem jest mniej niejasności i niedopowiedzeń. Choć i tak nadal zdarzają się sytuacje, gdzie wydawca dołącza do programu o specjalnych wymaganiach (Call Center albo posiadanie własnej bazy mailingowej) i nie spełnia tych warunków. Jeżeli chodzi o widgety – chętnie zapoznamy się z Pana propozycjami – od początku zwracamy szczególną uwagę na potrzeby naszych partnerów. Proszę o kontakt dowolnym kanałem (wiadomość w panelu, FB czy mail). Pozdrawiam, Artur S.

  Odpowiedz
 3. Próbowałem różnych sieci i śmiało mogę stwierdzić, że Leadstar na pewno jedną z lepszych. Podoba mi się zwłaszcza rotator bannerów, którego brakuje u konkurencji.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz