MoneyCafe

MoneyCafe

MoneyCafe jest serwisem, który umożliwia otrzymanie premii za skorzystanie z ofert bankowych, telekomunikacyjnych i nie tylko. Dodatkowo serwis nie posiada żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość ofert, z których można skorzystać. Jak to dokładnie wygląda?

Jak otrzymać premię za skorzystanie z oferty w MoneyCafe

Sprawa jest bardzo prosta, po przejściu na stronę widzimy oferty, z których można uzyskać premię. Po wybraniu tej, która nas interesuje wystarczy kliknąć na “SPRAWDŹ”, a następnie podać adres e-mail oraz numer telefonu i potwierdzić wymagane zgody.

Na stronie głównej widać jedynie promowane oferty, ale nic nie stoi na przeszkodzie by sprawdzić również pozostałe, a może akurat znajdzie się tam coś z czego i tak mieliśmy skorzystać. W tym celu wystarczy zjechać na dół strony i wybrać spośród dostępnych kategorii lub skorzystać z górnej zakładki “rankingi”.

Premia wypłacana jest następnego dnia roboczego, po wypełnieniu danych niezbędnych do wykonania przelewu.

Jakich ofert można spodziewać się w MoneyCafe?

Premie uzyskać można za korzystanie z dostępnych ofert. Promocje, na których można zarobić podzielone są na 4 kategorie:

Jak widać dominują produkty pożyczkowe, ale oferty telekomunikacyjne wyglądają niemniej ciekawie.

Na jakie premie można liczyć w MoneyCafe?

W MoneyCafe można liczyć na premie rzędu 30 – 90 złotych za skorzystanie z jednej oferty. Dla niektórych z pewnością jest to niewielka kwota, ale nie zapominajmy, że często korzystamy z tego typu ofert nie mając z tego nic. Co ciekawe zarobić możemy również na polecaniu ofert znajomym.

Polecanie znajomym MoneyCafe

Ciekawą opcją zarobku jest również polecanie znajomym, za których otrzymujemy jednorazowo 30 złotych. Nie musimy nawet korzystać z żadnej oferty, aby móc polecać. Premia naliczana jest jednak tylko, gdy polecona osoba skorzysta przynajmniej z jednej oferty. Gdzie znaleźć link do polecania?

Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie, a na adres e-mail otrzymamy 2 linki. Pierwszy z nich służy do polecania znajomym, a drugi umożliwi bezpośrednie przejście do panelu. Tam z kolei znaleźć można status wniosków, dane do przelewu, reklamacje oraz wspomniany reflink, który wysłany był również w wiadomości e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *