MoneyCafe – opinie i opis serwisu

MoneyCafe był serwisem, dzięki któremu mogliśmy otrzymać premię za skorzystanie z ofert bankowych, telekomunikacyjnych i nie tylko. Co więcej, serwis nie posiadał żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość ofert, z których mogliśmy skorzystać. Niestety strona przestała działać, ale aktualnie przekierowuje do sieci afiliacyjnej Leadstar, którą możemy wykorzystać w podobny sposób. W związku z tym poniższe informacje dotyczące samego serwisu są już nieaktualne.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Serwis pozwalał w łatwy sposób zdobyć dodatkowe pieniądze na korzystaniu z ofert, z których bardzo często i tak byśmy skorzystali, ale niestety zniknął z sieci. Jednak w dalszym ciągu możemy wykorzystać aktualne promocje bankowe, aby szybko zarobić pieniądze. Jest to jeden z łatwiejszych i szybszych sposobów na zarobek, choć oczywiście nie jedyny. Zarabiać w domu możemy na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Jak otrzymać premię za skorzystanie z oferty w MoneyCafe

Sprawa jest bardzo prosta, po przejściu na stronę widzimy oferty, za które możemy uzyskać premię. Po wybraniu tej, która nas interesuje wystarczy, że klikniemy na „SPRAWDŹ”, a następnie podamy adres e-mail, numer telefonu i potwierdzimy wymagane zgody.

Warto zauważyć, że na stronie głównej widzimy jedynie promowane oferty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić również pozostałe. Możliwe, że akurat tam znajdziemy coś, z czego i tak zamierzaliśmy skorzystać. W tym celu wystarczy, że zjedziemy na dół strony i wybierzemy spośród dostępnych kategorii. Podobny efekt uzyskamy klikając w zakładkę „rankingi”, która znajduje się u góry strony.

Sporą zaletą jest fakt, że premia wypłacana jest już następnego dnia roboczego, licząc od dnia wypełnienia danych niezbędnych do realizacji przelewu.

Jakich ofert możemy się spodziewać?

Premie uzyskać możemy za korzystanie z dostępnych ofert, a wszystkie promocje, na których możemy zarobić podzielone są na 4 kategorie:

Jak widać dominują produkty pożyczkowe, ale oferty telekomunikacyjne wyglądają niemniej ciekawie.

Na jakie premie możemy liczyć?

W MoneyCafe możemy liczyć na premie rzędu 30 – 90 złotych, za skorzystanie z jednej oferty. Dla niektórych z pewnością jest to niewielka kwota, ale nie zapominajmy, że często korzystamy z tego typu produktów nie mając z tego zupełnie nic. Co ciekawe, zarobić możemy również na polecaniu ofert znajomym za pomocą reflinka. Takie dodatkowe pieniądze z pewnością będą miłym dodatkiem do budżetu domowego.

Polecanie znajomym

Wspomniane polecanie znajomym jest równie ciekawą opcją zarobku, gdyż za każdego znajomego otrzymujemy jednorazowo 30 złotych. Warto dodać, że nie musimy nawet korzystać z żadnej oferty, aby móc polecać serwis innym użytkownikom. Jednak musimy wiedzieć, że premia naliczana jest tylko, gdy polecona osoba skorzysta z przynajmniej jednej oferty. Gdzie znaleźć link do polecania?

Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie, a na wskazany adres e-mail otrzymamy 2 linki. Pierwszy z nich służy do polecania znajomym, a drugi umożliwi nam bezpośrednie przejście do panelu. Tam z kolei znajdziemy status wniosków, dane do przelewu, reklamacje oraz wspomniany reflink, który otrzymaliśmy również w wiadomości e-mail.

Opinie o MoneyCafe

MoneyCafe to bardzo ciekawy serwis, w którym możemy otrzymać dodatkowe pieniądze za skorzystanie z wybranych ofert. Bardzo często z takich produktów i tak byśmy skorzystali, więc na dobrą sprawę jest to szybka gotówka, bez większego wysiłku z naszej strony. Rzecz jasna z takich ofert nie będziemy korzystali bez końca. Sama premia również nie należy do jakichś specjalnie wysokich, więc serwis sprawdzi się jedynie jako sposób na dorobienie do pensji i uzupełnienie pozostałych sposobów zarabiania w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Rafał
Rafał
4 lat temu

Podpisałem umowę na internet z Orange wykorzystując do tego moneycafe i otrzymałem 70 złotych. Normalnie nie dostałbym nic, a i tak zmieniałem dostawcę, więc polecam

Kinga
Kinga
4 lat temu

Brzmi ciekawie, chętnie skorzystam z takiej możliwości. Mam juz konto w podobnym serwisie. Ciekawi mnie jak tutaj wygląda wypłata? Czy jest ona na czas? I jakie jest minimum potrzebne do zlecenia zgromadzonych środków?

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Dobrze że nie ma żadnego minimum do wypłaty bo czasami w tego typu programach jest ono wygórowane. Muszę przejrzeć oferty bankowe z tego programu bo mam kilka złotych z których założyłbym lokaty a fajnie oprócz oprocentowania od banku otrzymać dodatkowy bonus od firmy za to, że z ich polecenia zostane klientem banku.

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx