MoneyCafe – opinie i opis serwisu

MoneyCafe był serwisem, który umożliwiał otrzymanie premii za skorzystanie z ofert bankowych, telekomunikacyjnych i nie tylko. Dodatkowo serwis nie posiadał żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość ofert, z których mogliśmy skorzystać. Niestety strona przestała działać, ale aktualnie przekierowuje do Leadstar, czyli sieci afiliacyjnej, którą możemy wykorzystać w podobny sposób. W związku z tym poniższe informacje dotyczące samego serwisu są już nieaktualne.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Serwis pozwalał w łatwy sposób zdobyć dodatkowe pieniądze na korzystaniu z ofert, z których bardzo często i tak byśmy skorzystali. Oczywiście w dalszym ciągu możemy wykorzystać aktualne promocje bankowe, aby szybko zarobić pieniądze. Jest to jeden z łatwiejszych i szybszych sposobów, więc warto wiedzieć, który bank ma aktualnie najlepszą promocję. Rzecz jasna jest to tylko jedna z naprawdę wielu możliwości zarabiania pieniędzy w sieci.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a sporo z nich nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Jak otrzymać premię za skorzystanie z oferty w MoneyCafe

Sprawa jest bardzo prosta, po przejściu na stronę widzimy oferty, z które możemy uzyskać premię. Po wybraniu tej, która nas interesuje wystarczy, że klikniemy na „SPRAWDŹ”, a następnie podamy adres e-mail, numer telefonu i potwierdzimy wymagane zgody.

Na stronie głównej widzimy jedynie promowane oferty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić również pozostałe. Możliwe, że akurat tam znajdzie się coś, z czego i tak zamierzaliśmy skorzystać. W tym celu wystarczy, że zjedziemyć na dół strony i wybierzemy spośród dostępnych kategorii. Możemy też skorzystać z górnej zakładki „rankingi”.

Premia wypłacana jest już następnego dnia roboczego, licząc od dnia wypełnienia danych niezbędnych do wykonania przelewu.

Jakich ofert możemy się spodziewać?

Premie uzyskać możemy za korzystanie z dostępnych ofert, a promocje, na których możemy zarobić podzielone są na 4 kategorie:

Jak widać dominują produkty pożyczkowe, ale oferty telekomunikacyjne wyglądają niemniej ciekawie.

Na jakie premie możemy liczyć?

W MoneyCafe możemy liczyć na premie rzędu 30 – 90 złotych, za skorzystanie z jednej oferty. Dla niektórych z pewnością jest to niewielka kwota, ale nie zapominajmy, że często korzystamy z tego typu ofert nie mając z tego nic. Co ciekawe zarobić możemy również na polecaniu ofert znajomym.

Polecanie znajomym

Wspomniane polecanie znajomym jest równie ciekawą opcją zarobku, gdyż za każdego znajomego otrzymujemy jednorazowo 30 złotych. Warto dodać, że nie musimy nawet korzystać z żadnej oferty, aby móc polecać serwis innym użytkownikom. Premia jednak naliczana jest tylko, gdy polecona osoba skorzysta z przynajmniej z jednej oferty. Gdzie znaleźć link do polecania?

Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie, a na adres e-mail otrzymamy 2 linki. Pierwszy z nich służy do polecania znajomym, a drugi umożliwi nam bezpośrednie przejście do panelu. Tam z kolei znajdziemy status wniosków, dane do przelewu, reklamacje oraz wspomniany reflink, który wysłany był również w wiadomości e-mail.

Opinie o MoneyCafe

MoneyCafe to ciekawy serwis, który wypłaca premie za korzystanie z wybranych ofert. Bardzo często z takich ofert i tak byśmy skorzystali, więc na dobrą sprawę jest to dodatkowa gotówka, bez większego wysiłku z naszej strony. Rzecz jasna z takich ofert nie będziemy korzystali bez końca, a sama premia nie należy do jakichś specjalnie wysokich. W związku z tym świetnie sprawdzi się jako sposób na dorobienie do pensji i uzupełnienie pozostałych sposobów zarabiania w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

4 komentarze do “MoneyCafe – opinie i opis serwisu”

 1. Podpisałem umowę na internet z Orange wykorzystując do tego moneycafe i otrzymałem 70 złotych. Normalnie nie dostałbym nic, a i tak zmieniałem dostawcę, więc polecam

  Odpowiedz
 2. Brzmi ciekawie, chętnie skorzystam z takiej możliwości. Mam juz konto w podobnym serwisie. Ciekawi mnie jak tutaj wygląda wypłata? Czy jest ona na czas? I jakie jest minimum potrzebne do zlecenia zgromadzonych środków?

  Odpowiedz
  • Wypłata jest realizowana praktycznie od razu. Nie ma tutaj standardowego zakładania konta i zbierania środków, więc nie trzeba też zbierać żadnego minimum do wypłaty. Po skorzystaniu z oferty zostaniemy poproszeni o dane do przelewu i to w zasadzie tyle ;).

   Odpowiedz
   • Dobrze że nie ma żadnego minimum do wypłaty bo czasami w tego typu programach jest ono wygórowane. Muszę przejrzeć oferty bankowe z tego programu bo mam kilka złotych z których założyłbym lokaty a fajnie oprócz oprocentowania od banku otrzymać dodatkowy bonus od firmy za to, że z ich polecenia zostane klientem banku.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz