MoneyCafe

MoneyCafe był serwisem, który umożliwiał otrzymanie premii za skorzystanie z ofert bankowych, telekomunikacyjnych i nie tylko. Dodatkowo serwis nie posiadał żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość ofert, z których mogliśmy skorzystać. Niestety serwis przestał działać, ale strona przekierowuje do Leadstar, który możemy wykorzystać w podobny sposób. W związku z tym poniższe informacje dotyczące serwisu są już nieaktualne.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Serwis pozwala w łatwy sposób zdobyć dodatkowe pieniądze na korzystaniu z ofert, z których najczęściej i tak byśmy skorzystali. Nie jest to jednak jedyny sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy w internecie, więc warto przyjrzeć się również pozostałym.


promocje bankowe

Promocje bankowe to jeden z łatwiejszych i szybszych sposobów na dodatkową gotówkę, więc warto się nim zainteresować. Wystarczy wiedzieć, które banki aktualnie mają promocje i z nich korzystać.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować i zarabiać w domu możemy na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga nawet dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Jak otrzymać premię za skorzystanie z oferty w MoneyCafe

Sprawa jest bardzo prosta, po przejściu na stronę widzimy oferty, z których można uzyskać premię. Po wybraniu tej, która nas interesuje wystarczy kliknąć na „SPRAWDŹ”, a następnie podać adres e-mail oraz numer telefonu i potwierdzić wymagane zgody.

Na stronie głównej widać jedynie promowane oferty, ale nic nie stoi na przeszkodzie by sprawdzić również pozostałe, a może akurat znajdzie się tam coś z czego i tak mieliśmy skorzystać. W tym celu wystarczy zjechać na dół strony i wybrać spośród dostępnych kategorii lub skorzystać z górnej zakładki „rankingi”.

Premia wypłacana jest następnego dnia roboczego, po wypełnieniu danych niezbędnych do wykonania przelewu.

Jakich ofert możemy się spodziewać?

Premie uzyskać możemy za korzystanie z dostępnych ofert. Promocje, na których możemy zarobić podzielone są na 4 kategorie:

Jak widać dominują produkty pożyczkowe, ale oferty telekomunikacyjne wyglądają niemniej ciekawie.

Na jakie premie możemy liczyć?

W MoneyCafe możemya liczyć na premie rzędu 30 – 90 złotych za skorzystanie z jednej oferty. Dla niektórych z pewnością jest to niewielka kwota, ale nie zapominajmy, że często korzystamy z tego typu ofert nie mając z tego nic. Co ciekawe zarobić możemy również na polecaniu ofert znajomym.

Polecanie znajomym

Ciekawą opcją zarobku jest również polecanie znajomym, za których otrzymujemy jednorazowo 30 złotych. Nie musimy nawet korzystać z żadnej oferty, aby móc polecać. Premia naliczana jest jednak tylko, gdy polecona osoba skorzysta przynajmniej z jednej oferty. Gdzie znaleźć link do polecania?

Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie, a na adres e-mail otrzymamy 2 linki. Pierwszy z nich służy do polecania znajomym, a drugi umożliwi bezpośrednie przejście do panelu. Tam z kolei znaleźć można status wniosków, dane do przelewu, reklamacje oraz wspomniany reflink, który wysłany był również w wiadomości e-mail.

Opinie o MoneyCafe

MoneyCafe to ciekawy serwis, który płaci premie za korzystanie z wybranych ofert. Przeważnie z takich ofert i tak byśmy skorzystali, więc jest to w zasadzie dodatkowa gotówka bez dodatkowego wysiłku. Niestety najprawdopodobniej z takich ofert nie będziemy korzystali w kółko, a sama premia nie należy do jakichś specjalnie wysokich, więc świetnie sprawdzi się jedynie jako dodatek do pozostałych sposobów zarabiania w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

4 komentarze do wpisu „MoneyCafe”

 1. Podpisałem umowę na internet z Orange wykorzystując do tego moneycafe i otrzymałem 70 złotych. Normalnie nie dostałbym nic, a i tak zmieniałem dostawcę, więc polecam

  Odpowiedz
 2. Brzmi ciekawie, chętnie skorzystam z takiej możliwości. Mam juz konto w podobnym serwisie. Ciekawi mnie jak tutaj wygląda wypłata? Czy jest ona na czas? I jakie jest minimum potrzebne do zlecenia zgromadzonych środków?

  Odpowiedz
  • Wypłata jest realizowana praktycznie od razu. Nie ma tutaj standardowego zakładania konta i zbierania środków, więc nie trzeba też zbierać żadnego minimum do wypłaty. Po skorzystaniu z oferty zostaniemy poproszeni o dane do przelewu i to w zasadzie tyle ;).

   Odpowiedz
   • Dobrze że nie ma żadnego minimum do wypłaty bo czasami w tego typu programach jest ono wygórowane. Muszę przejrzeć oferty bankowe z tego programu bo mam kilka złotych z których założyłbym lokaty a fajnie oprócz oprocentowania od banku otrzymać dodatkowy bonus od firmy za to, że z ich polecenia zostane klientem banku.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz