Qassa

Qassa

Qassa to serwis umożliwiający zarabianie w internecie, który istnieje od 2009r. Wcześniej nazywał się Moneymilioner, a nazwę na Qassa zmienił w 2014r. W dalszym ciągu jest to bardzo interesujący serwis, choć trochę się zmienił od tamtego czasu.

UWAGA: Portal Qassa zakończył działalność w Polsce.

Jak zarabiać w Qassa / Moneymilioner

  • Cashback czyli zwrot części poniesionych kosztów w konkretnych sklepach internetowych. Jest to podstawowa forma zarabiania w tym serwisie. Co ciekawe można też zarabiać jeśli to kto inny kupi przez sklep, ale o tym za chwilę.
  • Czytanie maili reklamowych. Stawki są dobre porównując z innymi stronami oferującymi wynagrodzenie za oglądanie reklam, jednak nie jest ich za wiele
  • Wypełnianie ankiet. Czasami trafiają się ankiety za które można zgarnąć trochę więcej Qoinsów, jednak nie zdarza się to często.
  • Bingo. Każdy otrzymuje jedną darmową kartę bingo przy każdym losowaniu, ale można dokupić ich więcej. Cała gra polega na tym, że każdego dnia losowane są liczba, a osoba, która pierwsza zapełni swoją kartę wygrywa. Na jedno losowanie można zakupić aż 6 kart bingo (w zasadzie 5 bo 1 jest darmowa). Przeważnie pula wynosi kilkaset złotych, a samą kartę można kupić za 25000 Qoins czyli 1,25zł. Można również otrzymać rabat do 75% przy zakupie większej ilości.

Były jeszcze inne formy zarabiania z których strona zrezygnowała. Jedną z nich były gry w których każdego dnia wygrywała osoba z największą ilością punktów.

Drugą ciekawą możliwością zarabiania w qassa (moneymilioner) było zapraszanie znajomych. Strona przestała niestety przyznawać wynagrodzenie za zapraszanie dnia 30 grudnia 2016r. Za jedną osobę otrzymywało się wtedy 8zł co było całkiem przyzwoitą stawką.

Zamiast zapraszania znajomych qassa wprowadziło nową funkcję czyli możliwość wysyłania linku do konkretnego sklepu. Jeśli dana osoba dokona zakupu w tym sklepie to cashback ląduje na nasze konto. Można więc w dalszym ciągu zarobić niezłe pieniądze, zwłaszcza jeśli mamy znajomych, którzy często robią zakupy w internecie. Można również wykorzystać do tego rożnego rodzaju fora itp.

Wypłata z Qassa

Wypłata zarobionych pieniędzy to najciekawszy moment w każdym programie tego typu. Minimalna kwota, którą należy uzbierać to 50zł. Dostępne możliwości to:

  • Przelew bankowy. Podstawowa forma i pewnie najczęściej wybierana czyli po prostu przelew gotówki bezpośrednio na konto bankowe.
  • Bon wartościowy. Można saldo wymienić na bony do konkretnych sklepów, a przeważnie warte są więcej niż kwota, którą otrzymalibyśmy przy wypłacie
  • Orgranizacje charytatywne. Zebrany cashback można również przelać wybranej organizacji charytatywnej
  • Abonament bingo. Po prostu wykorzystanie salda do zakupu dużej ilości kart bingo by skorzystać z dostępnych rabatów. W tym akurat przypadku jest to 14,95zł.

Czy warto zarabiać w dawnym Moneymilioner

Serwis jest jak najbardziej wypłacalny od długiego czasu i nie ulega to wątpliwości. W internecie sporo jest dowodów wypłat i pozytywnych opinii o serwisie. Jeśli robimy często zakupy w internecie lub nasi znajomi to jest to po prostu dodatkowa gotówka. Z jednego programu nie będą to raczej wielkie pieniądze, ale ich zarobienie nie wymaga dodatkowego wysiłku z naszej strony.

Zostaw komentarz

2 Komentarze

    1. Zgadza się. Od jakiegoś czasu Qassa w Polsce już niestety nie działa, ale w tekście znajduje się stosowna informacja na ten temat 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *