Cashbackrabat

Cashbackrabat należy do międzynarodowej firmy OrangeBuddies Media i jak sama nazwa wskazuje jest kolejnym serwisem, który oferuje zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych. Sporo go jednak wyróżnia od pozostałych serwisów tego typu, ponieważ sam zwrot nie jest jedyną możliwością zarabiania pieniędzy w tym serwisie. Jak dokładnie działa i co warto o nim wiedzieć?

Cashbackrabat – jak działa?

Cashbackrabat przede wszystkim oferuje zwrot za zakupy internetowe w formie CashCoins (100 CashCoins = 100 złotych). Zdobyte w ten sposób punkty możemy wykorzystać na zakupy prawie we wszystkich sklepach dostępnych na stronie lub wypłacić je bezpośrednio na konto bankowe. 

Pierwsze co musimy zrobić, aby móc zbierać CashCoins to oczywiście rejestracja w serwisie, która przebiega bardzo szybko i sprawnie. Potem wystarczy, że zalogujemy się na konto, znajdziemy interesujący nas sklep i za pomocą zielonego przycisku przejdziemy do niego. Za zakupy zrealizowane w ten sposób otrzymamy wspomniane coinsy, choć możemy je zbierać również w inny sposób.

Jak zarabiać CashCoins

Cashbackrabat za samą rejestrację daje nam aż 30 CashCoins i oferuje 14 możliwości ich zbierania. Poza wspomnianymi zakupami online, otrzymamy je również za:

 • wypełnienie profilu. Niestety bonus jednorazowy i niewielki, ale za to bardzo łatwy do uzyskania,
 • zaproszenie znajomego. Za każdą zaproszoną osobę, która spełni określone warunki otrzymamy dodatkowe coinsy, ale o samym systemie poleceń za chwilę,
 • klikanie reklam. Codziennie na stronie pojawia się nowy baner reklamowy, który wystarczy nacisnąć,
 • ocenienie sklepu. Wynagrodzenie za opinię dotyczącą sklepów internetowych,
 • polecenie promocji. Każdą promocję możemy udostępnić na facebook’u i Twitterze, w zamian za dodatkowe punkty,
 • akcje gratisowe. Do takich zalicza się np. zapis do newslettera,
 • czytanie maili. Cashbackrabat codziennie przysyła maile, za których kliknięcie otrzymujemy CashCoins,
 • wypełnianie ankiet. Dzielenie się opinią wypełniając różnego rodzaju ankiety,
 • promocję dnia. Większa ilość punktów za skorzystanie z najlepszych promocji dnia z wysokimi rabatami,
 • opinię. Chodzi oczywiście o opinię na temat Cashbackrabat,
 • aplikację. Zainstalowanie aplikacji na telefonie.

Program poleceń Cashbackrabat

Czas wrócić do programu poleceń, czyli systemu zapraszania znajomych. Za każdego znajomego, który zarejestruje się w serwisie przy pomocy naszego reflinka, zaoszczędzi przynajmniej 40,00 CashCoins oraz dokona przynajmniej jednej transakcji zakupowej lub w Online Panelu, otrzymamy 20,00 CashCoins. Dodatkowo dostajemy 10% zarobków od każdej zaproszonej osoby, oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach. Musimy też pamiętać, że niestety do tych wymogów nie wlicza się bonus powitalny. Tego typu programy partnerskie mogą zagwarantować całkiem przyjemny dochód pasywny, jeśli wiemy gdzie i jak promować takie serwisy.

Dodatkowe możliwości

 • aukcje. Nie są to jednak typowe aukcje internetowe, gdzie wygrywa osoba, która da najwięcej. Są to tzw. aukcje groszowe (wyjaśnienie tego typu akcji poniżej),
 • typowanie wyniku. Koszt udziału to 4 CashCoins, ale przy poprawnym wytypowaniu wyniku danego spotkania otrzymujemy ich aż 200,
 • konkursy z nagrodami. Nazwa trochę myląca bo właściwie są to losowania. Wystarczy, że potwierdzimy chęć udziału i bierzemy udział w losowaniu zaprezentowanych nagród np. bonów zakupowych. Poza zwykłą chęcią, czasem trzeba uiścić drobną opłatę w postaci CashCoins,
 • loteria. Odbywają się dwa takie losowania rocznie (loteria letnia i noworoczna),
 • jackpot. Startuje od kwoty 1 CashCoins i każdego dnia wzrasta o 2. Każdego dnia system losuje zwycięzcę, który musi odebrać nagrodę jeszcze tego samego dnia. Jeśli zwycięzca odbierze nagrodę rozpoczyna się nowa runda, jeśli nie – trwa dalej. Los kosztuje 1 CashCoins,
 • bingo. Kupujemy kartę, skreślamy 10 numerów i system od razu sprawdza czy wygraliśmy. Mamy do dyspozycji 3 karty, które różnią się ceną oraz ewentualną kwotą wygranej. Koszt jednej karty to od 1 do 4 CashCoins, a do wygrania od 200 do aż 1800.

Aukcja groszowa – co to?

Z punktu widzenia teorii gier jest to loteria, w której mamy nieskończoną ilość losów i każdy z uczestników może kupić ich nieograniczoną ilość. Różnica polega na tym, że nie ma losowania, a wygrywa osoba, która kupiła los jako ostatnia. Problemem jest tylko fakt, że nie wiemy, który lost jest ostatni.

W tego typu akcjach teoretycznie możemy zdobyć dużo warte przedmioty za małe pieniądze. Teoretycznie, ponieważ nie wiemy do jakiej kwoty będą podbijali pozostali licytujący i może się zdarzyć, że cena za licytowany przedmiot zdecydowanie przewyższy jego wartość. Często w takiej sytuacji uczestnicy dalej licytują, aby zminimalizować stratę, ponieważ zakupionych „losów” nikt nam potem nie zwróci.

Przykładem takiego serwisu jest za10groszy.pl.

Wtyczka do przeglądarki

Cashbackrabat posiada również własną wtyczkę do Google Chrome oraz Mozilli Firefox o nazwie Cashback Alertbar. Po zainstalowaniu wtyczki, przeglądając sklepy internetowe zostaniemy poinformowani, jeśli dany sklep jest zarejestrowany na stronie cashbackrabat.pl. Dzięki temu nie zapomnimy, że możemy otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy na zakupy w danym sklepie.

Wypłata z Cashbackrabat

Czas na najprzyjemniejszą część, czyli wypłatę pieniędzy. Przede wszystkim, aby wypłacić zgromadzone CashCoins musimy zebrać ich przynajmniej 100. Pieniądze przelewane są na konto bankowe, więc musimy się wcześniej upewnić, że wszystkie podane dane są prawidłowe. Wypłata realizowana jest raz na dwa tygodnie.


ranking kont bankowych

Wybierając sobie konto bankowe kierujemy się różnymi kryteriami, ale dla wielu najważniejszym jest, aby takie konto było darmowe. Na szczęście w praktycznie każdym banku znajdziemy odpowiednią ofertę, a na samej zmianie możemy dodatkowo zarobić przynajmniej kilkaset złotych.


Jak inaczej zarabiać pieniądze

Cashbackrabat bez wątpienia pozwala zaoszczędzić całkiem przyjemną sumę, ale oczywiście nie jest to jedyny serwis tego typu. Czasem warto zarejestrować się również w innych, aby porównać oferowany procent zwrotu i dopiero wtedy dokonywać ewentualnych zakupów. Jednym z lepszych serwisów tego typu z pewnością jest Letyshops, który współpracuje z największą ilością sklepów. Dobrze jest również nauczyć się oszczędzać pieniądze w innych aspektach życia codziennego.


cashback i moneyback

W internecie jest kilka serwisów, które oferują cashback, zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy internetowe oraz kupony i kody rabatowe. Wystarczy, że zarejestrujemy się w jednym lub kilku z nich, aby porównać procentowy zwrot.


jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzać pieniądze możemy praktycznie na każdym aspekcie życia i to niekoniecznie zmieniając je diametralnie. Czasami wystarczy jedynie zmiana kilku nawyków, aby mocno podreperować budżet domowy i odłożyć dodatkowe pieniądze.


Opinie o Cashbackrabat

Cashbackrabat to bardzo dobry i przede wszystkim wypłacalny serwis, który mocno wyróżnia się na tle pozostałych. Poza zwykłym zwrotem za zakupy internetowe, pozwala zbierać CashCoins również na inne sposoby, dzięki czemu szybciej uzbieramy satysfakcjonujące kwoty. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, a możliwościami bardzo przypomina serwis Qassa, który niestety przestał działać w Polsce.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

13 komentarzy do “Cashbackrabat”

 1. Jestem już w Cashbackrabat.pl zarejestrowana od ponad roku czasu. Bardzo cenię sobie ten program, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Ja osobiście głównie zarabiam na klikaniu w emaile, polecaniu i zwrotach za zakupy. Stawki zwrotów i klikanie w emaile też są w porównaniu z innymi serwisami wysokie. Polecam wszystkim. Ps. Wypłacalny serwis po paru miesiącach miałam już pierwszą wypłatę 🙂

  Odpowiedz
 2. Ja dopiero zaczynam przygodę z CasbackRabat. Duży plus to bonus za zapisanie – 30zł. Bardzo dużo sklepów internetowych jest pod „opieką” CashbacRabat w tym bardzo znane jak Allegro. Zwroty to do 4% ale jak ktoś i tak kupuje przez internet to warto się zapisać bo i tak przecież wydajemy kasę a jeśli program zwróci nam choć 1% to i tak jest coś za darmo. Oczywiście są też zarobki za czytanie mejli czy ankiety – jako dodatek do głównej działalności.

  Odpowiedz
 3. Mi bardzo podoba się w opisie programu niezłe „wpisowe” oraz dodatkowe pieniądze nie tylko za zakupy ale również za inne działania. Klikanie, polecanie to zawsze jakaś forma zarobku, która jest możliwa do zrealizowania. Myślę, że warto się zapisać, choć obecnie korzystam z Refundera i jestem zadowolony, ale jak tu będą wyższe procenty to przecież wybiorę program gdzie więcej dostanę zwrotu.

  Odpowiedz
 4. Też korzystam z Refundera i jestem zadowolona. łatwa obsługa strony i aplikacji ułatwia życie. O opisywanym serwisie jeszcze nie słyszałam. Brzmi interesująco, będę musiała go przetestować. Dam wtedy znać co o nim sądzę.

  Odpowiedz
 5. Ja dopiero zaczynam przygodę z CasbackRabat. Duży plus to bonus za zapisanie – 30zł. Bardzo dużo sklepów internetowych jest pod “opieką” CashbacRabat w tym bardzo znane jak Allegro. Zwroty to do 4% ale jak ktoś i tak kupuje przez internet to warto się zapisać bo i tak przecież wydajemy kasę a jeśli program zwróci nam choć 1% to i tak jest coś za darmo. Oczywiście są też zarobki za czytanie mejli czy ankiety – jako dodatek do głównej działalności.

  Odpowiedz
 6. Od dawna korzystam z innej strony która oferuje Cashback. Są to nie wielkie kwoty ale co miesiąc coś do mnie wraca. Najczęściej korzystam ze sklepów internetowych bo do stacjonarnych trzeba często zakupić wcześniej bony. Posiadam również kartę Cashback. Dobrą opcją jest z polecanie innym bo wtedy wiecej pieniędzy wpada do kieszeni. Rozważam zarejestrowanie się na CashbackRabat-zachecajace wpisowe jak również możliwość wypełniania ankiet.

  Odpowiedz
 7. Od niedawna korzystam z CasbackRabat. Jego silną stroną jest wysoki bonus za zapis. Poza tym podoba mi się możliwość różnych opcji zarabiania: są ankiety, banery, reklamy, konkursy. Najważniejszy jest oczywiście zwrot za zakup. A oferta wygląda obiecująco poprzez dużą ilość sklepów uczestniczących w akcji. Jest z czego wybierać!

  Odpowiedz
 8. Jeżeli ktoś robi trochę zakupów przez internet to warto za pośrednictwem tej strony, stówka łatwo się uzbiera, można przekazać ją na cele dobroczynne, a można kupić sobie coś głupiego, na co szkoda wydawać tych ciężką pracą zarobionych pieniędzy. I taka tam zabawa. Serwis płaci uczciwie, sama już zrealizowałam wypłatę, co prawda zajęło mi to chyba dwa lata, ale niewiele zakupów robię w sieci, tylko książki i jakieś tam inne prezenty … 🙂

  Odpowiedz
 9. Prawdą jest, że jest to serwis wypłacalny. Dzięki zwrotowi kasy z zakupów w sklepach internetowych, naturalnie w zależności od tego ile tych zakupów robimy można szybko uzbierać sobie jakąś stówkę. Można też klikać w maile, grać w jakieś gry, zapraszać znajomych … ale uzbieranie stówki, trwa wtedy dosyć długo. Serwis funkcjonuje już w sieci wiele lat, zapewniając niektórym sklepom trochę ruchu na stronie – klientom lepsze rozeznanie, rabaty i zwroty symbolicznych kwot na konto, ale zawsze to coś 🙂 Polecam 🙂

  Odpowiedz
 10. Zbierałem za żonę CashCoinsy w LadyCashback.pl. To pierwsze jak widzę skończyło się, a jest CasbackRabat. Widzę też że zebrane CashCoinsy znalazły się w CasbackRabat. Jeżeli chcę je zamienić na złotówki i przelać na moje konto, to muszę się zarejestrować w CasbackRabat?

  Odpowiedz
  • Samo się raczej nie wgrało, a zwłaszcza wraz z aktualizacją systemu. Jeśli chodzi o aplikację na telefon, to usuwa się tak samo jak każdą inną – najczęściej przytrzymując palec na aplikacji i przenosząc do kosza lub klikając „usuń”.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz