Strona główna » Opinie » Cashbackrabat – opinie i opis serwisu

Cashbackrabat – opinie i opis serwisu

Cashbackrabat należy do międzynarodowej firmy OrangeBuddies Media i jak sama nazwa wskazuje jest serwisem, który oferuje cashback, czyli zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych. Sporo go jednak wyróżnia od pozostałych stron tego typu, gdyż na takim zwrocie nie ogranicza się jego funkcjonalność. Możemy tutaj również zarabiać pieniądze na wiele innych sposobów. Jak dokładnie działa serwis i co warto o nim wiedzieć?

Cashbackrabat – jak działa?

Cashbackrabat przede wszystkim oferuje zwrot za zakupy internetowe w formie CashCoins (100 CashCoins = 100 złotych). Zdobyte w ten sposób punkty możemy wypłacić bezpośrednio na konto bankowe lub wykorzystać je do płatności w prawie wszystkich sklepach, które znajdziemy na stronie.

Jednak zanim jeszcze zaczniemy zbierać CashCoins, musimy się oczywiście zarejestrować w serwisie. Cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie, więc nie powinien przysporzyć większych problemów. Po założeniu konta wystarczy, że zalogujemy się na nie, znajdziemy interesujący nas sklep i za pomocą zielonego przycisku przejdziemy do niego. Za zrealizowane w ten sposób zakupy otrzymamy wspomniane coinsy.

Jak zarabiać CashCoins

W Cashbackrabat już za samą rejestrację otrzymujemy 30 CashCoins, co samo w sobie jest już sporym bonusem. Poza wspomnianym zwrotem za zakupy, w serwisie możemy zarabiać również na 14 innych sposobów:

 • wypełnienie profilu. Niestety bonus jednorazowy i niewielki, ale za to bardzo łatwy do uzyskania,
 • zaproszenie znajomego. Za każdą zaproszoną osobę, która spełni określone warunki otrzymamy dodatkowe coinsy, ale o samym systemie poleceń za chwilę,
 • klikanie reklam. Codziennie na stronie pojawia się nowy baner reklamowy, który musimy tylko nacisnąć,
 • ocenienie sklepu. Wynagrodzenie za opinię dotyczącą sklepów internetowych,
 • polecenie promocji. Każdą promocję możemy udostępnić na facebook’u i Twitterze, w zamian za dodatkowe punkty,
 • akcje gratisowe. Do takich zalicza się np. zapis do newslettera,
 • czytanie maili. Cashbackrabat codziennie przysyła maile, za których kliknięcie otrzymujemy CashCoins,
 • wypełnianie ankiet. Dzielenie się opinią wypełniając różnego rodzaju ankiety,
 • promocję dnia. Większa ilość punktów za skorzystanie z najlepszych promocji dnia z wysokimi rabatami,
 • opinię. Chodzi oczywiście o opinię na temat Cashbackrabat,
 • aplikację. Zainstalowanie aplikacji na telefonie.

Trzy z powyższych metod są na tyle ciekawe, że warto poświęcić im osobny akapit.

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Wprawdzie CashbackRabat pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet, ale musimy pamiętać, że nie jest to typowy panel. Tutaj badania stanowią jedynie dodatek, więc chcąc więcej zarabiać na ankietach warto zarejestrować się w innych serwisach, które to umożliwiają. Do popularniejszych z pewnością możemy zaliczyć ySense, choć jest to tylko jeden z wielu paneli ankietowych.

Jak więcej zarabiać na klikaniu reklam

klikanie w reklamy

Klikanie reklam to kolejny stosunkowo prosty sposób zarabiania w internecie, choć niekoniecznie najbardziej dochodowy – zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę CashbackRabat. Jednak są serwisy, gdzie ilość takich reklam jest naprawdę spora i idzie zarobić nieco więcej.

Program poleceń Cashbackrabat

Kolejna opcja zarabiania, o której warto powiedzieć nieco więcej, to program poleceń. Jest to system zapraszania znajomych, gdzie za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w serwisie przy pomocy naszego reflinka otrzymamy 20 CashCoins. Jednak bonus zostanie zaliczony dopiero, gdy zaproszona osoba:

 • zaoszczędzi przynajmniej 40 CashCoins. Niestety do wymogów nie wlicza się bonus powitalny,
 • dokona przynajmniej jednej transakcji zakupowej.

Dodatkowo, poza jednorazowym bonusem w wysokości 20 CashCoins, otrzymujemy również 10% tego co zarobi zaproszona osoba – oczywiście bez uszczerbku na jej zarobkach. Tego typu programy partnerskie mogą zagwarantować całkiem przyjemny dochód pasywny, jeśli wiemy gdzie i jak promować takie serwisy.

Dodatkowe możliwości powiększania salda w Cashbackrabat

W CashbackRabat, poza zarabianiem możemy również zdobywać punkty w inny sposób. Dostępne możliwości to:

 • aukcje. Nie są to jednak typowe aukcje internetowe, gdzie wygrywa osoba, która da najwięcej. Są to tzw. aukcje groszowe (wyjaśnienie pojęcia poniżej),
 • typowanie wyniku. Koszt udziału to 4 CashCoins, ale przy poprawnym wytypowaniu wyniku danego spotkania otrzymujemy ich aż 200,
 • konkursy z nagrodami. Nazwa trochę myląca, gdyż właściwie są to losowania. Wystarczy, że potwierdzimy chęć udziału i bierzemy udział w losowaniu zaprezentowanych nagród np. bonów zakupowych. Poza zwykłym zainteresowaniem, czasem musimy uiścić drobną opłatę w postaci CashCoins,
 • loteria. Odbywają się dwa takie losowania rocznie (loteria letnia i noworoczna),
 • jackpot. Startuje od kwoty 1 CashCoins i każdego dnia wzrasta o 2. Codziennie system losuje zwycięzcę, który musi odebrać nagrodę jeszcze tego samego dnia. Jeśli ten ją odbierze, to rozpoczyna się nowa runda. Jeśli nie, to jackpot trwa dalej. Los kosztuje 1 CashCoins,
 • bingo. Kupujemy kartę, skreślamy 10 numerów i system od razu sprawdza czy wygraliśmy. Mamy do dyspozycji 3 karty, które różnią się ceną oraz ewentualną kwotą wygranej. Koszt jednej to od 1 do 4 CashCoins, a do wygrania od 200 do aż 1800.

Aukcja groszowa – co to?

Z punktu widzenia teorii gier jest to loteria, w której mamy nieskończoną ilość losów i każdy z uczestników może kupić ich nieograniczoną ilość. Różnica polega na tym, że nie ma losowania, a wygrywa osoba, która kupiła los jako ostatnia. Problemem jest tylko fakt, że nie wiemy, który los jest ostatni.

W tego typu akcjach teoretycznie możemy zdobyć dużo warte przedmioty za małe pieniądze, ale w praktyce już niekoniecznie. Jest tak, ponieważ nie wiemy do jakiej kwoty będą podbijali pozostali licytujący i może się zdarzyć, że cena za licytowany przedmiot zdecydowanie przewyższy jego wartość. Często w takiej sytuacji uczestnicy dalej licytują, aby zminimalizować stratę, ponieważ zakupionych „losów” nikt nam potem nie zwróci.

Przykładem serwisu działającego na takiej zasadzie jest za10groszy.pl.

Wtyczka do przeglądarki Cashback Alertbar

Cashbackrabat posiada również własną wtyczkę do przeglądarki Google Chrome oraz Mozilli Firefox o nazwie Cashback Alertbar. Po jej zainstalowaniu, przeglądając sklepy internetowe zostaniemy poinformowani, jeśli dany sklep jest zarejestrowany na stronie cashbackrabat.pl. Dzięki temu nie zapomnimy, że możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych tam na zakupy.

Wypłata z Cashbackrabat

Czas na najprzyjemniejszą część, czyli wypłatę pieniędzy. Przede wszystkim, aby wypłacić zgromadzone CashCoins musimy zebrać ich przynajmniej 100. Pieniądze otrzymamy na wskazane konto bankowe, więc warto się wcześniej upewnić, że wszystkie podane dane są prawidłowe. Wypłata realizowana jest raz na dwa tygodnie.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak trzymanie się stale jednej instytucji nie niesie za sobą żadnych korzyści, gdyż to nowi klienci mogą liczyć na lepsze warunki. Co więcej, na zmianie banku w łatwy sposób możemy zarobić przynajmniej kilkaset złotych.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty z serwisu na kwotę 25 EUR.

dowód wypłaty z cashbackrabat

Jak inaczej zarabiać pieniądze

praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości pracy w domu jest naprawdę sporo, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Metody zarabiania różnią się od siebie potencjałem zarobkowym, ale większość z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Na dobrą sprawę wystarczy trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Inne serwisy oferujące cashback

cashback

W internecie jest kilka wartych uwagi serwisów, które oferują cashback oraz kupony i kody rabatowe. Warto je przejrzeć, ponieważ jest to jeden z łatwiejszych sposobów na oszczędzanie pieniędzy.

Opinie o Cashbackrabat

Cashbackrabat to bardzo dobry i przede wszystkim wypłacalny serwis, który mocno wyróżnia się na tle pozostałych. Poza zwykłym zwrotem za zakupy internetowe, pozwala zbierać CashCoins również na inne sposoby, dzięki czemu szybciej uzbieramy minimum niezbędne do wypłaty. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, a możliwościami bardzo przypomina serwis Qassa, który niestety zakończył działalność w Polsce.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
aniaw00
aniaw00
4 lat temu

Jestem już w Cashbackrabat.pl zarejestrowana od ponad roku czasu. Bardzo cenię sobie ten program, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Ja osobiście głównie zarabiam na klikaniu w emaile, polecaniu i zwrotach za zakupy. Stawki zwrotów i klikanie w emaile też są w porównaniu z innymi serwisami wysokie. Polecam wszystkim. Ps. Wypłacalny serwis po paru miesiącach miałam już pierwszą wypłatę 🙂

Sławomir
Sławomir
4 lat temu

Ja dopiero zaczynam przygodę z CasbackRabat. Duży plus to bonus za zapisanie – 30zł. Bardzo dużo sklepów internetowych jest pod „opieką” CashbacRabat w tym bardzo znane jak Allegro. Zwroty to do 4% ale jak ktoś i tak kupuje przez internet to warto się zapisać bo i tak przecież wydajemy kasę a jeśli program zwróci nam choć 1% to i tak jest coś za darmo. Oczywiście są też zarobki za czytanie mejli czy ankiety – jako dodatek do głównej działalności.

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu

Mi bardzo podoba się w opisie programu niezłe „wpisowe” oraz dodatkowe pieniądze nie tylko za zakupy ale również za inne działania. Klikanie, polecanie to zawsze jakaś forma zarobku, która jest możliwa do zrealizowania. Myślę, że warto się zapisać, choć obecnie korzystam z Refundera i jestem zadowolony, ale jak tu będą wyższe procenty to przecież wybiorę program gdzie więcej dostanę zwrotu.

Kinga
Kinga
4 lat temu

Też korzystam z Refundera i jestem zadowolona. łatwa obsługa strony i aplikacji ułatwia życie. O opisywanym serwisie jeszcze nie słyszałam. Brzmi interesująco, będę musiała go przetestować. Dam wtedy znać co o nim sądzę.

kulub
kulub
4 lat temu

Ja dopiero zaczynam przygodę z CasbackRabat. Duży plus to bonus za zapisanie – 30zł. Bardzo dużo sklepów internetowych jest pod “opieką” CashbacRabat w tym bardzo znane jak Allegro. Zwroty to do 4% ale jak ktoś i tak kupuje przez internet to warto się zapisać bo i tak przecież wydajemy kasę a jeśli program zwróci nam choć 1% to i tak jest coś za darmo. Oczywiście są też zarobki za czytanie mejli czy ankiety – jako dodatek do głównej działalności.

Magda
Magda
4 lat temu

Od dawna korzystam z innej strony która oferuje Cashback. Są to nie wielkie kwoty ale co miesiąc coś do mnie wraca. Najczęściej korzystam ze sklepów internetowych bo do stacjonarnych trzeba często zakupić wcześniej bony. Posiadam również kartę Cashback. Dobrą opcją jest z polecanie innym bo wtedy wiecej pieniędzy wpada do kieszeni. Rozważam zarejestrowanie się na CashbackRabat-zachecajace wpisowe jak również możliwość wypełniania ankiet.

nazwauzytkownika
nazwauzytkownika
4 lat temu

Od niedawna korzystam z CasbackRabat. Jego silną stroną jest wysoki bonus za zapis. Poza tym podoba mi się możliwość różnych opcji zarabiania: są ankiety, banery, reklamy, konkursy. Najważniejszy jest oczywiście zwrot za zakup. A oferta wygląda obiecująco poprzez dużą ilość sklepów uczestniczących w akcji. Jest z czego wybierać!

Mirosława
Mirosława
4 lat temu

Jeżeli ktoś robi trochę zakupów przez internet to warto za pośrednictwem tej strony, stówka łatwo się uzbiera, można przekazać ją na cele dobroczynne, a można kupić sobie coś głupiego, na co szkoda wydawać tych ciężką pracą zarobionych pieniędzy. I taka tam zabawa. Serwis płaci uczciwie, sama już zrealizowałam wypłatę, co prawda zajęło mi to chyba dwa lata, ale niewiele zakupów robię w sieci, tylko książki i jakieś tam inne prezenty … 🙂

Mirka
Mirka
4 lat temu

Prawdą jest, że jest to serwis wypłacalny. Dzięki zwrotowi kasy z zakupów w sklepach internetowych, naturalnie w zależności od tego ile tych zakupów robimy można szybko uzbierać sobie jakąś stówkę. Można też klikać w maile, grać w jakieś gry, zapraszać znajomych … ale uzbieranie stówki, trwa wtedy dosyć długo. Serwis funkcjonuje już w sieci wiele lat, zapewniając niektórym sklepom trochę ruchu na stronie – klientom lepsze rozeznanie, rabaty i zwroty symbolicznych kwot na konto, ale zawsze to coś 🙂 Polecam 🙂

Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Zbierałem za żonę CashCoinsy w LadyCashback.pl. To pierwsze jak widzę skończyło się, a jest CasbackRabat. Widzę też że zebrane CashCoinsy znalazły się w CasbackRabat. Jeżeli chcę je zamienić na złotówki i przelać na moje konto, to muszę się zarejestrować w CasbackRabat?

egon
egon
2 lat temu

Jak to usunąć? Po aktualizacji systemu to mi się wgrało i nie potrafię tego usunąć ! Pomocy !

KrzyWish
KrzyWish
2 lat temu

Jestem od kilku lat w CashBackRabat – firma jest wypłacalna. Co 12-15 miesięcy wypłacam 100 i to praktycznie tylko za maile z reklamami (nie należę do ryzykantów więc w żadne loteria, binga itp. nie gram, aukcje groszowe… no cóż o tym lepiej się nie wypowiem – i nie chodzi mi o CashBackRabat ale ogólnie o ich ideę). Również nie korzystam z cashbacku a to z prostego powodu – sklepy internetowe uczestniczące w tym programie są takie same jak w PayBacku i dają takie same korzyści ale w PayBacku mam też zwrot za parę stacjonarnych punktów a poza tym łatwiej mogę… Czytaj więcej »

Ryszard Janiec
Ryszard Janiec
2 lat temu

Niestety czuję się oszukany przez Cashbackrabat ,ponieważ zapisałem się na bon upominkowy na upominek dla żony z okazji okrągłej rocznicy ślubu.Po długim oczekiwaniu,stwierdziłem,że 100zł.zostało ściągnięte z mojego konta,a bonu niestety nie było widać.Być może ktoś zrobił sobie prezent.,a ja natomiast zostałem wyśmiany i byłem zmuszony kupić 2 inne prezenty żeby ratować sytuację.Już dawno nikt mnie tak nie ośmieszył.Przesyłam sprawę do rozpatrzenia i w szybkim tempie do naprawienia.Myślę ,że takie postępowanie nie jest codziennością.

Ryszard
Ryszard
9 miesięcy temu
Ocena :
     

Od sierpnia nie nie nalicza za otwieranie stron reklamodawców, tylko za jedną stron dziennie, cały czas obniża zarobki, pokombinował ze stroną odpowiadając ze cały czas nad tym pracuje, nie polecam.

ADAM
ADAM
8 miesięcy temu
Odpowiedz na  Ryszard

Piszę do nich już nie wiem który raz ale widzę że nie ma wśród nich takiego który by umiał czytać albo rozumiał co do niego piszą. Wzieliście się za modernizację strony a WSZYSTKO SPIERDO***CIE. Nie umiem tego inaczej nazwać.Wszystko działało jak należy ale wam się zachciało wtykać łapy tam gdzie nie trzeba i na czym się kompletnie nie znacie.PISAŁEM JUŻ KILKA RAZY – PRZYWRÓĆCIE STARY UKŁAD – TAM WSZYSTKO DZIAŁAŁO.Teraz nic – zmuszacie ludzi by odeszli od was TO ZOSTANĄ WAM PIENIĄDZE KTÓRYCH NIE WYPŁACICIE. Klikam w baner dnia – wyświetla że już kliknołem choć nic nie klikałem Klikam w… Czytaj więcej »

18
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x