Za10groszy – opinie | jak działa

Jak działa serwis za10groszy.pl? Okazuje się, że jest to bardzo proste. W serwisie na aukcjach wystawiane są nowe przedmioty, a każda licytacja zaczyna się od 0 złotych. Nie ma ceny minimalnej, więc możemy licytować przedmioty i kupować je nawet za cenę 1 grosza. Jak to możliwe?

Za10groszy.pl – jak to działa?

Aukcje w serwisie za10groszy.pl w zasadzie przypominają te tradycyjne licytacje, choć nie do końca nimi są. Aukcja kończy się więc w chwili, gdy nikt nie przebije ostatniej oferty. Zabawa trwa dopóki chęć zakupu danego przedmiotu deklaruje więcej niż jedna osoba. W tym czasie wyświetla się również zegar, który odlicza czas pozostały do zakończenia aukcji.

Czy serwis za10groszy to dobry sposób na zarobek?

Teoretycznie tani zakup dobrych przedmiotów z zamiarem sprzedaży ich z zyskiem to dobry pomysł, ale niestety wygrać wcale nie jest tak łatwo. W większości przypadków jest to strata, ponieważ BIDY przepadają nawet jak nie wygramy danego przedmiotu. W internecie są inne sposoby na zarabianie pieniędzy, które warto znać.

Kto wygrywa, a kto przegrywa w za10groszy.pl?

Oczywiście aukcję wygrywa osoba, która zalicytuje jako ostatnia. Każda aukcja zaczyna się od 0 złotych. Licytuje się tak długo, jak tylko się ma na to ochotę. Jeśli nikt nie przebije oferty, aukcja jest wygrana. Warto jednak zachować w tym czasie czujność, gdyż na przebicie jest tylko określony czas. Zegar informuje o tym na bieżąco.

Jak można skorzystać z za10groszy.pl?

Wszystko jest banalnie proste. Wystarczy zarejestrować się, a następnie zalogować i aktywować swoje konto. Aby wziąć udział w aukcji należy najpierw zakupić tzw. BIDy. To szansa na dobrą zabawę i zakup wymarzonych produktów. Licytować można ręcznie, klikając po prostu w przycisk „przebij” lub za pomocą specjalnego automatu, który jest świetnym rozwiązaniem, kiedy nie można aktualnie siąść przed komputerem, a jednocześnie nie chce się przegrać aukcji.

Czym właściwie są te BIDy?

BIDy to nic innego jak jednostki, które służą do licytowania w serwisie za10groszy. BIDy dają prawo do wzięcia udziału w aukcji, a także do korzystania z innych funkcjonalności serwisu. Warto pamiętać o tym, że każde zgłoszenie chęci kupna danego przedmiotu kosztuje określoną w parametrach aukcji ilość BIDów.

Na czym polega fenomen serwisu za10groszy

Jak to jest w ogóle możliwe, że za grosze można zakupić nowe, a często również markowe przedmioty? W tym celu należy jedynie doładować swoje konto w serwisie wspomnianymi już BIDami. Sam udział w aukcji kosztuje niewiele. Za symboliczną kwotę można uzyskać szansę na zgarnięcie wyjątkowej nagrody. Niekiedy płaci się za nią 99% mniej niż w sklepie.

Więcej o zasadzie działania tego typu aukcji można przeczytać na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_groszowa

Co po wygranej aukcji?

Kiedy aukcja kończy się sukcesem użytkownik serwisu otrzymuje stosowne powiadomienie. Ma 7 dnu na opłacenie przedmiotu, który wygrał. Potem pozostaje mu tylko czekać, aż wymarzona rzecz zostanie dostarczona pod wskazany przez niego adres. Ma to miejsce w ciągu 14 dni.

Wellbid affiliate – program partnerski za10groszy

Ciekawym graczem na rynku programów partnerskich jest system wellbid affiliate program. Powiązany jest on z portalem za10groszy.pl, oferujących aukcje internetowe na trochę innych zasadach niż inne platformy aukcyjne. Osoba wchodząca do programu partnerskiego nie musi być jednocześnie użytkownikiem za10groszy.pl. Czym więc się wyróżnia oferowany program partnerski, w porównaniu z dłużej istniejącą na rynku konkurencją?

Prowizja procentowa i kwotowa w wellbid affiliate

Dość ciekawą propozycją jest zaoferowanie Partnerom zarówno prowizji zależnej od wydatków polecanej osoby, jak i konkretnych kwot, za wykonane przez nią czynności. Przykładowo, sam zakup w serwisie za10groszy tzw. bidów (ekwiwalent pieniędzy, używany wy systemie aukcyjnym do składania i przebijania ofert) przeliczany jest na konkretną kwotę, która znajdzie się na naszym koncie w systemie partnerskim. Jednocześnie, jeśli z naszego polecenia w systemie zarejestruje się nowy partner, to przez pół roku od momentu jego rejestracji, 15% wszystkich jego zysków z programu będzie dodatkowo przekazywanych na nasze konto. Suma ta będzie później mogła zostać wypłacona w formie zwykłego przelewu na nasze konto lub też przekazana na nasze konto PayPal.

Jak aktywnie uczestniczyć w wellbid affiliate?

W odróżnieniu od wielu innych tego typu systemów, gdzie różnorodność modeli rozliczeniowych oraz promowanych towarów i usług utrudnia stworzenie dobrej oferty – tu sytuacja jest znacznie prostsza. Musimy przekonywać inne osoby do zarejestrowania się w za10groszy i aktywnego tam działania. Operator programu partnerskiego znacząco nam w tym pomaga – liczne kampanie reklamowe w telewizji (słynna seria z Natalią Siwiec) i prasie sprawiają, że nie musimy zbyt wiele czasu poświęcać na przekazywanie informacji „czym jest za10groszy.pl”. Ta wiedza w społeczeństwie już jest – teraz tylko musimy rozpowszechniać linki rejestracyjne do systemu i liczyć, że dużo chętnych zarejestruje się za ich pomocą. Operator dostarczy nam zarówno linki, jak i bannery reklamowe i to w różnych wersjach językowych – oszczędzając nam przy tym pracy.

Ile dokładnie można zarobić na wellbid affiliate?

Jak zawsze w przypadku programów partnerskich – również tutaj (prawie) wszystko zależy od naszej skuteczności działania. Pojedynczy zakup pakietu bidów przekłada się na kilka do kilkudziesięciu dolarów na nasze konto – w zależności do wielkości kupionego pakietu. Niestety, pieniądze w stałej kwocie dostaniemy tylko za pierwszy zakup bidów – później jednak będzie nas obowiązywała prowizja procentowa. W zależności od liczby zakupów dokonanych przez poleconego użytkownika w danym miesiącu dostaniemy od kilku do kilkunastu procent wartości sprzedaży. Do tego dochodzi 15% prowizji od dochodów pozyskanych w za10groszy partnerów.

Międzynarodowy zasięg programu partnerskiego

To, na co warto zwrócić uwagę, to obecność programu (i samej platformy aukcyjnej za10groszy) w kilkudziesięciu krajach świata. Dzięki temu możemy pozyskiwać klientów nie tylko w Polsce. Stawki za pozyskanie klientów zagranicznych są często również znacznie bardziej atrakcyjne.

Opinie

Choć w teorii działanie serwisu wygląda prawidłowo to nie brakuje w internecie negatywnych opinii na jego temat. Spotkać się można ze stwierdzeniami, że jest to zwykłe oszustwo i nie ma szans na zgarnięcie wybranych przedmiotów w naprawdę niskich cenach.

Maciej jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Natalia
Natalia
5 lat temu

Przyznam się, że nigdy nie korzystałam z tego serwisu, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że jest szansa kupić dobry sprzęt za śmieszne pieniądze.

bremu45
bremu45
3 lat temu

Na pierwszy rzut oka serwis Za10groszy wydaje się kompletnym oszustwem. Nie jest to prawda! Kiedyś wylicytowałem drona za 15PLN :D. Nie wiem czy to było szczęście czy co, ale licytowały w tamtej chwili trzy osoby. Zdaje się, że przysnęły XD. Mój tata wylicytował mikrofalę, całkiem dobrą. Udało mu się za 100PLN.

Marek
Marek
2 lat temu

Czasem straciłem jak skończyły mi się Bidy ale mogę powiedzieć że dużo rzeczy wylicytowałem za mniej niż połowa ceny. Nie mogę stwierdzić że jest to oszustwo ale atrakcyjne i drogie przedmioty ciężko jest wygrać za niskie kwoty.

tepecis831
tepecis831
1 rok temu

Jak w każdej grze hazardowej, wygrany ostatecznie jest jeden – kasyno.
Zresztą serwis już chyba zamknięty, z tego co widzę.

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx