Za10groszy

Za10groszy

Jak działa serwis za10groszy? Okazuje się, że jest to bardzo proste. W serwisie na aukcjach wystawiane są nowe przedmioty, a każda licytacja zaczyna się od 0 złotych. Nie ma więc ceny minimalnej. Można więc licytować przedmioty i kupować je nawet za cenę 1 grosza. Jak to możliwe?

Licytacje w serwisie za10groszy

Aukcje w serwisie za10groszy w zasadzie przypominają te tradycyjne licytacje, choć nie do końca nimi są. Aukcja kończy się więc w chwili, gdy nikt nie przebije ostatniej oferty. Zabawa trwa dopóki chęć zakupu danego przedmiotu deklaruje więcej niż jedna osoba. W tym czasie wyświetla się również zegar, który odlicza czas pozostały do zakończenia aukcji.

Więcej o zasadzie działania tego typu aukcji można przeczytać na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_groszowa

Kto wygrywa, a kto przegrywa w za10groszy?

Oczywiście aukcję wygrywa osoba, która zalicytuje jako ostatnia. Każda aukcja zaczyna się od 0 złotych. Licytuje się tak długo, jak tylko się ma na to ochotę. Jeśli nikt nie przebije oferty, aukcja jest wygrana. Warto jednak zachować w tym czasie czujność, gdyż na przebicie jest tylko określony czas. Zegar informuje o tym na bieżąco.

Jak można skorzystać z za10groszy?

Wszystko jest banalnie proste. Wystarczy zarejestrować się, a następnie zalogować i aktywować swoje konto. Aby wziąć udział w aukcji należy najpierw zakupić tzw. BIDy. To szansa na dobrą zabawę i zakup wymarzonych produktów. Licytować można ręcznie, klikając po prostu w przycisk “przebij” lub za pomocą specjalnego automatu, który jest świetnym rozwiązaniem, kiedy nie można aktualnie siąść przed komputerem, a jednocześnie nie chce się przegrać aukcji.

Za10Groszy – czym właściwie są te BIDy?

BIDy to nic innego jak jednostki, które służą do licytowania w serwisie za10groszy. BIDy dają prawo do wzięcia udziału w aukcji, a także do korzystania z innych funkcjonalności serwisu. Warto pamiętać o tym, że każde zgłoszenie chęci kupna danego przedmiotu kosztuje określoną w parametrach aukcji ilość BIDów.

Na czym polega fenomen serwisu za10groszy

Jak to jest w ogóle możliwe, że za grosze można zakupić nowe, a często również markowe przedmioty? W tym celu należy jedynie doładować swoje konto w serwisie wspomnianymi już BIDami. Sam udział w aukcji kosztuje niewiele. Za symboliczną kwotę można uzyskać szansę na zgarnięcie wyjątkowej nagrody. Niekiedy płaci się za nią 99% mniej niż w sklepie.

Co po wygranej w za10groszy aukcji?

Kiedy aukcja kończy się sukcesem użytkownik serwisu otrzymuje stosowne powiadomienie. Ma 7 dnu na opłacenie przedmiotu, który wygrał. Potem pozostaje mu tylko czekać, aż wymarzona rzecz zostanie dostarczona pod wskazany przez niego adres. Ma to miejsce w ciągu 14 dni.

Opinie o Za10Groszy

Choć w teorii działanie serwisu wygląda prawidłowo to nie brakuje w internecie negatywnych opinii na jego temat. Spotkać się można ze stwierdzeniami, że jest to zwykłe oszustwo i nie ma szans na zgarnięcie wybranych przedmiotów w naprawdę niskich cenach.

Zobacz też aukcje internetowe

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *