E-candy

E-candy jest jednym z serwisów, które pozwalają oszczędzać na zakupach internetowych oraz zarabiać. Za samą rejestrację otrzymujemy 5 złotych, które można wykorzystać do obniżenia ceny wybranego produktu lub dozbierać wymaganą do zlecenia wypłaty kwotę (50 złotych), a następnie ją zlecić. Korzystanie z serwisu jest darmowe, a cashback nie jest jedyną możliwością zdobywania pieniędzy w serwisie.

Aktualnie serwis nie wypłaca zarobionych pieniędzy, więc odradzam rejestrację w serwisie. Dodatkowo kontakt z właścicielem jest niemożliwy, więc ciężko o jakiekolwiek informacje.

Cashback w e-candy

Przeważnie w tego typu serwisach spotkać się można z przekierowaniem do sklepu internetowego, a tam dopiero przeglądamy ofertę by znaleźć interesujący nas produkt. W e-candy jest inaczej. W tym serwisie przeglądamy konkretne produkty podzielone na kategorie, widzimy ich cenę i dopiero tam następuje przekierowanie do sklepu, gdzie można dany produkt kupić.

Za co dodatkowe pieniądze w e-candy

Serwis skupia się głównie na cashbacku, czyli zwrocie części pieniędzy wydanych na zakupy w internecie, ale nie jest to jedyny sposób. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość pisania opinii na temat konkretnych produktów w serwisie. Za krótką opinię na 300 znaków otrzymujemy 30 groszy, a za opinię na 1000 znaków – 1 zł. Stawka nie jest może i najwyższa, ponieważ za pisanie artykułów na zlecenie można otrzymać dużo lepszą, ale trzeba pamiętać o tym, że pisanie opinii jest zdecydowanie łatwiejsze i mniej wymagające.

Druga możliwość to zapraszanie znajomych za pomocą specjalnego reflinka, ale niestety tutaj jest pewien limit. Zaprosić można tylko 5 znajomych, a za każdego z nich otrzymamy 5 złotych.

Co ze zgromadzonymi w e-candy pieniędzmi

Zgromadzone w serwisie pieniądze mogą posłużyć do zmniejszenia cen produktów podczas kolejnych zakupów, ale można je również wypłacić. Obniżać cenę można bez względu na to jaka kwota została aktualnie zgromadzona, ale by zlecić wypłatę potrzeba już przynajmniej 50 złotych.

Zobacz inne serwisy oferujące cashback.

Dodaj komentarz