Zaklikaj

Zaklikaj był serwisem, który przyznawał punkty za wykonywanie prostych zadań. Wymienić je mogliśmy później na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe z katalogu. Niestety oficjalnie zakończył działalność, więc czas rozejrzeć się za alternatywnymi serwisami, które pozwalają zarabiać na podobnej aktywności. Poniższe informacje dotyczące serwisu są już nieaktualne, ale na blogu znajdują się informacje dotyczące innych sposobów na zarabianie w internecie.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Zaklikaj jest jednym z wielu serwisów tego typu, więc rejestracja w innych z pewnością będzie dobrym wyborem. W ten sposób będziemy mieli dostęp do większej ilości różnorodnych zadań oraz dodatkowych możliwości zarobkowych, ponieważ każdy serwis różni się od siebie. Warto dodać do tego również zupełnie inne sposoby zarabiania przez internet, które również warto przejrzeć.


klikanie w reklamy

Zarabianie na reklamach z pewnością należy do najłatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki w internecie. Jest wiele serwisów, które warto wypróbować.


praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów na zarabianie w domu jest naprawdę sporo, zarówno tych prostych, jak i nieco bardziej skomplikowanych. Warto zauważyć, że te najpopularniejsze nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Zaklikaj – jakie zadania możemy znaleźć w serwisie?

 • Zadania społecznościowe. Tutaj zdobywamy punkty za polubienie konkretnych stron na Facebook’u,
 • Zadania różne. Tutaj znajdują się dużo bardziej zróżnicowane płatne zadania takie jak: skomentowanie filmu na YouTube, wejście na konkretną stronę, pobranie aplikacji itp.
 • Czytanie artykułów. Wystarczy wejść na podaną stronę i spędzić na niej określoną ilość czasu. Po lewej stronie znajdzie się timer odliczający pozostały czas, jaki trzeba spędzić na danej podstronie,
 • Kalendarz logowań. Ciekawa opcja, która pozwala zdobywać dodatkowe nagrody za codzienne logowanie na stronie. Z każdym dniem są one coraz lepsze, ale niestety wystarczy nie zalogować się jednego dnia i trzeba zacząć od nowa. Dodatkowym wymogiem jest konieczność wykonania przynajmniej 2 zadań danego dnia,
 • Zapraszaj znajomych. Bardzo ciekawa opcja w programach tego typu, ale niestety w tym przypadku bonus za zaproszoną osobę jest mizerny. Jest to jednorazowo 50 punktów. Osoba zaproszona musi również zarobić przynajmniej 100 punktów, aby bonus został przyznany.

Jeśli chodzi o powyższy kalendarz logowań to na portalu Zaklikaj mamy możliwość ustawienia urlopu. Dzięki temu, w sytuacji, gdy nie zalogujemy się w tym czasie to bonus nam nie przepadnie. Taki urlop możemy ustawić raz w roku na maksymalnie 7 dni.

Konto VIP w Zaklikaj

Na portalu Zaklikaj dostępne są dwa rodzaje kont:

 • konto zwykłe. Standardowe konto dostępne w serwisie, nie wymagające dodatkowych opłat,
 • konto VIP. Użytkownicy takiego konta otrzymują 30% więcej punktów za wykonywanie tych samych zadań oraz mają dostęp do dodatkowego katalogu nagród. Koszt zakupu takiego konta to 9,99 zł na miesiąc.

Na co możemy wymienić punkty?

Co do nagród to w serwisie Zaklikaj, podzielone są one na dwie kategorie (zwykłe oraz VIP). W zasadzie, jeśli chodzi o VIP to nie ma ich za wiele dodatkowo, ale możemy uznać je za ciekawsze. Oczywiście osoba z kontem VIP ma dostęp również do tych „zwykłych” nagród. Na szczęście w serwisie mamy możliwość wymiany punktów na pieniądze, gdy żadna z nagród nam nie przypasuje. Wysyłka realizowana jest w ciągu 2 tygodni i nie wymaga ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Ile punktów możemy zdobyć

To ile punktów zdobędziemy na miesiąc uzależnione jest od naszej aktywności. Są osoby, które powoli zbierają po kilkadziesiąt lub kilkaset punktów, a są i takie, dla których kilkadziesiąt tysięcy punktów nie stanowi żadnego problemu. Na stronie znajdziemy miesięczny ranking najlepszych użytkowników, więc możemy porównać swój dorobek punktowy z osobami z czołówki.

Opinie o Zaklikaj

Serwis sam w sobie jest w pełni wypłacalny, choć w internecie nie ma zbyt wiele opinii na jego temat. Prawdopodobnie ze względu na wciąż niską popularność, zwłaszcza w porównaniu z czołowymi serwisami tego typu. Warto, jednak się zarejestrować i sprawdzić serwis samodzielnie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do wpisu „Zaklikaj”

 1. Na zaklikaj jestem aktywny od początku uruchomienia. Na plus to zdecydowanie codzienne darmowe bonusy zagwarantowane za systematyczne logowanie i wykonywanie zadań. Na chwilę obecną z serwisu odebrałem 3 nagrody (przelew na 50 zł, opiekacz i smartwatch). Jako jedyny z nielicznych serwis przekazuje PITa celem rozliczenia z Urzędem Skarbowym. W razie problemów administracja szybko odpowiada na zadane przez użytkownika zapytanie. Generalnie serwis na plus, chociaż mogłoby być więcej metod zarobków, ale myślę że serwis będzie się rozwijał i z czasem się one pojawią.

  Odpowiedz
  • Z początku było ok. Ale od jakiegoś czasu zadania są beznadziejne , nie ma artykułów do przeczytania oraz zadań społecznościowych . Zdobywanie punktów trudne i zbyt powolne , więc rezygnuję ponieważ szkoda na to czasu .

   Odpowiedz
 2. Właśnie zarejestrowałam się na stronę zaklikaj. Oferują dużo możliwości zarobku, jestem pozytywnie nastawiona, będę korzystać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz