Strona główna » Opinie » Zaklikaj – opinie i opis serwisu

Zaklikaj – opinie i opis serwisu

Zaklikaj był serwisem, w którym zbieraliśmy punkty wykonując proste zadania. Te z kolei mogliśmy później wymienić na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe z katalogu, ale niestety oficjalnie zakończył działalność. W związku z tym warto rozejrzeć się za alternatywnymi serwisami, które pozwalają zarabiać na aktywności tego typu oraz zupełnie innymi sposobami pracy w domu. Te oczywiście znajdują się na blogu, a link do nich w poniższym wpisie.

Zaklikaj – jakie zadania mogliśmy znaleźć w serwisie?

Poniższe informacje dotyczące strony już jedynie jako ciekawostka, gdyż z powodu zamknięcia serwisu są nieaktualne. Jakie opcje zarabiania mogliśmy znaleźć na stronie?

  • Zadania społecznościowe – głównie zarabianie na Facebooku poprzez lajkowanie konkretnych stron,
  • Zadania różne – nieco bardziej zróżnicowane płatne zadania, takie jak: komentowanie filmów na YouTube, wejście na konkretną stronę, pobranie aplikacji itp.
  • Czytanie artykułów – teoretycznie zadanie polegało na czytaniu artykułów znajdujących się na danej stronie, ale w praktyce wystarczyło, że na nią weszliśmy i spędziliśmy tam określoną ilość czasu. Po lewej stronie widniał timer odliczający pozostały czas, jaki musieliśmy spędzić na danej podstronie,
  • Kalendarz logowań – ciekawa opcja, która pozwalała zdobywać dodatkowe nagrody za codzienne logowanie na stronie. Z każdym dniem były one coraz lepsze, ale niestety wystarczyło, że się nie zalogowaliśmy jednego dnia i wszystko musieliśmy zaczynać od nowa. Dodatkowym wymogiem była konieczność wykonania przynajmniej 2 zadań danego dnia,
  • Zapraszaj znajomych – z reguły jest to bardzo dobra opcja zarabiania w programach tego typu, ale niestety w tym przypadku bonus za zaproszoną osobę był po prostu mizerny. Wynosił dokładnie 50 punktów i to tylko jednorazowo. Warto dodać, że osoba zaproszona musiała również zarobić przynajmniej 100 punktów, abyśmy otrzymali ten bonus.

Jeśli chodzi o powyższy kalendarz logowań to na portalu Zaklikaj mieliśmy możliwość ustawienia tzw. urlopu. Dzięki niemu, w sytuacji, gdy nie logowaliśmy się w tym czasie to bonus nam nie przepadał. Niestety taki urlop mogliśmy ustawić jedynie raz w roku i to na maksymalnie 7 dni.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów na zarabianie przez internet jest naprawdę sporo, zarówno tych prostych, jak i nieco bardziej skomplikowanych. Co ciekawe, te najpopularniejsze metody pracy w domu nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Jak zarabiać na wykonywaniu płatnych zadań

płatne zadania internetowe

W serwisie Zaklikaj mogliśmy zarabiać na wykonywaniu prostych zadań internetowych, ale niestety jego czas dobiegł końca. Jest jednak wiele innych stron, w których warto się zarejestrować i w dalszym ciągu działają. Wprawdzie nie jest to najbardziej dochodowy sposób zarabiania, ale pozwala nieco podreperować budżet domowy.

Konto VIP w Zaklikaj

Na portalu Zaklikaj do dyspozycji mieliśmy dwa rodzaje kont:

  • konto zwykłe. Standardowe konto dostępne w serwisie, nie wymagające dodatkowych opłat,
  • konto VIP. Użytkownicy takiego konta otrzymywali 30% więcej punktów za wykonywanie tych samych zadań oraz mieli dostęp do dodatkowego katalogu nagród. Koszt zakupu takiego konta wynosił 9,99 zł na miesiąc.

Na co mogliśmy wymienić punkty w Zaklikaj?

Co do nagród w serwisie Zaklikaj, były one podzielone na dwie kategorie (zwykłe oraz VIP). Wprawdzie mając ulepszone konto wcale nie było ich dużo więcej, ale śmiało mogliśmy uznać je za lepsze. Rzecz jasna będąc posiadaczem konta VIP mieliśmy również dostęp do tych „zwykłych” nagród. Wprawdzie taki sposób wymiany jest dość ciekawy, ale na szczęście mogliśmy wymienić punkty również na pieniądze, jeśli żadna z nagród nam nie przypasowała. Wysyłka realizowana była w ciągu 2 tygodni i nie wymagała ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Ile punktów możemy zdobyć

Ilość punktów zdobywanych miesięcznie zależała wyłącznie od naszej aktywności. Wiele osób powoli zbierało po kilkadziesiąt lub kilkaset punktów, ale znalazły się również takie, dla których kilkadziesiąt tysięcy punktów nie stanowiło żadnego problemu. Warto zauważyć, że na stronie dostępny był również miesięczny ranking najlepszych użytkowników, więc mogliśmy porównać swój dorobek punktowy z osobami znajdującymi się w czołówce. Wprawdzie wynagrodzenie z serwisu mogło stanowić miły dodatek do domowego budżetu, ale na jakieś wyjątkowo duże zarobki nie było co liczyć.

Opinie o Zaklikaj

Serwis sam w sobie był w pełni wypłacalny, choć w internecie nie było zbyt wielu opinii na jego temat. Prawdopodobnie ze względu na bardzo niską popularność, zwłaszcza w porównaniu z czołowymi serwisami tego typu. Jak widać, serwis niestety nie przetrwał próby czasu, choć niektóre opcje zarabiania były ciekawe. Obecnie jedyne co nam pozostaje to skorzystanie z alternatywnych metod zarabiania pieniędzy w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

Na zaklikaj jestem aktywny od początku uruchomienia. Na plus to zdecydowanie codzienne darmowe bonusy zagwarantowane za systematyczne logowanie i wykonywanie zadań. Na chwilę obecną z serwisu odebrałem 3 nagrody (przelew na 50 zł, opiekacz i smartwatch). Jako jedyny z nielicznych serwis przekazuje PITa celem rozliczenia z Urzędem Skarbowym. W razie problemów administracja szybko odpowiada na zadane przez użytkownika zapytanie. Generalnie serwis na plus, chociaż mogłoby być więcej metod zarobków, ale myślę że serwis będzie się rozwijał i z czasem się one pojawią.

Majka
Majka
4 lat temu
Odpowiedz na  JANEK

Z początku było ok. Ale od jakiegoś czasu zadania są beznadziejne , nie ma artykułów do przeczytania oraz zadań społecznościowych . Zdobywanie punktów trudne i zbyt powolne , więc rezygnuję ponieważ szkoda na to czasu .

Julita
Julita
5 lat temu

Właśnie zarejestrowałam się na stronę zaklikaj. Oferują dużo możliwości zarobku, jestem pozytywnie nastawiona, będę korzystać.

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x