Zaklikaj

Zaklikaj

Zaklikaj jest serwisem, który przyznaje punkty za wykonywanie prostych zadań. Wymienić je można później na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe z katalogu. Za co dokładnie otrzymujemy te punkty?

Przejście do serwisu

Jakie zadania znaleźć można w serwisie Zaklikaj

  • Zadania społecznościowe. Tutaj zdobywamy punkty za polubienie konkretnych stron na Facebook’u,
  • Zadania różne. Tutaj znajdują się dużo bardziej zróżnicowane zadania takie jak: skomentowanie filmu na YouTube, wejście na konkretną stronę, pobranie aplikacji itp.
  • Czytanie artykułów. Wystarczy wejść na podaną stronę i spędzić na niej określoną ilość czasu. Po lewej stronie znajdzie się timer odliczający pozostały czas, jaki trzeba spędzić na danej podstronie,
  • Kalendarz logowań. Ciekawa opcja, która pozwala zdobywać dodatkowe nagrody za codzienne logowanie na stronie. Z każdym dniem są one coraz lepsze, ale niestety wystarczy nie zalogować się jednego dnia i trzeba zacząć od nowa. Dodatkowym wymogiem jest konieczność wykonania przynajmniej 2 zadań danego dnia,
  • Zapraszaj znajomych. Bardzo ciekawa opcja w programach tego typu, ale niestety w tym przypadku bonus za zaproszoną osobę jest mizerny. Jest to jednorazowo 50 punktów. Osoba zaproszona musi również zarobić przynajmniej 100 punktów, aby bonus został przyznany.

Jeśli chodzi o powyższy kalendarz logowań to na portalu Zaklikaj jest możliwość ustawienia urlopu. Dzięki temu w przypadku, gdy nie zalogujemy się w tym czasie to bonus nie przepadnie. Taki urlop można ustawić raz w roku na maksymalnie 7 dni.

Konto VIP w Zaklikaj

Na portalu Zaklikaj dostępne są dwa rodzaje kont:

  • konto zwykłe. Standardowe konto dostępne w serwisie, nie wymagające dodatkowych opłat,
  • konto VIP. Użytkownicy takiego konta otrzymują 30% więcej punktów za wykonywanie tych samych zadań oraz mają dostęp do dodatkowego katalogu nagród. Koszt zakupu takiego konta to 9,99 zł na miesiąc.

Dostępne w Zaklikaj nagrody

Co do nagród to w serwisie Zaklikaj podzielone są one na dwie kategorie (zwykłe oraz VIP). W zasadzie, jeśli chodzi o VIP to nie ma ich za wiele dodatkowo, ale można uznać je za ciekawsze. Oczywiście osoba z kontem VIP ma dostęp również do “zwykłych” nagród. Na szczęście jest możliwość wymiany punktów na pieniądze, gdy żadna z nagród nam nie odpowiada.

Zostaw komentarz

2 Komentarze

  1. Na zaklikaj jestem aktywny od początku uruchomienia. Na plus to zdecydowanie codzienne darmowe bonusy zagwarantowane za systematyczne logowanie i wykonywanie zadań. Na chwilę obecną z serwisu odebrałem 3 nagrody (przelew na 50 zł, opiekacz i smartwatch). Jako jedyny z nielicznych serwis przekazuje PITa celem rozliczenia z Urzędem Skarbowym. W razie problemów administracja szybko odpowiada na zadane przez użytkownika zapytanie. Generalnie serwis na plus, chociaż mogłoby być więcej metod zarobków, ale myślę że serwis będzie się rozwijał i z czasem się one pojawią.

  2. Właśnie zarejestrowałam się na stronę zaklikaj. Oferują dużo możliwości zarobku, jestem pozytywnie nastawiona, będę korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *