Zaklikaj – opinie i opis serwisu

Zaklikaj był serwisem, który przyznawał punkty za wykonywanie prostych zadań. Wymienić je mogliśmy później na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe z katalogu. Niestety oficjalnie zakończył działalność, więc czas rozejrzeć się za alternatywnymi serwisami, które pozwalają zarabiać na podobnej aktywności. Poniższe informacje dotyczące strony są już nieaktualne, ale na blogu znajdują się informacje dotyczące innych sposobów na zarabianie w internecie, a jest w czym wybierać.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Zaklikaj był jednym z wielu serwisów, który płacił za wykonywanie płatnych zadań internetowych, ale niestety jego czas dobiegł końca. Jest jednak wiele innych stron, w których warto się rejestrować. Przykładem mogą być serwisy pozwalające zarabiać na klikaniu w reklamy, choć nie jest to najbardziej dochodowy sposób zarabiania w sieci. Warto przejrzeć również inne metody zarabiania pieniędzy, których w internecie nie brakuje.


praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów na pracę w domu i zarabianie przez internet jest naprawdę wiele, zarówno tych prostych, jak i nieco bardziej skomplikowanych. Warto zauważyć, że te najpopularniejsze nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Zaklikaj – jakie zadania możemy znaleźć w serwisie?

 • Zadania społecznościowe. Tutaj możemy zarabiać na Facebooku lajkując konkretne strony,
 • Zadania różne. Tutaj znajdują się dużo bardziej zróżnicowane płatne zadania takie jak: skomentowanie filmu na YouTube, wejście na konkretną stronę, pobranie aplikacji itp.
 • Czytanie artykułów. Wystarczy, że wejdziemy na podaną stronę i spędzimy na niej określoną ilość czasu. Po lewej stronie znajdziemy timer odliczający pozostały czas, jaki musimy spędzić na danej podstronie,
 • Kalendarz logowań. Ciekawa opcja, która pozwala zdobywać dodatkowe nagrody za codzienne logowanie na stronie. Z każdym dniem są one coraz lepsze, ale niestety wystarczy, że się nie zalogujemy jednego dnia i wszystko musimy zaczynać od nowa. Dodatkowym wymogiem jest konieczność wykonania przynajmniej 2 zadań danego dnia,
 • Zapraszaj znajomych. Bardzo ciekawa opcja w programach tego typu, ale niestety w tym przypadku bonus za zaproszoną osobę jest mizerny. Dokładniej, jest to 50 punktów i to tylko jednorazowo. Warto dodać, że osoba zaproszona musi również zarobić przynajmniej 100 punktów, abyśmy otrzymali bonus.

Jeśli chodzi o powyższy kalendarz logowań to na portalu Zaklikaj mamy możliwość ustawienia tzw. urlopu. Dzięki temu, w sytuacji, gdy nie zalogujemy się w tym czasie to bonus nam nie przepadnie. Taki urlop możemy ustawić raz w roku na maksymalnie 7 dni.

Konto VIP w Zaklikaj

Na portalu Zaklikaj do dyspozycji mamy dwa rodzaje kont:

 • konto zwykłe. Standardowe konto dostępne w serwisie, nie wymagające dodatkowych opłat,
 • konto VIP. Użytkownicy takiego konta otrzymują 30% więcej punktów za wykonywanie tych samych zadań oraz mają dostęp do dodatkowego katalogu nagród. Koszt zakupu takiego konta to 9,99 zł na miesiąc.

Na co możemy wymienić punkty?

Co do nagród to w serwisie Zaklikaj, podzielone są one na dwie kategorie (zwykłe oraz VIP). W zasadzie, jeśli chodzi o konto VIP, to wcale nie ma ich dużo więcej, ale możemy uznać je za ciekawsze. Oczywiście mając konto VIP mamy dostęp również do tych „zwykłych” nagród. Na szczęście w serwisie mamy możliwość wymiany punktów na pieniądze, gdy żadna z nagród nam nie przypasuje. Wysyłka realizowana jest w ciągu 2 tygodni i nie wymaga ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Ile punktów możemy zdobyć

To ile punktów zdobędziemy na miesiąc uzależnione jest od naszej aktywności. Są osoby, które powoli zbierają po kilkadziesiąt lub kilkaset punktów, a są i takie, dla których kilkadziesiąt tysięcy punktów nie stanowi żadnego problemu. Na stronie znajdziemy miesięczny ranking najlepszych użytkowników, więc możemy porównać swój dorobek punktowy z osobami z czołówki. Mimo wszystko nie ma co nastawiać się na jakieś wyjątkowo duże zarobki, ale wynagrodzenie z serwisu może stanowić miły dodatek do domowego budżetu.

Opinie o Zaklikaj

Serwis sam w sobie był w pełni wypłacalny, choć w internecie nie było zbyt wielu opinii na jego temat. Prawdopodobnie ze względu na bardzo niską popularność, zwłaszcza w porównaniu z czołowymi serwisami tego typu. Jak widać, serwis nie przetrwał próby czasu, więc aktualnie nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystanie z alternatywnych metod zarabiania pieniędzy w internecie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do “Zaklikaj – opinie i opis serwisu”

 1. Na zaklikaj jestem aktywny od początku uruchomienia. Na plus to zdecydowanie codzienne darmowe bonusy zagwarantowane za systematyczne logowanie i wykonywanie zadań. Na chwilę obecną z serwisu odebrałem 3 nagrody (przelew na 50 zł, opiekacz i smartwatch). Jako jedyny z nielicznych serwis przekazuje PITa celem rozliczenia z Urzędem Skarbowym. W razie problemów administracja szybko odpowiada na zadane przez użytkownika zapytanie. Generalnie serwis na plus, chociaż mogłoby być więcej metod zarobków, ale myślę że serwis będzie się rozwijał i z czasem się one pojawią.

  Odpowiedz
  • Z początku było ok. Ale od jakiegoś czasu zadania są beznadziejne , nie ma artykułów do przeczytania oraz zadań społecznościowych . Zdobywanie punktów trudne i zbyt powolne , więc rezygnuję ponieważ szkoda na to czasu .

   Odpowiedz
 2. Właśnie zarejestrowałam się na stronę zaklikaj. Oferują dużo możliwości zarobku, jestem pozytywnie nastawiona, będę korzystać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz