Zaklikaj

Zaklikaj

Zaklikaj jest serwisem, który przyznaje punkty za wykonywanie prostych zadań. Wymienić je można później na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe z katalogu. Za co dokładnie otrzymujemy te punkty?

Przejście do serwisu

Jakie zadania znaleźć można w serwisie Zaklikaj

  • Zadania społecznościowe. Tutaj zdobywamy punkty za polubienie konkretnych stron na Facebook’u,
  • Zadania różne. Tutaj znajdują się dużo bardziej zróżnicowane zadania takie jak: skomentowanie filmu na YouTube, wejście na konkretną stronę, pobranie aplikacji itp.
  • Czytanie artykułów. Wystarczy wejść na podaną stronę i spędzić na niej określoną ilość czasu. Po lewej stronie znajdzie się timer odliczający pozostały czas, jaki trzeba spędzić na danej podstronie,
  • Kalendarz logowań. Ciekawa opcja, która pozwala zdobywać dodatkowe nagrody za codzienne logowanie na stronie. Z każdym dniem są one coraz lepsze, ale niestety wystarczy nie zalogować się jednego dnia i trzeba zacząć od nowa. Dodatkowym wymogiem jest konieczność wykonania przynajmniej 2 zadań danego dnia,
  • Zapraszaj znajomych. Bardzo ciekawa opcja w programach tego typu, ale niestety w tym przypadku bonus za zaproszoną osobę jest mizerny. Jest to jednorazowo 50 punktów. Osoba zaproszona musi również zarobić przynajmniej 100 punktów, aby bonus został przyznany.

Jeśli chodzi o powyższy kalendarz logowań to na portalu Zaklikaj jest możliwość ustawienia urlopu. Dzięki temu w przypadku, gdy nie zalogujemy się w tym czasie to bonus nie przepadnie. Taki urlop można ustawić raz w roku na maksymalnie 7 dni.

Konto VIP

Na portalu Zaklikaj dostępne są dwa rodzaje kont:

  • konto zwykłe. Standardowe konto dostępne w serwisie, nie wymagające dodatkowych opłat,
  • konto VIP. Użytkownicy takiego konta otrzymują 30% więcej punktów za wykonywanie tych samych zadań oraz mają dostęp do dodatkowego katalogu nagród. Koszt zakupu takiego konta to 9,99 zł na miesiąc.

Dostępne nagrody

Co do nagród to w serwisie Zaklikaj podzielone są one na dwie kategorie (zwykłe oraz VIP). W zasadzie, jeśli chodzi o VIP to nie ma ich za wiele dodatkowo, ale można uznać je za ciekawsze. Oczywiście osoba z kontem VIP ma dostęp również do “zwykłych” nagród. Na szczęście jest możliwość wymiany punktów na pieniądze, gdy żadna z nagród nam nie odpowiada.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *