Fileshark

Fileshark

Fileshark to w pełni zautomatyzowany i funkcjonalny serwis, umożliwiający przechowywanie, udostępnianie i pobieranie plików. Umożliwia on korzystanie z zasobów zarówno osobom niezarejestrowanym, jak również tym, które dokonały rejestracji i – ewentualnie – zakupiły konto Premium.

rejestracja

Zarabianie w Fileshark

Serwis fileshark posiada dedykowany program partnerski, umożliwiający zarabianie na 3 różne sposoby:

  • pobieraniu udostępnionych danych. Stawki za każde 1000 pobrań są dokładnie określone w serwisie i obejmują wyłącznie tych Użytkowników, którzy zarejestrowali swoje konta (jest to nawet 100zł za 1000 pobrań).
  • sprzedaży kont premium (50% kwoty zakupu oraz 25% za każde odnowienie).
  • MIX – łączy oba powyższe plany dając 50% ich stawek podstawowych.

Użytkownik niezarejestrowany

Osoba, która nie dokonała rejestracji w serwisie, może przeglądać zawartość stron internetowych wchodzących w skład witryny i pobierać pliki z ograniczoną do 150 kb/s prędkością. Użytkownik niezarejestrowany musi również poczekać 60 sekund na rozpoczęcie pobierania danych i – jeśli ma zamiar pobrać więcej plików – odczekać 60 minut, chcąc pobrać kolejny plik.

Osoby, które uploadują dane w serwisie, mogą wczytywać zaledwie jeden plik jednocześnie. Obowiązuje tu ograniczenie rozmiaru pliku do 1024 MB, czyli 1 GB. Osoby, które nie posiadają zarejestrowanego konta, muszą liczyć się również z usunięciem swoich danych, o ile nie zostały one pobrane w ciągu 30 dni.

Użytkownik zarejestrowany

1. Użytkownik, który posiada darmowe konto, może przeglądać zawartość serwisu, pobierać dane z prędkością maksymalną 150 kb/s i – podobnie jak Użytkownik niezarejestrowany – musi odczekać 60 sekund do rozpoczęcia pobierania i poczekać 60 minut, w celu pobrania kolejnego pliku.

Zmiany w porównaniu do Użytkowników niezarejestrowanych, polegają na wprowadzeniu możliwości udostępnienia aż 20 plików jednocześnie. Co więcej, ich maksymalny rozmiar to 10 GB. Ponadto osoba, która dokonała rejestracji w serwisie, może posiadać konto o maksymalnej pojemności 8 TB.

2. Użytkownik, który posiada konto Premium, może pobierać pliki bez ograniczeń (chyba, że leżą one po stronie Użytkownika). Nie musi on również oczekiwać na udostępnienie danych przez serwis. Dużą zaletą posiadania konta Premium, jest możliwość aż 20 plików jednocześnie i opcja kontynuowania przerwanego pobierania (np. na wskutek utraty stabilności łącza).

Warto również podkreślić, pliki w koncie Premium są przechowywane przez cały okres wykupienia tego konta i 30 kolejnych dni. Pliki aktywne (pobierane przez innych Użytkowników), nie są usuwane przez serwis.

Dodatkowe narzędzia w Fileshark

Fileshark.pl współpracuje z Jdownloader, czyli aplikacją umożliwiającą zaawansowaną akcelerację pobierania danych. Narzędzie posiada zaawansowane funkcje, umożliwiające integrację aplikacji z kontem Użytkownika.

Podsumowując, fileshark.pl jest funkcjonalnym, opłacalnym, ale przede wszystkim rozwojowym serwisem, zapewniającym bezpieczne przechowywanie danych w Sieci.

Zobacz też inne serwisy oferujące hosting plików

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *