v24

Kolejnym serwisem umożliwiającym zarabianie na reklamach jest v24.biz. Uczestnictwo jest w pełni darmowe. Wyjątkiem jest konto VIP, które jest opcjonalne. Nie ma konieczności jego zakupu, choć może zwiększyć zarobki. Każdy użytkownik może posiadać w serwisie tylko jedno konto.

UWAGA: Strona przestała płacić, więc poniższe informacje mogą być nieaktualne. Zobacz sprawdzone strony płacące za klikanie w reklamy.

Jak zarabiać w v24.biz

W serwisie dostępne są różne formy zarabiania:

 • Płatne maile – przychodzą na pocztę i skrzynkę w programie.
 • Płatne kliki – klikanie reklam w postaci bannerów.
 • Kliki konkursowe – jak wyżej choć tutaj dostajemy wynagrodzenie punktowe.
 • Płatne promowanie (ptp) – otrzymujemy kredytki za każde wejście nonUV (nie muszą być unikalne).
 • Płatne zapisy – tutaj wynagrodzenie zależne jest od konkretnej oferty. Są to zapisy do innych programów zarobkowych.
 • Zadania – zadania zlecane są przez innych użytkowników.
 • Płatna strona startowa. Za ustawienie strony jako startowa otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie.
 • Konkursy.

V24 pozwala na jednoczesne otwieranie wielu reklam w osobnych kartach. Warto zainstalować sobie dodatek do przeglądarki, który pozwala otwierać jednocześnie kilka podstron. Jest to multiLinks (Firefox) lub uSelect (Chrome).

Polecanie programu

W serwisie jest 3 poziomowy system poleconych. Zarobki pieniężne z każdego poziomu to odpowiednio 15%-10%-3%. By otrzymać pełną premię od poleconych trzeba wykazać się aktywnością wynoszącą minimum 40% aktywności swojego poleconego oraz zalogować przynajmniej raz w ciągu ostatnich 25 dni.

W przypadku zarobków punktowych otrzymujemy jedynie 6% z pierwszego poziomu.

Do polecania serwisu służą oczywiście specjalne reflinki.

Konto VIP

W serwisie zakupić możemy również konto VIP, które zwiększa pieniężne zarobki z poleconych na każdym poziomie o 2% – również te punktowe.

Wypłata z v24

Wypłatę zlecić możemy zlecić po uzbieraniu przynajmniej 5 zł (50 gr dla konta VIP). Dostępne opcje wypłaty to:

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

5 komentarzy do wpisu „v24”

 1. Miałem konto w dawnych czasach. Strona oferuje podobne metody zarabiania jak sejfik. Za czasów kiedy miałem konto to serwis był wypłacalny i wypłaty były realizowane na bieżąco, ale na jedną wypłatę środki zbierało się dość długo. Od jakiego czasu strona przestała płacić?

  Odpowiedz
  • Wystarczy zajrzeć w listę wypłat na stronie. Ostatnia została zrealizowana w lipcu 2018 roku, więc nie płaci już bardzo długo 😉

   Odpowiedz
 2. Przykra sprawa ale serwis już dawno temu upadł. Miałem sporo zarobków i niestety ani nie zleciłem wypłaty, ani nie zdązyłem wszystkiego przelać na inne serwisy w postaci zlecenia reklam i choć trochę uratować na PTP w innych serwisach. Niestety tylko część zarobków tak zrobiłem i reszta przepadła. W każdym bądź razie serwis okazał się scamem a zapowiadał się całkiem ciekawie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz