Strona główna » Opinie » v24.biz – opinie i opis serwisu

v24.biz – opinie i opis serwisu

Kolejnym serwisem umożliwiającym zarabianie na reklamach był v24.biz, choć niestety przestał płacić. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak zainteresować się alternatywnymi stronami płacącymi za klikanie w reklamy, czy też zupełnie innymi metodami zarabiania w internecie.

Co się stało z serwisem v24.biz?

Niestety serwis nie może pochwalić się długą działalnością, gdyż stosunkowo szybko zamienił się w SCAM. Standardowo zaczęło się od braku wypłat i zwodzenia użytkowników. Strona dalej widniała w internecie i pozwalała na kolejne rejestracje, a my mogliśmy przejrzeć również aktualną listę wypłat, choć w rzeczywistości użytkownicy tych pieniędzy nie otrzymywali. Przyczyną upadku najprawdopodobniej była pazerność admina i złe zarządzanie.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

W związku z zaistniałą sytuacją, chcąc zarabiać w internecie musimy zainteresować się innymi stronami płacącymi za tego typu aktywność lub zdecydować się na pozostałe metody. Tych na szczęście nie brakuje, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Warto również zauważyć, że wiele sposobów zarabiania nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Jak zarabiać w v24.biz

Na stronie mieliśmy do dyspozycji różne formy zarabiania:

  • Płatne maile – przychodzą na pocztę i skrzynkę w programie,
  • Płatne kliki – klikanie reklam w postaci bannerów,
  • Kliki konkursowe – jak wyżej choć tutaj dostajemy wynagrodzenie punktowe,
  • Płatne promowanie (ptp) – otrzymujemy kredytki za każde wejście nonUV (nie muszą być unikalne),
  • Płatne zapisy – tutaj wynagrodzenie zależne jest od konkretnej oferty. Są to zapisy do innych programów zarobkowych,
  • Zadania – zadania zlecane są przez innych użytkowników,
  • Płatna strona startowa. Za ustawienie strony jako startowa otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie,
  • Konkursy.

V24 pozwala na jednoczesne otwieranie wielu reklam w osobnych kartach. W związku z tym, warto zainstalować sobie dodatek do przeglądarki, który pozwala w łatwy sposób otwierać jednocześnie kilka podstron. Jest to multiLinks (Firefox) lub uSelect (Chrome).

Polecanie programu

W serwisie jest 3 poziomowy system poleconych. Zarobki pieniężne z każdego poziomu to odpowiednio 15%-10%-3%. Jednak, aby otrzymać pełną premię od poleconych musimy wykazać się aktywnością wynoszącą minimum 40% aktywności swojego poleconego oraz zalogować się przynajmniej raz w ciągu ostatnich 25 dni.

W przypadku zarobków punktowych otrzymujemy jedynie 6% z pierwszego poziomu.

Do polecania serwisu służy oczywiście specjalny reflink, który znajdziemy w panelu.

Konto VIP

Członkostwo w serwisie jest zupełnie darmowe, ale możemy ulepszyć konto do statusu VIP. Dzięki temu zwiększymy zarobki z poleconych aż o 2% na każdym poziomie (również te punktowe). Takie ulepszenie warto jednak wcześniej dobrze przekalkulować, gdyż nie zawsze się ono opłaca. Czasem zdecydowanie bardziej opłacalne jest pozostanie przy zwykłym koncie.

Wypłata z v24

Wypłatę zlecić możemy zlecić po uzbieraniu przynajmniej 5 zł (50 gr dla konta VIP). Zdobyte punkty możemy wymienić na doładowanie telefonu lub wypłacić. Dostępne opcje wypłaty to konto bankowe oraz PayPal.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc praktycznie każdy je ma. Jednak warto wiedzieć, że aktualnie banki oferują dodatkowe premie za jego założenie, więc możemy zarobić przynajmniej kilkaset złotych na zwykłej zmianie banku.


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, który pozwala nie tylko wypłacić pieniądze bezpośrednio na konto bankowe, ale również realizować płatności w wielu sklepach internetowych. Jest to bardzo przydatne narzędzie, zwłaszcza dla osób, które aktywnie zajmują się zarabianiem przez internet.

Opinie o v24.biz

Niestety serwis wypada dość słabo w porównaniu z konkurencją, ale może stanowić pewien dodatek, jeśli mamy nadmiar wolnego czasu. W przeciwnym razie zdecydowanie lepiej zainteresować się serwisami z bardziej ugruntowaną pozycją na rynku, które nieprzerwanie płacą od wielu lat.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

Miałem konto w dawnych czasach. Strona oferuje podobne metody zarabiania jak sejfik. Za czasów kiedy miałem konto to serwis był wypłacalny i wypłaty były realizowane na bieżąco, ale na jedną wypłatę środki zbierało się dość długo. Od jakiego czasu strona przestała płacić?

Henryk
Henryk
5 lat temu

Na wypłatę czekam już 273 dni.

Patryk
Patryk
5 lat temu

Tez czekam na wyplate lecz juz nawet strona nie dziala

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu

Przykra sprawa ale serwis już dawno temu upadł. Miałem sporo zarobków i niestety ani nie zleciłem wypłaty, ani nie zdązyłem wszystkiego przelać na inne serwisy w postaci zlecenia reklam i choć trochę uratować na PTP w innych serwisach. Niestety tylko część zarobków tak zrobiłem i reszta przepadła. W każdym bądź razie serwis okazał się scamem a zapowiadał się całkiem ciekawie.

5
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x