Template Monster

Template Monster

Portal Template Monster wypuścił na rynek program partnerski o nazwie My Template Storage, który uważany jest z jednego z największych dostawców szablonów od WordPressa. Znajdziemy tutaj również szeroki wybór motywów od Drupala i Joomli. W ofercie jest ponad dziesięć tysięcy najróżniejszych produktów. Nawet szablony od popularnych platform e-commerce typu Presta Shop czy Magneto są dostępne. Z całą pewnością można przyznać, że program partnerski od Template Monster mieści się w czołówce tego rodzaju programów. Na co można liczyć, decydując się na współpracę z Template Monster? Jak działa owy program partnerski?

rejestracja

Czym jest program partnerski od Template Monster?

Program partnerski My Template Storage jest bazą produktów, gdzie można kupić/sprzedać tysiące szablonów dla cieszących się największym zainteresowaniem CMS-ów i to wyróżniających się bardzo dobrą jakością. Jest to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy szukają szablonów dla swoich witryn internetowych.

Template Monster stawia na zasięg międzynarodowy, dzięki czemu można liczyć na szeroki wybór języków, w tym także na wersję polską. Pliki cookie są przechowywane przez dwanaście miesięcy, a zwrot prowizji dotyczy każdorazowej sprzedaży. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Oprócz szablonów stron internetowych, dostępne są także szablony do programu Power Point oraz przydatne wtyczki do znanych CMS-ów. Dzięki zarejestrowaniu się w programie partnerskim od Template Monster, można uzyskać dostęp do produktów pochodzących z wielu innych stron. Do dyspozycji są bazy clipartów, szablonów i hostingów, ikon, efektów video, szablonów dla dorosłych oraz stock music.

Jeśli chodzi natomiast o prowizje, to ich wysokość zależy od wielkości miesięcznej sprzedaży. Jeśli uda nam się sprzedawać powyżej 500 szablonów, to na nasze konto wpłynie prowizja w wysokości aż 50%. W przypadku sprzedaży do 19 szablonów, prowizja wynosi 30%. Przedział od 20 do 199 szablonów miesięcznie daje nam prowizję w wysokości 35%. Z kolei przy sprzedaży od 200 do 299 szablonów, zyskujemy 40%. Natomiast 45% prowizji można uzyskać, sprzedając danego miesiąca od 300 do 499 szablonów.

Jakie narzędzia zyskujemy w Template Monster?

Template Monster pozwala na zarobienie większych bądź mniejszych pieniędzy i to w bezpieczny sposób. Dzięki dokonaniu zakupu poprzez nasz link partnerski, można zyskać aż 30% prowizji, co z pewnością nie jest małą kwotą. Bardzo ważne jest to, aby umieszczać swój identyfikator partnerski podczas umieszczania linku partnerskiego czy rekomendowaniu produktów innym. Najłatwiej jest zarobić osobom posiadającym blog, projektującym strony internetowe, będącym deweloperami czy konsultantami w dziedzinie marketingu internetowego.

Program partnerski Template Monster udostępnia cały szereg najróżniejszych narzędzi, dzięki którym można go promować i zarabiać na tym. Na witrynie internetowej można promować produkty za pomocą linków tekstowych. Pozyskiwać klientów i zwiększać sprzedaż można dzięki banerom. Jest też zestaw skryptów do pobierania informacji o szablonach z bazy danych, czyli tak zwane WebAPI. Można również sprzedawać szablony, zakładając swój własny sklep, wykorzystując do tego Ready Made Shop. Ciekawym narzędziem jest także Showcases, czyli gotowe strony HTML.

Zobacz też inne programy partnerskie

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *