Template Monster – opinie i opis portalu

Portal Template Monster zajmuje się sprzedażą szablonów do stron internetowych. Najwięcej oczywiście dla WordPress, ale znajdziemy tutaj również szeroki wybór motywów od Drupala i Joomli. W ofercie jest ponad dziesięć tysięcy najróżniejszych produktów. Dostępne są nawet szablony od popularnych platform e-commerce typu Presta Shop czy Magneto. Warto dodać, że posiada również własny program partnerski o nazwie My Template Storage. Co warto wiedzieć o serwisie i oferowanych szablonach?

Szablony od Template Monster

Template Monster uważany jest z jednego z największych dostawców szablonów od WordPressa. W swojej ofercie posiada wiele nowoczesnych, responsywnych i przede wszystkim przyjaznych SEO szablonów stron internetowych i nie tylko. Każdy szablon posiada wersję demo, która pozwala nam przejrzeć jak prezentuje się dany szablon w praktyce. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala przetestować motyw jeszcze przed zakupem.

Ceny szablonów

Ceny motywów są bardzo przystępne, najczęściej od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od stopnia zaawansowania i możliwości konfiguracyjnych szablonu. Jest to oczywiście zakup jednorazowy, więc cena nie należy do zaporowych. Chyba, że taki motyw po jakimś czasie nam się znudzi i zechcemy kupić zupełnie inny. Dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na motyw znajdą się również zupełnie darmowe szablony, choć o ograniczonych funkcjonalnościach względem wersji płatnych.

Najpopularniejsze typy szablonów

 • WordPress,
 • HTML,
 • Shopify,
 • PrestaShop,
 • PowerPoint,
 • Joomla,
 • Magento,
 • WooCommerce Themes,
 • Moto CMS 3.

Program lojalnościowy

Template Monster ma w swojej ofercie również program lojalnościowy, który pozwoli czasem nawet znacznie obniżyć koszt kolejnych motywów. Wartość procentowa uzależniona jest zarówno od ilości zamówień, jak i ich wartości. Jest to od 3% do nawet 30% zniżki na zakup kolejnego szablonu. Dokładne wartości prezentują się następująco:

program lojalnościowy template monster

Program Partnerski Template Monster

Program partnerski My Template Storage jest bazą produktów, gdzie możemy kupić lub sprzedać tysiące szablonów dla cieszących się największym zainteresowaniem CMS-ów i to wyróżniających się bardzo dobrą jakością. Jest to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy szukają szablonów dla swoich witryn internetowych. Program partnerski od Template Monster z całą pewnością mieści się w czołówce programów tego typu. Jak działa ten program partnerski i na co możemy liczyć decydując się na współpracę z Template Monster?

Międzynarodowy zasięg

Template Monster stawia na zasięg międzynarodowy, dzięki czemu możemy liczyć na szeroki wybór języków, w tym także na polską wersję. Pliki cookie są przechowywane przez dwanaście miesięcy, a prowizję otrzymujemy od każdorazowej sprzedaży. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Oprócz szablonów stron internetowych, dostępne są także szablony do programu Power Point oraz przydatne wtyczki do znanych CMS-ów. Dzięki zarejestrowaniu się w programie partnerskim od Template Monster, możemy uzyskać dostęp do produktów pochodzących z wielu innych stron. Do dyspozycji mamy bazy clipartów, szablonów, ikon, efektów video, szablonów dla dorosłych oraz stock music.

Ile możemy zarobić?

Jeśli chodzi natomiast o prowizje, to ich wysokość zależy od wielkości miesięcznej sprzedaży. Jeśli uda nam się sprzedawać powyżej 500 szablonów, to na nasze konto wpłynie prowizja w wysokości aż 50%. W przypadku sprzedaży do 19 szablonów, prowizja wynosi 30%. Przedział od 20 do 199 szablonów miesięcznie daje nam prowizję w wysokości 35%. Z kolei przy sprzedaży od 200 do 299 szablonów, zyskujemy 40%. Natomiast 45% prowizji można uzyskać, sprzedając danego miesiąca od 300 do 499 szablonów.

Dostępne narzędzia

Template Monster pozwala na zarobienie większych bądź mniejszych pieniędzy i to w bezpieczny sposób. Dzięki dokonaniu zakupu poprzez nasz link partnerski, możemy zyskać aż 30% prowizji, co z pewnością nie jest małą kwotą. Bardzo ważne jest to, aby umieszczać swój identyfikator partnerski podczas umieszczania linku partnerskiego czy rekomendowaniu produktów innym. Najłatwiej jest zarobić, jeśli mamy własny blog, projektujemy strony internetowe, lub jesteśmy deweloperami czy konsultantami w dziedzinie marketingu internetowego.

Program partnerski Template Monster udostępnia cały szereg najróżniejszych narzędzi, dzięki którym możemy go promować i na tym zarabiać. Na witrynie internetowej możemy promować produkty za pomocą linków tekstowych, ale także pozyskiwać klientów i zwiększać sprzedaż przy pomocy bannerów. Do dyspozycji mamy również zestaw skryptów do pobierania informacji o szablonach z bazy danych, czyli tak zwane WebAPI. Możemy również sprzedawać szablony, zakładając swój własny sklep, wykorzystując do tego Ready Made Shop. Ciekawym narzędziem jest także Showcases, czyli gotowe strony HTML.

Zarabianie jako wydawca

Template Monster może okazać się również świetnym sposobem na zarobek dla osób, które potrafią tworzyć własne szablony stron internetowych. Duża ilość odwiedzających gwarantuje, że sporo osób zobaczy stworzony przez nas motyw, a jeśli wyda się on interesujący jest spora szansa na to, że ktoś go kupi. Procentowy udział w sprzedanych motywach uzależniony jest od tego, czy sprzedajemy wyłącznie na Template Monster, czy znajduje się on również na innych platformach. Dla ekskluzywnych produktów jest to 70% od każdej sprzedaży, a dla produktów nie-ekskluzywnych 40%. W ten sposób możemy zbudować bardzo solidny dochód pasywny.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Programy partnerskie to świetny sposób na zarobek, pod warunkiem, że wiemy jak i gdzie promować dane usługi i produkty. Template Monster ma bez wątpienia bardzo oryginalny program partnerski, choć promowanie produktów z oferty nie wszędzie się sprawdzi. Czasem warto wziąć pod uwagę również pozostałe, a nawet zupełnie inne sposoby zarabiania przez internet.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, które różnią się od siebie stopniem trudności oraz potencjałem zarobkowych. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednią metodę wśród przedstawionych.


Opinie o Template Monster

Z oferty Template Monster warto skorzystać przede wszystkim dlatego, że mają szablony bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu stworzymy nowoczesny, responsywny i przyjazny SEO blog. Warto wyróżnić również support, który bardzo szybko i sprawnie odpowiada na pytania. Co do programu partnerskiego, prowizje są naprawdę niezłe, więc z pewnością warto mieć go na uwadze decydując się na zarabianie w ten sposób.

Macie jakieś doświadczenia z Template Monster? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do “Template Monster – opinie i opis portalu”

 1. Bardzo dobre szablony i przede wszystkim spory wybór, a dzięki wersji demo możemy zobaczyć jak wyglądają jeszcze przed zakupem. Ceny też na akceptowalnym poziomie.

  Odpowiedz
 2. Szablon Joomla. Cała dokumentacja to jeden obrazek jpg. Bez kodowania html i css nawet nie próbuj. Szablony ładne tylko na demo. Można oczywiście dokupić wsparcie. I chyba o to im chodzi. Nie polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz