Strona główna » Opinie » Demando – opinie i opis panelu ankietowego

Demando – opinie i opis panelu ankietowego

Demando jest panelem ankietowym należącym do Smartpanels, który pozwala zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet. Rejestracja możliwa jest już po ukończeniu 15 roku życia, więc osoby nieletnie również mogą zarabiać. Co warto wiedzieć o panelu i jak zwiększyć zarobki z wypełniania ankiet?

Rejestracja w Demando

Zanim jeszcze przystąpimy do wypełniania ankiet w panelu, musimy oczywiście założyć konto. Cały proces przebiega bardzo sprawnie, gdyż na początek wystarczy imię, nazwisko oraz adres e-mail, który wpisujemy w formularzu rejestracyjnym. Łatwo zauważyć, że nie podajemy tu hasła, gdyż poproszeni zostaniemy o to dopiero po kliknięciu w link aktywacyjny, który przyjdzie na podany adres e-mail. Po wszystkim możemy już zalogować się do panelu oraz wypełnić profil. Warto to zrobić, gdyż dzięki temu ankiety będą lepiej dopasowane, więc ilość odrzuceń będzie mniejsza.

Wypełnianie ankiet w panelu Demando może być również ciekawą formą pracy dla nieletnich ze względu na stosunkowo niski wymóg dotyczący wieku, który wynosi 15 lat.

Demando – jak wypełniać ankiety?

Demando to panel ankietowy, więc zarabiamy tutaj przede wszystkim na wypełnianiu ankiet, choć nie tylko. Będąc aktywnym użytkownikiem mamy szansę otrzymać dodatkowe zaproszenia do bardziej złożonych zadań, w których zarobić możemy nawet 100 złotych. Co więcej, panel oferuje również inne badania np. wywiady indywidualne, fokusowe, czy pracę jako tajemniczy klient. Jedyne co musimy zrobić, aby móc brać w nich udział to wyrazić na to zgodę oraz podać numer telefonu.

Oczywiście przy każdym zaproszeniu będzie informacja odnośnie jej długości oraz punktach możliwych do zdobycia. Decyzja należy więc wyłącznie do nas, czy taką ankietę wypełnić, czy też nie.

Praca jako tajemniczy klient

tajemniczy klient

Realizowanie zadań jako tajemniczy klient jest ciekawą formą pracy dodatkowej, choć oczywiście nie każdy się w niej sprawdzi. Druga sprawa, że ilość takich zadań z pewnością nie będzie zbyt duża i zależeć będzie w głównej mierze od naszego miejsca zamieszkania. Jednak decydując się na pracę jako tajemniczy klient możemy liczyć na wyższe zarobki, więc warto to rozważyć. Oczywiście Demando nie jest jedyną aplikacją, która oferuje tego typu pracę.

Program poleceń Demando

W Demando nie zabrakło również programu poleceń, a więc możliwości zapraszania znajomych za pomocą reflinka. Za każdą wypełnioną przez poleconego ankietę otrzymujemy dodatkowe punkty, rzecz jasna bez jakiegokolwiek uszczerbku na zarobkach osoby zapraszanej. Zdecydowanie warto zainteresować się tą opcją, gdyż w ten sposób możemy znacznie zwiększyć szybkość zdobywania punktów, a nawet budować dochód pasywny. Oczywiście pod warunkiem, że zbudujemy solidną siatkę aktywnych poleconych, którzy regularnie będą wypełniać ankiety.

Ile możemy zarobić w Demando?

Niestety, tak jak w każdym innym panelu ankietowym, ciężko przewidzieć dokładne zarobki, gdyż zależy to od kilku czynników. Jednym z nich jest zapotrzebowanie na odpowiedzi od konkretnej grupy osób np. palących papierosy, zamieszkujących dany region itp. Dlatego też tak istotne jest wypełnienie profilu tuż po rejestracji, aby.

Przeważnie za wypełnienie jednej ankiety otrzymujemy punkty o wartości od 1 do 10 złotych. Do tego dochodzą wspomniane wcześniej zadania, za które możemy otrzymać aż 100 złotych oraz praca jako tajemniczy klient. Oczywiście przed zadaniami specjalnymi zostaniemy zawsze zapytani o chęć udziału, ale zdecydowanie warto być aktywnym.

Wypłata z Demando

Z panelu możemy wypłacić zgromadzone środki na 3 sposoby, a minimum niezbędne by ją zlecić uzależnione jest od wybranej formy. Podstawowa i jednocześnie najpopularniejsza opcja wypłaty środków to oczywiście przelew na konto bankowe, który możemy zrealizować już po zgromadzeniu punktów o wartości 50 złotych. Ponadto możemy zdecydować się na wymianę ich na doładowanie telefonu (od 10 złotych) lub przekazać na wybraną fundację charytatywną (od 50 złotych). Warto dodać, że wypłata realizowana jest w ciągu 7 dni roboczych, więc stosunkowo szybko.


ranking kont bankowych

Konto bankowe jest obecnie podstawowym narzędziem, bez którego ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie. Posiada je praktycznie każdy, choć nie wszyscy wiedzą, że na zmianie banku możemy również zarobić, przynajmniej kilkaset złotych. Wystarczy sprawdzić aktualne promocje bankowe i ewentualnie rozważyć założenie nowego konta. Rzecz jasna banki mają w swojej ofercie również konto dla młodych, więc nieletni również mogą bez problemu wypłacać pieniądze z panelu bezpośrednio na swoje konto bankowe.


Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty z panelu bezpośrednio na konto bankowe.

demando dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z łatwiejszych sposobów na zarabianie przez internet, ale niestety ilość ankiet przychodzących z jednego panelu jest stosunkowo niewielka. Dlatego też warto zarejestrować się również w innych np. ySense, aby zwiększyć swoje zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Oczywiście wypełnianie ankiet to nie jedyna możliwość zarabiania pieniędzy w internecie, więc warto znać również pozostałe. Różnią się one od siebie potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić, ale wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności. Na dobrą sprawę wystarczy trochę wolnego czasu, internet oraz przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto

Konto w Demando możemy usunąć w każdej chwili, jeśli z jakiegoś powodu panel nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy wejść w zakładkę „Twój profil”, widoczną po zalogowaniu, a następnie kliknąć na czerwony przycisk „Chcę usunąć konto”. Po kliknięciu pozostaje nam tylko potwierdzić swoją decyzję, ale warto ją wcześniej bardzo dobrze przemyśleć. Usunięcie konta wiąże się z utratą wszystkich danych oraz zgromadzonych do tej pory zarobków.

Zarobki z panelu, a podatek

Demando płaci wszystkie podatki od nagród, więc nie musimy niczym się przejmować. Zebrane punkty są nagrodami, a nie dochodem, więc nie musimy wykazywać ich w rocznym zeznaniu podatkowym. Panel nie wysyła również żadnych PITów uczestnikom programu. Takie informacje znajdziemy w FAQ panelu.

Opinie o Demando

W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii o Demando, choć jest stosunkowo młodym panelem ankietowym. Ma bardzo przejrzystą stronę i szybko realizuje wypłaty, choć niestety spora część użytkowników narzeka na ilość przysyłanych ankiet. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna i zależy w głównej mierze od odpowiednio wypełnionego profilu. Jak każdy inny panel, tak i Demando najlepiej przetestować samodzielnie i ocenić, gdyż z wypłacalnością nie ma problemów.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
nazwauzytkownika
nazwauzytkownika
4 lat temu

Dzień dobry. Jestem aktywnym uczestnikiem wielu portali ankietowych (których tu nie będę teraz wymieniał, aby nie czynić konkurencji) i polecam ten sposób zarabiania w Internecie. O DEMANDO jeszcze nie słyszałem.

AnkietowyGość
AnkietowyGość
1 rok temu
Odpowiedz na  nazwauzytkownika

Polecam ten panel. Ciekawe badania oraz wypłaty realizowane do kilku dni na konto bankowe. Jedyny minus : zaproszenia nie przychodzą na @ – trzeba sprawdzać samodzielnie 🙁

aniaw00
aniaw00
4 lat temu

Zarejestrowałam się w tym panelu. I dostaje w miarę często ankiety do wypełniania. Jeslu chodzi o system poleceń to wśród moich znajomych panuje opinia ze w internecie na pisaniu i wypelnianiu ankiet i klikaniu w reklamy nie da się zarobić wiec nie mam komu tego polecić.

arbuz
arbuz
3 lat temu

Polecam ten serwis. Z pewnością jest w moim topie serwisów do zarabiania w internecie. Ankiety przychodzą regularnie i dosyć często, ale ważne, by uzupełnić cały profil, i jeśli to możliwe w ankiecie uzupełniającej profil zaznaczyć wiele odpowiedzi, nie tylko jedną, wtedy dostaniemy więcej ankiet. Serwis wypłacalny 🙂

Aga
Aga
3 lat temu

Zarejestrowałam się tam 11 września. Dziś jest 14 września i miałam tylko 1 ankietę. Jakoś nie przekonują mnie do siebie.

Rybak
Rybak
3 lat temu

demando nie działa jakieś oszustwo. Miałem sporo punktów a strona znikła z eteru nie można się zalogować nie odpisują na maile

Czarna
Czarna
1 rok temu
Odpowiedz na  Rybak

Strona Demando działa cały czas tak jak ma działać i nigdy nie zniknęła z ekranu

pollyanna
pollyanna
3 lat temu

Witam
Demando to jedna z pierwszych platform, na których założyłam konto rozpoczynając moją przygodę z wypełnianiem ankiet w Internecie. Jestem jednak nią trochę rozczarowana, ponieważ zaproszenia otrzymuje bardzo rzadko, w porównaniu z innymi panelami. Czego nie mogę ująć tej stronie, to to, że łatwo się po niej poruszać .

sashenka
sashenka
3 lat temu

Przejrzałam wiele paneli ankietowych, jednak ten jest jednym z najlepszych. Ankiety przychodzą regularnie. Z całego serca mogę polecić Demando. Jeśli człowiek się przyłoży można dodatkową kaske zarobić.

podpis
podpis
3 lat temu

No chyba nie.. mam konto od listopada 2020 i tylko 1 ankieta była. Usuwam konto zaraz.
Na maile nie odpisują od 2 tygodni,więc ciekawie..

Limnos
Limnos
2 lat temu

Zarejestrowałem się do tego serwisu przed tygodniem i jak do tej pory wypełniłem tylko jedną ankietę :/ . Na innych panelach jest podobnie… nie wiem czy jest ich już za dużo czy format się wyczerpuje? . Sama stronka demando bardzo fajna, przejrzysta, czytelna, łatwo się po niej poruszać i spodobało mi się od razu. Poczekam jeszcze jakiś czas, może pojawi się więcej ankiet.

12.03.2022
12.03.2022
2 lat temu

Zarejestrowałam się kilka dni temu od tej pory żadnej ankiety cisza ze strony operatora.

czarna
czarna
1 rok temu
Odpowiedz na  12.03.2022

Nie prawda dzisiaj np miałam 4 ankiety i nie narzekam bo ankiety naprawde czesto przychodza i nie wywala mnie tak jak w innch panelach zawsze ankieta jest do konca i całe punkty na konto

Daryavush
Daryavush
1 rok temu

Portal demando.pl znikł – pojawia się na tym adresie strona polecająca lekarzy. To niepokojące, bo przecież zebrali sporo danych osobowych, o utracie dotychczasowych punktów nie wspominając.

Daryavush
Daryavush
1 rok temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Dziękuję bardzo za podpowiedź – faktycznie działa na tym adresie; nawet udało się zalogować.

Patrycja
Patrycja
1 rok temu

Ta platforma jest poprostu daremna. Od maja nie udało mi się zebrać nawet 50 punktów, żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Ankiety przychodzą bardzo rzadko, a dużo jest takich do których się nie kwalifikujesz i dostajesz tylko jeden punkt. Nie polecam. Strata czasu i oszustwo.

BOŻENA
BOŻENA
10 miesięcy temu

Demando jest do „bani”. Czekałam na przelew środków i ich nie otrzymałam.Weszłam na konto,a tu napisane,że jakiś błąd w przelaniu na moje konto.Zaznaczam,że nigdy nie miałam żadnych problemów w przelaniu środków na moje konto z Demando. A na dodatek nawet żadnego powiadomienia z ich strony….mogłam sobie czekać do….nie wiadomo kiedy.Ten fakt po prostu dyskwalifikuje ich z grona uczciwych.

Bożena
Bożena
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Ponoć jakiś był, ale konto bankowe z tym samym numerem mam od lat i Demando już mi przelewało środki na nie.Na przelew czekam do dziś czyli prawie 2 miesiące,a na e-mail nawet nie chce im się odpisywać.

Bożena
Bożena
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Dane są takie same jak w dwóch wcześniejszych wypłatach.Na przelew czekam już od 29 czerwca.W tej chwili nawet nie mają ochoty odpowiadać na meile,a na dodatek znów jest na moim koncie informacja o błędzie w przelaniu środków,chociaż wszystko zostało sprostowane i miałam czekać na przelew….tylko pytanie ile mam jeszcze czekać? Nadmienię jeszcze,że punkty nie wróciły na konto czyli,że jestem bez punktów i bez przelewu.

Bożena
Bożena
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Ostatnio w połowie lipca,że jest jakaś reorganizacja,ale jak tylko się z tym uporają to natychmiast dostanę przelew…do tej pory nic.Ja od początku sierpnia wysłałam już 4 meile i żadnej wiadomości do dzisiaj.Dlaczego Pan tak wypytuje?Czy może Pan w tej kwestii pomóc?

Bożena
Bożena
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Bardzo proszę,bo na moje nie odpowiadają

Bożena
Bożena
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Okey…..dzięki za chęci.Miłego weekendu.

Bożena
Bożena
9 miesięcy temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Nie wiem czy to Pana sprawka i napisał Pana tego meila w mojej sprawie,ale jest rezultat,bo sprawa wyjaśniona.Czekam na przelew.Dzięki za poświęcenie swojego czasu i pozdrawiam.

Irena
Irena
2 miesięcy temu
Ocena :
     

Słaby panel od dłuższego czasu brak jakichkolwiek ankiet . Moim zdaniem nie warto zawracać sobie głowy .

34
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x