Demando

Demando

Demando jest panelem ankietowym należącym do Smartpanels, który płaci za wypełnianie ankiet. Rejestracja możliwa jest już po ukończeniu 15 roku życia, więc osoby nieletnie również mogą zarabiać. Jak zacząć zarabianie w panelu i jak wygląda kwestia wypłaty zgromadzonych środków?

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja, tak jak w każdym innym panelu ankietowym. Na początek wystarczy tylko imię, nazwisko oraz adres e-mail. O wprowadzenie hasła zostaniemy poproszeniu już po kliknięciu w link aktywacyjny, który przyjdzie na naszą skrzynkę pocztową. Po rejestracji możemy zalogować się do panelu i wypełnić profil, aby otrzymywać odpowiednio dopasowane ankiety.

Jak zarabiać?

Demando to panel ankietowy, więc zarabiamy tutaj oczywiście na wypełnianiu ankiet, ale nie tylko. Aktywni użytkownicy mają szansę otrzymać dodatkowe zaproszenia do bardziej złożonych zadań, w których zarobić można nawet 100 złotych. Dodatkowo w panelu możemy podać swój numer telefonu, aby móc brać udział w innych badaniach np. wywiady indywidualne, fokusowe, czy jako tajemniczy klient.

Oczywiście przy każdym zaproszeniu będzie informacja odnośnie jej długości oraz punktach możliwych do zdobycia. Decyzja należy więc wyłącznie do nas, czy taką ankietę wypełnić, czy też nie.

Ile możemy zarobić?

Niestety jak w każdym innym panelu, ciężko przewidzieć możliwe zarobki, ponieważ zależy to od kilku czynników. Jednym z nich jest zapotrzebowanie badania od konkretnej grupy osób np. palących papierosy. Dlatego też tak istotne jest wypełnienie profilu tuż po rejestracji. Za jedną ankietę przeważnie otrzymujemy punkty o wartości od 1 do 10 złotych, a do tego wspomniane wcześniej zadania, za które możemy otrzymać aż 100 złotych. Oczywiście przed zadaniami specjalnymi zostaniemy zawsze zapytani o chęć udziału, ale zdecydowanie warto być aktywnym.

Program poleceń

W Demando nie zabrakło również programu poleceń, a więc możliwości zapraszania znajomych. Za każdą wypełnioną przez znajomego ankietę otrzymujemy dodatkowe punkty. Warto się tym zainteresować, gdyż w ten sposób możemy znacznie zwiększyć szybkość zdobywania punktów.

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Większość serwisów umożliwia otrzymanie określonych profitów poprzez zapraszanie kolejnych osób, wykorzystując do tego tzw. reflink. Jest to bez wątpienia korzystne…

Wypłata

Z panelu możemy wypłacić zgromadzone środki na 3 sposoby, a minimum niezbędne by ją zlecić uzależnione jest od wybranej formy. Do wyboru mamy:

  • doładowanie telefonu (od 10 zł),
  • przelew na konto bankowe (od 50 zł, a wypłata realizowana jest w ciągu 7 dni roboczych),
  • przekazanie wynagrodzenia na wybraną fundację charytatywną (od 50 zł).
Darmowe konto bankowe

Darmowe konto bankowe

Wybór konta bankowego nie jest jest prosty i różne kryteria decydują o wyborze konkretnej oferty. Jednym z ważnych, a dla…
Doładowanie telefonu

Doładowanie telefonu

Obecnie istnieje kilka różnych sposobów na doładowanie telefonu, ale jednym z najbardziej korzystnych jest doładowanie go przez Internet. Zalety doładowań…

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Demando to tylko jeden z wielu paneli ankietowych, które znaleźć możemy w internecie. Ze względu na małą ogólną ilość ankiet, które przychodzą z jednego panelu, dobrze jest zarejestrować się przynajmniej w kilku, aby zwiększyć swoje zarobki. Oczywiście wypełnianie ankiet to nie jedyna możliwość zarabiania pieniędzy w internecie, więc warto przyjrzeć się również pozostałym.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Opinie o Demando

Demando ma dobre opinie w internecie, choć jest stosunkowo młodym panelem ankietowym. Najważniejszą kwestią jest oczywiście wypłacalność, a tutaj panelowi nie można nic zarzucić. Decydując się na wypełnianie ankiet w internecie, zdecydowanie warto mieć ten panel również na uwadze.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

  1. Dzień dobry. Jestem aktywnym uczestnikiem wielu portali ankietowych (których tu nie będę teraz wymieniał, aby nie czynić konkurencji) i polecam ten sposób zarabiania w Internecie. O DEMANDO jeszcze nie słyszałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *