Greenpanthera – opinie | jak wypełniać ankiety

Greenpanthera jest stroną zarządzaną przez amerykańską firmę a&K International Inc, a zarabiamy na niej głównie poprzez wypełnianie ankiet. Wprawdzie możemy zbierać punkty również wykonując zadania i robiąc zakupy w internecie, ale niekoniecznie jest to opłacalne. Warto zauważyć, że jest to panel o międzynarodowym zasięgu, ale dostępny w wielu językach (w tym również po polsku). Rejestracja w nim jest w pełni darmowa, ale do założenia konta wymagane jest skończone 18 lat. Jak zarabiać w serwisie, jakie ma opinie i w jaki sposób zwiększyć zarobki z ankiet?

Rejestracja w Greenpanthera

Mimo, że Greenpanthera jest panelem międzynarodowym, rejestracja nie powinna sprawić większych problemów nawet osobom, które nie znają języka angielskiego, gdyż strona dostępna jest również w języku polskim. Wprawdzie zdarzają się niestety błędy w tłumaczeniu, ale wszystko jest na tyle zrozumiałe, że nie przeszkadzają one w sprawnym poruszaniu się po serwisie. Zmienić język możemy klikając na samej górze na „Choose your language„. Do rejestracji wystarczą takie informacje jak imię, adres e-mail oraz hasło.

Warto wiedzieć, że po rejestracji powinniśmy od razu uzupełnić profil, ale w porównaniu z innymi panelami, wymaganych informacji jest naprawdę mało, więc wypełnienie go przebiega bardzo sprawnie. Na dobrą sprawę możemy w całości go wypełnić w mniej jak minutę, a przechodzimy do niego wchodząc odpowiednio w „Twój gabinet„, a następnie „dane osobowe„.

Jak zarabiać w Greenpanthera

Za samą rejestrację w greenpanthera otrzymujemy bonus o wartości 2$, więc jest to już całkiem miły start. W zasadzie żaden inny panel ankietowy nie oferuje tak dużego bonusu początkowego, więc warto zwrócić na to uwagę. Jeśli chodzi o dalsze zarabianie w serwisie to głównym źródłem zarobku są wspomniane już ankiety oraz różnego rodzaju płatne zadania. Wprawdzie strona oferuje również cashback, ale na tę chwilę są to głównie sklepy zagraniczne, więc potraktowałbym to jedynie jako dodatek, z którego nie każdy skorzysta. Przejdźmy zatem do wypełniania ankiet i płatnych zadań.

Jak wypełniać ankiety i robić zadania

Płatne ankiety oraz oferty zarobkowe znajdziemy wchodząc kolejno w: „Twój gabinet” -> „Zarobić„. Do wyboru mamy tam 2 zakładki:

  • Surveys – ankiety,
  • OfferWall – zadania.

Warto zwrócić uwagę, że nieco wyżej znajduje się przycisk „Zarabiaj”, który może wprowadzać w błąd, gdyż nie znajdziemy tam nic co pozwoliłoby nam zarabiać w panelu (przynajmniej w chwili pisania tego wpisu).

Jak zarabiać w greenpanthera

Z kolei pod zakładką „sklep” znajdziemy wspomniany cashback, ale niestety zdecydowana większość to sklepy zagraniczne, więc mało kto skorzysta. Warto jednak z takiego cashbacku korzystać, ale w innych serwisach, ale o tym za moment.

Program poleceń

W panelu znajdziemy również opcję zapraszania znajomych (zakładka „zaprosić przyjaciół„) za pomocą reflinka. Od każdej zaproszonej osoby otrzymujemy dodatkowo 10% kwoty, którą taka osoba zarobi. Oczywiście bez żadnego uszczerbku na ich zarobkach. Warto zauważyć, że procentowe wynagrodzenie potrafi zapewnić całkiem niezły dochód pasywny z panelu. Rzecz jasna tylko, jeśli wiemy gdzie i jak promować panele ankietowe oraz, jeśli zaproszone osoby są aktywne.

Ankiety w Greenpanthera

Ankiet w panelu Greenpanthera jest naprawdę sporo, ale musimy się do wybranej najpierw zakwalifikować, a niestety z tym bywa już problem. Musimy pamiętać, że nie wszystkie dostępne są dla każdego, więc z pewnością trafimy na wiele odrzuceń. Wszystko zależy bowiem od aktualnego zapotrzebowania na opinie danej grupy docelowej np. konkretna płeć, wiek, miejsce zamieszkania itp. W związku z tym, aby móc brać udział w badaniach musimy najpierw dobrze wypełnić swój profil, a możemy to zrobić klikając odpowiednio: „Twój gabinet” -> „Dane osobowe

Warto zauważyć, że ze strony Greenpanthera przychodzi na maila wyjątkowo dużo (w porównaniu z innymi stronami tego typu) powiadomień o dostępnych ankietach. Proponuję odznaczyć w opcjach ustawienia dotyczące rozsyłki maili, które znajdziemy w tej samej zakładce, całkiem na dole. Ewentualnie możemy użyć innego adresu mailowego, aby nie zaśmiecać sobie niepotrzebnie skrzynki głównej.

Zarobek z ankiet w Greenpanthera

Za wypełnienie jednej ankiety najczęściej otrzymujemy od 0,3$ do 1$.

Warto również zwrócić uwagę, że najczęściej w panelach wynagrodzenie otrzymujemy od razu po wypełnieniu ankiety, ale niestety nie w Greenpanthera. Tutaj płatność trafia na nasze wewnętrzne saldo w przeciągu kilku dni, więc może to być nieco mylące i sprawiać wrażenie, że nie otrzymujemy wynagrodzenia za wypełnienie ankiety. Jest tak, ponieważ w tym panelu badania najpierw weryfikowane są przez zleceniodawcę. Historię dotyczącą otrzymanego wynagrodzenia znajdziemy w zakładce „Transakcje„, więc możemy łatwo sprawdzić, za które już otrzymaliśmy pieniądze.

Jak działa cashback

cashback i moneyback

Cashback to bardzo ciekawy sposób, który pozwala łatwo zaoszczędzić na zakupach internetowych. Najprościej mówiąc, jest to zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy internetowe, które w przeciwnym razie przepadają. Panel Greenpanthera wprawdzie również go oferuje, ale niestety nie znajdziemy tutaj wiele polskich sklepów. W związku z tym warto zainteresować się innymi serwisami, które pozwalają taki zwrot otrzymać.

Wypłata z Greenpanthera

Niestety nie mamy zbyt dużego wyboru, jeśli chodzi o wypłatę z serwisu. W zasadzie mamy tylko jedną możliwość, a dokładniej PayPal, ale z pewnością jest to jeden z najlepszych sposobów na wypłatę, pomijając konto bankowe. Zlecić wypłatę możemy po uzbieraniu przynajmniej 30$ na wewnętrznym saldzie w panelu, a czas jej realizacji to od 4 do 10 dni. Środki wypłacimy wchodząc w zakładkę „Twój gabinet„, a następnie klikając na przycisk „Wypłacić środki„.


paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, który pozwala na bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych, ale również na łatwą wypłatę zgromadzonych środków na konto bankowe.


Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 30$ z panelu bezpośrednio na PayPal.

greenpanthera dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na ankietach

płatne ankiety online

Wypełnianie płatnych ankiet to jeden z popularniejszych i przede wszystkim łatwiejszych sposobów na zarabianie przez internet. Niestety ilość ankiet, które znajdziemy w jednym panelu nie jest zbyt duża, więc chcąc zwiększyć zarobki powinniśmy zainteresować się również innymi. Rejestrując się w kilku (np. Ysense) możemy zwiększyć ilość dostępnych ankiet, a więc również zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać przez internet możemy na naprawdę wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci. Metody różnią się od siebie potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak usunąć konto w Greenpanthera

Oczywiście, jeśli panel nie przypadnie nam do gustu możemy w każdej chwili usunąć konto wraz z danymi. W tym celu musimy wejść w „Twój gabinet”, a następnie w „Dane osobowe”. Na samym dole znajdziemy czerwony przycisk „Kliknij tutaj, aby usunąć swoje konto„. Warto taką decyzję dobrze przemyśleć, gdyż po usunięciu konta stracimy również wszystkie pieniądze znajdujące się na saldzie oraz ewentualnych poleconych. Jeśli przeszkadza nam duża ilość wiadomości przychodzących na adres mailowy, to zawsze możemy zaznaczyć w ustawieniach konta, że nie chcemy ich otrzymywać.

Opinie o Greenpanthera

Greenpanthera to panel ankietowy o międzynarodowym zasięgu, który w dalszym ciągu bezproblemowo wypłaca zarobki. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, a oferowany bonus początkowy (2$) jest prawdopodobnie najwyższym spośród wszystkich paneli ankietowych. Do minusów z pewnością możemy zaliczyć wysokie minimum do wypłaty, które zniechęci sporą część użytkowników. Co do ilości dostępnych ankiet, jest ona na zadowalającym poziomie, ale oferowany cashback niestety nie spełnia swojej roli, przynajmniej w Polsce. Chcąc otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych, zdecydowanie lepiej skorzystać z innych serwisów tego typu.

Macie jakieś doświadczenia z panelem Greenpanthera? Podzielcie się opinią w komentarzu!


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

32 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Julita
Julita
5 lat temu

Zarejestrowałam się tam w styczniu, na początek dostałam 5$, ankiety przychodziły dość często, później serwis zawalał mi skrzynkę głównie pustymi linkami. Jak zwykle jak to przy ankietach bywa nie udało mi się zarobić bo nie zakwalifikowalam się, lub otrzymywalam maila ze ’ NIE TYM RAZEM’ i że dziękujemy za wkład itp.
Mam wrażenie, że robią to celowo, ale jak kto woli, być może są jakieś inne opinie o tym serwisie.

Paweł
Paweł
5 lat temu

Zgadzam się z Julitą. Linki dostaję codziennie, wypełniam niby ankietę kwalifikacyjną, ale prawie do żadnego badania się nie dostaje. Mówię prawie, bo dostałem się do 2, ale moje saldo wciąż wynosi 5 $ za rejestrację. Moim zdaniem lepiej darować sobie ten serwis. Jest wiele znacznie lepszych, gdzie da wypełnić więcej niż ankieta kwalifikacyjna.

Emilia
Emilia
4 lat temu

To prawda, że wiele maili przychodzi pustych, a to dlatego, że Green Panthera jest routerem, dlatego najlepiej sprawdzać dostępność ankiet bezpośrednio na stronie internetowej. Płatności za wykonane ankiety doliczają się niejednokrotnie po upływie tygodnia lub nawet dwóch, ale doliczają się. Uważam, że warto zarejestrować się na tym panelu.

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu

Z waszych komentarzy słabo to wygląda, jeśli wciąż są puste zaproszenia i tylko wypełnienie profilu z odpowiedź „nie tym razem”. Faktycznie wówczas idzie się zniechęcić do takiego panelu. Z drugiej strony to międzynarodowy panel więc jakby mieli wszystkich chętnych opłacać to długo ten biznes by im nie poszedł 🙂

Patryk
Patryk
4 lat temu

Witam serdecznie , jeśli chodzi go Greenpanthera czas poświęcony jest zdecydowanie nieopłacalny. Rzeczywiście jest pięć dolarów , nawet można za jedną ankietę zarobić 0,65 $ – 1 $ . Jednak do żadnej z ankiet nie dostaje się , więc jaki sens ma klikanie , gdzie za poświęcony czas nie dostaje się złamanego grosza ? No właśnie …. Wiec zdecydowanie zawiodłem się , a dostałem się tam czytając jedną ze stron ,że wystarczy 15 minut dziennie … Godzina dziennie i więcej i ani złamanego centa… Nie polecam…

renata
renata
4 lat temu

Też podzielam zdanie że jest to jeden z lepszych serwisów z ankietami. Należę ok roku i na koncie udało mi się uzbierać trochę dolarów……może nie 100$ ….jestem zadowolona. Na zachętę dostaje się 5 $. Rzeczywiście wiekszość ankiet nie kwalifikuje się do wypełnienia, ale przysyłają ich sporo i zawsze jakieś ankiety się wypełnia…. czasami kilka w ciągu tygodnia. No ale trzeba być cierpliwym wchodzić na konto – otwierać i sprawdzać czy sie kwalifikujesz. Na żadnym panelu tyle nie płacą.

Joanne
Joanne
4 lat temu

Ciekawa opcja na zarabianie w internecie. Ankiet na meila przychodzi mi duzo ale aktywnych linkow jest kilka. Najczesciej udaje mi sie wypelniac ankiety za 0.7$ czasami za 1$. Pomalu zebralem znaczna kwote i do limitu wyplaty brakuje mi 5$.

agata459
agata459
4 lat temu

Duży plus to te 5$ na dobry początek. Plusem przynajmniej do jakiegoś momentu było też to, że ankiet przychodziło stosunkowo dużo, ale to co piękne jak widać nigdy nie trwa długo. :”) Jakoś tak od ~2 miesięcy skrzynka niby zawalona, ale co ankieta, to profil nie pasuje. Wkurzające tym bardziej, że minimum do wypłaty prawie uzbierane .

Hubmlyn
Hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  agata459

Może właśnie w tym szczegół, że jesteś blisko osiągnięcia minimum do wypłaty. A trzeba przyznać, że minimum nie jest niskie bo 30 dolarów uzbierać nie jest łatwo. Nie chcę wyrokować ale jest to metoda na to by nie płacić ale taki serwis chyba sobie by na to nie pozwolił.

Magda
Magda
4 lat temu
Odpowiedz na  agata459

W zasadzie dopiero zaczynam na tej stronie. Już za samą rejestrację dostajemy bonus. Standardowo można polecać portal innym i mieć z nich zysk. Powiadomienia o ankietach przychodzą na maila. Narazie idzie słabo zbieranie. Niby ankiet sporo się pojawia, ale często się nie kwalifikuje do wypełnienia. Wypłaty można realizować przez PayPal.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Kusi mnie to 5 dolców na początek, ale pytanie ile trzeba poświecić czasu, żeby uzbierać te 30 i móc zrobić wypłatę? I czy da się jakoś uniknąć zawalania skrzynki przez ten serwis? Zastanawiam się czy warto się rejestrować i potem przedzierać się przez te duże ilości bezsensownych maili na skrzynce i tak nie zarobić nic. I jak w praktyce funkcjonuje tłumaczenie ankiet, da się przeżyć, czy oczy bolą?

Paulina
Paulina
4 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

A przyznają jakiś profit, jeśli się nie zakwalifikujesz? I jak często potrafi odrzucić? Są jakieś dodatkowe formy zarobku, czy portal bazuje na samych ankietach? gdyby było coś dodatkowo to w sumie nie był by to głupi pomysł.

yutawtransie
yutawtransie
4 lat temu

Greenpanthera to zdecydowanie najgorszy panel w którym kiedykolwiek się zarejestrowałem. Początkowo skusiło mnie oczywiście te 5$ na start, ale jak się później okazało niewiele to dało. Ankiety przychodziły niezwykle często, ale do żadnej nie mogłem się nawet zakwalifikować, a do wypłaty potrzebne jest aż 30$. Szybko zdecydowałem się na likwidację konta w tym panelu. Nie polecam.

aniaw00
aniaw00
4 lat temu

Od niedawna jestem zarejestrowana na portalu internetowym greenpanthera i juz dostalam parę ankiet do wypelnienia. Nio i ten bonus na start 5$ 🙂 szkoda jedynie ze zwrot pieniędzy za zakupy nie jest w polskich sklepach. Polecam na zarobek z wypełniania ankiet.

Sławomir
Sławomir
4 lat temu

Fajny portal. Niech Was nie odstrasza szata graficzna i przede wszystkim tłumaczenie na polski – jakby wykonane w translatorze z 10 lat temu. Ale duży plus to bonus startowy: 5 dolarów i stawki w dolarach za ankietę: od 0.65 dolara do 1 dolara. Aha i bardzo wolno akceptują wynagrodzenie za ankietę – nawet kilka dni. Więc to, że coś wypełniłeś a konto nie drgnęło to nie znaczy, że jest błąd czy że cię oszukali. Po prostu trzeba poczekać trochę.

ewela11111
ewela11111
4 lat temu
Odpowiedz na  Sławomir

Na serwisie Greenpanthera zarejestrowałam się niedawno po przeczytanych opiniach prawie wszystkich pozytywnych. Jestem wielce rozczarowana sprawdzam codziennie, loguję się ,niby ankiety są, ale do żadnej nie mogę się zakwalifikować. Skusiło mnie 5$ ale teraz chyba zrezygnuję , bo to ciągłe odrzucanie jest bardzo denerwujące. Ani nie można spędzić miło czasu przy ankiecie, ani zarobić paru groszy. Bardzo duży próg wypłaty 30$ dla mnie w tym tempie to pewnie 2 lata trzeba czekać na uzbieranie tej kwoty.

Klaudia
Klaudia
4 lat temu

Witam. Ja również jakisczas jestem zarejestrowana na Greenpanthera.com , Zgadzam się z tym że jest to jeden z lepszych paneli. Niestety prawdą rownież jest to co piszą państwo w komentarzach że niestety dużo meili przychodzi pustych mimo ze ciągle dostaje zaproszenia to zwyczajnie nie kwalifikuje się do ankiet. ale przynajmniej jedna dziennie się zdarza zakewalifikować. jestem zarejestrowana jakies 3 miesiące i nie zaglądam tam codziennie a mam uzbierane około 12$. może ciężko dostać się do ankiety ale zazwyczaj jak juz sie dostaniemy wynagrodzenie jest w przedziale 0,5-1$ , gdzie w innych panelach jest to często tylko 20-30 centów. tak więc… Czytaj więcej »

sarka02
sarka02
4 lat temu

Jestem zarejestrowana na tej stronie internetowej. Dostalam sporo ankiet do wypelnienia. Niestety niektore z nich sa puste. Wiekszosc ankiet jest wartych od 0,5$ do 1$. Aby wyplacic pieniadze nalezy uzbierac 30$ co nie jest latwe i moze zajac troche czasu. Czesto nie udaje sie zakwalifikowac do danego badania i pojawia sie wiadomosc NIE TYM RAZEM.

Bartosz
Bartosz
4 lat temu

Witam. W Listopadzie założyłem na tej stronie konto. na początku wszystko pięknie działało, po czym nagle stronka zaczęła spamować ofertami na mojej skrzynce odbiorczej. Po kliknięciu w link który miał mnie przenieść do ankiety albo nic sie nie pojawiało albo przekierowywało mnie na inne strony pisząc ze ankieta została juz zakończona. Teraz mam pytanie jak usunać te wredne spamowanie ponieważ niby zablokowałem tą stronę żeby mi juz nie spamowali lecz wiadomosci nadal przychodzą i to z jeszcze większą częstotliwością niż to było na początku.

Miriam
Miriam
4 lat temu

Ciekawa jestem czy ten panel do wypełniania ankiet faktycznie taki dobry, ponoć nie ma tam co narzekać na brak ankiet ale ciekawa jestem jak naprawdę to wygląda. Wiem że mogę się zarejestrować i sprawdzić ale z drugiej strony. Jeśli nie sprosta moim oczekiwaniom zarobkowym, to szkoda mojego czasu. A po za tym, wolę jak ludzie piszą o portalach do zarabiania, krótko zwięźle i na temat, po przeczytaniu nie których tekstów dalej nic nie wiem. Niekoniecznie na tej właśnie stronie.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Mimo, iż działam na kilku stronach z ankietami od pewnego czasu na tą jeszcze dotychczas nie trafiłam mimo iż wielokrotnie już miałam okazję czytać artykuły na jej temat oraz opinie użytkowników, które akurat są bardzo zróznicowane. Strona wydaje się sprawdzona,wypłacalna c,hyba warto dać jej szansę i przekonać się samemu co do jej wartości skoro tak często pojawia się na mojej drodze. Będę testowała

Michał
Michał
4 lat temu

Zarejestrowałem się na tamtej stronie głównie z ciekawości jak to wygląda a przede wszystkim jak działa i pomimo że zabrakło mi chęci na wypełnianie ankiet to polecam ten panel. Główne powody przemawiające za tym żeby dać mu szanse jest prostota obsługi przyjazny interfejs no i oczywiście 5$ które dostajemy natychmiast po zarejestrowaniu. Polecam warto.

renata
renata
4 lat temu

Zarejestrowałam się na tym panelu rok temu. W sumie jestem zadowolona, na początek otrzymałam te 5 $, a ankiety są przysyłane na skrzynkę odbiorczą – większość to puste linki. Trochę to wkurzające. Lecz prawie zawsze udaje mi się wypełnić w ciągu miesiąca 3-5 ankiet, więc nie jest tak źle, trzeba tylko być aktywnym i sprawdzać linki do tych ankiet.
Jeszcze nie wypłacałam pieniędzy, chcę dozbierać do 100 $, jeszcze troszkę mi brakuje. Myślę że nie trzeba się zniechęcać.

Klaudia
Klaudia
4 lat temu

Green panthera jest serwisem bardzo reklamowanym i rospowszechnianym na wielu platformach polecających. Na początek dostałam 5$ tak jak zostało mi obiecane lecz pózniej nie dostawałam żadnych reklam, przez ok. Tydzień czekałam na oferty których nie otrzymywałam. Po dłuzszym okresie czasu próbowałam się zalogować lecz tak jakby wyrzuciło moje konto po ok. 3 miesiącach nie używania. Cieżko mi ocenić ale takie były moje przygody

Łukasz
Łukasz
3 lat temu

Witam ja już czekam chyba 8 lub 9 dzień na wypłate 30 dolarów na greenpathera ile będę jeszcze czekać jak mi wypłacą daną kase?

Kinga 1111
Kinga 1111
3 lat temu

Zajerestrowana jestem na tym panelu już nawet sama dokładnie nie pamiętam od kiedy dokładnie ?lecz parę dni temu panel mi się w koncu odwdzięczył za czas zawracania mi głowy i skrzynki e-mail milionem wiadomości z zaproszeniem do wypełnienia ankiety które okazywała się zazwyczaj pusta? co powoli doprowadzało mnie do strasznego zdenerwowania i traktowana jak nikt nie ważny zalogowałam się na swój profil z zamiarem usunięcia konta i zobaczyłam że w koncu mogę zlecić wypłatę gdzie patrząc na całą resztę nie pokladalalam żadnych nadziej że dojdzie do skutku ale tak naprawdę wypłaca a napewno wypłacił mi.

32
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx