Greenpanthera

Greenpanthera

Greenpanthera jest stroną zarządzaną przez amerykańską firmę a&K International Inc. Zarabiamy tu poprzez wypełnianie ankiet, oferty czy robienie zakupów. Jest to strona o międzynarodowym zasięgu, dostępna w wielu językach (w tym również po polsku). By móc się zarejestrować trzeba mieć skończone 18 lat, ale sama rejestracja jest w pełni darmowa. Gdzie jeszcze warto się zarejestrować poza tym panelem?

Rejestracja w Greenpanthera

Rejestracja w Greenpanthera nie powinna sprawiać problemów, ponieważ strona dostępna jest w języku polskim. Zdarzają się niestety błędy w tłumaczeniu, ale nie przeszkadzają one w sprawnym poruszaniu się po serwisie. Przycisk do rejestracji znajduje się w prawej, górnej części strony. Do rejestracji wystarczą takie dane jak imię, adres e-mail oraz hasło.

Po rejestracji trzeba jeszcze wypełnić profil, ale w porównaniu z innymi panelami jest tam naprawdę mało informacji. W zasadzie wystarczy mniej jak minuta, aby wypełnić go w całości. Uzupełnia się go wchodząc odpowiednio w “Twój gabinet“, a następnie “dane osobowe“.

Gdzie warto założyć konto poza Greenpanthera

Rejestrując się w kilku panelach ankietowych możemy zwiększyć ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie zarobki. W internecie jest wiele paneli płacących za wypełnianie ankiet, więc nie ma z tym problemu.

Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Jak zarabiać w Greenpanthera

Za samą rejestrację w greenpanthera otrzymujemy bonus o wartości 5$. Głównym źródłem zarobku są oczywiście ankiety oraz oferty. Strona oferuje również cashback, ale głównie są to zagraniczne sklepy, więc potraktowałbym to jedynie jako dodatek.

Jak zarabiać w greenpanthera

Płatne ankiety oraz oferty zarobkowe dostępne są po kliknięciu kolejno:

Twój gabinet” -> “Zarobić“.

Ankiet jest sporo jednak trzeba się do danej z nich najpierw zakwalifikować, ponieważ nie wszystkie będą dostępne dla każdego. Dużo zależy od zapotrzebowania na opinie danej grupy docelowej. By móc brać udział w badaniach trzeba więc wypełnić profil. By to zrobić należy kliknąć odpowiednio:

Twój gabinet” -> “Dane osobowe

Pod zakładką “sklepy” z kolei, dostępny jest cashback. Osobom zainteresowanym otrzymaniem zwrotu części pieniędzy wydanych w sklepach internetowych polecam jednak skorzystać z lepszych stron tego typu. Greenpanthera nie jest polskim serwisem, więc ciężko znaleźć tutaj interesujące sklepy.

Cashback

Cashback

Początkowo określenie cashback i moneyback dotyczyły tej samej usługi finansowej. Dzięki nim możliwe jest wypłacanie gotówki w kasie sklepowej i…

Ze strony Greenpanthera przychodzi wyjątkowo dużo (w porównaniu z innymi stronami tego typu) powiadomień na maila o dostępnych ankietach. Proponuję odznaczyć w opcjach ustawienia dotyczące rozsyłki maili, które znaleźć można całkiem na dole. Ewentualnie można użyć innego adresu mailowego lub przerzucać wiadomości ze strony do wyznaczonego folderu.

Na stronie dostępna jest również opcja zapraszania znajomych (zakładka “zaprosić przyjaciół”). W tej sytuacji otrzymujemy dodatkowo 10% od kwoty zarobionej przez zaproszone osoby.

Wypłata z Greenpanthera

Wypłatę z serwisu zlecić można na PayPal po uzbieraniu przynajmniej 30$, a sama wypłata zajmuje kilka dni. Jak zlecić wypłatę? Wystarczy wejść w zakładkę “Twój gabinet“, a potem “Wypłacić środki“.

Opinie o Greenpanthera

Greenpanthera to panel ankietowy o międzynarodowym zasięgu, który wypłaca bez problemów do tej pory. W internecie znaleźć można wiele pozytywnych opinii na jego temat, więc zarabianie w ten sposób w serwisie nie budzi zastrzeżeń. Na ilość ankiet nie można narzekać, choć cashback niekoniecznie spełnia swoją rolę, przynajmniej w Polsce. Chcąc otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy lepiej znaleźć inne serwisy, które to umożliwiają.

Zarabiasz w Greenpanthera? Podziel się opinią w komentarzu!

 1. Zarejestrowałam się tam w styczniu, na początek dostałam 5$, ankiety przychodziły dość często, później serwis zawalał mi skrzynkę głównie pustymi linkami. Jak zwykle jak to przy ankietach bywa nie udało mi się zarobić bo nie zakwalifikowalam się, lub otrzymywalam maila ze ‘ NIE TYM RAZEM’ i że dziękujemy za wkład itp.
  Mam wrażenie, że robią to celowo, ale jak kto woli, być może są jakieś inne opinie o tym serwisie.

  1. Faktycznie greenpanthera wysyła sporo maili o dostępnych ankietach, więc najlepiej te opcję wyłączyć i po prostu logować się systematycznie na konto.

 2. Zgadzam się z Julitą. Linki dostaję codziennie, wypełniam niby ankietę kwalifikacyjną, ale prawie do żadnego badania się nie dostaje. Mówię prawie, bo dostałem się do 2, ale moje saldo wciąż wynosi 5 $ za rejestrację. Moim zdaniem lepiej darować sobie ten serwis. Jest wiele znacznie lepszych, gdzie da wypełnić więcej niż ankieta kwalifikacyjna.

 3. To prawda, że wiele maili przychodzi pustych, a to dlatego, że Green Panthera jest routerem, dlatego najlepiej sprawdzać dostępność ankiet bezpośrednio na stronie internetowej. Płatności za wykonane ankiety doliczają się niejednokrotnie po upływie tygodnia lub nawet dwóch, ale doliczają się. Uważam, że warto zarejestrować się na tym panelu.

 4. Z waszych komentarzy słabo to wygląda, jeśli wciąż są puste zaproszenia i tylko wypełnienie profilu z odpowiedź “nie tym razem”. Faktycznie wówczas idzie się zniechęcić do takiego panelu. Z drugiej strony to międzynarodowy panel więc jakby mieli wszystkich chętnych opłacać to długo ten biznes by im nie poszedł 🙂

 5. Witam serdecznie , jeśli chodzi go Greenpanthera czas poświęcony jest zdecydowanie nieopłacalny. Rzeczywiście jest pięć dolarów , nawet można za jedną ankietę zarobić 0,65 $ – 1 $ . Jednak do żadnej z ankiet nie dostaje się , więc jaki sens ma klikanie , gdzie za poświęcony czas nie dostaje się złamanego grosza ? No właśnie …. Wiec zdecydowanie zawiodłem się , a dostałem się tam czytając jedną ze stron ,że wystarczy 15 minut dziennie … Godzina dziennie i więcej i ani złamanego centa… Nie polecam…

 6. GreenPanthera to jeden z najlepszych serwisów z ankietami z jakimi miałem przyjemność współpracować. Jedyne co mogę im zarzucić, to nie zachęcający widok dla osoby niezalogowanej, bo gdy kliknie przycisk „zarabiaj” w menu, to pojawia się mało zachęcający napis „Jobs”, a gdzie można tam zarobić? Myślę, że to im może psuć opinie, ale zapewniam, że po zalogowaniu do konta pojawiają się ankiety.

 7. Też podzielam zdanie że jest to jeden z lepszych serwisów z ankietami. Należę ok roku i na koncie udało mi się uzbierać trochę dolarów……może nie 100$ ….jestem zadowolona. Na zachętę dostaje się 5 $. Rzeczywiście wiekszość ankiet nie kwalifikuje się do wypełnienia, ale przysyłają ich sporo i zawsze jakieś ankiety się wypełnia…. czasami kilka w ciągu tygodnia. No ale trzeba być cierpliwym wchodzić na konto – otwierać i sprawdzać czy sie kwalifikujesz. Na żadnym panelu tyle nie płacą.

 8. Duży plus to te 5$ na dobry początek. Plusem przynajmniej do jakiegoś momentu było też to, że ankiet przychodziło stosunkowo dużo, ale to co piękne jak widać nigdy nie trwa długo. :”) Jakoś tak od ~2 miesięcy skrzynka niby zawalona, ale co ankieta, to profil nie pasuje. Wkurzające tym bardziej, że minimum do wypłaty prawie uzbierane .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *