Greenpanthera

Greenpanthera

Greenpanthera jest stroną zarządzaną przez amerykańską firmę a&K International Inc. Zarabiamy tu poprzez wypełnianie ankiet, oferty czy robienie zakupów. Choć z tym ostatnim nie jest tak kolorowo, ale o tym niżej. Jest to strona o międzynarodowym zasięgu, dostępna w wielu językach (w tym również po polsku). By móc się zarejestrować trzeba mieć skończone 18 lat, ale sama rejestracja jest w pełni darmowa.

rejestracja

Jak zarabiać w Greenpanthera

Za samą rejestrację w greenpanthera otrzymujemy bonus o wartości 5$. Głównym źródłem zarobku są oczywiście ankiety oraz oferty. Strona oferuje również cashback, ale głównie są to zagraniczne sklepy, więc potraktowałbym to jedynie jako dodatek.

Jak zarabiać w greenpanthera

Płatne ankiety oraz oferty zarobkowe dostępne są po kliknięciu kolejno:

“Twój gabinet” -> “Zarobić”.

Ankiet jest sporo jednak trzeba się do danej z nich najpierw zakwalifikować, ponieważ nie wszystkie będą dostępne dla każdego. Dużo zależy od zapotrzebowania na opinie danej grupy docelowej. By móc brać udział w badaniach trzeba więc wypełnić profil. By to zrobić należy kliknąć odpowiednio:

“Twój gabinet” -> “Dane osobowe”

Pod zakładką “sklepy” z kolei, dostępny jest cashback. Osobom zainteresowanym otrzymaniem zwrotu części pieniędzy wydanych w sklepach internetowych polecam jednak skorzystać z lepszych stron tego typu. Greenpanthera nie jest polskim serwisem, więc ciężko znaleźć tutaj interesujące sklepy.

Więcej informacji odnośnie zwrotu części wydatków na zakupy można uzyskać po kliknięciu w odnośnik: cashback.

Ze strony Greenpanthera przychodzi wyjątkowo dużo (w porównaniu z innymi stronami tego typu) powiadomień na maila o dostępnych ankietach. Proponowałbym użyć innego adresu mailowego do rejestracji w serwisie by nie zawalać niepotrzebnie swojej poczty. Ewentualnie można automatycznie przerzucać wiadomości ze strony do wyznaczonego folderu.

Na stronie dostępna jest również opcja zapraszania znajomych (zakładka “zaprosić przyjaciół”). W tej sytuacji otrzymujemy dodatkowo 10% od kwoty zarobionej przez zaproszone osoby.

Wypłata

Wypłatę z serwisu zlecić można po uzbieraniu przynajmniej 30$ na PayPal.

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *