Greenpanthera

Greenpanthera jest stroną zarządzaną przez amerykańską firmę a&K International Inc. Zarabiamy tu głównie poprzez wypełnianie ankiet, ale również wykonując zadania i robiąc zakupy w internecie. Jest to panel o międzynarodowym zasięgu, dostępny w wielu językach (w tym również po polsku). By móc się zarejestrować musimy mieć skończone 18 lat, a sama rejestracja jest w pełni darmowa. Jak dokładnie zarabiać w serwisie i gdzie jeszcze warto się zarejestrować poza nim?

Rejestracja w Greenpanthera

Rejestracja w Greenpanthera nie powinna sprawiać problemów, ponieważ strona dostępna jest w języku polskim. Zdarzają się niestety błędy w tłumaczeniu, ale nie przeszkadzają one w sprawnym poruszaniu się po serwisie. Przycisk do rejestracji znajduje się po prawej, w górnej części strony głównej panelu. Do rejestracji wystarczą takie dane jak imię, adres e-mail oraz hasło.

Po rejestracji musimy jeszcze wypełnić profil, ale w porównaniu z innymi panelami jest tam naprawdę mało informacji. W zasadzie wystarczy mniej jak minuta, aby w całości go wypełnić. Uzupełnia się go wchodząc odpowiednio w „Twój gabinet„, a następnie „dane osobowe„.

Jak zarabiać

Za samą rejestrację w greenpanthera otrzymujemy bonus o wartości 5$, więc jest to już całkiem miły start. W zasadzie żaden inny panel ankietowy nie oferuje tak dużego bonusu startowego. Jeśli chodzi o dalsze zarabianie w serwisie to głównym źródłem zarobku są oczywiście ankiety oraz różnego rodzaju zadania. Wprawdzie strona oferuje również cashback, ale na tę chwilę głównie są to sklepy zagraniczne, więc potraktowałbym to jedynie jako dodatek, z którego nie każdy skorzysta. Przejdźmy zatem do wypełniania ankiet i płatnych zadań.

Płatne ankiety oraz oferty zarobkowe dostępne są po kliknięciu kolejno: „Twój gabinet” -> „Zarobić„. „Surveys” to ankiety, a „OfferWall” to zadania. Warto zwrócić uwagę, że nieco wyżej znajduje się przycisk „Zarabiaj”, który może wprowadzać w błąd, gdyż nie znajdziemy tam nic co pozwoliłoby nam zarabiać w panelu (przynajmniej w chwili pisania tego wpisu).

Jak zarabiać w greenpanthera

Z kolei pod zakładką „sklep” znajdziemy wspomniany cashback, ale niestety zdecydowana większość to sklepy zagraniczne, więc mało kto skorzysta.

Program poleceń

W panelu dostępna jest również opcja zapraszania znajomych (zakładka „zaprosić przyjaciół”). W tej sytuacji otrzymujemy dodatkowo 10% od kwoty zarobionej przez zaproszone osoby, oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach. Procentowe wynagrodzenie potrafi znacznie zwiększyć zarobki z panelu, oczywiście tylko, jeśli wiemy gdzie i jak promować panel ankietowy. Samo zdobywanie poleconych do serwisów zarobkowych nie jest przesadnie skomplikowane i wystarczy skorzystać ze sprawdzonych sposobów.

Ankiety w Greenpanthera

Ankiet jest sporo, ale musimy się do wybranej najpierw zakwalifikować, ponieważ niestety nie wszystkie dostępne są dla każdego. Wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na opinie danej grupy docelowej np. konkretna płeć, wiek, miejsce zamieszkania itp. By móc brać udział w badaniach musimy więc dobrze wypełnić swój profil, a możemy to zrobić klikając odpowiednio: „Twój gabinet” -> „Dane osobowe

Ze strony Greenpanthera przychodzi na maila wyjątkowo dużo (w porównaniu z innymi stronami tego typu) powiadomień o dostępnych ankietach. Proponuję odznaczyć w opcjach ustawienia dotyczące rozsyłki maili, które znaleźć można całkiem na dole. Ewentualnie możemy użyć innego adresu mailowego lub przerzucać wiadomości ze strony do wyznaczonego folderu.

Za wypełnienie jednej ankiety najczęściej otrzymujemy od 0,3$ do 1$.

Przeważnie w panelach ankietowych otrzymujemy wynagrodzenie od razu po wypełnieniu ankiety, ale nie w Greenpanthera. Tutaj płatność dodawana jest do konta w przeciągu kilku dni, więc może to być nieco mylące. Jest tak, ponieważ ankiety weryfikowane są przez zleceniodawcę. Historię dotyczącą otrzymanego wynagrodzenia znajdziemy w zakładce „Transakcje”.

Oferowany cashback

Greenpanthera wprawdzie oferuje cashback, ale osobom zainteresowanym otrzymaniem zwrotu części pieniędzy wydanych w sklepach internetowych polecam skorzystać z innych stron tego typu. Greenpanthera nie jest polskim serwisem, więc ciężko znaleźć tutaj interesujące nas sklepy, a w internecie jest kilka serwisów oferujących cashback. Różnią się one między sobą ilością współpracujących sklepów oraz procentowym zwrotem.

Wypłata z Greenpanthera

Za dużego wyboru nie mamy, jeśli chodzi o wypłatę z serwisu, gdyż do dyspozycji jest tylko jeden portfel internetowy, a dokładniej PayPal. Wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu przynajmniej 30$ na wewnętrznym saldzie w panelu, a czas jej realizacji to od 4 do 10 dni. Środki wypłacimy wchodząc w zakładkę „Twój gabinet„, a potem klikając na przycisk „Wypłacić środki„.


paypal

PayPal bez wątpienia należy do najpopularniejszych portfeli internetowych. Pozwala wypłacać pieniądze bezpośrednio na konto bankowe, ale również wykorzystać zgromadzone środki choćby na zakupy w sklepach internetowych.


Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 30$ z panelu bezpośrednio na PayPal.

greenpanthera dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Rejestrując się w kilku panelach ankietowych możemy zwiększyć ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie zarobki. W internecie jest wiele paneli płacących za wypełnianie ankiet, ale oczywiście nie jest to jedyny sposób. Warto przyjrzeć się również pozostałym, które również nie należą do skomplikowanych.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to zdecydowanie jeden z popularniejszych i przede wszystkim bardzo łatwy sposób na dodatkowy zarobek w internecie. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto założyć konto.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości zarabiania w internecie jest bardzo dużo. Niektóre z nich nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Jak usunąć konto

Oczywiście, jeśli panel nie przypadnie nam do gustu możemy w każdej chwili usunąć konto wraz z danymi. W tym celu musimy wejść w „Twój gabinet”, a następnie w „Dane osobowe”. Na samym dole znajdziemy czerwony przycisk „Kliknij tutaj, aby usunąć swoje konto”. Warto taką decyzję dobrze przemyśleć, gdyż po usunięciu konta stracimy również wszystkie pieniądze znajdujące się na saldzie oraz ewentualnych poleconych. Jeśli przeszkadza nam duża ilość wiadomości przychodzących na adres mailowy, to możemy zaznaczyć w ustawieniach konta, że nie chcemy ich otrzymywać.

Opinie o Greenpanthera

Greenpanthera to panel ankietowy o międzynarodowym zasięgu, który w dalszym ciągu bezproblemowo wypłaca zarobki. W internecie możemy znaleźć wiele pozytywnych opinii na jego temat, a oferowany bonus początkowy (5$) jest prawdopodobnie najwyższym spośród wszystkich paneli ankietowych. Minusem z pewnością może być wysokie minimum do wypłaty, które zniechęci sporą część użytkowników. Ilość dostępnych ankiet jest na zadowalającym poziomie, ale już oferowany cashback niekoniecznie spełnia swoją rolę, przynajmniej w Polsce. Jeśli chcemy otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych to dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z i innych serwisów tego typu.

Macie jakieś doświadczenia z panelem Greenpanthera? Podzielcie się opinią w komentarzu!

29 komentarzy do wpisu „Greenpanthera”

 1. Zarejestrowałam się tam w styczniu, na początek dostałam 5$, ankiety przychodziły dość często, później serwis zawalał mi skrzynkę głównie pustymi linkami. Jak zwykle jak to przy ankietach bywa nie udało mi się zarobić bo nie zakwalifikowalam się, lub otrzymywalam maila ze ‚ NIE TYM RAZEM’ i że dziękujemy za wkład itp.
  Mam wrażenie, że robią to celowo, ale jak kto woli, być może są jakieś inne opinie o tym serwisie.

  Odpowiedz
  • Faktycznie greenpanthera wysyła sporo maili o dostępnych ankietach, więc najlepiej te opcję wyłączyć i po prostu logować się systematycznie na konto.

   Odpowiedz
 2. Zgadzam się z Julitą. Linki dostaję codziennie, wypełniam niby ankietę kwalifikacyjną, ale prawie do żadnego badania się nie dostaje. Mówię prawie, bo dostałem się do 2, ale moje saldo wciąż wynosi 5 $ za rejestrację. Moim zdaniem lepiej darować sobie ten serwis. Jest wiele znacznie lepszych, gdzie da wypełnić więcej niż ankieta kwalifikacyjna.

  Odpowiedz
 3. To prawda, że wiele maili przychodzi pustych, a to dlatego, że Green Panthera jest routerem, dlatego najlepiej sprawdzać dostępność ankiet bezpośrednio na stronie internetowej. Płatności za wykonane ankiety doliczają się niejednokrotnie po upływie tygodnia lub nawet dwóch, ale doliczają się. Uważam, że warto zarejestrować się na tym panelu.

  Odpowiedz
 4. Z waszych komentarzy słabo to wygląda, jeśli wciąż są puste zaproszenia i tylko wypełnienie profilu z odpowiedź „nie tym razem”. Faktycznie wówczas idzie się zniechęcić do takiego panelu. Z drugiej strony to międzynarodowy panel więc jakby mieli wszystkich chętnych opłacać to długo ten biznes by im nie poszedł 🙂

  Odpowiedz
 5. Witam serdecznie , jeśli chodzi go Greenpanthera czas poświęcony jest zdecydowanie nieopłacalny. Rzeczywiście jest pięć dolarów , nawet można za jedną ankietę zarobić 0,65 $ – 1 $ . Jednak do żadnej z ankiet nie dostaje się , więc jaki sens ma klikanie , gdzie za poświęcony czas nie dostaje się złamanego grosza ? No właśnie …. Wiec zdecydowanie zawiodłem się , a dostałem się tam czytając jedną ze stron ,że wystarczy 15 minut dziennie … Godzina dziennie i więcej i ani złamanego centa… Nie polecam…

  Odpowiedz
 6. Też podzielam zdanie że jest to jeden z lepszych serwisów z ankietami. Należę ok roku i na koncie udało mi się uzbierać trochę dolarów……może nie 100$ ….jestem zadowolona. Na zachętę dostaje się 5 $. Rzeczywiście wiekszość ankiet nie kwalifikuje się do wypełnienia, ale przysyłają ich sporo i zawsze jakieś ankiety się wypełnia…. czasami kilka w ciągu tygodnia. No ale trzeba być cierpliwym wchodzić na konto – otwierać i sprawdzać czy sie kwalifikujesz. Na żadnym panelu tyle nie płacą.

  Odpowiedz
 7. Ciekawa opcja na zarabianie w internecie. Ankiet na meila przychodzi mi duzo ale aktywnych linkow jest kilka. Najczesciej udaje mi sie wypelniac ankiety za 0.7$ czasami za 1$. Pomalu zebralem znaczna kwote i do limitu wyplaty brakuje mi 5$.

  Odpowiedz
 8. Duży plus to te 5$ na dobry początek. Plusem przynajmniej do jakiegoś momentu było też to, że ankiet przychodziło stosunkowo dużo, ale to co piękne jak widać nigdy nie trwa długo. :”) Jakoś tak od ~2 miesięcy skrzynka niby zawalona, ale co ankieta, to profil nie pasuje. Wkurzające tym bardziej, że minimum do wypłaty prawie uzbierane .

  Odpowiedz
  • Może właśnie w tym szczegół, że jesteś blisko osiągnięcia minimum do wypłaty. A trzeba przyznać, że minimum nie jest niskie bo 30 dolarów uzbierać nie jest łatwo. Nie chcę wyrokować ale jest to metoda na to by nie płacić ale taki serwis chyba sobie by na to nie pozwolił.

   Odpowiedz
  • W zasadzie dopiero zaczynam na tej stronie. Już za samą rejestrację dostajemy bonus. Standardowo można polecać portal innym i mieć z nich zysk. Powiadomienia o ankietach przychodzą na maila. Narazie idzie słabo zbieranie. Niby ankiet sporo się pojawia, ale często się nie kwalifikuje do wypełnienia. Wypłaty można realizować przez PayPal.

   Odpowiedz
 9. Kusi mnie to 5 dolców na początek, ale pytanie ile trzeba poświecić czasu, żeby uzbierać te 30 i móc zrobić wypłatę? I czy da się jakoś uniknąć zawalania skrzynki przez ten serwis? Zastanawiam się czy warto się rejestrować i potem przedzierać się przez te duże ilości bezsensownych maili na skrzynce i tak nie zarobić nic. I jak w praktyce funkcjonuje tłumaczenie ankiet, da się przeżyć, czy oczy bolą?

  Odpowiedz
  • 30$ to faktycznie spory próg wypłaty, zwłaszcza w porównaniu z innymi panelami. W danych osobowych wystarczy odznaczyć zgodę na otrzymywanie e-maili i skrzynka nie będzie zawalona 😉 Ankiet przychodzi naprawdę sporo, ale przeważnie jedna warta jest od ok. 0,5$ do 1$.

   Odpowiedz
   • A przyznają jakiś profit, jeśli się nie zakwalifikujesz? I jak często potrafi odrzucić? Są jakieś dodatkowe formy zarobku, czy portal bazuje na samych ankietach? gdyby było coś dodatkowo to w sumie nie był by to głupi pomysł.

    Odpowiedz
    • Niestety nic nie ma za ankiety, do których się nie zakwalifikujemy. Na Greenpanthera jast naprawdę dużo ankiet, ale ca za tym idzie – również sporo odrzuceń. Co do dodatkowych form zarobku, są jeszcze zadania i ten cashback, ale, jeśli o niego chodzi to są lepsze serwisy 😉

     Odpowiedz
 10. Greenpanthera to zdecydowanie najgorszy panel w którym kiedykolwiek się zarejestrowałem. Początkowo skusiło mnie oczywiście te 5$ na start, ale jak się później okazało niewiele to dało. Ankiety przychodziły niezwykle często, ale do żadnej nie mogłem się nawet zakwalifikować, a do wypłaty potrzebne jest aż 30$. Szybko zdecydowałem się na likwidację konta w tym panelu. Nie polecam.

  Odpowiedz
 11. Od niedawna jestem zarejestrowana na portalu internetowym greenpanthera i juz dostalam parę ankiet do wypelnienia. Nio i ten bonus na start 5$ 🙂 szkoda jedynie ze zwrot pieniędzy za zakupy nie jest w polskich sklepach. Polecam na zarobek z wypełniania ankiet.

  Odpowiedz
 12. Fajny portal. Niech Was nie odstrasza szata graficzna i przede wszystkim tłumaczenie na polski – jakby wykonane w translatorze z 10 lat temu. Ale duży plus to bonus startowy: 5 dolarów i stawki w dolarach za ankietę: od 0.65 dolara do 1 dolara. Aha i bardzo wolno akceptują wynagrodzenie za ankietę – nawet kilka dni. Więc to, że coś wypełniłeś a konto nie drgnęło to nie znaczy, że jest błąd czy że cię oszukali. Po prostu trzeba poczekać trochę.

  Odpowiedz
  • Na serwisie Greenpanthera zarejestrowałam się niedawno po przeczytanych opiniach prawie wszystkich pozytywnych. Jestem wielce rozczarowana sprawdzam codziennie, loguję się ,niby ankiety są, ale do żadnej nie mogę się zakwalifikować. Skusiło mnie 5$ ale teraz chyba zrezygnuję , bo to ciągłe odrzucanie jest bardzo denerwujące. Ani nie można spędzić miło czasu przy ankiecie, ani zarobić paru groszy. Bardzo duży próg wypłaty 30$ dla mnie w tym tempie to pewnie 2 lata trzeba czekać na uzbieranie tej kwoty.

   Odpowiedz
 13. Witam. Ja również jakisczas jestem zarejestrowana na Greenpanthera.com , Zgadzam się z tym że jest to jeden z lepszych paneli. Niestety prawdą rownież jest to co piszą państwo w komentarzach że niestety dużo meili przychodzi pustych mimo ze ciągle dostaje zaproszenia to zwyczajnie nie kwalifikuje się do ankiet. ale przynajmniej jedna dziennie się zdarza zakewalifikować. jestem zarejestrowana jakies 3 miesiące i nie zaglądam tam codziennie a mam uzbierane około 12$. może ciężko dostać się do ankiety ale zazwyczaj jak juz sie dostaniemy wynagrodzenie jest w przedziale 0,5-1$ , gdzie w innych panelach jest to często tylko 20-30 centów. tak więc myśle ze warto czasami kliknąc i spróbować a moze sie uda któraś ankieta. i tak nie dostajemy wynagrodzenia od rauz. czasami trzeba poczekac tydzien ale w końcu przyjdzie.

  Odpowiedz
 14. Jestem zarejestrowana na tej stronie internetowej. Dostalam sporo ankiet do wypelnienia. Niestety niektore z nich sa puste. Wiekszosc ankiet jest wartych od 0,5$ do 1$. Aby wyplacic pieniadze nalezy uzbierac 30$ co nie jest latwe i moze zajac troche czasu. Czesto nie udaje sie zakwalifikowac do danego badania i pojawia sie wiadomosc NIE TYM RAZEM.

  Odpowiedz
 15. Witam. W Listopadzie założyłem na tej stronie konto. na początku wszystko pięknie działało, po czym nagle stronka zaczęła spamować ofertami na mojej skrzynce odbiorczej. Po kliknięciu w link który miał mnie przenieść do ankiety albo nic sie nie pojawiało albo przekierowywało mnie na inne strony pisząc ze ankieta została juz zakończona. Teraz mam pytanie jak usunać te wredne spamowanie ponieważ niby zablokowałem tą stronę żeby mi juz nie spamowali lecz wiadomosci nadal przychodzą i to z jeszcze większą częstotliwością niż to było na początku.

  Odpowiedz
  • W miejscu gdzie podaje się dane osobowe, całkiem na dole są informacje odnośnie rozsyłki. Wystarczy odznaczyć, że chcemy otrzymywać maile dotyczące ankiet.

   Odpowiedz
 16. Ciekawa jestem czy ten panel do wypełniania ankiet faktycznie taki dobry, ponoć nie ma tam co narzekać na brak ankiet ale ciekawa jestem jak naprawdę to wygląda. Wiem że mogę się zarejestrować i sprawdzić ale z drugiej strony. Jeśli nie sprosta moim oczekiwaniom zarobkowym, to szkoda mojego czasu. A po za tym, wolę jak ludzie piszą o portalach do zarabiania, krótko zwięźle i na temat, po przeczytaniu nie których tekstów dalej nic nie wiem. Niekoniecznie na tej właśnie stronie.

  Odpowiedz
 17. Mimo, iż działam na kilku stronach z ankietami od pewnego czasu na tą jeszcze dotychczas nie trafiłam mimo iż wielokrotnie już miałam okazję czytać artykuły na jej temat oraz opinie użytkowników, które akurat są bardzo zróznicowane. Strona wydaje się sprawdzona,wypłacalna c,hyba warto dać jej szansę i przekonać się samemu co do jej wartości skoro tak często pojawia się na mojej drodze. Będę testowała

  Odpowiedz
 18. Zarejestrowałem się na tamtej stronie głównie z ciekawości jak to wygląda a przede wszystkim jak działa i pomimo że zabrakło mi chęci na wypełnianie ankiet to polecam ten panel. Główne powody przemawiające za tym żeby dać mu szanse jest prostota obsługi przyjazny interfejs no i oczywiście 5$ które dostajemy natychmiast po zarejestrowaniu. Polecam warto.

  Odpowiedz
 19. Zarejestrowałam się na tym panelu rok temu. W sumie jestem zadowolona, na początek otrzymałam te 5 $, a ankiety są przysyłane na skrzynkę odbiorczą – większość to puste linki. Trochę to wkurzające. Lecz prawie zawsze udaje mi się wypełnić w ciągu miesiąca 3-5 ankiet, więc nie jest tak źle, trzeba tylko być aktywnym i sprawdzać linki do tych ankiet.
  Jeszcze nie wypłacałam pieniędzy, chcę dozbierać do 100 $, jeszcze troszkę mi brakuje. Myślę że nie trzeba się zniechęcać.

  Odpowiedz
 20. Green panthera jest serwisem bardzo reklamowanym i rospowszechnianym na wielu platformach polecających. Na początek dostałam 5$ tak jak zostało mi obiecane lecz pózniej nie dostawałam żadnych reklam, przez ok. Tydzień czekałam na oferty których nie otrzymywałam. Po dłuzszym okresie czasu próbowałam się zalogować lecz tak jakby wyrzuciło moje konto po ok. 3 miesiącach nie używania. Cieżko mi ocenić ale takie były moje przygody

  Odpowiedz

Dodaj komentarz