Greenpanthera

Greenpanthera

Greenpanthera jest stroną zarządzaną przez amerykańską firmę a&K International Inc. Zarabiamy tu poprzez wypełnianie ankiet, oferty czy robienie zakupów.  Jest to strona o międzynarodowym zasięgu, dostępna w wielu językach (w tym również po polsku). By móc się zarejestrować trzeba mieć skończone 18 lat.

Rejestracja w greenpanthera

Jak zarabiać

Za samą rejestrację w greenpanthera otrzymujemy bonus o wartości 5$. Głównym źródłem zarobku są oczywiście ankiety oraz oferty. Strona oferuje również cashback, ale głównie są to zagraniczne sklepy, więc potraktowałbym to jedynie jako dodatek.

Jak zarabiać w greenpanthera

Płatne ankiety oraz oferty zarobkowe dostępne są po kliknięciu odpowiednio:

„Twój gabinet” -> „Zarobić”. Ankiet jest sporo jednak trzeba się do danej z nich najpierw zakwalifikować. Nie każda będzie dostępna dla każdego. By móc brać udział w badaniach trzeba również wypełnić profil:

„Twój gabinet” -> „Dane osobowe”

Pod zakładką „sklepy” z kolei, dostępny jest cashback. Osobom zainteresowanym jednak polecam skorzystać z lepszych stron tego typu. Więcej informacji dostępnych po kliknięciu w powyższy odnośnik.

Ze strony przychodzi wyjątkowo dużo (w porównaniu z innymi stronami tego typu) powiadomień na maila o dostępnych ankietach. Proponowałbym użyć innego adresu mailowego do rejestracji w serwisie by nie zawalać niepotrzebnie swojej poczty. Ewentualnie można automatycznie przerzucać wiadomości ze strony do wyznaczonego folderu.

Na stronie dostępna jest również opcja zapraszania znajomych (zakładka „zaprosić przyjaciół”). W tej sytuacji otrzymujemy dodatkowo 10% od kwoty zarobionej przez zaproszone osoby.

Wypłata z greenpanthera

Wypłatę zlecić można po uzbieraniu przynajmniej 30$ na PayPal.

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *