Poznaj.to

Poznaj.to

Poznaj.to jest panelem ankietowym, który płaci za wypełnianie ankiet. Pracownia Badań Społecznych (PBS), do której należy Poznaj.to powstała w 1990 roku, więc jest jedną z najstarszych agencji badawczych. Sam panel powstał jednak dopiero w 2018 roku, a uczestnictwo w nim jest całkowicie darmowe.

Rejestracja w Poznaj.to

Panel Poznaj.to dostępny jest w całości w języku polskim, więc rejestracja nie powinna przysporzyć żadnych problemów. Po rejestracji dobrze jest wypełnić od razu cały profil, aby otrzymywać odpowiednio dopasowane ankiety. W przeciwnym razie jest większa szansa, że nie zakwalifikujemy się do danej ankiety w trakcie jej wypełniania. Jak to zrobić? Wystarczy wejść w zakładkę “Twój profil”, a następnie z lewej strony wybrać kategorię. Wypełnianie profilu nie zajmuje wiele czasu, a sama ilość pytań nie jest zbyt duża.

Jak zwiększyć zarobki z ankiet? Najlepiej zarejestrować się w kilku panelach ankietowych, aby ich ilość była jak największa. Przełoży się to oczywiście na jeszcze większe zarobki.

Jak zarabiać w Poznaj.to

Jak w każdym panelu, tak i tutaj zarabiamy przede wszystkim na wypełnianiu ankiet. Dostępne aktualnie ankiety wysyłane są na adres mailowy, ale można je przejrzeć również po zalogowaniu. Wynagrodzenie punktowe uzależnione jest od długości oraz stopnia skomplikowania ankiety. Wynagrodzenie oraz średni czas potrzebny na jej wypełnienie podawany jest już na początku, więc można zdecydować czy w ogóle warto daną ankietę wypełniać.

Druga możliwość to ankiety telefoniczne, na które trzeba wyrazić zgodę. W przeciwnym razie dostępne będą jedynie te, które wypełnić można przez internet.

No i trzecia możliwość to zapraszanie znajomych, choć niestety prowizja jest jednorazowa. Za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy 10 punktów, więc w porównaniu z innymi panelami ankietowymi wypada słabo.

Wypłata z Poznaj.to

Wypłata możliwa jest po uzbieraniu określonej ilości punktów:

  • konto bankowe (po uzbieraniu min. 200 pkt),
  • przekazanie nagrody na cel charytatywny (po uzbieraniu min. 100 pkt).

Czas oczekiwania na wypłatę wynosi do 30 dni.

Opinie o Poznaj.to

Jak w każdym innym panelu, tak i tutaj ilość ankiet uzależniona jest od profilu i aktualnego zapotrzebowania. Są osoby, które nie będą narzekać, ale znajdą się też tacy, dla których ilość ankiet będzie niewystarczająca. Faktem jest jednak, że panel Poznaj.to jest w pełni wypłacalny, a w internecie znaleźć można wiele pozytywnych opinii na jego temat.

Zarabiasz w panelu? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

2 Komentarze

  1. Ciekawa strona, polska firma i moim zdaniem przyzwoite stawki. Wszystko to sprawia, że chyba warto dać temu serwisowi szansę.

  2. Ze strony nigdy nie korzystałem, ale dziś się zarejestrowałem dzięki temu, że natrafiłem na tę stronę. Jednym z powodów rejestracji jest stosunkowo niskie minimum do wymiany na nagrodę oraz fakt, że punkty można przekazać na cele charytatywne. Pierwsze wrażenie pozytywne – prosty w obsłudze design strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *