Poznaj.to

Poznaj.to

Poznaj.to jest panelem ankietowym, który płaci za wypełnianie ankiet. Pracownia Badań Społecznych (PBS), do której należy Poznaj.to powstała w 1990 roku, więc jest jedną z najstarszych agencji badawczych. Sam panel powstał jednak dopiero w 2018 roku, a uczestnictwo w nim jest całkowicie darmowe. Jak zarabiać w serwisie i gdzie jeszcze warto założyć konto?

Jak w każdym panelu, tak i tutaj zarabiamy przede wszystkim na wypełnianiu ankiet. Dostępne aktualnie ankiety wysyłane są na adres mailowy, ale można je przejrzeć również po zalogowaniu. Wynagrodzenie punktowe uzależnione jest od długości oraz stopnia skomplikowania ankiety. Wynagrodzenie oraz średni czas potrzebny na jej wypełnienie podawany jest już na początku, więc można zdecydować czy w ogóle warto daną ankietę wypełniać.

Druga możliwość to ankiety telefoniczne, na które trzeba wyrazić zgodę. W przeciwnym razie dostępne będą jedynie te, które wypełnić można przez internet.

Rejestracja

Panel Poznaj.to dostępny jest w całości w języku polskim, więc rejestracja nie powinna przysporzyć żadnych problemów. Po rejestracji dobrze jest wypełnić od razu cały profil, aby otrzymywać odpowiednio dopasowane ankiety. W przeciwnym razie jest większa szansa, że nie zakwalifikujemy się do danej ankiety w trakcie jej wypełniania. Jak to zrobić? Wystarczy wejść w zakładkę “Twój profil”, a następnie z lewej strony wybrać kategorię. Ilość pytań nie jest zbyt duża, więc wypełnianie profilu nie zajmuje wiele czasu.

Program poleceń

No i kolejna możliwość to zapraszanie znajomych, choć niestety prowizja jest jednorazowa. Za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy jedynie 10 punktów, więc w porównaniu z innymi panelami ankietowymi wypada słabo. Nie zmienia to, jednak faktu, że polecanie programu dalej jest w dalszym ciągu bardzo opłacalne. Raz, że nie wymaga dużego wysiłku z naszej strony, a dwa, że odpowiednie promowanie pozwoli zdobywać punkty regularnie.

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Większość serwisów umożliwia otrzymanie określonych profitów poprzez zapraszanie kolejnych osób, wykorzystując do tego tzw. reflink. Jest to bez wątpienia korzystne…

Wypłata

Wypłata możliwa jest po uzbieraniu określonej ilości punktów (10 punktów = 1 zł):

 • konto bankowe (po uzbieraniu min. 200 pkt),
 • przekazanie nagrody na cel charytatywny (po uzbieraniu min. 100 pkt).

Czas oczekiwania na wypłatę wynosi do 30 dni.

Darmowe konto bankowe

Darmowe konto bankowe

Wybór konta bankowego nie jest jest prosty i różne kryteria decydują o wyborze konkretnej oferty. Jednym z ważnych, a dla…

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Jak zwiększyć zarobki z ankiet? Najlepiej zarejestrować się w kilku panelach ankietowych, aby ich ilość była jak największa. Podobnych paneli w internecie jest sporo, ale wypełnianie ankiet to nie jedyny sposób zarabiania przez internet, więc pozostałe również warto znać.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Opinie o Poznaj.to

Jak w każdym innym panelu, tak i tutaj ilość ankiet uzależniona jest od profilu i aktualnego zapotrzebowania. Są osoby, które nie będą narzekać, ale znajdą się też tacy, dla których ilość ankiet będzie niewystarczająca. Faktem jest jednak, że panel Poznaj.to jest w pełni wypłacalny, a w internecie znaleźć można wiele pozytywnych opinii na jego temat.

Zarabiasz w panelu? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Zostaw komentarz

 1. Ciekawa strona, polska firma i moim zdaniem przyzwoite stawki. Wszystko to sprawia, że chyba warto dać temu serwisowi szansę.

 2. Ze strony nigdy nie korzystałem, ale dziś się zarejestrowałem dzięki temu, że natrafiłem na tę stronę. Jednym z powodów rejestracji jest stosunkowo niskie minimum do wymiany na nagrodę oraz fakt, że punkty można przekazać na cele charytatywne. Pierwsze wrażenie pozytywne – prosty w obsłudze design strony.

 3. Tego serwisu również nie znałem. proszę jeśli ktoś może to niech napisze jakie są mniej więcej oczywiście stawki za ankiety. W artykule wyjaśnione jest ile otrzymamy za poleconego. A i jeszcze kwestia, ile warty jest punkt w tym serwisie? Czy 1 punkt to odpowiednik 1 zł czy jest to mniejsza kwota? Może ktoś pomóc?

  1. 10 punktów to 1 zł. Faktycznie brakowało tej informacji w artykule, ale już został o nią uzupełniony 😉 Co do stawek, średnio jest to 10-20 punktów za jedną krótką ankietę.

   1. Dzięki za wyjaśnienie. Stawka może nie powala na kolana, ale z drugiej strony każdy grosz się przyda a poza tym żaden z paneli nie oferuje jakichś wygórowanych stawek za pojedynczą ankietę. Minimum do wypłaty też nie jest jakoś wygórowane więc może i warto się zapisać

 4. Poznaj.To to jeden z najgorszych paneli ankietowych jakie kiedykolwiek istniały. Konto w portalu mam ponad kilka miesięcy i ani jednej ankiety!!! Opinie moich znajomych co do tego portalu są bardzo podobne. Albo dostali jedną ankietę albo w ogóle. Próg wypłaty to też kosmos w porównaniu co do ilości ankiet

 5. Tak, jak w większości internetowych paneli ankietowych, tak i w panelu Poznaj.to osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty trwa bardzo długo.
  Powolne zarabianie jest oczywiście wadą, ponieważ wiadomo — każdy chciałby zarabiać pieniądze przez Internet szybko, łatwo i przyjemnie. Dlatego niestety taką popularnością cieszą się w Internecie różne hochsztaplerskie programy. Kuszą one błyskawicznym zarabianiem milionów, a tak naprawdę nikomu jeszcze nie wypłaciły nawet złamanego grosza. W panelach ankietowych (takich jak Poznaj.to) i podobnych — zarabia się wolno, ale w większości są one wypłacalne i legalne (sprawdzone).

 6. Bardzo fajna strona bardzo polecam opłaca się logować płaca ze wszystkie ankiety na przelew kasy nie trzeba czekać miesiąc tak jak np na panelu Norstat tylko znacznie szybciej

 7. Jestem w kilku tego typu programach. Tu, niestety, bardzo mało reklam. Jestem chyba z rok i nie nazbierałem na wypłatę, mimo niskiego stosunkowo minimum do wypłaty 20 zł. Nie wiem, co jest tego powodem. Wypłaty z tego co słyszałem, tylko na konto bankowe. Nie ma PayPal. Trzeba podawać datę i miejscowość urzędu skarbowego, więc lepiej już chyba oddać na cel charytatywny.

  1. Informacje na temat właściwego Urzędu Skarbowego są potrzebne, ponieważ panel odprowadza za nas podatek. Taką informację znaleźć można w zakładce FAQ 😉

   1. To akurat chyba jedyny z paneli który rozlicza się z Urzędem Skarbowym a nie pozostawia to w gestii poszczególnych uczestników, którzy raz to zrobią raz nie a w razie jakiejkolwiek kontroli, a przecież Państwo pieniędzy potrzebuje, to obywatel będzie miał przechlapane. Dobrze by było jakby każdy postępował w ten sam sposób.

 8. Nie znam tego panelu ankietowego. Może warto się zapisać, chociaż jak informujecie stawki nie powalają a i ankiet niezbyt dużo przysyłają….. może się poprawią. Nie spotkałam się jeszcze z tym aby panel odprowadzał za mnie podatek do Urzędu Skarbowego, a jest to wygodne, że nie muszę o tym pamiętać.

 9. Nie jestem długo zarejestrowana na tym portalu. Ale z tego co zdążyłam zauważyć ankiety pojawiają się bardzo rzadko. Od początku udało mi się tylko wypełnić jedną ankietę. Narazie dla mnie ta strona to strata czasu. Cierpliwie czekam na ankietę żeby zobaczyć czy u w ogóle uda się tu coś nazbierac. Próg do wymiany nie duży ale podejrzewam, że zbieranie i tak potrwa długo. Na pewno fajną opcja jest, że portal odprowadza za nas podatek do Urzędu Skarbowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *