Reaktor opinii

Reaktor opinii

Reaktor Opinii to kolejny panel ankietowy, który pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet. Został stworzony przez  Instytut Badań Pollster i działa od stycznia 2014 roku. Rejestracja standardowo jest bezpłatna i wystarczy mieć ukończone 13 lat i mieszkać w Polsce by móc się zarejestrować.

rejestracja

Zarabianie w Reaktor Opinii

Pierwsze wynagrodzenie otrzymujemy już za samą rejestrację i wypełnienie pierwszej, krótkiej ankiety rekrutacyjnej, a dokładniej 20 punktów. Dalsze zarabianie w panelu polega oczywiście na wypełnianiu ankiet, a to ile zarobimy za każdą z nich zależy od jej długości i stopnia skomplikowania. Przed każdą ankietą jest informacja odnośnie ilości punktów, które można otrzymać za jej wypełnienie. Jedna ankieta trwa najczęściej od kilku do kilkunastu minut. Ilość dostępnych ankiet zależna jest klientów oraz aktualnych potrzeb, dlatego ważne jest wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Konkretne badania mogą być skierowane do określonej grupy np. mieszkańców danego województwa lub tylko kobiet. Nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do konkretnej ankiety i tak otrzymujemy 2 punkty.

Reaktor Opinii powiadomienia o dostępnych do wypełnienia ankietach wysyła na skrzynkę pocztową, ale dostępne są również po zalogowaniu w panelu. Nie ma oczywiście wymogu by wypełniać je wszystkie.

Oprócz standardowego wypełniania ankiet można również zapraszać do panelu swoich znajomych. Za jednego zaproszonego znajomego otrzymujemy 10 punktów co jest równowartością 1 złotówki. Wymogiem by otrzymać wynagrodzenie jest wypełnienie przez znajomego przynajmniej jednej ankiety oraz aktywność przez minimum miesiąc. W porównaniu z innymi panelami nie jest to duże wynagrodzenie, ale zawsze pozwala zdobyć dodatkowe punkty.

Z uczestnictwa w panelu ankietowym Reaktor Opinii można zrezygnować w każdej chwili – wystarczy usunąć konto.

Wypłata z Reaktor Opinii

Aktualnie jedyną możliwością wypłaty zarobionych w Rektorze Opinii środków jest konto bankowe. By zlecić wypłatę trzeba uzbierać przynajmniej 500 punktów, które w przeliczeniu dają 50 złotych (1pkt = 10gr). Czas oczekiwania na wypłatę z panelu to maksymalnie 30 dni od daty jej zlecenia.

Reaktor Opinii to nie jedyny panel ankietowy. Zobacz również inne serwisy, które płacą za wypełnianie ankiet.

1 Komentarz

  1. Prosty wygląd panelu, ankiety przychodzące ok. 2 razy w tygodniu,
    stawka za ankietę to min. 1 zł (często 1,50 zł -1,80 zł), nagroda pocieszenia za niezakwalifikowanie się do ankiety (często 20gr), zaproszenia wysyłane na maila
    minimum do wypłaty to tylko 50 zł (500 punktów).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *