Reaktor opinii

Reaktor Opinii to kolejny panel ankietowy, który pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet. Został stworzony przez  Instytut Badań Pollster i działa od stycznia 2014 roku. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, wystarczy mieć ukończone 13 lat i mieszkać w Polsce by móc się zarejestrować. Jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto założyć konto?

Rejestracja w panelu

Założenie konta w panelu jest bardzo proste. Przechodzimy do formularza rejestracyjnego i podajemy adres e-mail. W następnym oknie wpisujemy datę urodzenia, hasło, zaznaczamy niezbędne zgody i klikamy „Przejdź dalej”. Od tej chwili nasze konto jest aktywne, ale musimy jeszcze potwierdzić adres e-mail (klikając w link znajdujący się w wiadomości, która przyjdzie na pocztę) oraz wypełnić ankietę początkową. Bez niej nie będziemy otrzymywać zaproszeń do kolejnych badań.

Reaktor Opinii – jak zarabiać?

Pierwsze wynagrodzenie otrzymujemy już za samą rejestrację i wypełnienie pierwszej, krótkiej ankiety rekrutacyjnej, a dokładniej 20 punktów. Dalsze zarabianie w panelu polega oczywiście na wypełnianiu ankiet, a to ile zarobimy za każdą z nich zależy od jej długości i stopnia skomplikowania. Ankiety do wypełnienia ujrzymy po zalogowaniu do panelu, pod stanem konta, przy informacji o „dostępnych badaniach”. Wystarczy, że klikniemy w „Przejdź do badania” przy ankiecie, którą chcemy wypełnić.

Ankiety w Reaktor opinii

Przed każdą ankietą jest informacja odnośnie ilości punktów, które możemy otrzymać za jej wypełnienie. Jedna ankieta trwa najczęściej od kilku do kilkunastu minut. Ilość dostępnych ankiet zależna jest od klientów oraz aktualnych potrzeb, dlatego ważne jest wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Konkretne badania mogą być skierowane do określonej grupy np. mieszkańców danego województwa lub tylko kobiet. Nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do konkretnej ankiety i tak otrzymujemy 2 punkty.

Reaktor Opinii powiadomienia o dostępnych do wypełnienia ankietach wysyła na skrzynkę pocztową, ale dostępne są również po zalogowaniu w panelu. Nie ma oczywiście wymogu by wypełniać je wszystkie.

Program poleceń

Oprócz standardowego wypełniania ankiet można również zapraszać do panelu swoich znajomych. Za jednego zaproszonego znajomego otrzymujemy 10 punktów co jest równowartością 1 złotówki. Wymogiem by otrzymać wynagrodzenie jest wypełnienie przez znajomego przynajmniej jednej ankiety oraz aktywność przez minimum miesiąc. W porównaniu z innymi panelami nie jest to duże wynagrodzenie, ale zawsze pozwala zdobyć dodatkowe punkty.

Zdobywanie poleconych jest stosunkowo proste, zwłaszcza do serwisów zarobkowych. Wystarczy, że skorzystamy ze sprawdzonych sposobów.

Wypłata z Reaktora Opinii

Aktualnie jedyną możliwością wypłaty zarobionych w Rektorze Opinii środków jest konto bankowe. By zlecić wypłatę trzeba uzbierać przynajmniej 500 punktów, które w przeliczeniu dają 50 złotych (1pkt = 10gr).

Czas oczekiwania na wypłatę z panelu to maksymalnie 30 dni od daty jej zlecenia. Co ciekawe, aby zrealizować wypłatę musimy odpowiedzieć w ciągu minuty na 3 proste pytania. Każdy powinien znać na nie odpowiedź, ponieważ chodzi o takie informacje jak stolica Polski, czy imię i nazwisko aktualnego prezydenta. Jest to chyba jedyny panel, w którym tak wygląda realizacja wypłaty. W przypadku błędnych odpowiedzi dopiero po upływie 7 dni będziemy mogli ponownie wypełnić formularz dotyczący wypłaty. Punkty oczywiście w tej sytuacji nie przepadają.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 60 złotych z panelu bezpośrednio na konto bankowe.

reaktor opinii dowód wypłaty

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Reaktor Opinii nie jest oczywiście jedynym panelem ankietowym, który płaci za wypełnianie ankiet. Zarobki z jednego serwisu nie należą do wysokich ze względu na mocno ograniczoną ilość dostępnych ankiet, więc najlepiej zarejestrować się w kilku panelach tego typu. Do tego dochodzą oczywiście zupełnie inne sposoby zarabiania przez internet, które warto znać.


płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to z całą pewnością jeden z łatwiejszych i popularniejszych sposobów na zarabianie w internecie. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto mieć konto.


praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać pieniądze w internecie możemy na wiele różnych sposobów. Różnią się one między sobą stopniem skomplikowania oraz potencjałem zarobkowym.


Jak usunąć konto w Reaktorze Opinii

Z uczestnictwa w panelu ankietowym Reaktor Opinii możemy zrezygnować w każdej chwili – wystarczy usunąć konto. W tym celu musimy wejść w „Twoje konto”, następnie „Twoje dane” i kliknąć w czerwony przycisk „Usuń konto”. Taką decyzję warto wcześniej przemyśleć, gdyż usunięcie konta wiąże się również z całkowitą utratą ewentualnych zarobków (jeśli ich wartość nie przekroczyła 500 punktów) znajdujących się na wewnętrznym saldzie w panelu. Dodatkowo usunięcie konta uniemożliwi ponowną rejestrację w panelu.

Opinie

Reaktor Opinii jako panel działa już dłuższy czas i nie miewa problemów z wypłatami. Opinie internautów na jego temat są w większości pozytywne, choć spora ilość osób narzeka na małą ilość przysyłanych ankiet, w porównaniu z innymi panelami. Niestety po zalogowaniu, niektóre zakładki działają dość wolno, co również jest pewnym minusem.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

5 komentarzy do wpisu „Reaktor opinii”

 1. Prosty wygląd panelu, ankiety przychodzące ok. 2 razy w tygodniu,
  stawka za ankietę to min. 1 zł (często 1,50 zł -1,80 zł), nagroda pocieszenia za niezakwalifikowanie się do ankiety (często 20gr), zaproszenia wysyłane na maila
  minimum do wypłaty to tylko 50 zł (500 punktów).

  Odpowiedz
 2. Faktycznie w porównaniu z innymi panelami wypada dość słabo, jeśli chodzi o ilość dostępnych ankiety, ale bez problemu da się dobierać do minimum. Ostatnią wypłatę dostałem po ok 15 dniach od zlecenia, więc nie jest źle. Najlepiej zarejestrować się we wszystkich dostępnych panelach bo inaczej nie zarobimy za dużo.

  Odpowiedz
 3. Jak dla mnie jeden z najlepszych paneli. Minimum osiągnięte w niecałe dwa miesiące, więc jeśli ktoś chce dodobic do budżetu to szczerze polecam.

  Odpowiedz
  • Minimum w dwa miesiące brzmi dosyć dobrze… Ile ankiet musiałaś wypełnić, żeby to uzbierać? Masz jakichś aktywnych poleconych, czy udało Ci się uzbierać z samego wypełniania ankiet? Sporo było odrzuconych?

   Odpowiedz
  • Aż tak szybko? Nie chce mi się wierzyć, jestem w kilku panelach ale żeby tak szybko uzbierać co by nie mówić całkiem spore minimum to niespodziewane. Ile miałaś ankiet w ciągu tygodnia i jak płatnych? Do wszystkich się kwalifikowałaś czy tylko co do niektórych a za resztę otrzymywałaś „nagrodę pocieszenia”?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz