Strona główna » Opinie » Reaktor Opinii – opinie | jak zarabiać w panelu

Reaktor Opinii – opinie | jak zarabiać w panelu

Reaktor Opinii to kolejny panel ankietowy, który pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet. Został stworzony przez  Instytut Badań Pollster i działa od stycznia 2014 roku. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, wystarczy mieć ukończone 13 lat i mieszkać w Polsce by móc założyć konto. Jak zarabiać w panelu i zwiększyć zarobki z wypełniania ankiet?

Rejestracja w Reaktor Opinii

Założenie konta w panelu jest bardzo proste. Na początek przechodzimy do formularza rejestracyjnego i podajemy adres e-mail. W następnym oknie wpisujemy datę urodzenia, hasło, zaznaczamy niezbędne zgody i klikamy „Przejdź dalej”. Od tej chwili nasze konto jest aktywne, ale musimy jeszcze potwierdzić adres e-mail (klikając w link znajdujący się w wiadomości, która przyjdzie na pocztę) oraz wypełnić ankietę początkową. Bez niej nie będziemy otrzymywać zaproszeń do kolejnych badań. Warto zwrócić uwagę, że rejestracja otwarta jest również dla młodzieży w wieku powyżej 13 lat, więc może to być też ciekawa praca dla nieletnich.

Reaktor Opinii – jak zarabiać?

Pierwsze wynagrodzenie (dokładnie 20 punktów) otrzymujemy już za samą rejestrację i wypełnienie pierwszej, krótkiej ankiety rekrutacyjnej. Dalsze zarabianie w panelu polega oczywiście na wypełnianiu ankiet, a to ile zarobimy za każdą z nich zależy od jej długości i stopnia skomplikowania. Ankiety do wypełnienia ujrzymy po zalogowaniu do panelu, pod stanem konta, przy informacji o „dostępnych badaniach”. Wystarczy, że klikniemy w „Przejdź do badania” przy ankiecie, którą chcemy wypełnić.

Ankiety w Reaktor opinii

Przy każdej ankiecie znajdziemy informację odnośnie ilości punktów, które możemy otrzymać za jej wypełnienie. Jedna ankieta trwa najczęściej od kilku do kilkunastu minut. Istotne jest wypełnienie ankiety rekrutacyjnej, gdyż konkretne badania mogą być skierowane do określonej grupy np. mieszkańców danego województwa lub tylko kobiet. Ilość dostępnych ankiet zależna jest od klientów oraz aktualnych potrzeb. Co ciekawe, nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do konkretnej ankiety i tak otrzymujemy 2 punkty.

Reaktor Opinii powiadomienia o dostępnych do wypełnienia ankietach wysyła na skrzynkę pocztową, ale znajdziemy je również po zalogowaniu w panelu. Nie musimy oczywiście wypełniać ich wszystkich, jeśli nie mamy ochoty.

Program poleceń

Oprócz standardowego wypełniania ankiet możemy również zapraszać do panelu swoich znajomych za pomocą specjalnego reflinka. Za jednego zaproszonego znajomego otrzymujemy 10 punktów, co jest równowartością 1 złotówki. Jednak, aby otrzymać wynagrodzenie musi on wypełnić przynajmniej jedną ankietę oraz utrzymać aktywność przez minimum miesiąc. Wprawdzie nie jest to duże wynagrodzenie, zwłaszcza w porównaniu z innymi panelami, ale pozwala zdobywać dodatkowe punkty.

Wypłata z panelu Reaktor Opinii

Aktualnie jedyną możliwością wypłaty zarobionych w Rektorze Opinii pieniędzy jest konto bankowe. Możemy ją zlecić po uzbieraniu przynajmniej 500 punktów na saldzie, co w przeliczeniu daje 50 złotych (1 pkt = 10 gr). Czas oczekiwania na wypłatę z panelu to maksymalnie 30 dni od daty jej zlecenia. Co ciekawe, aby zrealizować wypłatę musimy odpowiedzieć w ciągu minuty na 3 proste pytania, ale każdy powinien znać na nie odpowiedź. Najczęściej chodzi o podstawowe informacje, takie jak stolica Polski, czy imię i nazwisko aktualnego prezydenta. Jest to chyba jedyny panel, w którym tak wygląda realizacja wypłaty. W przypadku błędnych odpowiedzi, dopiero po upływie 7 dni będziemy mogli ponownie wypełnić formularz dotyczący wypłaty. Punkty oczywiście w tej sytuacji nie przepadają.


ranking kont bankowych

Konto oczywiście możemy szybko założyć przez internet, jeśli go nie mamy lub po prostu chcemy zmienić, gdyż banki często oferują pieniądze za założenie konta. W ten sposób możemy zarobić na zmianie dodatkowe kilkaset złotych. Warto zwrócić uwagę, że banki w swojej ofercie mają także konta dla młodych, więc nieletni również nie mają problemów z wypłatą z takich paneli ankietowych.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód otrzymania ponad 60 złotych z panelu bezpośrednio na konto bankowe.

reaktor opinii dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet przez internet to z całą pewnością jeden z łatwiejszych i popularniejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki w sieci. Oczywiście Reaktor Opinii nie jest jedynym panelem, który płaci za wypełnianie ankiet. Warto zarejestrować się również w innych, gdyż zarobki z jednego serwisu niestety nie należą do wysokich, a jest tak ze względu na mocno ograniczoną ilość dostępnych ankiet.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Oczywiście poza wypełnianiem ankiet warto zainteresować się zupełnie innymi metodami zarabiania w sieci. Zwłaszcza, że wiele sposobów nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie trochę czasu wolnego. Wszystkie możliwości różnią się od siebie stopniem skomplikowania oraz potencjałem zarobkowym, ale z pewnością każdy znajdzie odpowiednią metodę.

Jak usunąć konto w ReaktorOpinii.pl

Z uczestnictwa w panelu ankietowym Reaktor Opinii możemy zrezygnować w każdej chwili – wystarczy, że usuniemy konto. W tym celu musimy wejść w zakładkę „Twoje konto”, następnie „Twoje dane” i kliknąć w czerwony przycisk „Usuń konto”. Taką decyzję warto wcześniej przemyśleć, gdyż usunięcie konta wiąże się również z całkowitą utratą ewentualnych zarobków (jeśli ich wartość nie przekroczyła 500 punktów), które znajdują się na wewnętrznym saldzie w panelu. Co więcej, usunięcie konta uniemożliwi ponowną rejestrację w panelu.

Opinie o panelu Reaktor Opinii

Reaktor Opinii jako panel działa już dłuższy czas i w dalszym ciągu bezproblemowo realizuje wypłaty. Wśród internautów zdecydowanie przeważają pozytywne opinie na jego temat, choć część osób narzeka na małą ilość przesyłanych ankiet. Zwłaszcza, jeśli porównamy go z czołowymi panelami ankietowymi. Pewnym minusem, na który łatwo zwrócić uwagę jest dość wolne działanie strony i niektórych zakładek. Nie wpływa to jednak na funkcjonalność panelu, więc warto się zarejestrować i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Aprilia
Aprilia
5 lat temu

Prosty wygląd panelu, ankiety przychodzące ok. 2 razy w tygodniu,
stawka za ankietę to min. 1 zł (często 1,50 zł -1,80 zł), nagroda pocieszenia za niezakwalifikowanie się do ankiety (często 20gr), zaproszenia wysyłane na maila
minimum do wypłaty to tylko 50 zł (500 punktów).

Rafał
Rafał
5 lat temu

Faktycznie w porównaniu z innymi panelami wypada dość słabo, jeśli chodzi o ilość dostępnych ankiety, ale bez problemu da się dobierać do minimum. Ostatnią wypłatę dostałem po ok 15 dniach od zlecenia, więc nie jest źle. Najlepiej zarejestrować się we wszystkich dostępnych panelach bo inaczej nie zarobimy za dużo.

Justyna
Justyna
4 lat temu

Jak dla mnie jeden z najlepszych paneli. Minimum osiągnięte w niecałe dwa miesiące, więc jeśli ktoś chce dodobic do budżetu to szczerze polecam.

Paulina
Paulina
4 lat temu
Odpowiedz na  Justyna

Minimum w dwa miesiące brzmi dosyć dobrze… Ile ankiet musiałaś wypełnić, żeby to uzbierać? Masz jakichś aktywnych poleconych, czy udało Ci się uzbierać z samego wypełniania ankiet? Sporo było odrzuconych?

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  Justyna

Aż tak szybko? Nie chce mi się wierzyć, jestem w kilku panelach ale żeby tak szybko uzbierać co by nie mówić całkiem spore minimum to niespodziewane. Ile miałaś ankiet w ciągu tygodnia i jak płatnych? Do wszystkich się kwalifikowałaś czy tylko co do niektórych a za resztę otrzymywałaś „nagrodę pocieszenia”?

AnkietowyGość
AnkietowyGość
1 rok temu
Odpowiedz na  Justyna

Witam 🙂 Zgadzam się z opinią – mój ulubiony panel, do osiągnięcia minimum – w moim przypadku – potrzebowałem na spokojnie 4 miesiące, wypłaty na konto bankowe.

Neon
Neon
1 rok temu
Odpowiedz na  AnkietowyGość

50 zł w 4 miesiące 🤣🤣🤣 no to rzeczywiście super 3😬🤦‍♂️🤭😆

Krystian
Krystian
8 miesięcy temu
Odpowiedz na  Neon

Jakie 4 miesiące? Dla mnie ten panel jest najszybciej dający zarobić, minęło półtora miesiąca i mam ponad 1000 punktów, pierwsze 500 było z ankiet a drugie 500 za uczestnictwo w dodatkowym badaniu i dostałem po niecałym miesiącu 500. Wadą jest czekanie na wypłatę, ale obecnie mam 1100

8
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x