Reaktor opinii

Reaktor opinii

Reaktor Opinii to kolejny panel ankietowy, który pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet. Został stworzony przez  Instytut Badań Pollster i działa od stycznia 2014 roku. Rejestracja standardowo jest bezpłatna i wystarczy mieć ukończone 13 lat i mieszkać w Polsce by móc się zarejestrować. Jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto się zarejestrować?

Pierwsze wynagrodzenie otrzymujemy już za samą rejestrację i wypełnienie pierwszej, krótkiej ankiety rekrutacyjnej, a dokładniej 20 punktów. Dalsze zarabianie w panelu polega oczywiście na wypełnianiu ankiet, a to ile zarobimy za każdą z nich zależy od jej długości i stopnia skomplikowania. Przed każdą ankietą jest informacja odnośnie ilości punktów, które można otrzymać za jej wypełnienie. Jedna ankieta trwa najczęściej od kilku do kilkunastu minut. Ilość dostępnych ankiet zależna jest klientów oraz aktualnych potrzeb, dlatego ważne jest wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Konkretne badania mogą być skierowane do określonej grupy np. mieszkańców danego województwa lub tylko kobiet. Nawet jeśli nie zakwalifikujemy się do konkretnej ankiety i tak otrzymujemy 2 punkty.

Reaktor Opinii powiadomienia o dostępnych do wypełnienia ankietach wysyła na skrzynkę pocztową, ale dostępne są również po zalogowaniu w panelu. Nie ma oczywiście wymogu by wypełniać je wszystkie.

Z uczestnictwa w panelu ankietowym Reaktor Opinii można zrezygnować w każdej chwili – wystarczy usunąć konto.

Program poleceń

Oprócz standardowego wypełniania ankiet można również zapraszać do panelu swoich znajomych. Za jednego zaproszonego znajomego otrzymujemy 10 punktów co jest równowartością 1 złotówki. Wymogiem by otrzymać wynagrodzenie jest wypełnienie przez znajomego przynajmniej jednej ankiety oraz aktywność przez minimum miesiąc. W porównaniu z innymi panelami nie jest to duże wynagrodzenie, ale zawsze pozwala zdobyć dodatkowe punkty.

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Większość serwisów umożliwia otrzymanie określonych profitów poprzez zapraszanie kolejnych osób, wykorzystując do tego tzw. reflink. Jest to bez wątpienia korzystne…

Wypłata zarobków

Aktualnie jedyną możliwością wypłaty zarobionych w Rektorze Opinii środków jest konto bankowe. By zlecić wypłatę trzeba uzbierać przynajmniej 500 punktów, które w przeliczeniu dają 50 złotych (1pkt = 10gr). Czas oczekiwania na wypłatę z panelu to maksymalnie 30 dni od daty jej zlecenia. Co ciekawe, aby zrealizować wypłatę trzeba odpowiedzieć na 3 proste pytania, na które każdy powinien znać odpowiedź jak np. pytanie o stolicę Polski. Jest to chyba jedyny panel, w którym tak wygląda realizacja wypłaty.

Darmowe konto bankowe

Darmowe konto bankowe

Wybór konta bankowego nie jest jest prosty i różne kryteria decydują o wyborze konkretnej oferty. Jednym z ważnych, a dla…

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Reaktor Opinii nie jest oczywiście jedynym panelem ankietowym, który płaci za wypełnianie ankiet. Zarobki z jednego serwisu nie należą do wysokich ze względu na mocno ograniczoną ilość dostępnych ankiet, więc najlepiej zarejestrować się w kilku panelach tego typu. Do tego dochodzą oczywiście zupełnie inne sposoby zarabiania przez internet, które warto znać.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Opinie Reaktor Opinii

Reaktor Opinii działa już dłuższy czas i nie miewa problemów. Opinie internautów na jego temat są w większości pozytywne, choć spora ilość osób narzeka na małą ilość przysyłanych ankiet, w porównaniu z innymi panelami. Niestety po zalogowaniu strona działa dość wolno, co z pewnością jest sporym minusem.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

 1. Prosty wygląd panelu, ankiety przychodzące ok. 2 razy w tygodniu,
  stawka za ankietę to min. 1 zł (często 1,50 zł -1,80 zł), nagroda pocieszenia za niezakwalifikowanie się do ankiety (często 20gr), zaproszenia wysyłane na maila
  minimum do wypłaty to tylko 50 zł (500 punktów).

 2. Faktycznie w porównaniu z innymi panelami wypada dość słabo, jeśli chodzi o ilość dostępnych ankiety, ale bez problemu da się dobierać do minimum. Ostatnią wypłatę dostałem po ok 15 dniach od zlecenia, więc nie jest źle. Najlepiej zarejestrować się we wszystkich dostępnych panelach bo inaczej nie zarobimy za dużo.

 3. Jak dla mnie jeden z najlepszych paneli. Minimum osiągnięte w niecałe dwa miesiące, więc jeśli ktoś chce dodobic do budżetu to szczerze polecam.

  1. Minimum w dwa miesiące brzmi dosyć dobrze… Ile ankiet musiałaś wypełnić, żeby to uzbierać? Masz jakichś aktywnych poleconych, czy udało Ci się uzbierać z samego wypełniania ankiet? Sporo było odrzuconych?

  2. Aż tak szybko? Nie chce mi się wierzyć, jestem w kilku panelach ale żeby tak szybko uzbierać co by nie mówić całkiem spore minimum to niespodziewane. Ile miałaś ankiet w ciągu tygodnia i jak płatnych? Do wszystkich się kwalifikowałaś czy tylko co do niektórych a za resztę otrzymywałaś “nagrodę pocieszenia”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *