Imas online

Imas online

Imas online jest panelem ankietowym działającym od 2005 roku, który prowadzi Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS International. Rejestracja w serwisie jest oczywiście bezpłatna, ale trzeba mieć skończone 13 lat by móc brać udział w badaniach.

Rejestracja w Imas Online

Jak zarabiać

Tak jak i w pozostałych panelach ankietowych zarabiamy tutaj na wypełnianiu ankiet. Po rejestracji trzeba wypełnić pierwszą ankietę profilową by otrzymywać dopasowane badania. Ukończyć ją można w około 10 minut, więc nie jest to długi czas. Ilość dostępnych ankiet zależna jest od profilu i aktualnego zapotrzebowania na opinie osób z grupy docelowej.

Za każdą poprawnie wypełnioną otrzymujemy punkty, które przy wypłacie przeliczane są na pieniądze. Imas online od pozostałych paneli wyróżnia fakt, że otrzymujemy tutaj punkt także, gdy nie zakwalifukujemy się do ankiety. Co prawda jest to symboliczny 1 punkt, ale zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż brak jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Dodatkowym źródłem punktów jest ogólna aktywność na stronie. Po wypełnieniu określonego progu ankiet otrzymujemy dodatkowe punkty np. Dodatkowe 2pkt po wypełnieniu 4 ankiet itp. Pod koniec roku następuje reset poziomu aktywności. Na zdobycie wszystkich poziomów aktywności mamy więc cały rok.

Trzecią możliwością jest zapraszanie znajomych. Dostajemu tutaj 30pkt za każdą zarejestrowaną osobę, która wypełni przynajmniej jedną płatną ankietę. Niestety jest to jednorazowy bonus, ale ciekawy dodatek do zarobków.

Wypłata

W Imas online 300 pkt to 30zł. Wypłata odbywa się dwa razy w miesiącu (na początku i w połowie). Dostępne możliwości wypłaty zarobków:

  • Konto bankowe
  • Bon płatniczy Sodexo (min. 500pkt)
  • Wsparcie fundacji charytatywnej „Mimo wszystko”, „Świętego Mikołaja” lub „Polską Akcję Humanitarną”

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *