Imas online

Imas online

Imas online jest panelem ankietowym działającym od 2005 roku, który prowadzi Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia. Cieszy się dobrą opinią i jest w pełni wypłacalnym serwisem. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, ale trzeba mieć skończone 13 lat by móc brać udział w badaniach.

rejestracja

Jak zarabiać w Imas Online

Tak jak i w pozostałych panelach ankietowych zarabiamy tutaj na wypełnianiu ankiet. Po rejestracji trzeba wypełnić pierwszą ankietę profilową by otrzymywać dopasowane badania. Ukończyć ją można w około 10 minut, więc nie jest to długi czas. Ilość dostępnych ankiet zależna jest od profilu i aktualnego zapotrzebowania na opinie osób z grupy docelowej.

Przed każdą ankietą w panelu Imas Online wyświetlana jest informacja o przewidywanym czasie potrzebnym na wypełnienie ankiety oraz przyznawanym wynagrodzeniu po jej zakończeniu.

Za każdą poprawnie wypełnioną otrzymujemy punkty, które przy wypłacie przeliczane są na pieniądze. Imas online od pozostałych paneli wyróżnia fakt, że otrzymujemy tutaj punkt także, gdy nie zakwalifukujemy się do ankiety. Co prawda jest to symboliczny 1 punkt, ale to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż brak jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Dodatkowym źródłem punktów jest ogólna aktywność na stronie. Po wypełnieniu określonego progu ankiet otrzymujemy dodatkowe punkty np. Dodatkowe 2pkt po wypełnieniu 4 ankiet itp. Pod koniec roku następuje reset poziomu aktywności. Na zdobycie wszystkich poziomów aktywności mamy więc cały rok, co jest dość długim okresem czasu.

Trzecią możliwością jest zapraszanie znajomych. Dostajemy tutaj 30pkt za każdą zarejestrowaną osobę, która wypełni przynajmniej jedną płatną ankietę. Niestety jest to jednorazowy bonus, ale ciekawy dodatek do zarobków. (Od 15.01.2018r zawieszone do odwołania).

Wypłata z Imas Online

W Imas online 300 pkt to 30zł. Taki też jest minimalny próg wypłaty, która odbywa się dwa razy w miesiącu (na początku i w połowie). Dostępne możliwości wypłaty zarobków:

  • Konto bankowe
  • Bon płatniczy Sodexo (min. 500pkt)
  • Wsparcie fundacji charytatywnej “Mimo wszystko”, “Świętego Mikołaja” lub “Polską Akcję Humanitarną”

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *