Imas online

Imas online

Imas online jest panelem ankietowym działającym od 2005 roku, który prowadzi Instytut Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia. Cieszy się dobrą opinią i jest w pełni wypłacalnym serwisem. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, ale trzeba mieć skończone 13 lat by móc brać udział w badaniach. Jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto wypełniać ankiety?

Tak jak i w pozostałych panelach ankietowych zarabiamy tutaj na wypełnianiu ankiet. Po rejestracji trzeba wypełnić pierwszą ankietę profilową by otrzymywać dopasowane badania. Ukończyć ją można w około 10 minut, więc nie jest to długi czas. Ilość dostępnych ankiet zależna jest od profilu i aktualnego zapotrzebowania na opinie osób z grupy docelowej.

Przed każdą ankietą w panelu Imas Online wyświetlana jest informacja o przewidywanym czasie potrzebnym na wypełnienie ankiety oraz przyznawanym wynagrodzeniu po jej zakończeniu.

Za każdą poprawnie wypełnioną otrzymujemy punkty, które przy wypłacie przeliczane są na pieniądze. Imas online od pozostałych paneli wyróżnia fakt, że otrzymujemy tutaj punkt także, gdy nie zakwalifukujemy się do ankiety. Co prawda jest to symboliczny 1 punkt, ale to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż brak jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Dodatkowym źródłem punktów jest ogólna aktywność na stronie. Po wypełnieniu określonego progu ankiet otrzymujemy dodatkowe punkty np. Dodatkowe 2pkt po wypełnieniu 4 ankiet itp. Pod koniec roku następuje reset poziomu aktywności. Na zdobycie wszystkich poziomów aktywności mamy więc cały rok, co jest dość długim okresem czasu.

Ile można zarobić w Imas Online

Po rezygnacji z możliwości zapraszania znajomych potencjał zarobkowy mocno zmalał, ale w dalszym ciągu ankiety gwarantują przyzwoity zarobek. Dokładna ilość ankiet do wypełnienia uzależniona jest od konkretnego profilu oraz aktualnego zapotrzebowania. 

Program poleceń

Kolejną możliwością zdobycia dodatkowych punktów jest zapraszanie znajomych. Dostajemy tutaj 30pkt za każdą zarejestrowaną osobę, która wypełni przynajmniej jedną płatną ankietę. Niestety taki bonus jest jednorazowy, ale w dalszym ciągu stanowi ciekawy dodatek do zarobków. (Od 15.01.2018r zawieszone do odwołania).

Wypłata z Imas Online

W Imas online 300 pkt to 30zł. Taki też jest minimalny próg wypłaty, która odbywa się dwa razy w miesiącu (na początku i w połowie). Dostępne możliwości wypłaty zarobków:

 • Konto bankowe,
 • Bon płatniczy Sodexo (min. 500pkt),
 • Wsparcie fundacji charytatywnej “Mimo wszystko”, “Świętego Mikołaja” lub “Polską Akcję Humanitarną”.
Darmowe konto bankowe

Darmowe konto bankowe

Wybór konta bankowego nie jest jest prosty i różne kryteria decydują o wyborze konkretnej oferty. Jednym z ważnych, a dla…

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Imas Online to bardzo ciekawy panel ankietowy, ale nie jedyny. Rejestrując się w tylko jednym z nich mocno ograniczamy ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie możliwości zarobkowe. W związku z tym najlepiej zarejestrować się w przynajmniej kilku różnych panelach ankietowych, co zaowocuje wyższymi zarobkami. Oczywiście poza wypełnianiem ankiet jest wiele innych możliwości zarabiania w internecie.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Opinie o Imas Online

Panel ma w internecie bardzo dobre opinie i nie miewa problemów z wypłatami. Kwestia ilości dostępnych ankiet jest dość indywidualna, niektórzy mają więcej, inni mniej. Panel z pewnością warty uwagi, choć niestety zrezygnował z opcji zapraszania znajomych, więc zostaje jedynie samodzielne działanie. Ogranicza to dość mocno potencjał zarobkowy, ale taka polityka firmy.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

 1. Nie wiem jak u innych, ale ja nie mam za wiele ankiet do wypełnienia. Dobrze, że są jeszcze inne panele bo zarabiając tylko w jednym to na miesiąc raczej słabo. Polecam przede wszystkim clixsense.

 2. Akurat ten panel mogę z pewnością polecić, jeśli chodzi o wypłacalność bowiem otrzymałem od nich przelew. Faktem jest, że nie przychodzi zbyt wiele ankiet do wypełniania ale są one ciekawe, niezbyt długie i całkiem nieźle płatne. Na wypłatę czekałem około 30 dni ale wpłynęła na konto, więc warto się zarejestrować i dorobić kilka złotych. Polecam.

 3. Serwis jest jednym z najbardziej pewnych i godnych zaufania w całej branży płatnych ankiet.
  Założenie konta jest w pełni darmowe. Twoje dane w serwisie są bezpieczne, ponieważ panel ściśle przestrzega zapisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.Jeśli nie lubisz reklam i ofert w wiadomościach mailowych – również się ucieszysz.
  IMAS działa w zgodzie z Międzynarodowym Kodeksem Postępowania w Badaniach Rynkowych i Społecznych ICC/ESOMAR.
  Oznacza to, że nie wysyła na Twoją skrzynkę spamu. Otrzymujesz jedynie komunikaty o badaniach oraz ważne informacje systemowe.
  Warto pochwalić również support, który na zadane pytanie, odpowiada zazwyczaj w przeciągu kilkunastu – kilkudziesięciu minut.
  Panel IMAS OnLine, charakteryzuje się punktowym systemem premiowania użytkowników.
  To, co wyróżnia go na tle konkurencji, to wynagradzanie użytkowników nawet w przypadku, kiedy nie zakwalifikują się do grupy docelowej w danym badaniu.Minimalny próg do wypłaty, to 300 punktów i jest to równowartość 30 złotych.
  Jeśli zgromadzisz ich 500, masz możliwość ich wymiany na bon pieniężny Sodexo.
  Bony są akceptowane w ponad 50 tysiącach punktów usługowo-handlowych w Polsce (m.in. supermarkety, hipermarkety, sklepy RTV, AGD, perfumerie, stacje paliw, sklepy sportowe, sklepy odzieżowe i wiele innych).
  Wypłaty realizowane są w dwóch sesjach – na początku miesiąca oraz w jego połowie.
  Za każdą ankietę zarabiasz od kilku do kilkudziesięciu punktów – nawet 6,50 zł.

  1. Jak długo mniej więcej może zająć “wyklikanie” tego minimum do wypłaty? 300pkt niby nie dużo, ale ile plus minus można zarobić się za jedną ankietę i ile dają za odrzuconą? A i jakiej wartości są te bony Sodexo za 500pkt? Fajnie, że jest sprawdzony i wypłacalny, ale nie oszukujmy się, to nie wszystko ;).

 4. Ten panel ankietowy mogę polecić każdemu, chociaż przychodzi teraz mniej ankiet niż dawniej, przy małej ilości ankiet ciężko się zbiera minimum do wypłaty, które wynosi 300 punktów, maksymalnie za ankietę można otrzymać 6.50 zł, za 500 punktów można otrzymać bon Sodexo, akceptowalny w ponad 50000 punktów usługowo – handlowych. Za polecanie nowych użytkowników do panelu również otrzymuje się punkty, czasem jest długie badanie 4 tygodniowe, w którym testujemy produkty nabiałowe, bardzo fajna sprawa…Polecam ten panel ankietowy IMAS każdemu, kto lubi wypełniać ankiety, by dorobić kilkanaście złotych w miesiącu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *