SW Panel

SW Panel

W ostatnich latach dużą i zasłużoną popularnością cieszą się strony, na których przeprowadzane są badania społeczne i marketingowe. Jedną z nich jest SW Panel (dawniej StudentsWatch), który ma bardzo dobre opinie.

rejestracja

SW Panel / StudentsWatch- krótka charakterystyka

Studentswatch to niezależna firma (z polskim kapitałem), która jest projektem społeczności badaczy. Podstawą działalności firmy są więc badacze, ale też: analitycy, programiści oraz socjologowie. Dzielą się oni zarówno swoją wiedzą, jak i wszelakimi możliwościami jej zdobywania. Zdają sobie bowiem sprawę z tego, że najbardziej użyteczne są w tym aspekcie badania – ich przeprowadzanie, weryfikacja i analiza. W projekcie tym każdy użytkownik panelu ankietowego może zostać: projektodawcą, realizatorem oraz uczestnikiem badań. Każdy zarejestrowany użytkownik może tworzyć, wypełniać oraz przeglądać wyniki ankiet. Udostępniony jest tu również ranking osób, które są najbardziej aktywne (co wiąże się z określonymi korzyściami). W SW Panel można:

  • zaprojektować swoją ankietę internetową (przy pomocy łatwego w obsłudze kreatora),
  • realizować projekty badawcze na osobach z panelu, ale także na innych Internautach,
  • uczestniczyć w badaniach i otrzymywać za każde z nich wynagrodzenie (które jest proporcjonalne do złożoności badania),
  • tworzyć razem z grupą innych osób większe projekty badawcze według indywidualnych potrzeb,
  • brać udział w innowacyjnych projektach badawczych (takich jak: barometr internetowy czy monitor studencki).

Zalety SW Panel / StudentsWatch

Rejestracja w SW panel niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści. Przede wszystkim wypełnianie ankiet sprawi, że będzie się miało wpływ na decyzję różnych firm i instytucji publicznych. Ważna będzie dla nich odpowiedź każdego respondenta: zarówno jeśli chodzi o przygotowywanie produktów materialnych jak i projektów społecznych. Każdy z użytkowników panelu będzie miał okazję zostania badaczem i poznawania opinii społeczeństwa na różnorodne tematy, a wszystko to z zacisza własnego domu czy dowolnego miejsca z łączem internetowym. Badania przeprowadzone na StudentsWatch będą wysokiej jakości, ich realizacja będzie niezwykle szybka, co pozwoli na prostą weryfikację swoich hipotez. Zdobyta dzięki wynikom ankiet wiedza może być wykorzystana w dowolny sposób. Co więcej, na panelu znaleźć można (i później komunikować się) z osobami, które mają podobne cele i zainteresowania – następnie razem można poszukiwać odpowiedzi na nurtujące pytania badawcze. Zawsze można pomóc również znajomym, którzy realizują swoje projekty, np. związane z pracami na studiach wyższych. SW panel niesie ze sobą naprawdę wiele możliwości.

Wypłata

Wypłata z panelu StudentsWatch możliwa jest po uzbieraniu przynajmniej 50zł na:

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *