TGM Panel

TGM Panel

TGM Panel POLAND to panel ankietowy należący do globalnej firmy badań rynku TGM Research FZE. Zarabiamy tutaj na wypełnianiu ankiet poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną, a sama rejestracja możliwa jest już po ukończeniu 16 lat. Jak wygląda zarabianie w serwisie?

TGM Panel – jak zarabiać?

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja, bez której nie będziemy mogli zarabiać. Na początek wystarczą podstawowe informacje, takie jak np. adres e-mail, data urodzenia oraz płeć. Musimy oczywiście pamiętać, aby dane były prawdziwe, gdyż w przeciwnym razie możemy mieć problem z odbiorem wynagrodzenia.

Po rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail w skrzynce pocztowej przychodzi czas na wypełnienie profilu. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli to na lepsze dopasowanie ankiet i uniknięcie wielu odrzuceń. Poproszeni o to zostaniemy tuż po zalogowaniu, ale wystarczy na to kilka minut.

O ankietach

Oczywiście po rejestracji i wypełnieniu profilu nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko czekać na pierwszą ankietę. Co ciekawe w panelu otrzymujemy wynagrodzenie pieniężne oraz punktowe (1pkt = 1 zł), a jego wysokość uzależniona jest od długości ankiety. W przeciwieństwie do innych paneli ankietowych, w TGM Panel mamy to dokładnie przedstawione za pomocą tabelki.

Długość ankiety (min)Wynagrodzenie pieniężne (zł)Punkty
0 – 20,400,4
3 – 50,800,8
6 – 91,201,2
10 – 131,601,6
14 – 152,002,0
16 – 202,802,8
21 – 233,203,2
24 – 253,603,6
26 – 274,004,0
28 – 305,205,2

Jak widać w powyższej tabelce, długość jednej ankiety nie przekracza 30 minut. Co ciekawe, ankiety możemy wypełniać również w innych językach, więc wystarczy w profilu podać informacje odnośnie tych preferowanych.

Inne badania

Warto dodać, że zarabianie w TGM Panel nie kończy się na wypełnianiu ankiet. W profilu mamy również możliwość zaznaczenia typu badań, do których chcielibyśmy otrzymywać zaproszenia, a do wyboru mamy:

  • grupy dyskusyjne,
  • testowanie produktów w domu,
  • badania z kamerą internetową,
  • internetowe dzienniczki,
  • sondaże telefoniczne lub przy użyciu wiadomości tekstowych,
  • testowanie żywności i wina.

Oczywiście możemy poprzestać wyłącznie na wypełnianiu ankiet i zaznaczyć “żadne z powyższych”.

Wypłata

Dla każdego zdecydowanie najprzyjemniejszy moment to oczywiście wypłata zgromadzonych środków. W TGM Panel, zarobione pieniądze możemy wypłacić na:

  • PayPal (po uzbieraniu min. 40 zł, czas oczekiwania 3 do 6 dni roboczych). Musimy jednak pamiętać, aby adres e-mail w portfelu był taki sam jak ten w panelu.
  • wymienić na kody GCodes (po uzbieraniu min. 30 zł).
paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, za pomocą którego…

Zapraszanie znajomych

W TGM Panel możemy znacznie zwiększyć zarobki dzięki zapraszaniu znajomych. Opcja ta nie jest jednak dostępna od razu po rejestracji i musimy ją odblokować, ale nie jest to przesadnie trudne bowiem wystarczy wypełnić jedną ankietę oraz profil w przynajmniej 80%. O ile z wypełnieniem profilu nie ma najmniejszego problemu to na ankietę czasem trzeba poczekać nawet kilka dni.

Z poleconych otrzymujemy 25% zdobytych przez nich punktów. Procent wydaje się spory, ale niestety dotyczy tylko punktów, więc realna wartość jest o połowę mniejsza. Mimo to warto się tym programem partnerskim zainteresować, gdyż może znacznie przyspieszyć gromadzenie punktów.

Reflink – co to jest i jak zdobywać poleconych?

reflink - jak zdobywać poleconych

Zdobywanie poleconych wcale nie jest takie trudne jak może się wydawać.Jest wiele sposobów, a najlepsze z nich to…

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Oczywiście TGM Panel to tylko jeden z wielu paneli ankietowych, które pozwalają zarabiać na ich wypełnianiu. Warto zarejestrować się w przynajmniej kilku z nich, ponieważ ilość ankiet przychodzących z jednego panelu nie jest zbyt duża. Dobrze jest również znać zupełnie inne sposoby pracy w domu, które mogą dodatkowo zwiększyć internetowe zarobki.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z prostszych sposobów na zarabianie, który…

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W domu zarabiać możemy na wiele różnych sposobów, a niektóre z nich…

Opinie o TGM Panel

TGM Panel prezentuje się całkiem nieźle, choć niestety ilość przysyłanych ankiet nie jest zbyt duża. Zależy to oczywiście również od profilu, więc część osób z pewnością nie będzie miała powodów do narzekań.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *