TGM Panel

TGM Panel POLAND to panel ankietowy należący do globalnej firmy badań rynku TGM Research FZE. Zarabiamy tutaj na wypełnianiu ankiet poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną, a sama rejestracja możliwa jest już po ukończeniu 16 lat. Jak wygląda zarabianie w serwisie?

TGM Panel – jak zarabiać?

Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja, bez której nie będziemy mogli zarabiać. Na początek wystarczą podstawowe informacje, takie jak np. adres e-mail, data urodzenia oraz płeć. Musimy oczywiście pamiętać, aby dane były prawdziwe, gdyż w przeciwnym razie możemy mieć problem z odbiorem wynagrodzenia.

Po rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail w skrzynce pocztowej przychodzi czas na wypełnienie profilu. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli to na lepsze dopasowanie ankiet i uniknięcie wielu odrzuceń. Poproszeni o to zostaniemy tuż po zalogowaniu, ale wystarczy na to kilka minut.

O ankietach

Oczywiście po rejestracji i wypełnieniu profilu nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko czekać na pierwszą ankietę. Co ciekawe w panelu otrzymujemy wynagrodzenie pieniężne oraz punktowe (1pkt = 1 zł), a jego wysokość uzależniona jest od długości ankiety. W przeciwieństwie do innych paneli ankietowych, w TGM Panel mamy to dokładnie przedstawione za pomocą tabelki.

Długość ankiety (min)Wynagrodzenie pieniężne (zł)Punkty
0 – 20,400,4
3 – 50,800,8
6 – 91,201,2
10 – 131,601,6
14 – 152,002,0
16 – 202,802,8
21 – 233,203,2
24 – 253,603,6
26 – 274,004,0
28 – 305,205,2

Jak widać w powyższej tabelce, długość jednej ankiety nie przekracza 30 minut. Co ciekawe, ankiety możemy wypełniać również w innych językach, więc wystarczy w profilu podać informacje odnośnie tych preferowanych.

Inne badania

Warto dodać, że zarabianie w TGM Panel nie kończy się na wypełnianiu ankiet. W profilu mamy również możliwość zaznaczenia typu badań, do których chcielibyśmy otrzymywać zaproszenia, a do wyboru mamy:

 • grupy dyskusyjne,
 • testowanie produktów w domu,
 • badania z kamerą internetową,
 • internetowe dzienniczki,
 • sondaże telefoniczne lub przy użyciu wiadomości tekstowych,
 • testowanie żywności i wina.

Oczywiście możemy poprzestać wyłącznie na wypełnianiu ankiet i zaznaczyć „żadne z powyższych”.

Zapraszanie znajomych

W TGM Panel możemy znacznie zwiększyć zarobki dzięki zapraszaniu znajomych. Opcja ta nie jest jednak dostępna od razu po rejestracji i musimy ją odblokować, ale nie jest to przesadnie trudne bowiem wystarczy wypełnić jedną ankietę oraz profil w przynajmniej 80%. O ile z wypełnieniem profilu nie ma najmniejszego problemu to na ankietę czasem trzeba poczekać nawet kilka dni.

Z poleconych otrzymujemy 25% zdobytych przez nich punktów. Procent wydaje się spory, ale niestety dotyczy tylko punktów, więc realna wartość jest o połowę mniejsza. Mimo to warto się tym programem partnerskim zainteresować, gdyż może znacznie przyspieszyć gromadzenie punktów.

Wypłata

Dla każdego zdecydowanie najprzyjemniejszy moment to oczywiście wypłata zgromadzonych środków. W TGM Panel, zarobione pieniądze możemy wypłacić na:

 • PayPal (po uzbieraniu min. 40 zł, czas oczekiwania 3 do 6 dni roboczych). Musimy jednak pamiętać, aby adres e-mail w portfelu był taki sam jak ten w panelu.
 • wymienić na kody GCodes (po uzbieraniu min. 30 zł).
paypal

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Oczywiście TGM Panel to tylko jeden z wielu paneli ankietowych, które pozwalają zarabiać na ich wypełnianiu. Warto zarejestrować się w przynajmniej kilku z nich, ponieważ ilość ankiet przychodzących z jednego panelu nie jest zbyt duża. Dobrze jest również znać zupełnie inne sposoby pracy w domu, które mogą dodatkowo zwiększyć internetowe zarobki.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z prostszych sposobów i bardziej popularnych sposobów na zarabianie w internecie. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto się zarejestrować.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W domu zarabiać możemy na wiele różnych sposobów, a niektóre z nich nie wymagają praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Opinie o TGM Panel

TGM Panel prezentuje się całkiem nieźle, choć niestety ilość przysyłanych ankiet nie jest zbyt duża. Zależy to oczywiście również od profilu, więc część osób z pewnością nie będzie miała powodów do narzekań.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

6 komentarzy do wpisu „TGM Panel”

 1. Co do ilosci ankiet to są to ilości niezadowolające. Zdarza sie,że jedna ankieta na pare dni. Ankiety trwaja max 30 minut,im dłuższa ankieta tym więcej do zarobienia. Pięniążki mozemy wyplacac od 40 słoty przez Paypal albo wymieniac na GCody od 30 złotych. Panel ma program poleceń,za jednego poleconego otrzymujemy 25% jego punktów. Jedyna wada jest to,ze ankiety rzadko wystepują.

  Odpowiedz
 2. Korzystałem przez pewien krótki moment z tego oto panelu, co prawda wysokości zarobków za jedną ankietę nie są jakieś bardzo małe, mógłbym powiedzieć,że raczej średnie. Za to ilość ankiet jest kompletnie niezadowalająca, ankiety zdarzają się bardzo rzadko co poprostu utrudnia skuteczne zarabianie. Ale to nie wszystko, jest jesze jedna bardzo frustrująca rzecz, a mianowicie częst po wypelnieniu połowy ankiety wyrzuca Cię z niej, mówiąc iż nie spełniasz odpowiednich wymagań do tej ankiety

  Odpowiedz
 3. Zgodzę się z Patrycją. Jestem zarejestrowany na stronie TGM Panel od tygodnia i nie miałem jeszcze możliwości wypełnienia ankiety. Profil mam zaktualizowany w 100%. Strona jest prosta w obsłudze. Możliwość wypłat na Paypal oraz GCody. Oprócz tego zarabiać możemy na programie poleceń. Jak dostanę okazję do wypełnienia ankiet i osiągnięcia minimum do wypłaty to podzielę się informacją jak wygląda temat przelewu

  Odpowiedz
 4. Moim zdaniem pomysł z wypełnieniem ankiet byłby dobrym sposobem na zdobycie pieniędzy gdyby nie fakt, że dostajemy naprawdę mało ofert ankiet. Czasami zdarzają się 2-3 ankiety na tydzień. Przez miesiąc zarobiłam 9 zł z groszami. Do tego wymagana kwota którą musimy uzbierać ( niezbędna do wypłaty ) jest po prostu kosmiczna w porównaniu do możliwości zarobków. Bardzo często zdarza się tak, że system wyrzuca mnie z wypełnianiej ankiety i tracę wtedy zarówno czas jak i pieniądze, które de facto powinnam dostać. Ogólnie TGM Panel POLAND jest jedną z lepszych stron z ankietami według mnie. Ceny za ankietę określam jako zadowalające.

  Odpowiedz
 5. Niestety jak dla mnie jest to jeden z najmniej opłacalnych paneli badawczych.
  codziennie odświeżam po kilkadziesiąt razy stronę, ale nadal nic.
  Od początku rejestracji nie dostałam żadnej ankiety. Straciłam czas wypełniając mnóstwo ankiet profilowych, aby dostawać więcej ankiet, a przez miesiąc ani jednej. Rozumiem, że są czasami takie okresy, że jest mniej ankiet, ale nie żeby w ogóle ich nie było.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz