Panel Ariadna

Panel Ariadna

Ariadna to kolejny ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie polaków na różne tematy dotyczące codziennego życia. Od pozostałych paneli różni się jednak tym, że za wypełnianie ankiet nie otrzymujemy pieniędzy, a nagrody rzeczowe. Nie są to jednak byle jakie nagrody, więc warto przejrzeć dostępny tam katalog. Przystąpienie do panelu jest oczywiście bezpłatne, a wymogiem jest ukończenie 13 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda pełnoprawnego opiekuna).

rejestracja

Panel Ariadna – za co punkty?

Punkty jak we wszystkich panelach ankietowych zdobywamy za wypełnianie ankiet. Pierwsza ankieta dostępna jest od razu po rejestracji i otrzymamy za nią 20 punktów. Należy ją wypełnić by otrzymywać odpowiednio dopasowane do profilu ankiety, ale jest ona bardzo krótka. Ilość punktów za pozostałe uzależniona jest od długości oraz ich stopnia skomplikowania. Czas potrzebny do wypełnienia danej ankiety oraz ilość punktów do zdobycia znamy już przed rozpoczęciem. Przeciętny czas potrzebny do wypełnienia jednej to od 3 do 20 minut, ale oczywiście nie trzeba każdej ankiety wypełniać. Informacje o nowych ankietach przychodzą na adres mailowy, ale dostępne są również po zalogowaniu w panelu. W przypadku niezakwalifikowania się do danej ankiety i tak otrzymujemy w ramach pocieszenia 1 punkt.

Druga możliwość to zapraszanie znajomych. Za każdego znajomego, który zarejestruje się z naszego polecenia i wypełni przynajmniej 3 ankiety otrzymamy aż 50 punktów. Link do zapraszania dostępny jest w zakładce “Zgarniaj punkty”.

Nagrody

W panelu Ariadna jest bardzo duży wybór nagród możliwych do odebrania. Od breloczków i długopisów po konsole do gier czy telewizory. Wymagana ilość punktów w przypadku tych najlepszych nagród będzie oczywiście zdecydowanie większa, ale czasem warto dłużej zbierać punkty by wymienić je na nagrody, które nam się przydadzą. Pełną listę nagród znaleźć można na stronie w katalogu, a koszt wysyłki oraz dostarczenia w całości pokrywa panel Ariadna.

Wymiana punktów na nagrody rzeczowe to jednak nie jedyna możliwość. Zdobyte punkty można również przeznaczyć na Pajacyka czyli akcję wspierającą niedożywione dzieci.

Zobacz też panele płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *