Strona główna » Opinie » Freecash – opinie | jak zarabiać

Freecash – opinie | jak zarabiać

Serwisów pozwalających wykorzystać nieco wolnego czasu do zarabiania pieniędzy jest sporo, a jednym z nich jest Freecash. Za wykonywanie zadań i wypełnianie ankiet otrzymujemy tutaj specjalne monety, które możemy następnie wypłacić lub wymienić na karty podarunkowe, albo skiny. Co warto wiedzieć o tym serwisie GTP (Get-Paid-To), jakie ma opinie i jak właściwie zarabiać?

Rejestracja w Freecash

Zanim przejdziemy do zarabiania w serwisie Freecash, musimy oczywiście się zarejestrować.

Możemy wykorzystać do tego konto Google lub Steam, albo zrobić to klasycznie – za pomocą adresu e-mail oraz hasła. W przypadku tej drugiej opcji konieczne będzie również potwierdzenie adresu, które polega na kliknięciu w przycisk znajdujący się w przesłanej wiadomości. Jeśli przez dłuższy czas nie dojdzie, to warto sprawdzić folder SPAM, gdyż często trafiają tam maile tego typu. Rejestracja możliwa jest po ukończeniu 13 lat.

Już za samo założenie konta otrzymujemy w serwisie jedną darmową skrzynkę, która może zawierać monety o wartości od 0,05$ do 250$.

Jak zarabiać w Freecash

W serwisie Freecash zarabiamy głównie na wykonywaniu płatnych zadań internetowych (Offerwalle) oraz wypełnianiu ankiet. Obie te możliwości dostępne są w zakładce „Zarabiaj”, która znajduje się w górnej części strony. Po wejściu w nią musimy wybrać jedną z widocznych firm oferujących offerwalle lub ankiety i kliknąć w nią. W następnym oknie pozostaje nam już tylko przejrzeć zadania i przejść do realizacji, jeśli któreś przypadnie nam do gustu.

Dodatkowe możliwości powiększania salda

Wprawdzie monety w serwisie Freecash zdobywamy głównie poprzez wykonywanie zadań i wypełnianie ankiet, ale na tym nasze możliwości się nie kończą. Warto zwrócić uwagę również na:

 • darmowe skrzynki – możemy otrzymać 3, jeśli zarobimy w ciągu 48 godzin przynajmniej 1000 punktów,
 • ranking – 250 osób o największych zarobkach dziennych lub miesięcznych otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie. Pula dla rankingu dziennego wynosi 500$, a miesięcznego 2500$,
 • codzienną drabinkę bonusową – logując się każdego dnia do serwisu otrzymujemy dodatkowe monety. Im dłuższa passa, tym większa nagroda. Co więcej, możemy spróbować ją podwoić (50% szans), ale w przypadku porażki stracimy postawione monety,
 • 7-dniową passę – jeśli uda nam się zarobić w ciągu 24 godzin przynajmniej 1000 monet przez 7 kolejnych dni, to otrzymamy bonusowe monety,
 • system poleceń – zapraszanie kolejnych osób do Freecash w zamian za dodatkowe 5% od ich zarobków.

Szczegóły dotyczące ostatnich 3 opcji dostępne są w zakładce „Nagrody”.

System poleceń w Freecash

Freecash ma również ciekawy system poleceń, dzięki któremu możemy zbudować dodatkowy dochód pasywny. Wystarczy, że zaprosimy do serwisu kolejnych użytkowników, a otrzymamy określony % od zarobionych przez nich monet. Rzecz jasna odbywa się to bez uszczerbku na ich zarobkach, a osoba zapraszana dodatkowo otrzyma po rejestracji darmową skrzynkę. Do polecania służy specjalny reflink, który znajdziemy w zakładce „Nagrody”.

Z początku jest to 5% zarobku poleconych, ale wysokość procentową można zwiększyć pnąc się po kolejnych szczeblach drabinki. Jest ich aż 10, a osiągnięcie każdego z nich możliwe jest po spełnieniu określonych wymagań. Te dzielą się na dwa rodzaje:

 • wymagany zarobek z poleconych – po spełnieniu tego kryterium, procentowy zarobek z zaproszonych osób rośnie na stałe do danej wartości.
 • wymagany zarobek z poleconych w ostatnich 30 dniach – dodatkowe kryterium, które wymaga utrzymania wysokiej aktywności poleconych, ponieważ raz osiągnięty poziom możemy stracić już w kolejnym miesiącu.
PoziomZarobek procentowyWymagany zarobek z poleconychWymagany zarobek poleconych w ostatnich 30 dniach
15%brakbrak
26%10$brak
37%25$brak
48%50$brak
59%100$brak
610%500$brak
715%2 500$300$
820%10 000$1 200$
925%50 000$6 000$
1030%100 000$12 000$

Jak widać, zarobki z zaproszonych osób można zwiększyć aż do 30%, ale wymaga to naprawdę sporej ilości poleconych, którzy dodatkowo będą aktywni.

Skąd wziąć kod bonusowy do Freecash

Freecash czasem udostępnia specjalne kody bonusowe, które można wykorzystać, aby otrzymać dodatkowe korzyści na tej platformie.

 • Jak zdobyć kody bonusowe – udostępniane są na oficjalnych profilach Freecash w mediach społecznościowych Freecash, takich jak Facebook, Instagram oraz Twitter. Wprawdzie prowadzone są po angielsku, ale kody bonusowe widać na grafikach, więc są bardzo dobrze widoczne.
 • Jak używać kodów – aby wykorzystać kod bonusowy wystarczy wprowadzić go w odpowiednim miejscu na stronie lub w aplikacji Freecash. Służy do tego przycisk „Kod bonusowy” znajdujący się w zakładce „Rewards”.
 • Rodzaje bonusów – bonusy mogą przybierać różne formy. Z reguły są to dodatkowe punkty do wykorzystania na platformie, zwiększenie procentu zarobków z określonych zadań lub specjalne nagrody.
 • Warunki i ograniczenia – warto zauważyć, że użycie kodu bonusowego często możliwe jest dopiero po spełnieniu określonego kryterium, na przykład dotyczącego poziomu konta. Ponadto, każdy może mieć datę ważności, więc warto śledzić kanały na bieżąco i w miarę możliwości szybko z nich korzystać.

Freecash – aplikacja mobilna

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Freecash posiada również własną aplikację mobilną, która znacznie ułatwia zarabianie na telefonie. Link do niej znajdziemy na stronie głównej – na dole, ale niestety dostępna jest tylko na smartfony z Androidem. Warto również pamiętać, że takich aplikacji pozwalających jest znacznie więcej i warto je znać.

Wypłata z Freecash

Najprzyjemniejsza część zabawy w serwisach tego typu, to oczywiście moment wypłaty pieniędzy. Minimum niezbędne, aby ją zlecić uzależnione jest od wybranego sposobu, ale w przypadku kryptowalut to raptem 0.1$.

Przelicznik to: 1000 monet = 1$.

Wypłacić możemy w formie przelewu na PayPal, w postaci kryptowalut, jako karty podarunkowe lub wymieniając na skiny do popularnych gier. Jednak warto zauważyć, że niestety wymiana na PayPal obarczona jest prowizją w wysokości 5%. Wszystkie pozostałe metody są w pełni darmowe.


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy wypłacić pieniądze na konto bankowe lub wykorzystać je do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


portfel bitcoin i kryptowalut

Zebrane w serwisie monety możemy wymienić również na kryptowaluty, ale potrzebny nam będzie do tego specjalny portfel. Dostępne krypto:


Dostępne karty podarunkowe to: Amazon, Visa (przedpłacona wirtualna karta płatnicza), Google Play, Apple, Netflix, Spotify, Zalando, Steam, PlayStation Network, Xbox Live, Nintendo, Blizzard.

Wymiana na skiny do gier lub wewnętrzną walutę: CS GO (skiny), Fortnite (v-dolce), Roblox (robuxy), Velorant i League of Legends (riot points).

Dowód wypłaty

Poniżej zrzut ekranu potwierdzający, że Freecash wypłaca zarobione pieniądze.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Freecash oczywiście nie jest jedynym serwisem, który pozwala zarabiać na wykonywaniu płatnych zadań internetowych i wypełnianiu ankiet. Co więcej, nie jest to również jedyna możliwość zdobywania gotówki w sieci, dlatego warto przejrzeć także pozostałe. Zwłaszcza, że wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto

Jeśli serwis z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu lub zwyczajnie się znudzi, to w każdej chwili możemy usunąć konto. W tym celu musimy:

 1. wejść w nasz profil klikając na pierwszą literkę loginu, która znajduje się w górnej części strony,
 2. kliknąć w czerwony przycisk „Usuń konto” i potwierdzić swoją decyzję.

Jednak usuwanie konta warto wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż jest to proces nieodwracalny, a utracimy w ten sposób wszystkie zgromadzone do tej pory zarobki oraz ewentualnych poleconych.

Opinie o Freecash

Freecash to ciekawy serwis, który poza zarabianiem na wykonywaniu zadań i wypełnianiu ankiet oferuje dodatkowe bonusy i nagrody dla najaktywniejszych użytkowników. Pochwalić się może bardzo dobrymi opiniami w internecie oraz niskim minimum do wypłaty (w przypadku kryptowalut). Spory plus również za dostępność PayPala, nawet mimo prowizji, którą obarczona jest ta forma płatności. Zdecydowanie warto wypróbować i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem Freecash? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Rafał
Rafał
1 rok temu

Mam tam już długo konto i według mnie jeden z lepszych serwisów obecnie. Nie to co te buxy, w których zarobić można jakieś grosze tylko.

Kary
Kary
8 miesięcy temu
Ocena :
     

Wypłacałem już 3x na PayPal i ani razu nie miałem żadnych problemów. Można bardzo szybko zebrać na wypłatę jak komuś chce się robić zadania.

Marek
Marek
7 miesięcy temu

Przez przypadek zrobiłem drugie konto jak je usunąć nie wiem jak je teraz znaleźć bo mnie zbanowali

Anonymous
Anonymous
5 miesięcy temu

Używam tą aplikacje i jest spoko bez problemu uzbierałem i wypłaciłem ale ostatnio jakiś błąd jest. Dodali Kod QR i nie wiem wg z kodem czy bez nie można gry pobrac itp reinstal robiłem apki to samo przez kompa próbowałem i też nie działa ale może naprawią i będzie dobrze znowu działałać

5
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x