Toluna

Toluna

Toluna jest jednym z najpopularniejszych – wśród polskich internautów – serwisów ankietowych, gdzie za udzielone odpowiedzi otrzymują oni wynagrodzenie.

rejestracja

Czym jest Toluna?

Panel każdego dnia zaprasza swoich użytkowników do udziału w ankietach. Dzięki ich wypełnianiu serwis otrzymuje informacje o zwyczajach konsumentów i ich rzeczywistości, a także o produktach i usługach, z których oni korzystają. Opinie udzielone w ramach serwisu mają wpływ na rynek dystrybucji i promocji produktów i usług.

Jak działa Toluna?

W zamian za szereg różnych czynności wykonywanych w ramach serwisu, np.: branie udziału w ankietach, zapraszanie do nich znajomych lub tworzenie ankiet profilowych, użytkownikom przyznawane są punkty. Wraz z rejestracją każdy użytkownik otrzymuje 500 darmowych punktów. Gdy uzbieramy co najmniej 1 000 punktów, możemy wymienić je na bony towarowe partnerów serwisu i inne nagrody.

Dlaczego warto stać się członkiem społeczności Toluna?

Zostając członkiem społeczności mamy możliwość rozwiązywania ankiet i wydawania opinii na temat różnych produktów i usług. Za pośrednictwem serwisu możemy również tworzyć własne ankiety i głosowania. Wykonując różne działania w ramach serwisu zbieramy punkty, które potem możemy wymieniać na nagrody. Co tydzień użytkownicy serwisu mogą wygrać do 100 funtów w loterii.

Jak zarejestrować się w Toluna?

Aby zarejestrować się w serwisie ankietowym Toluna, wystarczy wejść na stronę internetową portalu i kliknąć “Zarejestruj się”. Rejestracji możemy dokonać również za pośrednictwem linku afiliacyjnego. Podczas tworzenia nowego profilu użytkownik jest poproszony o podanie podstawowych informacji na swój temat. Umożliwi to późniejsze dopasowanie ankiet. Proces rejestracji kończy wysyłka maila weryfikującego. Należy go odebrać i kliknąć podany w nim link. Jesteśmy właścicielami pełnoprawnego konta na Toluna i możemy zacząć wypełniać ankiety.

Jak wygląda zarabianie na ankietach w serwisie?

Za każdą rozwiązaną ankietę użytkownik otrzymuje od 50 do nawet 50 000 punktów. Ostateczna suma zależna jest od jej długości, a także indywidualnych wskazań jej zleceniodawcy. Czas ukończenia jest różny i zależny od przedmiotu badań, jednak jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu, to do wypełnienia ankiety możemy użyć swojego smartfona.

Otrzymanie zaproszenia do ankiety nie jest równoznaczne z możliwością jej wypełnienia i otrzymania wynagrodzenia. Na początku każdego zadania zadawane są dodatkowe pytana, które mają na celu wybranie konkretnej grupy ludzi. Aby uniknąć dyskwalifikacji z badania, zaleca się możliwie najbardziej dokładne wypełnienie profilu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *