Toluna

Toluna

Toluna jest jednym z najpopularniejszych – wśród polskich internautów – serwisów ankietowych, gdzie za udzielone odpowiedzi otrzymują oni wynagrodzenie.

rejestracja

Jak zarejestrować się w Toluna?

Aby zarejestrować się w serwisie ankietowym Toluna, wystarczy wejść na stronę internetową portalu i kliknąć “Zarejestruj się”. Rejestracji możemy dokonać również za pośrednictwem linku afiliacyjnego. Podczas tworzenia nowego profilu użytkownik jest poproszony o podanie podstawowych informacji na swój temat. Umożliwi to późniejsze dopasowanie ankiet. Proces rejestracji kończy wysyłka maila weryfikującego. Należy go odebrać i kliknąć podany w nim link. Jesteśmy właścicielami pełnoprawnego konta na Toluna i możemy zacząć wypełniać ankiety.

Czym jest Toluna?

Panel każdego dnia zaprasza swoich użytkowników do udziału w ankietach. Dzięki ich wypełnianiu serwis otrzymuje informacje o zwyczajach konsumentów i ich rzeczywistości, a także o produktach i usługach, z których oni korzystają. Opinie udzielone w ramach serwisu mają wpływ na rynek dystrybucji i promocji produktów i usług.

Jak działa Toluna?

W zamian za szereg różnych czynności wykonywanych w ramach serwisu, np.: branie udziału w ankietach, zapraszanie do nich znajomych lub tworzenie ankiet profilowych, użytkownikom przyznawane są punkty. Wraz z rejestracją każdy użytkownik otrzymuje 500 darmowych punktów. Gdy uzbieramy co najmniej 1 000 punktów, możemy wymienić je na bony towarowe partnerów serwisu i inne nagrody.

Dlaczego warto stać się członkiem społeczności ?

Zostając członkiem społeczności mamy możliwość rozwiązywania ankiet i wydawania opinii na temat różnych produktów i usług. Za pośrednictwem serwisu możemy również tworzyć własne ankiety i głosowania. Wykonując różne działania w ramach serwisu zbieramy punkty, które potem możemy wymieniać na nagrody. Co tydzień użytkownicy serwisu mogą wygrać do 100 funtów w loterii.

Jak wygląda zarabianie w panelu ?

Za każdą rozwiązaną ankietę użytkownik otrzymuje od 50 do nawet 50 000 punktów. Ostateczna suma zależna jest od jej długości, a także indywidualnych wskazań jej zleceniodawcy. Czas ukończenia jest różny i zależny od przedmiotu badań, jednak jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu, to do wypełnienia ankiety możemy użyć swojego smartfona.

Otrzymanie zaproszenia do ankiety nie jest równoznaczne z możliwością jej wypełnienia i otrzymania wynagrodzenia. Na początku każdego zadania zadawane są dodatkowe pytana, które mają na celu wybranie konkretnej grupy ludzi. Aby uniknąć dyskwalifikacji z badania, zaleca się możliwie najbardziej dokładne wypełnienie profilu.

Zobacz też inne panele płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *