BuzzBe – opinie i opis aplikacji

Powszechny dostęp do internetu i rozwój technologii sprawił, że na telefony pojawiło się wiele ciekawych aplikacji, dzięki którym możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Wśród nich znajdziemy zarówno te, w których wystarczy nam dostęp do internetu, jak i te wymagające pewnej mobilności. Do tej drugiej kategorii zaliczymy BuzzBe, czyli apkę, która pozwala wcielić się w rolę tajemniczego klienta i zarabiać na wykonywaniu zadań w okolicy. Co warto o niej wiedzieć i jak zacząć?

Jak działa BuzzBe

BuzzBe jest polską aplikacją, w której zarabiamy na wykonywaniu prostych misji w terenie. Te najczęściej polegają na skontrolowaniu wybranego sklepu lub innej placówki usługowej, wykonaniu kilku zdjęć i udzieleniu odpowiedzi na parę prostych pytań. Oczywiście możemy wybierać jedynie te miejsca, w które mamy ochotę się udać. Absolutnie nie ma żadnego przymusu, jeśli chodzi o robienie zadań, więc nie musimy robić wszystkich.

BuzzBe – jak zacząć?

Chcąc zarabiać za pomocą aplikacji BuzzBe, musimy ją oczywiście najpierw pobrać, a następnie założyć konto. Apkę znajdziemy w Google Play, a do rejestracji wystarczą nam podstawowe informacje, czyli nazwa, hasło oraz adres e-mail. Cały proces przebiega naprawdę bardzo sprawnie, więc praktycznie od razu po założeniu konta możemy przejść do wykonywania pierwszych zadań, jeśli rzecz jasna będą akurat dostępne.

Jak robić zadania

zadania buzzbe

Po zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji ujrzymy mapę z zaznaczonymi zadaniami, które możemy aktualnie wykonać. Chcąc przejść do ich realizacji musimy najpierw wybrać to, które nas interesuje i w nie kliknąć. Po wybraniu zobaczymy krótkie informacje na temat misji, odległość do miejsca docelowego oraz limit czasowy na jej wykonanie W tym okienku musimy przejść „Dalej”, aby dowiedzieć się więcej na jej temat, a następnie móc kliknąć przycisk „Realizuj”, który pozwoli przejść do działania.

Teraz pozostaje nam już tylko udać się do wybranej placówki i postępować zgodnie z instrukcjami podawanymi na ekranie. Po wykonaniu zadania możemy zatwierdzić jego realizację i odebrać należne pieniądze.

Warto zauważyć, że poza wynagrodzeniem pieniężnym otrzymujemy również doświadczenie, które zwiększa nasze szanse na otrzymywanie kolejnych, jeszcze lepszych zleceń.

Jakie zadania ma tajemniczy klient

tajemniczy klient

Do głównych zadań tajemniczego klienta należy sprawdzanie, czy pracownicy danej placówki obsługują klienta w należyty sposób lub jak prezentuje się określony towar na półkach. Tego typu praca jest ciekawym sposobem, aby sobie dorobić do pensji, ale nie musimy wcale ograniczać się jedynie do aplikacji BuzzBe, gdyż jest to tylko jedna z wielu opcji, dzięki której możemy zarabiać na tego typu aktywności.

Ranking i dodatkowe korzyści w BuzzBe

W aplikacji BuzzBe znajdziemy również specjalny ranking, w którym obecność zapewni nam dodatkowe korzyści:

  • wyższe zarobki,
  • szybsze powiadomienia,
  • większy promień widoczności zadań,
  • możliwość rezerwacji zadań.

Obecne punkty, pozycję oraz aktualne benefity sprawdzimy wchodząc w zakładkę „Pokaż odznaki”, którą znajdziemy rozwijając menu.

Ile można zarobić?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile można zarobić przy pomocy aplikacji BuzzBe, gdyż zależy to od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest oczywiście to, ile zadań zrobimy oraz jakie wynagrodzenie za nie otrzymamy. Jednak nawet przy najszczerszych chęciach i ogromie wolnego czasu nie zarobimy wiele, jeśli w okolicy nie będzie żadnych misji. Dlatego niestety wysokość zarobów nie zależy tylko i wyłącznie od nas, choć mamy na nie spory wpływ.

Wypłata z BuzzBe

Zadania w BuzzBe wprawdzie mogą być ciekawe, ale najprzyjemniejsza część całej „zabawy”, to z pewnością moment wypłaty. Niestety próg jest dość wysoki, gdyż zlecić ją możemy dopiero po uzbieraniu na saldzie przynajmniej 100 złotych. Jednak biorąc pod uwagę wynagrodzenie, które otrzymujemy za wykonywanie zadań, to na zebranie minimum wcale nie trzeba dużo czasu. Do dyspozycji mamy wyłącznie PayPala.


paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, który warto mieć poważnie interesując się zarabianiem przez internet. Dzięki niemu możemy nie tylko wypłacić zgromadzone środki na konto bankowe, ale również wykorzystać je do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.

Jak inaczej zarabiać przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Aplikacje do zarabiania pieniędzy, takie jak BuzzBe, to tylko jedna z wielu możliwości zdobywania dodatkowej gotówki przy pomocy internetu. Pozostałe również warto znać, gdyż wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Opinie o BuzzBe

Aplikacja BuzzBe jest bardzo przejrzysta i naprawdę dobrze się prezentuje, choć niestety z zarobkiem w niej bywa coraz gorzej. Wprawdzie od początku na większą ilość zadań w okolicy mogli liczyć jedynie mieszkańcy dużych miast, ale teraz nawet tam bywa z tym problem. Obecnie nigdzie nie ma zbyt wielu misji, ale każdy może samodzielnie zainstalować i ją ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z aplikacją BuzzBe? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx