Strona główna » Opinie » Coinsbaron – opinie | jak zarabiać

Coinsbaron – opinie | jak zarabiać

Coinsbaron to platforma GPT (Get-Paid-To), w której zarabia się na aktywności online, takiej jak robienie zadań, wypełnianie ankiet, oglądanie filmów itp. Ma wielu partnerów, dzięki czemu oferuje szeroki zakres możliwości zdobywania monet wymienialnych na pieniądze, karty podarunkowe lub kryptowaluty. Istnieje dopiero od marca 2022 roku, ale bardzo szybko się rozwija i zyskuje uznanie wśród użytkowników poszukujących elastycznych sposobów na dodatkowy dochód. Co warto wiedzieć o serwisie, jak zarabiać i jakie ma opinie?

Coinsbaron – rejestracja

Chcąc zarabiać w serwisie Coinsbaron trzeba się najpierw zarejestrować. Można to zrobić za pomocą posiadanego konta Google lub Discord, albo poprzez standardowy formularz, w którym podaje się adres e-mail, login, hasło oraz płeć.

Aby korzystać ze strony trzeba mieć co najmniej 13 lat.

Jak zarabiać w Coinsbaron

Coinsbaron oferuje różne sposoby wypłaty, dlatego w serwisie zbiera się monety, które otrzymuje się za różne aktywności, takie jak:

 1. Wykonywanie zadań – dostarczane są przez różnych partnerów i obejmują granie w gry, rejestrowanie się na stronach internetowych, pobieranie plików itp.
 2. Wypełnianie ankiet – prosty sposób zarabiania, który nie wymaga żadnej wiedzy i umiejętności. Wystarczy odpowiadać na pytania.
 3. Oglądanie filmów – zarabianie na oglądaniu filmów znajdujących się na stronach trzecich.
 4. Uczestnictwo w wyzwaniach – platforma oferuje różne wyzwania, za które można otrzymać dodatkowe monety i punkty doświadczenia (EXP). Na przykład za zaproszenie iluś osób, wygranie loterii, ukończenie określonej liczby zadań itp.
 5. Odbieranie codziennych bonusów – codzienne logowanie na stronie upoważnia do odebrania bonusu, którego wysokość z każdym kolejnym dniem wzrasta.
 6. Darmowy spin – codzienne kręcenie kołem, w którym można wygrać monety.
 7. Program partnerski – prowizja od osób zaproszonych do Coinsbaron.
dzienny spin coinsbaron

Jak działa program partnerski

Coinsbaron posiada ciekawy program partnerski, dzięki któremu można zwiększać swoje zarobki poprzez aktywne promowanie platformy i zachęcanie nowych użytkowników do dołączenia. Otrzymywana prowizja uzależniona jest od ilości poleconych, a czasem także od ich zysków z ostatnich 30 dni. Warto dodać, że osoby zapraszane, czyli rejestrujące się z reflinka zyskują 100 monet jako bonus startowy.

Wymagania dotyczące konkretnych poziomów programu partnerskiego przedstawia poniższa tabela:

PoziomZarobek procentowyWymagany zarobek z poleconychWymagany zarobek poleconych w ostatnich 30 dniach
15%brakbrak
26%10$brak
37%25$brak
48%50$brak
59%100$brak
610%500$brak
715%2 000$500$
820%5 000$2 000$
930%10 000$5 000$

Jak widać, po wbiciu 6 poziomu prowizja w wysokości 10% przyznawana jest już na stałe. Od 7 do 9 trzeba już się trochę bardziej postarać, aby osoby zapraszane były również aktywne. Jednak ze względu na dodatkowy dochód pasywny, warto zainteresować się tym programem partnerskim.

Ile można zarobić w Coinsbaron

W Coinsbaron, jak w każdym serwisie tego typu, zarobki zależą od wielu czynników i mogą być bardzo zróżnicowane. Niektórzy zarobią kilka dolarów w ciągu dnia, a inni raptem parę centów. Ciężko zatem dokładnie określić kwotę, ale można oszacować ją na podstawie rankingu dostępnego na stronie. Według informacji, które są tam widoczne, najlepsi zarabiają dziennie od około 6$ do 9$.

coinsbaron ranking

Kody bonusowe

Coinsbaron na swoich profilach w social mediach czasem publikuje kody bonusowe, dzięki którym można otrzymać dodatkowe korzyści – najczęściej darmowe monety. Z reguły dostępne są tylko przez ograniczony czas lub dla określonej ilości osób, więc trzeba się spieszyć z ich wpisaniem. Zrobić to można wchodząc w zakładkę „Nagrody”.

Aplikacja mobilna

Coinsbaron posiada również dedykowaną aplikację mobilną, dzięki której zbieranie monet i wypłacanie środków na telefonie jest jeszcze wygodniejsze. Niestety dostępna jest tylko na urządzenia z Androidem, więc posiadacze iOS mogą co najwyżej dodać sobie skrót do ekranu głównego iPhona, aby szybciej przechodzić na stronę.

Takie apki są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wykorzystywać każdą wolną chwilę do zarabiania dodatkowych pieniędzy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Warto jednak pamiętać, że istnieją również inne aplikacje, dzięki którym internetowe zyski mogą być jeszcze większe.

Wypłata z Coinsbaron

Coinsbaron oferuje różne formy płatności, dlatego w serwisie zbiera się wirtualną walutę, która w momencie wypłaty przeliczana jest według kursu 1000 monet = 1$. Minimum niezbędne, aby ją zlecić uzależnione jest od wybranego sposobu wyprowadzania środków, a dostępne opcje to:

 • PayPal – najpopularniejszy portfel internetowy (od 5000 monet).
 • Kryptowaluty – bitcoin, litecoin, dogecoin (od 200 monet).
 • Karty podarunkowe – Amazon, Apple, Fortnite, Google Pay, League of Legends, Minecraft, Nintendo, Roblox, Steam, Valorant (od 3600 monet).
 • Doładowanie telefonu (od 1250 monet).

Jak usunąć konto w Coinsbaron

Jeśli platforma nie spełni pokładanych w niej oczekiwań lub zwyczajnie się znudzi, w każdej chwili można usunąć konto. Niestety brakuje przycisku, który inicjowałby całą akcję, więc trzeba przesłać stosowną prośbę do supportu. Chcąc to zrobić wystarczy wejść w Centrum Pomocy, do którego link znajduje się w stopce, a następnie utworzyć nowe zgłoszenie. Warto jednak decyzję dobrze przemyśleć, ponieważ wiąże się ona z utratą wszelkich zarobków oraz pozostałych danych.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Coinsbaron jest interesującą opcją dla osób szukających łatwego sposobu na zarabianie przez internet, ale zdecydowanie nie jedyną. Warto mieć świadomość, że istnieją również inne metody zdobywania pieniędzy, z których każda ma swoje unikalne zalety i wymaga innych umiejętności. Niektóre z nich cechują się naprawdę bardzo wysokim potencjałem zarobkowym.

Opinie o Coinsbaron

coinsbaron opinie
Ocena Trustpilot

Coinsbaron to dynamicznie rozwijająca się platforma GPT, dzięki której można zarabiać w dowolnym czasie i miejscu, zwłaszcza za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Rejestracja jest w pełni darmowa, a minimum niezbędne do realizacji wypłaty bardzo niskie. Ponadto oferuje wiele rodzajów płatnych zadań i ma bardzo dobre opinie w internecie, więc warto stronę przynajmniej wypróbować.

Macie jakieś doświadczenia z Coinsbaron? Podzielcie się opinią w komentarzu


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x