Zarabianie na ankietach - wypełnianie ankiet - płatne ankiety online

Przejdź do treści

Menu główne:

Ankiety online

Wypełnianie ankiet online jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Opinie na temat konkretnych produktów czy usług są bardzo cenne, a dzięki odpowiedziom w ankiecie agencje badawcze mogą pomagać w podejmowaniu odpowiednich decyzji marketingowych. Choć wypełniać płatne ankiety może prawie każdy to miesięczne zarobki u różnych osób będą inne, wszystko zależy od tego do jakiej grupy się zaliczamy. Na niektóre badania jest większe zapotrzebowanie tak więc np. osoba, która nie pije alkoholu nie otrzyma ankiet dotyczących piwa. Osoba niepaląca nie dostanie ankiet o papierosach itp. Myślę, że jest to dość logiczne i zrozumiałe. Należy więc odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą, ponieważ strony wyłapują osoby bezmyślnie wypełniające ankiety (zaznaczanie odpowiedzi na chybił trafił byle szybko zaliczyć). Nie otrzymamy wtedy wynagrodzenia, a jeśli sytuacja stanie się nagminna najpewniej poskutkuje to blokadą konta. Zarobki zależą od ilości zaliczonych ankiet, a przewidywany czas potrzebny na ich wypełnienie jest podawany przed rozpoczęciem. Ilość dostępnych ankiet do wypełnienia zależy od tego czy się zakwalifikujemy (nie wszystkie ankiety są dla każdego) dlatego należy dokładnie wypełnić profil. By zacząć zarabiać wypełniając płatne ankiety wystarczy zarejestrować się na przedstawionych poniżej panelach badawczych. Można zarejestrować się na wszystkich, ponieważ nie kolidują one ze sobą w żaden sposób. Oczywiście nie ma obowiązku wypełniania wszystkich ankiet, które dostajemy na maila, ale każda wypełniona ankieta to dodatkowy zarobek.

Lista najciekawszych stron umożliwiających zarabianie na ankietach:Ankiety clixsense
Choć Clixsense jest stroną anglojęzyczną to ankiety są w języku polskim (wystarczy podstawowa znajomość angielskiego by poruszać się po witrynie). Ankiety nie są jedyną formą zarobku na tej stronie. Można dodatkowo zarabiać na klikaniu reklam czy wypełnianiu zadań. Strona działa i wypłaca już bardzo długo (od 2007r), co z pewnością jest jej dodatkowym atutem. Strona miewa problemy z akceptacją niektórych adresów mailowych. Polecam więc korzystać z np gmail.
Wymagania: min. 16lat.
Minimum do wypłaty to 8$ (6$ dla konta premium).


Ankiety opinie
Opinie.pl rozdaje prócz wynagrodzenia dodatkowo drobne nagrody rzeczowe dla osób najbardziej zaangażowanych w program.
Wymagany wiek: 15-75lat.
Minimum do wypłaty zależy od wybranego sposobu płatności (np. na PayPal czy przelew bankowy jest to 50zł, a jako doładowanie telefonu 20zł).


Ankiety greenpanthera
Greenpanthera prócz wypełniania ankiet oferuje cashback czyli zwrot części pieniędzy wydanych w konkretnych sklepach internetowych.
Bonus na start: 5$.
Wymagania: min. 18lat.
Minimum do wypłaty to 30$.


 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego