Płatne ankiety online - zarabianie na wypełnianiu ankiet

Przejdź do treści

Menu główne:

Płatne ankiety online

Wypełnianie płatnych ankiet online jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Przeważnie stawka za jedną wypełnioną ankietę wynosi kilka złotych, a sama ankieta trwa kilka lub kilkanaście minut. Najlepiej zarejestrować się na wszystkich zaprezentowanych poniżej stronach by móc wypełniać płatne ankiety online w większej ilości, ponieważ nie kolidują one ze sobą w żaden sposób.

Opinie na temat konkretnych produktów czy usług są bardzo cenne, a dzięki odpowiedziom w ankiecie agencje badawcze mogą pomagać w podejmowaniu odpowiednich decyzji marketingowych. Choć wypełniać płatne ankiety może prawie każdy to miesięczne zarobki u różnych osób będą inne, wszystko zależy od tego do jakiej grupy się zaliczamy. Ilość dostępnych ankiet do wypełnienia zależy od tego czy się zakwalifikujemy (nie wszystkie ankiety są dla każdego) dlatego należy dokładnie wypełnić profil. Na niektóre badania jest większe zapotrzebowanie tak więc np. osoba, która nie pije alkoholu nie otrzyma ankiet dotyczących piwa. Osoba niepaląca nie dostanie ankiet o papierosach itp. Myślę, że jest to dość logiczne i zrozumiałe. Należy więc odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą, ponieważ strony wyłapują osoby bezmyślnie wypełniające ankiety (zaznaczanie odpowiedzi na chybił trafił byle szybko zaliczyć). Nie otrzymamy wtedy wynagrodzenia, a jeśli sytuacja stanie się nagminna najpewniej poskutkuje to blokadą konta. Zarobki zależą od ilości zaliczonych ankiet, a przewidywany czas potrzebny na ich wypełnienie jest podawany przed rozpoczęciem.

By zacząć zarabiać wypełniając płatne ankiety wystarczy zarejestrować się na przedstawionych poniżej panelach badawczych. Oczywiście nie ma obowiązku wypełniania wszystkich ankiet, które dostajemy na maila, ale każda wypełniona ankieta to dodatkowy zarobek.

Lista najciekawszych stron umożliwiających zarabianie na ankietach:

płatne ankiety opinie.pl
Opinie.pl rozdaje prócz wynagrodzenia dodatkowo nagrody rzeczowe dla osób najbardziej zaangażowanych w program. Za samo wypełnienie profilu po rejestracji przyznawane jest wynagrodzenie i ankiety są wtedy lepiej dopasowane.
Wymagany wiek: 15-75lat.
Minimum do wypłaty zależy od wybranego sposobu płatności (np. na PayPal czy przelew bankowy jest to 50zł, a jako doładowanie telefonu 20zł, 10000pkt = 50zł).

ankiety Imas online
Imas online istnieje od września 2005 roku i jest jednym z czołowych paneli ankietowych. Serwis wynagradza użytkowników nawet jeśli nie uda im się trafić w grupę docelową badania. Po rejestracji należy wypełnić szybką ankietę profilową.
Wymagany wiek to min. 13 lat
Minimum do wypłaty to 30zł (300 pkt).

płatne ankiety clixsense
Clixsense choć jest stroną anglojęzyczną to ankiety są w języku polskim (wystarczy podstawowa znajomość angielskiego by poruszać się po witrynie). Płatne ankiety nie są jedyną formą zarobku na tej stronie. Można dodatkowo zarabiać na klikaniu reklam czy wypełnianiu zadań. Strona działa i wypłaca już bardzo długo (od 2007r), co z pewnością jest jej dodatkowym atutem. Strona miewa problemy z akceptacją niektórych adresów mailowych. Polecam więc korzystać z np gmail.
Wymagania: min. 16lat.
Minimum do wypłaty to 8$ (6$ dla konta premium).

ankiety Myiyo
Myiyo jest międzynarodowym panelem dostępnym również w języku polskim. Strona jest połączeniem panelu ankietowego z serwisem społecznościowym. Można tu więc zarówno zarabiać wypełniając płatne ankiety, kontaktować się z innymi użytkownikami oraz udostępniać pliki między sobą.
Zarejestrować się mogą tylko osoby pełnoletnie.
Minimum do wypłaty to 20€ (20000 pkt).

płatne ankiety greenpanthera
Greenpanthera jest zarządzana przez amerykańską firmę, ale zarówno strona jak i ankiety są po polsku. Dodatkowo oprócz wypełniania ankiet oferuje cashback czyli zwrot części pieniędzy wydanych w konkretnych sklepach internetowych.
Bonus na start: 5$.
Wymagania: min. 18lat.
Minimum do wypłaty to 30$.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego