Płatne ankiety online - wypełnianie ankiet

Przejdź do treści

Menu główne:

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności, jedynie trochę wolnego czasu, a samo zajęcie nie wymaga wysiłku fizycznego. Czy rzeczywiście można zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Płatne ankiety sposobem na podratowanie domowego budżetu?

Jeśli w naszym portfelu zaczynają świecić pustki już na kilkanaście dni przed kolejną wypłatą czy też nie mamy stałego zatrudnienia, to zamiast bezwartościowego przeglądania zasobów internetowych po omacku, bardziej opłacalne jest wykorzystanie tego czasu na płatne ankiety online. Chociaż nie ma co liczyć tutaj na zarobienie dużych pieniędzy, to jednak jest to solidny dodatek do wynagrodzenia, dzięki któremu możemy opłacić rachunki czy też przeznaczyć te pieniądze na własne przyjemności. Zarabianie przez Internet jest świetną opcją dla tych, którzy spędzają sporo czasu przed komputerem zarówno w pracy, jak również w domu. Wystarczy przeznaczyć codziennie kilkanaście minut na wypełnianie ankiet, dzięki czemu możliwe jest poprawienie swojej sytuacji finansowej bez większych wyrzeczeń.

Zarabiać na ankietach może każdy, a kluczem do sukcesu jest regularność. Najlepiej jest zarejestrować się we wszytych dostępnych serwisach, które oferują płatne ankiety online. Dzięki temu można liczyć na konkretne wyniki. Godne polecenia są platformy z płatnymi ankietami, za pośrednictwem których badania przeprowadzają duże firmy oraz organizacje rządowe i pozarządowe. Przeciętnie za jedną ankietę, której wypełnienie zajmuje około piętnastu minut, otrzymamy kilka złotych. Dlaczego firmy płacą za wypełnianie ankiet? Otóż dzięki naszym odpowiedziom agencje badawcze pomagają firmom w podejmowaniu decyzji związanych z marketingiem. Dzięki opiniom potencjalnych klientów, zdobywają oni informacje na temat ich upodobań i gustów, do których mają zostać skierowane produkty i usługi. Wiedza ta jest dla nich wręcz bezcenna i wpływa na analizę rynku. Opinia publiczna jest bowiem bardzo ważna do budowania świadomości danej marki.

Czy warto wypełniać ankiety online?

Chociaż w dłuższej perspektywie wypełnianie ankiet staje się dość nużącym zajęciem, to jednak taki niewielki wysiłek z naszej strony może zaowocować w przyszłości i stać się świetnym sposobem na dorobienie do miesięcznego wynagrodzenia. Zaletą wypełniania płatnych ankiet jest to, że możemy to robić o dowolnej porze dnia czy nocy. To od nas zależy, ile czasu poświęcimy danego dnia na to zajęcie. Ponadto nie ma konieczności wychodzenia z domu, a wypełniać ankiety można nawet w pracy, jeśli mamy stały dostęp do komputera i Internetu. Zamiast siadać przed telewizorem po przyjściu z pracy, znacznie bardziej opłacalne jest wypełnienie ankiety. Jest to zajęcie praktycznie dla każdego. Na taką formę dorabiania decydują się freelancerzy, pracownicy etatowi, studenci, kobiety na urlopie macierzyńskim czy też nawet emeryci.

Jak zacząć swoją przygodę z wypełnianiem płatnych ankiet?

W celu otrzymywania od firm płatnych ankiet, należy zapisać się do panelu. Rejestracja jest bezpłatna i nieskomplikowana. Podczas wypełniania formularza wystarczy uzupełnić swoje dane, na podstawie których będą w przyszłości generowane ankiety. Zaproszenia do płatnych ankiet są wysyłane drogą poczty elektronicznej, dlatego też należy regularnie przeglądać skrzynkę odbiorczą (lub po prostu logować się do panelu). Bardzo ważne jest, aby dane profilowe były zgodne z prawdą, co jest niezbędne między innymi do wysłania wynagrodzenia. Im więcej takich paneli, tym więcej ankiet do wypełniania, co przekłada się na większe zarobki. Wynagrodzenie za wypełnienie pojedynczej ankiety zależy od jej długości i rodzaju.

Lista najciekawszych stron umożliwiających zarabianie na ankietach:

opinie.pl
Opinie.pl rozdaje prócz wynagrodzenia dodatkowo nagrody rzeczowe dla osób najbardziej zaangażowanych w program. Za samo wypełnienie profilu po rejestracji przyznawane jest wynagrodzenie i ankiety są wtedy lepiej dopasowane.
Wymagany wiek: 15-75lat.
Minimum do wypłaty zależy od wybranego sposobu płatności (np. na PayPal czy przelew bankowy jest to 50zł, a jako doładowanie telefonu 20zł, 10000pkt = 50zł).

Clixsense
Clixsense choć jest stroną anglojęzyczną to ankiety są w języku polskim (wystarczy podstawowa znajomość angielskiego by poruszać się po witrynie). Płatne ankiety nie są jedyną formą zarobku na tej stronie. Można dodatkowo zarabiać na klikaniu reklam czy wypełnianiu zadań. Strona działa i wypłaca już bardzo długo (od 2007r), co z pewnością jest jej dodatkowym atutem. Strona miewa problemy z akceptacją niektórych adresów mailowych. Polecam więc korzystać z np gmail.
Wymagania: min. 16lat.
Minimum do wypłaty to 8$.

Imas online
Imas online istnieje od września 2005 roku i jest jednym z czołowych paneli ankietowych. Serwis wynagradza użytkowników nawet jeśli nie uda im się trafić w grupę docelową badania. Po rejestracji należy wypełnić szybką ankietę profilową.
Wymagany wiek to min. 13 lat
Minimum do wypłaty to 30zł (300 pkt).

Myiyo
Myiyo jest międzynarodowym panelem dostępnym również w języku polskim. Strona jest połączeniem panelu ankietowego z serwisem społecznościowym. Można tu więc zarówno zarabiać wypełniając płatne ankiety, kontaktować się z innymi użytkownikami oraz udostępniać pliki między sobą.
Zarejestrować się mogą tylko osoby pełnoletnie.
Minimum do wypłaty to 20€ (20000 pkt).

Greenpanthera
Greenpanthera jest zarządzana przez amerykańską firmę, ale zarówno strona jak i ankiety są po polsku. Dodatkowo oprócz wypełniania ankiet oferuje cashback czyli zwrot części pieniędzy wydanych w konkretnych sklepach internetowych.
Bonus na start: 5$.
Wymagania: min. 18lat.
Minimum do wypłaty to 30$.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego