Przeslij.com

Przeslij.com

Przeslij.com to darmowy hosting plików, który pozwala także zarabiać. Zarówno na sprzedaży kont premium, jak i na pobraniach wrzuconych plików. Serwis jest stosunkowo nowy, ale z pewnością warto się nim zainteresować. Jak wygląda pobieranie z serwisu w zależności od posiadanego konta i jakie jeszcze możliwości oferuje?

Korzystanie z serwisu Przeslij.com jest bezpłatne, więc samo umieszczanie plików na serwerze i ich pobieranie nie wymaga uiszczania dodatkowych opłat. Po rejestracji każdy użytkownik automatycznie staje się posiadaczem darmowego konta, które niestety posiada pewne ograniczenia, o których niżej. Znieść je można, jednak decydując się na zakup konta premium.

Darmowe konto

 • limity transferu w przypadku pobierania lub wysyłania pliku,
 • łączna wielkość przechowywanych plików nie może przekraczać 1TB,
 • wielkość pojedynczego przesyłanego pliku nie może przekraczać 10 GB,
 • maksymalnie 1 pobieranie jednocześnie,
 • maksymalnie 3 pobrane pliki dziennie,
 • limit prędkości pobierania wynosi 300kb/s,
 •  przechowywane przez użytkownika pliki są usuwane po 30 dniach od czasu umieszczenia ich na koncie (pobranie pliku resetuje licznik),
 • możliwe reklamy na koncie użytkownika.

Konto premium

 • pobieranie z maksymalną możliwą prędkością, uzależnioną od infrastruktury sieciowej,
 • brak limitu łącznej wielkości dla przechowywanych plików,
 • wielkość pojedynczego przesyłanego pliku nie może przekraczać 20 GB,
 • nieograniczona ilość pobierań jednocześnie,
 • brak limitu pobierania,
 • brak reklam na koncie użytkownika,
 • pliku użytkownika usuwane są dopiero po 90 dniach od momentu ich umieszczenia (pobranie pliku resetuje licznik).
Cena konta premium uzależniona jest od okresu, na który go wykupujemy i wygląda następująco:

Działanie konta premium możemy przetestować za darmo przez 7 dni, a dopiero potem zdecydować się na ewentualny zakup.

Inne serwisy oferujące hosting plików

Przeslij.com to bez wątpienia ciekawy serwis tego typu, ale oczywiście nie jedyny. Cechuje się stosunkowo niską ceną za konto premium, ale pozwala również zarabiać na wrzucanych treściach. Decydując się na zarabianie warto, jednak wcześniej porównać stawki z innymi.

Hosting plików

Hosting plików

Serwisów, które oferują darmowy hosting plików jest naprawdę dużo. Nie wszyscy jednak z nich korzystają, gdyż trudno im odkryć prawdziwą ich użyteczność.…

Zarabianie z Przeslij.com

W programie partnerskim serwisu Przeslij.com zarabiamy 20% od każdego poleconego oraz wykupionego konta premium poprzez nasz link. Może to być zarówno reflink dostępny w zakładce “program partnerski”, jak i po prostu link do udostępnionego pliku. Ciasteczka przechowywane są przez 30 dni, więc otrzymamy wynagrodzenie nawet, jeśli dana osoba nie dokona zakupu od razu po wejściu na stronę, ale powróci w ciągu 30 dni.

Poza tym zarabiać możemy również na udostępnianych plikach oraz sprzedając konta premium wykorzystując specjalną zniżkę (program reseller).

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Reflink - co to jest i jak zdobywać poleconych

Większość serwisów umożliwia otrzymanie określonych profitów poprzez zapraszanie kolejnych osób, wykorzystując do tego tzw. reflink. Jest to bez wątpienia korzystne…

Pobrania plików

W serwisie zarabiamy na każdym pobraniu udostępnionego pliku. Do zarobków w programie partnerskim zaliczają się tylko pliki powyżej 10MB. Poniżej tabelka prezentująca stawki za 1000 pobrań.

Grupa0-250MB250-500MB500MB-1GB1GB+
A10 zł17 zł25 zł45 zł
B10 zł15 zł20 zł30 zł
C10 zł12,50 zł15 zł20 zł
D9 zł11,50 zł13,50 zł17,50 zł
E8 zł10 zł12 zł15 zł
F6 zł8 zł10 zł12 zł
G0 zł0 zł0 zł0 zł

 • A: Polska,
 • B: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Belgia, Austria,
 • C: Słowenia, Słowacja, Norwegia, Holandia, Węgry, Francja, Czechy,
 • D: Stany Zjednoczone, Ukraina, Szwajcaria, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Islandia, Gibraltar, Dania, Cypr, Kanada, Bośnia i Hercegowina,
 • E: Rosja, Monako, Malta, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Bułgaria,
 • F: Grecja, Gruzja, Finlandia, Chorwacja,
 • G: Inne.

Program reseller

Zasada działania programu reseller od Przeslij.com jest bardzo prosta. Kupujemy kody ze zniżką do 50% i sami decydujemy za jaką kwotę chcemy je potem sprzedać. Cena uzależniona jest od ilości kodów:

 • 1-99 kodów – 25% zniżki,
 • 100 – 299 kodów – 40% zniżki,
 • 300 – 1000 kodów – 50% zniżki.

Wymogiem dołączenia do programu reseller jest posiadanie sklepu internetowego lub konta na jednym z serwisów aukcyjnych.

Jak założyć sklep internetowy

Jak założyć sklep internetowy

Założenie sklepu internetowego jest proste – w rezultacie powstały ich już dziesiątki tysięcy. Trudno się dziwić – niektórzy dostawcy systemów…
Aukcje internetowe

Aukcje internetowe

Aukcje internetowe to jeden z wielu sposobów na zarabianie w sieci jak i szukania oszczędności. Można z tego uczynić swój sposób…

Wypłata z Przeslij.com

W przypadku kont afiliacji (PPS) zarobki doliczane są do salda co 30 dni i dopiero wtedy dostępne są do wypłaty. Z kolei, jeśli chodzi o PPD, zarobki doliczane są do salda każdej nocy.

Wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu na saldzie przynajmniej 20 złotych. Realizacja wypłaty odbywa się zazwyczaj w terminie do 14 dni roboczych, choć w przypadku dużej ilości wypłat czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Upload plików to tylko jedna z wielu możliwości zarabiania pieniędzy w domu. Warto zainteresować się również pozostałymi, które w wielu przypadkach można połączyć, aby razem dawały jeszcze większe zarobki. Przykładem tutaj może być skracanie linków, które działa na bardzo podobnej zasadzie.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Skracanie linków

Skracanie linków

Skracanie linków jest często stosowane by zmienić długi adres w krótszy i bardziej przyjazny użytkownikowi. Skracając link za pomocą zewnętrznego…

Opinie o Przeslij.com

Serwis przeslij.com powstał stosunkowo niedawno, ale zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim nie wymaga wyboru aktywnego planu (pobieranie czy konta premium), jak ma to miejsce w większości pozostałych serwisów. Kolejny plus to możliwość bezpłatnego przetestowania działania konta premium przez 7 dni. To wszystko sprawia, że warto dać serwisowi szansę.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

3 Komentarze

 1. Prześlij.com to bardzo przydatna strona do przesyłania plików np: dla znajomych,rodziny,itp.polecam ją bardzo ze względu na szybkość serwerów jak i wygodę!

 2. Nie za bardzo rozumiem dlaczego miałbym wykupować pakiet Premium i po co mi coś takiego a juz wogóle nie mam pojęcia jak znaleźć chętnch do założenia takiego konta? Ma ktoś może jakieś doświadczenie z tego typu programami i wytłumaczy mi to, bo zupełnie tego nie kumam…

  1. Nie potrzebujesz premium, jeśli nie ściągasz plików z danego serwisu. Chętnych do założenia konta (i ewentualnego zakupu premium) też nie musisz szukać, ponieważ często się na to sami decydują. Wystarczy, że wrzucisz na hosting jakiś większy plik, którego ludzie szukają i pobierają. Zwykłe darmowe konto ma ograniczenia, które część ludzi będzie chciało ominąć wykupując konto premium i wtedy zarabiasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *