Przeslij.com – opinie o hostingu plików

Przeslij.com to serwis oferujący darmowy hosting plików, dzięki któremu można było zarabiać zarówno na sprzedaży kont premium, jak i na uploadzie. Niestety już nie działa, więc pozostaje jedynie rozejrzeć się za innymi dostawcami oferującymi podobne usługi.

Alternatywy dla Przeslij.com

Na rynku jest wiele serwisów oferujących hosting plików, więc znalezienie alternatywy dla przeslij.com nie powinno przysporzyć większych problemów. Wiele z nich oferuje możliwość przechowywania i nieodpłatnego udostępniania własnych plików. Jednak jeśli chodzi o zarabianie na uploadzie, sprawa się nieco komplikuje, ponieważ ta metoda zarabiania online stała się przestarzała. Obecnie większość użytkowników preferuje strumieniowanie treści, które nie wymaga pobierania plików.

W związku z tym, że serwis już nie istnieje, poniższe informacje są nieaktualne.

Jak wygląda pobieranie plików z serwisu Przeslij.com

Korzystanie z serwisu Przeslij.com jest bezpłatne, więc samo umieszczanie plików na serwerze i ich pobieranie nie wymaga uiszczania dodatkowych opłat. Po rejestracji automatycznie stajemy się posiadaczem darmowego konta, które niestety posiada pewne ograniczenia. Te jednak możemy znieść decydując się na zakup konta premium. Czym charakteryzują się konkretne rodzaje kont?

Darmowe konto

 • limity transferu w przypadku pobierania lub wysyłania pliku,
 • łączna wielkość przechowywanych plików nie może przekraczać 1 TB,
 • wielkość pojedynczego przesyłanego pliku nie może przekraczać 10 GB,
 • maksymalnie 1 pobieranie jednocześnie,
 • maksymalnie 3 pobrane pliki dziennie,
 • limit prędkości pobierania wynosi 300 kb/s,
 • przechowywane przez użytkownika pliki są usuwane po 30 dniach od czasu umieszczenia ich na koncie (pobranie pliku resetuje licznik),
 • możliwe reklamy na koncie użytkownika.

Konto premium

 • pobieranie z maksymalną możliwą prędkością, uzależnioną od infrastruktury sieciowej,
 • brak limitu łącznej wielkości dla przechowywanych plików,
 • wielkość pojedynczego przesyłanego pliku nie może przekraczać 20 GB,
 • nieograniczona ilość pobierań jednocześnie,
 • brak limitu pobierania plików,
 • brak reklam na koncie użytkownika,
 • pliku użytkownika usuwane są dopiero po 90 dniach od momentu ich umieszczenia (pobranie pliku resetuje licznik).

Cena konta premium uzależniona jest od okresu, na który go wykupujemy i prezentuje się następująco:

cennik prześlij.com

Co ciekawe, działanie konta premium możemy przetestować za darmo przez 7 dni, a dopiero potem zdecydować się na ewentualny zakup.

Zarabianie z Przeslij.com

W programie partnerskim serwisu Przeslij.com możemy zarabiać na 3 sposoby:

 • otrzymując prowizję w wysokości 20% (lub 10%) od każdego zakupionego przez nasz reflink konta premium,
 • udostępniając pliki, które będą pobierać inni użytkownicy,
 • sprzedając konta premium w programie reseller.

Warto dodać, że ciasteczka (cookies) przechowywane są przez 7 dni, więc otrzymamy wynagrodzenie nawet, jeśli dana osoba nie dokona zakupu od razu po wejściu na stronę, ale powróci w ciągu 7 dni.

Sprzedaż kont premium

Reflink służący do zarabiania na bezpośrednim zakupie konta premium znajdziemy w zakładce „program partnerski”. Co ciekawe, możemy wykorzystać zarówno link ogólny (do strony głównej), jak i ten kierujący do konkretnego pliku, który został przez nas udostępniony. Jednak w sytuacji, gdy użytkownik dokona zakupu konta premium wchodząc na stronę z plikiem, to dostaniemy jedynie 10% prowizji (20%, jeśli będzie to strona główna).

Zarobki ze sprzedaży kont premium doliczane są do salda co 30 dni i dopiero wtedy dostępne są do wypłaty.

Pobrania plików

W serwisie zarabiamy również na każdym pobraniu udostępnionego przez nas pliku. Jednak warto zauważyć, że do zarobków w programie partnerskim zaliczają się tylko pliki powyżej 10MB. Poniżej tabelka prezentująca stawki za 1000 pobrań.

Grupa0-250MB250-500MB500MB-1GB1GB+
A10 zł17 zł25 zł45 zł
B10 zł15 zł20 zł30 zł
C10 zł12,50 zł15 zł20 zł
D9 zł11,50 zł13,50 zł17,50 zł
E8 zł10 zł12 zł15 zł
F6 zł8 zł10 zł12 zł
G0 zł0 zł0 zł0 zł
 • A: Polska,
 • B: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Belgia, Austria,
 • C: Słowenia, Słowacja, Norwegia, Holandia, Węgry, Francja, Czechy,
 • D: Stany Zjednoczone, Ukraina, Szwajcaria, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Islandia, Gibraltar, Dania, Cypr, Kanada, Bośnia i Hercegowina,
 • E: Rosja, Monako, Malta, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Bułgaria,
 • F: Grecja, Gruzja, Finlandia, Chorwacja,
 • G: Inne.

Zarobki z pobrać plików doliczane są do salda każdej nocy.

Program reseller

Zasada działania programu reseller od Przeslij.com jest bardzo prosta. Kupujemy kody ze zniżką do 35% i sprzedajemy je samodzielnie decydując o ich cenie. Jeśli chodzi o zniżkę, która nam przysługuje, to uzależniona jest ona od ilości zakupionych jednorazowo kodów:

 • 1-99 kodów – 25% zniżki,
 • 100 – 299 kodów – 30% zniżki,
 • 300 – 1000 kodów – 35% zniżki.

jak założyć sklep internetowy

Warto zauważyć, że wymogiem dołączenia do programu reseller jest posiadanie sklepu internetowego lub konta na jednym z serwisów aukcyjnych. Jednak z tym na szczęście nie ma większego problemu – zarówno, jeśli chodzi o opcję pierwszą, jak i drugą.

Wypłata z Przeslij.com

Wypłatę z serwisu przeslij. com możemy zlecić po uzbieraniu na saldzie przynajmniej 20 złotych. Jej realizacja odbywa się zazwyczaj w terminie do 14 dni roboczych, choć w przypadku dużej ilości wypłat – czas ten może się nieznacznie wydłużyć. Do dyspozycji mamy PayPala oraz konto bankowe.


paypal

PayPal bez wątpienia jest obecnie najpopularniejszym portfelem internetowym, który warto posiadać. Dzięki niemu nie tylko wypłacimy pieniądze na konto bankowe, ale również wykorzystamy zgromadzone środki do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


ranking kont bankowych

Konto bankowe posiada obecnie w zasadzie każdy, gdyż ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez niego. Jednak nie wszyscy wiedzą, że na zwykłej zmianie banku można również zarobić – przynajmniej kilkaset złotych. Dlatego nie warto trzymać się stale jednej instytucji, gdyż z reguły tylko nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści i bonusy.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Hosting plików to tylko jedna z wielu możliwości zarabiania pieniędzy w domu, a tych jest całkiem sporo. Dlatego warto zainteresować się również pozostałymi, które w wielu przypadkach możemy nawet całkiem nieźle połączyć, aby razem dawały jeszcze większe zarobki. Jednym z przykładów może być choćby skracanie linków, które działa na bardzo podobnej zasadzie.

Opinie o Przeslij.com

Serwis przeslij.com powstał stosunkowo niedawno, ale zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim nie wymaga od nas wybierania aktywnego planu (zarabianie na pobieraniu czy sprzedaży kont premium), jak ma to miejsce w większości pozostałych stron tego typu. Kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę jest możliwość bezpłatnego przetestowania działania konta premium przez 7 dni. Te kwestie sprawiają, że warto dać serwisowi szansę i samemu spróbować.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
michalstarosta
michalstarosta
4 lat temu

Prześlij.com to bardzo przydatna strona do przesyłania plików np: dla znajomych,rodziny,itp.polecam ją bardzo ze względu na szybkość serwerów jak i wygodę!

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu

Nie za bardzo rozumiem dlaczego miałbym wykupować pakiet Premium i po co mi coś takiego a juz wogóle nie mam pojęcia jak znaleźć chętnch do założenia takiego konta? Ma ktoś może jakieś doświadczenie z tego typu programami i wytłumaczy mi to, bo zupełnie tego nie kumam…

Hans
Hans
2 lat temu

Zamknęli mi konto po uzbieraniu sumy do wypłaty. Resztę sobie sami dopowiedzcie.

marizz
marizz
6 miesięcy temu

Prześlij.com to fake serwis ! Nie da sie uploadowac VIDEO plikó

5
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx