Strona główna » Opinie » Rapidu.net – opinie | dlaczego nie działa?

Rapidu.net – opinie | dlaczego nie działa?

Rapidu.net to serwis internetowy, pozwalający na udostępnianie, przechowywanie i pobieranie plików zapisanych w pamięci serwera, pomiędzy jego poszczególnymi użytkownikami. Jednak od jakiegoś czasu serwis już nie działa, co w sumie nie powinno być dla nikogo żadną niespodzianką. Już od długo pojawiało się wiele negatywnych opinii na jego temat, a zarabianie w nim było w zasadzie od dawna niemożliwe. Co warto wiedzieć i jakie alternatywy wziąć pod uwagę?

Dlaczego rapidu.net nie działa?

Serwisy tego typu mają to do siebie, że użytkownicy często udostępniają na nich pliki, do których nie mają żadnych praw. Jest to działanie nielegalne, więc spółka Canal+ zainteresowała się stroną rapidu.net i od stycznia 2019 do lutego 2022 znalazła na niej ponad 240 000 plików, na których publikację nie wyraziła zgody.

Wprawdzie sprawa nie trafiła do sądu, ale doszło do porozumienia, które usatysfakcjonowało obie strony. Na jego mocy CANAL+ Polska otrzymała domeny rapidu.net oraz darkw.pl, a dodatkowo odszkodowanie za naruszenie praw autorskich. Dlatego też obecnie po wpisaniu adresu w przeglądarce ujrzymy jedynie napis „Ta strona nie będzie dłużej dostępna” oraz przycisk przekierowujący do oferty CANAL+.

Alternatywy dla Rapidu

hosting plików

Rapidu.net nie był oczywiście jedynym serwisem, który pozwalał zarówno udostępniać, jak i pobierać pliki z internetu. Dlatego, w obecnej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak przejrzeć dostępne alternatywy. Tych na szczęście kilka jest, więc nie powinno być z tym większego problemu. Rzecz jasna większość z tych serwisów pozwala również zarabiać na udostępnionych plikach i sprzedaży kont premium.

W związku z tym, że serwis upadł, to poniższe informacje dotyczące jego działania są już nieaktualne.

Pobieranie z Rapidu

Z serwisu możemy korzystać na 3 różne sposoby, jeśli chodzi o pobieranie plików. Wszystko zależy od posiadanego rodzaju konta, a do wyboru mamy:

 1. konto gość (bez rejestracji),
 2. zarejestrowane darmowe konto (free),
 3. konto premium.
konto rapidu.net

Korzystanie z rapidu.net bez rejestracji

W przypadku, gdy nie chcemy zarejestrować swojego konta, możemy korzystać z większości funkcjonalności strony, aczkolwiek na nieco okrojonych zasadach. Korzystając z portalu jako gość, możemy pobierać jeden plik na godzinę i co równie ważne, musimy oczekiwać przez 60 sekund na udostępnienie danych przez serwer. Oczywiście przeglądanie zawartości witryny, będzie na tym etapie obarczone dodatkowymi reklamami i ograniczoną szybkością pobierania (maksymalnie 150 kb/s).

Ciekawostką jest fakt, że działając na rapidu.net bez zarejestrowanego konta, nie musimy obawiać się zerwania połączenia internetowego, gdyż niezależnie od rodzaju posiadanego konta (lub jego braku) serwis obsługuje funkcję wznawiania połączenia. W przypadku niektórych konkurencyjnych serwisów nie jest to już tak oczywiste.

Zarejestrowane darmowe konto w serwisie

Tworząc darmowe konto w serwisie możemy liczyć na:

 • nieco większą prędkość pobierania, sięgającą 200 kb/s,
 • długi czas przechowywania niepobieranych plików (do 30 dni od ostatniego downloadu).

Oczywiście pozostałe zapisy wynikające z regulaminu nie ulegają zmianie. Jako darmowy użytkownik korzystający z serwisu nie możemy skorzystać z dedykowanej wyszukiwarki plików (co jest sporym ograniczeniem). Nie możemy też wyłączyć pojawiających się reklam. No chyba, że skorzystamy z zewnętrznych programów blokujących reklamy.

Założenie darmowego konta w rapidu.net nie zwalnia nas jednak z ograniczeń czasowych, takich jak brak możliwości równoległego pobierania danych (maksymalnie 1 plik na godzinę), czy też konieczności odczekania 60 sekund, aż dany plik zostanie nam udostępniony.

Konto Premium

W ramach konta Premium, jako użytkownik Rapidu uzyskujemy już pełną funkcjonalność serwisu. Oznacza to, że:

 • możemy pobierać dane z nieograniczoną prędkością,
 • możemy korzystać z dedykowanej wyszukiwarki plików,
 • nie tracimy czasu na udostępnianie plików,
 • nie musimy obserwować wciąż pojawiających się reklam.

Ponadto korzystanie z serwisu na zasadach Premium oznacza, że możemy pobierać nieograniczoną liczbę plików (również w sposób równoległy).

Zarabianie z Rapidu

Skoro podstawowe funkcjonalności serwisu rapidu.net mamy z głowy, czas przejść do kwestii zarabiania. Serwis oferuje 3 plany pozwalające zarabiać:

 • Download – wynagrodzenie za każde pobranie pliku. Jest to nawet 85 zł za 1000 pobrań,
 • Premium – prowizja za sprzedaż kont premium z polecenia. Jest to 50% za nowe konto oraz 25% za jego przedłużenie,
 • Mix – połączenie powyższych planów dające 50% standardowego wynagrodzenia.

To tyle, jeśli chodzi o teorię zarabiania w serwisie. Wygląda na to, że zarobki nalicza prawidłowo, ale niestety nie mamy żadnej możliwości, aby je wypłacić. Konto wymaga bowiem weryfikacji, której nie da się w żaden sposób przeprowadzić, a sam support nie odpowiada na maile. Serwis zwyczajnie przestał być wypłacalny, więc dla osób, które zamierzały zarabiać w ten sposób pozostają jedynie inne strony. Osoby, które tylko ściągają pliki, mogą korzystać z serwisu w dalszym ciągu, choć bywają problemy z kontem premium.

Program reseller

W ramach programu reseller możemy kupować tanio dostęp do kont premium, a następnie odsprzedawać je z własną marżą. Stąd też duża ilość voucherów do kont premium różnych serwisów hostingowych na popularnych portalach aukcyjnych, takich jak Allegro. Voucher to po prostu kod, dzięki któremu użytkownik otrzymuje dostęp do konta premium w serwisie rapidu.net na określoną liczbę dni. Kwota za jaką my kupujemy vouchery uzależniona jest od sprzedaży, więc im więcej sprzedajemy, tym korzystniejsze mamy ceny, a co za tym idzie – również więcej zarabiamy.

Wypłata z serwisu

Teoretycznie wypłata z serwisu możliwa jest po przekroczeniu 30 złotych na saldzie. Teoretycznie, ponieważ, aby ją zlecić trzeba zweryfikować konto, a to niestety nie jest możliwe. Ciekawą alternatywą byłaby wymiana zebranych środków na voucher, gdyż jest taka możliwość, ale tu też niezbędna jest ta nieszczęsna weryfikacja. Niby są dwie opcje, ale na dobrą sprawę żadna z nich nie jest dostępna, więc wszelkie zarobione w rapidu.net pieniądze to tylko wirtualne cyferki, z którymi nie sposób cokolwiek zrobić.

Jak usunąć konto w serwisie

Jako, że rapidu.net nie prezentuje się najlepiej, część osób może chcieć po prostu usunąć konto. Niestety nigdzie w opcjach nie znajdziemy funkcji, która pozwoli zlikwidować je za pomocą jednego kliknięcia. Musimy więc napisać wiadomość do administracji serwisu z prośbą o usunięcie konta. Teoretycznie nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania prośby, konto wraz z danymi powinno zostać zlikwidowane, ale z tym akurat może być różnie. Skoro administracja nie odpisuje właściwie na żadne wiadomości to i usunięcie konta w ten sposób może okazać się pewnym problemem.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Niestety dla osób, które planują zarabiać na udostępnionych plikach rapidu nie jest najlepszym wyborem. Na szczęście w internecie jest całkiem sporo takich serwisów, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem. Warto zwrócić również uwagę na zarabianie na skracaniu linków, gdyż w jednym i drugim przypadku musimy dobrze wypromować swoje treści. Na dobrą sprawę jest to metoda zarabiania bardzo zbliżona do zarabiania na uploadzie, więc warto wziąć ją pod uwagę. Oczywiście to jedynie jedna z wielu możliwości, bowiem w internecie zarabiać możemy na naprawdę wiele różnych sposobów.

Opinie o rapidu.net

Serwis rapidu.net mimo sporych trudności dość długo funkcjonował i pozwalał na bezproblemowe pobieranie znalezionych na nim plików. Jedynie z kontami premium bywały kłopoty, gdyż potrafiły kończyć się przed czasem. Z kolei, jeśli chodzi o zarabianie na wrzucanych plikach, to sprawa wyglądała źle już dużo wcześniej ze względu na problemy z wypłatami (w zasadzie ich brak). Za sprawą wielu negatywnych opinii, które pojawiały się od dłuższego czasu łatwo było przewidzieć, że koniec serwisu jest bliski.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

53 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Arrovv
Arrovv
5 lat temu

NIKOMU NIE POLECAM ,

Posiadam na koncie Zarobki: 38.342 PLN
UWAGA! Nie możesz zlecić wypłaty środków! Twoje konto nie zostało pozytywnie zweryfikowane! Jeśli masz pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Wysłane ponad 100 maili oraz został pozytywnie wysłany mail

ZERO KONTAKTU ,nawet nie potrafił udzielić pomocy ten człek
Kacper Piaty
Pracownik rapidu po polskiej stronie

celownik.74
celownik.74
5 lat temu
Odpowiedz na  Arrovv

to prawda mam to samo do odzyskania 164,81gr
Nie wypłacają

pipek12235
pipek12235
5 lat temu

ja posiadam do wypłaty 296zł
ZERO WYPŁATY ZERO KONTAKTU
KONTO NIE ZOSTAŁO POZYTYWNIE ZWERYFIKOWANE .

Maniek
Maniek
5 lat temu

A ja Polecam rapidu.net , aby aktywować wypłaty należy aktywnie korzystać z konta tzn. co jakiś czas wrzucać coś na konto a gdy to nie pomoże można napisać emaila z prośbą o aktywacje wypłat ponieważ chcecie przedłużyć premium. A zgromadzone środki można wymienić na vochery i odsprzedać np. na allegro z dużo większym zyskiem/ Dodam że vouchery rapidu.net allegrowicze kupują jak świeże bułeczki 🙂 .

Tomasz
Tomasz
5 lat temu

Uwaga na Rapidu.net. Nie kupujcie u nich kont premium bo bez powodu wyłączają w trakcie trwania. Na jakikolwiek kontakt nie odpowiadają

kamil
kamil
5 lat temu

Kupiłem konto na stronie , żeby mieć tylko dla siebie nie jakieś wspołdzielone z allegro. Przez tydzień działało dobrze , teraz mam limit dzienny 6,56 gb . Na maile oczywiście nie odpowiadają , tragedia z nimi. Czasem jest że limit wynosi 6,56 gb a na dole strony informacja że limit wyczerpany i nic nie da się pobrać.
Piepszyć ich

Maciej
Maciej
5 lat temu
Odpowiedz na  kamil

Mam to samo. Wylaczyli mi premium po 1 tygodniu

Yoka
Yoka
5 lat temu

Też nie polecam rapidu, Ściema. Zero odpowiedzi na reklamację.

Sarang
Sarang
5 lat temu

Zero wsparcia z PL strony. Konto PREMIUM na 30 dni, nagle przestało działać po 12-stu (’nie ma takiego użytkownika’). Próba resetu hasła czy próba kontaktu poprzez formularz kontakty – zero. Wałek w biały dzień. Jak w filmie Bareji: 'nie mam pańskiego płaszcza i co pan mię zrobisz?”. Na szczęście dla mnie sku***wili się na małej kwocie. Lekcja wzięta. Są tuziny innych serwisów – radzę więc ten omijać i szczać im w basen.

Arek
Arek
5 lat temu

to prawda, złodzieje do kwadratu. Transfer na koncie premium – 200 kb/s, przy łączu LTE 20 MB !!! Przy takim transferze pliki po kilka GB można ciągnąć do usrania. Dno i oszustwo jakich mało. Dają limit 30GB na dzień, ale tego nie ma szans wykorzystać. Złodziejstwo w biały dzień.

poco
poco
4 lat temu
Odpowiedz na  Arek

Konto jest od dłuższego czasu zawirusowane dlatego nie działa poprawnie. Wirus łączy się z właścicielem by śledzić co robimy. Może po to jest ten serwer. bo przecież nie można na nim nic zrobić, nic nie działa.

uploader
uploader
4 lat temu

Banda oszustów i tyle ,okradają uploaderów masowo ! Nowych kont nie aktywują .Kontakty zerowy !

Prodo
Prodo
4 lat temu

ja też jestem posiadaczem 2 kont na rapidu. pragnę zauważyć że ta „weryfikacja konta do wypłaty” to jest nic innego jak wgląd administracji rapidu na szybkość zarabiania na twoich plikach. dam przykład otwierasz nowe konto i wrzucasz pliki po czym dzielisz sie nimi z przyjaciółmi, i zarabiasz za każdy pobrany twój plik, z tym że dopóki nie zweryfikujesz konta zarobki z plików są niezłe kasa rośnie, ale gdy zweryfikujesz konto i wypłacisz pierwszy hajs to odczuwalnie doświadczasz że kolejne dni po wypłaceniu nie są tak obfite w zarobek jak wtedy gdy konto było nie zweryfikowane. Moim zdaniem po weryfikacji administracja… Czytaj więcej »

cyber 4376
cyber 4376
4 lat temu

złodzieje nic innego. Chciałem wymienić kasę na voucher pisałem kilkanaście razy zero odzewu. Nawet znikła historia wykupionych voucherów.

Adi242
Adi242
4 lat temu

Oszuści , kupisz konto i wyłączają po jednym dniu.

Jakub
Jakub
4 lat temu

Nie kupujcie Premium Rapidu.net, blokują konto po kilku godzinach z automatu, nie można sie w zaden sposób skontaktować. Nie odpisują na maile. Złodzieje.

Tomasz
Tomasz
4 lat temu
Odpowiedz na  Jakub

zgadzam sie nie odpowiadaja na meila blokuja pobierania

czarny
czarny
4 lat temu

RAPIDUSYF tak jak wyżej – nie wypłacają kasy. GNOJE nie odpisują na maile. Ma ktoś może namiary na któregoś z tych gnojków?

GigaUploader
GigaUploader
4 lat temu

PROCEDURY OSZUSTWA ZE STRONY rapidu.net TRWAJĄ OD DAWNA I DZIAŁAJĄ BEZKARNIE !!! KRADNĄ ŚRODKI Z PROGRAMU PARTNERSKIEGO W RÓŻNY SPOSÓB I TO NAWET W BARDZO WYRAFINOWANY. JEDEN Z PRZYKŁADÓW PO ZLECENIU WYPŁATY NA DRUGI DZIEŃ ZNIKA…… I WYGENEROWANE ZOSTAJĄ VOUCHERY , ALE NIE LICZ NA TO ,ŻE BĘDĄ DO WYKORZYSTANIA .BARDZO DOBRZE ,ŻE SIĘ O TYM PISZE , WIELU UŻYTKOWNIKÓW PEWNO ZREZYGNUJE Z DODAWANIA PLIKÓW I O TO W SUMIE CHODZI ,TYM SPOSOBEM PÓJDĄ Z TORBAMI I ZAMKNĄ SERWIS…

Michał
Michał
3 lat temu
Odpowiedz na  GigaUploader

Trafił mi się dzisiaj właśnie taki przypadek, że mam nagle dwa wygenerowane vouchery, których nie generowałem, do tego nie działają.

Jerzy
Jerzy
4 lat temu

Moje konto premium zostało wyłączone po JEDNYM dniu. Zgodnie z regulaminem napisałem reklamację po to tylko by się dowiedzieć, że mój adres e-mail został zablokowany przy ich filtr spamu. Zostałem po prostu okradziony.

Zenek
Zenek
3 lat temu

Nie kupować rapidu.net to złodzieje !

Yonymaster
Yonymaster
3 lat temu

NAJWIĘKSI ZŁODZIEJE jakich ziemia nosi w zeszłym roku konto kupione 5 mc pod rząd i nie było problemu, teraz konto kupione w maju wyłączone po 15 dniach , kupiłem następne i znowu zablokowali po 1 dniu, kupowane u nich na stronie. Blokują i nie oddają kasy, gdybym coś wgrywał nielegalne rozumiem, tylko ze Ja pobieram pliki i ZŁODZIEJE wyłączają konto jak im się podoba i kiedy się podoba.

krysia1953
krysia1953
3 lat temu
Odpowiedz na  Yonymaster

Witam,ja wykupiłem konto na 90 dni i miałem dostać kod na voucher nie dostałem,dzisiaj wymieniłem 30 punktów na miesiąc gratis i też nie dostałem kodu na voucher.Pisać do nich to tak jakby walić głową w mur,jednym słowem faktycznie złodziejstwo.

Alex
Alex
3 lat temu
Odpowiedz na  krysia1953

To ja mam chyba farta bo mi odpisują:)

Paweł
Paweł
3 lat temu

No nie wiem… Dziwne, że jednemu płacą innemu nie. Mnie zapłacili. Musiałem czekać 10 dni od zlecenia wypłaty, ale kasę dostałem tak samo, jak dostawałem poprzednie wypłaty.

Paweł
Paweł
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

A niby gdzie miałbym takie coś pokazać? Po co mam tu kłamać? Gdybym nie dostał zarobionych pieniędzy, też byłbym wkurzony i zapewne bym ich wyzywał. Fakt, że czasami czeka się dosyć długo, ale wszystkie zarobione środki, zawsze otrzymałem na konto. No i mam nadzieję, że jednak nadal tak jest, bo minął rok od ostatniej wypłaty, przez ten czas miałem trochę przygód z laptopem i jakoś zapomniałem o Rapidu. Ostatnio się zalogowałem i zobaczyłem, że jest jakaś sumka, więc zleciłem wypłatę. Mam nadzieję, że dojdzie bez problemu.

Alexz
Alexz
3 lat temu
Odpowiedz na  Paweł

Ja też nie mam problemu tylko przy ostatniej wypłacie czekałem ponad 3 tyg 🙁 ale to zależy chyba który miejsce się ma w kolejce do wypłaty 🙂

hah
hah
3 lat temu

Z tym zweryfikowaniem konta na Rapidu miałem podobnie i wiecie co? Wydaje mi się, że po iluś tam mailach, Wasze wiadomości trafiają do ich skrzynki SPAM, a ja zrobiłem to tak, że tam jest opcja „zgłoś sugestie” do działu technicznego czy jakoś tak i tam napisałem, że nie działa ich mail, bo już z miesiąc czekam na zweryfikowanie konta i na drugi dzień miałem zweryfikowane. Spróbujcie. 🙂

martinez
martinez
3 lat temu

Uwaga na trojany z tego serwera!!!
Malwarebytes co drugi – trzeci plik wyrzuca info o blokowaniu strony podczas próby pobrania pliku, z powodu TROJANA!!!
Myślałem, że jest to problem z przeglądarką internetową, lub programem antywirusowym, ale dzieje się to tak tylko i wyłącznie podczas próby pobrania plików przez rapidu.net!
Jeśli nie wierzycie, nie pobierajcie przez jakieś downloadery, tylko odpalcie np. Firefoxa, zainstalujcie Malwarebytes (nawet wersję testową), i ściągnijcie kilka plików z rapidu.net.

jesza
jesza
3 lat temu

Syf i kiła czysty SCAM ! na koncie jest ponad 1000zł i zero kontaktu. Oszuści i krętacze. Nie polecam nikomu. wysłałem już ponad 150 maili i zero kontaktu. Mają tylko grupkę ludzi którym płacą i którzy ich bronią. NIE POLECAM NIKOMU. Strata czasu i energii na ten syfiasty serwis.

slabe rapidu
slabe rapidu
2 lat temu
Odpowiedz na  jesza

a kto trzyma taką sumę na koncie, wypłaca się jak jest max 100-150 zł

Andzi2m
Andzi2m
3 lat temu

Czy da sie usunać konto z tego serwisu?? miałem prem i sie skonczyło a pozniej jak chciałem coś sciagnać to odsiadówki po 3 lub 5 godzin. Jakaś q..wa paranoja ,zero odpowedzi na maile

asdfg
asdfg
3 lat temu

Chciałem się zarejestrować i założyć konto premium. Mieliło, mieliło i nic nie wymieliło. Potem okazało się, że konto już mam: „Podany adres istnieje już w naszej bazie!”. Sprawdziłem skrzynkę i okazuje się, że 21.09.2020 r. dostałem od nich e-mail z promocją na konto premium. Być może 🙂 kiedyś założyłem u nich konto – nie pamiętam. Próbuję się więc zalogować używając tego adresu, który już mają w swojej bazie, ale wyskakuje komunikat: „Podany login jest niepoprawny lub nieaktualny!” :-). Wysyłam więc prośbę o przypomnienie hasła podając ten adres e-mail, który jednocześnie mają i nie mają :-). Zmieniam hasło loguję się i:… Czytaj więcej »

wp997
wp997
3 lat temu

Piszą ze transfer bez limitu a nagle jest limit dzienny !!!!!!, kupiłem tylko na próbę 3 dni, pierwszy i ostatni raz kupiłem. ludzie powinni skrzyknąć się i nic nie wstawiać na tym syfie

Lemuria369
Lemuria369
2 lat temu

Rapidu.net to jest żenująca strona.
Miałam konto od stycznia albo lutego tego roku i nagle nie mogę się zalogować.
Piszę e-maile i nic.
Zero jakiejkolwiek odpowiedzi bądź wyjaśnienia.
Także radzę omijać tą stronę bardzo szeroko,
Google One Drive i Drive to są zdecydowanie lepsze opcje do wrzucania, przechowywania plików. Odkąd Megaupload i Rapidshare przestały istnieć nie ma ani jednej normalnej strony bez limitów do wrzucania plików.

aasd
aasd
2 lat temu

rapidu to najgorszy syf nie wiem czemu jest tak promowany

mlody89
mlody89
2 lat temu

nadal problem z wypłatą czekam na weryfikację od 2 tygodni i nic. Oszuści !!!

Antonio
Antonio
2 lat temu

złodzieje cwaniacy i krętacze!!!!!!!!!! usuwają konta zamiast wypłacić, znika sobie premium 2 dni po wykupieniu na 30 dni i do tego zero kontaktu. ZLODZIEJE!!!!!!!!

Rapidu.net - oszusci
Rapidu.net - oszusci
2 lat temu

Rapidu.net – oszustwo. Brak możliwości wypłaty, brak możliwości weryfikacji. Po próbie wyjaśnienia sytuacji z administracją serwisu rapidu.net blokują konto, kasują dane. Nie dajcie się nabrać.

uploader
uploader
2 lat temu

Potwierdzam opinie jak wyżej negatywne…. blokują konta ,okradają z programu partnerskiego( zero wypłat) i zero kontaktu .Totalny syfilis !!

Release_K83
Release_K83
2 lat temu

Rapidu.net od dawna okrada użytkowników z wypłat , no ale są strony co nakazują uploaderom tam dodawac pliki , przykładem jest zajefajna.com Admin tego portalu dostaje łapówkę i dlatego taki nakaz. Inni , którzy tak dodają to , chyba nie potrafią czytać , że nalezy omijac szerokim łukiem Rapidu.net .Jesli wiekszość tak zrobi to padną w mig oszusci…

Verdi
Verdi
2 lat temu

nie mozna sciagac w niemczech, czy to mozliwe?
Nowe pliki i kazdorazowo—->>>404 – Nie znaleziono pliku. ????????

Germany11
Germany11
2 lat temu

@Verdi
Zgadza się , jest blokada IP Niemcy

Antonio
Antonio
2 lat temu

najwieksze zlodzieje!!! wylaczaja konta premium po 2 dniach od zakupu!!!!! nic tam nie kupowac ludzie!!!!!!!
zlodzieje i cwaniaki ktore oplacaja darkw zeby ich reklamowac!!!!!!!

errno
errno
2 lat temu

Blokują kupione konta premium po jednym dniu, nie kupujcie u nich konta!

Mysza
Mysza
2 lat temu

Kupiłam konto premium na 3 dni. Dzień później nie mogłam się zalogować. Najpierw pojawił się komunikat, o konieczności usunięcia cookies, ale nie pomogło. Kiedy z gotowego linku chcę pobrać plik w prędkości premium, pojawia się okienko do zalogowania. Wpisuję dane, potwierdzam, a przerzuca mnie do strony głównej – oczywiście bez zalogowania. I tak w kółko.

Wojtass
Wojtass
2 lat temu

Mam tak często problem z zalogowaniem
Od wczoraj strona wcale nie działa

Janusz9
Janusz9
2 lat temu

Strona nie działa, coś się pozajączkowało – chyba to już koniec rapidu

Ofucker
Ofucker
2 lat temu

Nie zwracają kosztów abonamentów, podobno żadnych (miałam na 3 miesiące + 10 dni gratis z vouchera). Straszne, bo to świeża sprawa. Kurna, nie ufajcie nikomu

Ryba
Ryba
2 lat temu

Faktycznie nie działa , polecacie jakąś inną stronę ??

Tomson
Tomson
2 lat temu

O czym wy bredzicie?? Jakie negatywne opinie o Rapiu? Chyba garstki jakiś trolli, przecież to był najlepszy serwis do pobierania plików, a jako że było tam niemal wszystko to można sobie było np. wykupić premium na 3 dni czy na miesiąc i ściągnąć w tym czasie setki GB danych!

53
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x