LunaticFiles

LunaticFiles.com to serwis internetowy, udostępniający swoją przestrzeń dyskową na pliki wczytywane, pobierane i przechowywane przez Użytkowników. Witryna charakteryzuje się dość oszczędnym interfejsem i dużymi ograniczeniami w stosunku do niezarejestrowanych Użytkowników.

rejestracja

Zarabianie w LunaticFiles

W ramach serwisu, istnieje również możliwość włączenia się do Programu Partnerskiego. Użytkownik korzystający z tego programu (na zasadach konta darmowego i Premium), może otrzymywać wynagrodzenie z tytułu pobierania jego plików, przez innych Użytkowników oraz zakup kont premium.

Tabela wynagrodzeń, przypisana do danego programu, dotyczy wyłącznie 1000 – krotnego pobrania określonego pliku. Im jest on większy, tym większe wynagrodzenie uzyskuje Użytkownik.

Dochody można multiplikować również dzięki polecaniu innych Użytkowników. Wtedy osoba polecająca, może uzyskiwać na swoje konto 10 procent wszystkich wpływów na konto osoby polecanej.

Użytkownicy niezarejestrowani w Lunaticfiles

Korzystanie z możliwości serwisu przez Użytkowników niezarejestrowanych, jest obwarowane szeregiem obostrzeń. Osoba, która chce korzystać z narzędzia w ten sposób, musi liczyć się np. z koniecznością wczytywania plików o maksymalnym rozmiarze 100 MB. Ten sam Użytkownik musi się również liczyć z usunięciem wczytanych danych w 30 dni od daty ostatniego pobrania pliku.

Warto również dodać, że Usługodawca, czyli administrator serwisu, nie daje pełnej gwarancji na prawidłowe działanie LunaticFiles.com, w kontekście kont darmowych i Użytkowników niezarejestrowanych.

Korzystanie z LunaticFiles przez osoby zarejestrowane

W przypadku osób zarejestrowanych , ale jednocześnie korzystających z darmowego Konta Użytkownika, zwiększa się (w porównaniu do Gości) maksymalna objętość udostępnionego pliku i wynosi 20 GB.

Zmianie ulega też czas przechowywania plików. Użytkownicy posiadający konto darmowe, mogą liczyć na ich przechowywanie przez 60 dni, od daty ostatniego pobrania.

Co zyskuje Użytkownik konta Premium w Lunaticfiles

  • Bezterminowe przechowywanie wgranych plików.
  • Możliwość pobrania plików do 20 GB.
  • Nieograniczoną szybkość pobierania danych.

Możliwość wydłużenia czasu trwania konta Premium o czas, w którym korzystanie z jego funkcjonalności było niemożliwe.

LunaticFiles podsumowanie

Serwis LunaticFiles.com charakteryzuje się prostymi i przejrzystymi zasadami. Niemniej, niektóre znajdujące się w regulaminie zapisy, mogą być różnie interpretowane przez Użytkowników. Dotyczy to zwłaszcza maksymalnej prędkości pobierania w przypadku kont darmowych i Gości.

Zobacz też inne serwisy pozwalające na udostępnianie plików

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x