Catshare

Catshare

Skuteczne zarabianie na uploadzie plików zależy też od odpowiedniego hostingu. Znaczenie mają nie tylko stawki za pobranie, ale również wysoka wypłacalność oraz dobre opinie serwisu. Catshare oferuje wysokie stawki, pełne bezpieczeństwo oraz anonimowość przy pobieraniu plików. Na tle konkurencji wyróżnia się również szybkością pobierania i łatwością obsługi.

Catshare.net nie działa - co się stało?

Wygląda na to, że strona catshare.net zniknęła z internetu bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji oraz wyjaśnień. Od dłuższego czasu próba wejścia na stronę skutkuje errorem 522: Connection Timed Out. Serwis prawdopodobnie już nie wróci, a przynajmniej nic na to nie wskazuje, więc czas poszukać alternatywnych możliwości.

W związku z powyższym, poniższe informacje są już nieaktualne.

Jak zarabiać w catshare

Catshare oferuje trzy możliwości współpracy, a sam plan zarobkowy można oczywiście w każdej chwili zmienić.

  • Download -udostępnianie plików pozwala na zarobek nawet 100 zł za 1,000 pobrań. Dokładna wysokość stawki zależy nie tylko od ilości pobrań, ale również rozmiarów wrzucanego pliku.
  • Premium – w serwisie można też zarabiać na sprzedaży kont premium. Użytkownik zyskuje wtedy 25% za jednorazowy zakup lub przedłużenie takiego konta.
  • Mix – połączenie obu powyższych form współpracy, dzięki czemu łącznie zyskać można nawet 50% stawek każdego z tych planów.

Wrzucanie plików na serwer catshare

Standardowa opcja to wysłanie wybranych plików na serwer poprzez HTTP lub FTP. Choć jest jeszcze inna ciekawa opcja o nazwie “remote upload” dzięki, której możemy błyskawicznie wrzucać pliki na hosting. Opcja ta polega na kopiowaniu plików od innych użytkowników (można więc zarabiać nawet mając słabe łącze, ponieważ nie trzeba czekać na wrzucenie pliku).

Catshare - dodatkowe udogodnienia

  • Kopie zapasowe plików pozwalają na przywrócenie plików użytkowników w razie nieprzewidzianych awarii sprzętowych.
  • Wyszukiwarka plików pozwala szybko znaleźć potrzebne pliki.
  • Support odpowiadający na pytania oraz pomagający rozwiązać wszelkie problemy.
  • Przejrzysty interfejs pozwala sprawnie korzystać ze strony zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych.

Program partnerski Catshare

Serwis posiada również program partnerski pozwalający jeszcze bardziej zwiększyć ilość zarabianych pieniędzy. Za polecenie kolejnych osób jest to dodatkowe 10% wypracowanych przez nich zarobków. Zapraszanie znajomych odbywa się za pomocą specjalnego reflinka.

Wypłata z Catshare

Minimalna kwota niezbędna by zlecić wypłatę z serwisu to 30 zł, a każda z nich realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych. Dostępne możliwości na wypłatę zgromadzonych środków to:

3 Komentarze

  1. Swietna stronka do pobierania plikow,na ktorych mozemy zarabiac.Zapraszam

  2. Był to jeden z lepszych serwisów oferujących hosting plików, ale skoro do tego czasu się nie podniósł to wątpię, że jeszcze wróci. Nie rozumiem tylko dlaczego stało się to tak nagle, bez jakichkolwiek informacji z ich strony. Może ktoś wie coś więcej ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *