Catshare

Skuteczne zarabianie na uploadzie plików zależy też oczywiście od odpowiedniego hostingu. Znaczenie mają nie tylko stawki za pobranie, ale również wysoka wypłacalność oraz dobre opinie serwisu. Catshare oferował wysokie stawki, pełne bezpieczeństwo oraz anonimowość przy pobieraniu plików. Na tle konkurencji wyróżniał się również szybkością pobierania i łatwością obsługi, ale niestety przestał działać. Jakie alternatywy warto wziąć pod uwagę?

Dlaczego Catshare.net nie działa?

Niestety strona catshare.net zniknęła z internetu bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji oraz wyjaśnień. Od dłuższego czasu próba wejścia na stronę skutkowała errorem 522: Connection Timed Out, więc najprawdopodobniej serwis już nie wróci, a przynajmniej nic na to nie wskazuje. W związku z tym najwyższy czas poszukać alternatywnych możliwości, ale na szczęście tych nie brakuje. Oczywiście poniższe informacje dotyczące samego serwisu są już nieaktualne.

Alternatywy dla Catshare


hosting plików

Na szczęście, w internecie serwisów oferujących darmowy hosting plików nie brakuje, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniej alternatywy. Bez względu na to czy przechowywaliśmy pliki dla siebie, czy zarabialiśmy na uploadzie.


Wrzucanie plików na serwer

Standardowa opcja to wysłanie wybranych plików na serwer poprzez HTTP lub FTP. Choć jest jeszcze inna ciekawa opcja o nazwie „remote upload” dzięki, której możemy błyskawicznie wrzucać pliki na hosting. Opcja ta polega na kopiowaniu plików od innych użytkowników (można więc zarabiać nawet mając słabe łącze, ponieważ nie trzeba czekać na wrzucenie pliku).

Dodatkowe udogodnienia

  • Kopie zapasowe plików pozwalają na przywrócenie plików użytkowników w razie nieprzewidzianych awarii sprzętowych.
  • Wyszukiwarka plików pozwala szybko znaleźć potrzebne pliki.
  • Support odpowiadający na pytania oraz pomagający rozwiązać wszelkie problemy.
  • Przejrzysty interfejs pozwala sprawnie korzystać ze strony zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych.

Zarabianie w Catshare

Catshare oferuje trzy możliwości współpracy, a sam plan zarobkowy można oczywiście w każdej chwili zmienić.

  • Download -udostępnianie plików pozwala na zarobek nawet 100 zł za 1,000 pobrań. Dokładna wysokość stawki zależy nie tylko od ilości pobrań, ale również rozmiarów wrzucanego pliku.
  • Premium – w serwisie można też zarabiać na sprzedaży kont premium. Użytkownik zyskuje wtedy 25% za jednorazowy zakup lub przedłużenie takiego konta.
  • Mix – połączenie obu powyższych form współpracy, dzięki czemu łącznie zyskać można nawet 50% stawek każdego z tych planów.

Program partnerski

Serwis posiada również program partnerski pozwalający jeszcze bardziej zwiększyć ilość zarabianych pieniędzy. Za polecenie kolejnych osób jest to dodatkowe 10% wypracowanych przez nich zarobków. Zapraszanie znajomych odbywa się za pomocą specjalnego reflinka.

Wypłata

Minimalna kwota niezbędna by zlecić wypłatę z serwisu to 30 zł, a każda z nich realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych. Dostępne możliwości wypłaty zgromadzonych środków to konto bankowe oraz popularny portfel internetowy Skrill.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego aktualnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc warto wiedzieć, który bank oferuje aktualnie najlepszą ofertę. Zwłaszcza, że nawet na zmianie konta bankowego możemy aktualnie zarobić dodatkowe pieniądze.


skrill moneybookers

Skrill jest bardzo popularnym portfelem internetowym, który przydaje się do wypłaty zarobków z wielu serwisów internetowych. Z portfela nie ma już najmniejszego problemu z transferem pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

W internecie jest wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy, a udostępnianie plików jest jedynie jednym z nich. Warto zainteresować się również pozostałymi, a czasem można je nawet bardzo dobrze połączyć. Przykładem sposobu zarabiania, który działa na podobnej zasadzie jest skracanie linków.


praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości zarabiania pieniędzy w domu jest naprawdę sporo. Wiele z nich nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


skracanie linków

Skracanie linków to nie tylko zamiana długiego adresu w bardziej przyjazny, ale również ciekawa forma zarabiania pieniędzy. Jest kilka skracaczy, które warto znać.


Opinie o Catshare.net

Catshare jest z pewnością jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów w swojej kategorii i prezentuje się naprawdę dobrze. Oczywiście tylko jeśli mówimy o płatnym koncie, ponieważ to darmowe znacznie odstaje od konkurencji, zwłaszcza, jeśli chodzi o prędkość pobierania.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do “Catshare”

  1. Był to jeden z lepszych serwisów oferujących hosting plików, ale skoro do tego czasu się nie podniósł to wątpię, że jeszcze wróci. Nie rozumiem tylko dlaczego stało się to tak nagle, bez jakichkolwiek informacji z ich strony. Może ktoś wie coś więcej ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz