Catshare

Skuteczne zarabianie na uploadzie plików zależy też od odpowiedniego hostingu. Znaczenie mają nie tylko stawki za pobranie, ale również wysoka wypłacalność oraz dobre opinie serwisu. Catshare oferuje wysokie stawki, pełne bezpieczeństwo oraz anonimowość przy pobieraniu plików. Na tle konkurencji wyróżnia się również szybkością pobierania i łatwością obsługi.

Catshare.net nie działa

Wygląda na to, że strona catshare.net zniknęła z internetu bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji oraz wyjaśnień. Od dłuższego czasu próba wejścia na stronę skutkuje errorem 522: Connection Timed Out. Serwis prawdopodobnie już nie wróci, a przynajmniej nic na to nie wskazuje, więc czas poszukać alternatywnych możliwości. 

Alternatywy dla Catshare

hosting plików

Na szczęście, w internecie serwisów oferujących darmowy hosting plików nie brakuje, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniej alternatywy. Bez względu na to czy przechowywaliśmy pliki dla siebie, czy zarabialiśmy na uploadzie.

Wrzucanie plików na serwer catshare

Standardowa opcja to wysłanie wybranych plików na serwer poprzez HTTP lub FTP. Choć jest jeszcze inna ciekawa opcja o nazwie „remote upload” dzięki, której możemy błyskawicznie wrzucać pliki na hosting. Opcja ta polega na kopiowaniu plików od innych użytkowników (można więc zarabiać nawet mając słabe łącze, ponieważ nie trzeba czekać na wrzucenie pliku).

Dodatkowe udogodnienia

  • Kopie zapasowe plików pozwalają na przywrócenie plików użytkowników w razie nieprzewidzianych awarii sprzętowych.
  • Wyszukiwarka plików pozwala szybko znaleźć potrzebne pliki.
  • Support odpowiadający na pytania oraz pomagający rozwiązać wszelkie problemy.
  • Przejrzysty interfejs pozwala sprawnie korzystać ze strony zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych.

Zarabianie w catshare

Catshare oferuje trzy możliwości współpracy, a sam plan zarobkowy można oczywiście w każdej chwili zmienić.

  • Download -udostępnianie plików pozwala na zarobek nawet 100 zł za 1,000 pobrań. Dokładna wysokość stawki zależy nie tylko od ilości pobrań, ale również rozmiarów wrzucanego pliku.
  • Premium – w serwisie można też zarabiać na sprzedaży kont premium. Użytkownik zyskuje wtedy 25% za jednorazowy zakup lub przedłużenie takiego konta.
  • Mix – połączenie obu powyższych form współpracy, dzięki czemu łącznie zyskać można nawet 50% stawek każdego z tych planów.

Program partnerski

Serwis posiada również program partnerski pozwalający jeszcze bardziej zwiększyć ilość zarabianych pieniędzy. Za polecenie kolejnych osób jest to dodatkowe 10% wypracowanych przez nich zarobków. Zapraszanie znajomych odbywa się za pomocą specjalnego reflinka.

Wypłata

Minimalna kwota niezbędna by zlecić wypłatę z serwisu to 30 zł, a każda z nich realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych. Dostępne możliwości na wypłatę zgromadzonych środków to konto bankowe oraz popularny portfel internetowy Skrill.

skrill moneybookers

Jak inaczej zarabiać w internecie?

W internecie jest wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy, a udostępnianie plików jest jedynie jednym z nich. Warto zainteresować się również pozostałymi, a czasem można je nawet bardzo dobrze połączyć. Przykładem sposobu zarabiania, który działa na podobnej zasadzie jest skracanie linków.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości zarabiania pieniędzy w domu jest naprawdę sporo. Wiele z nich nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.

Skracanie linków

skracanie linków

Skracanie linków to nie tylko zamiana długiego adresu w bardziej przyjazny, ale również ciekawa forma zarabiania pieniędzy. Jest kilka skracaczy, które warto znać.

Opinie

Catshare jest z pewnością jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów w swojej kategorii i prezentuje się naprawdę dobrze. Oczywiście tylko jeśli mówimy o płatnym koncie, ponieważ te darmowe odstaje znacznie od konkurencji, zwłaszcza, jeśli chodzi o prędkość pobierania.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do wpisu „Catshare”

  1. Był to jeden z lepszych serwisów oferujących hosting plików, ale skoro do tego czasu się nie podniósł to wątpię, że jeszcze wróci. Nie rozumiem tylko dlaczego stało się to tak nagle, bez jakichkolwiek informacji z ich strony. Może ktoś wie coś więcej ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz