Catshare

catshare

Skuteczne zarabianie na uploadzie plików zależy też od odpowiedniego hostingu. Znaczenie mają nie tylko stawki za pobranie, ale również wysoka wypłacalność oraz dobre opinie serwisu. Catshare oferuje wysokie stawki, pełne bezpieczeństwo oraz anonimowość przy pobieraniu plików. Na tle konkurencji wyróżnia się również szybkością pobierania i łatwością obsługi.

Rejestracja w Catshare

Jak zarabiać

Catshare oferuje trzy możliwości współpracy. Plan zarobkowy można oczywiście w każdej chwili zmienić.

  • Download -udostępnianie plików pozwala na zarobek nawet 100 zł za 1,000 pobrań. Dokładna wysokość stawki zależy nie tylko od ilości pobrań, ale również rozmiarów wrzucanego pliku.
  • Premium – w Catshare.net można też zarabiać na sprzedaży kont premium. Użytkownik zyskuje wtedy 25% za jednorazowy zakup lub przedłużenie takiego konta.
  • Mix – połączenie obu powyższych form współpracy, dzięki czemu łącznie zyskać można nawet 50% stawek każdego z tych planów.

Wrzucanie plików na serwer

Standardowa opcja to wysłanie wybranych plików na serwer poprzez HTTP lub FTP. Choć jest jeszcze inna ciekawa opcja o nazwie „remote upload” dzięki, której możemy błyskawicznie wrzucać pliki na hosting. Opcja ta polega na kopiowaniu plików od innych użytkowników (można więc zarabiać nawet mając słabe łącze, ponieważ nie trzeba czekać na wrzucenie pliku).

Dodatkowe udogodnienia

  • Kopie zapasowe plików pozwalają na przywrócenie plików użytkowników w razie nieprzewidzianych awarii sprzętowych.
  • Wyszukiwarka plików pozwala szybko znaleźć potrzebne pliki.
  • Support odpowiadający na pytania oraz pomagający rozwiązać wszelkie problemy.
  • Przejrzysty interfejs pozwala sprawnie korzystać ze strony zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych.

Program partnerski

Serwis Catshare posiada również program partnerski pozwalający bardziej zwiększyć zarobki. Za polecenie kolejnych osób jest to dodatkowe 10% wypracowanych przez nich zarobków. Zapraszanie znajomych odbywa się za pomocą specjalnego linku referencyjnego.

Wypłata z Catshare

Minimalna kwota niezbędna by zlecić wypłatę z serwisu to 30 zł, a każda z nich realizowana jest w ciągu 3 dni roboczych. Dostępne możliwości to:

Zobacz też: hosting plików

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *