Portfele internetowe - procesory płatnicze

Przejdź do treści

Menu główne:

Procesory płatnicze

Środki zarobione w programach zaprezentowanych na stronie można wypłacać na różne sposoby (np. portfele internetowe, kryptowaluty, doładowania telefonu itp.), ale najciekawszą opcją pozostaje jednak konto bankowe. Osobom, które takowego nie posiadają polecam skorzystać z porównywarki kont i wybrać dla siebie najodpowiedniejsze (dostępne są również konta dla osób poniżej 18 lat).

Poniżej zaprezentuje najpopularniejsze procesory płatnicze (portfele internetowe), które umożliwiają dokonywanie płatności w internecie oraz przelanie ich na konto bankowe. Wiadomo, że nie wszystkie strony umożliwiają wypłacanie na konto bankowe. Osoby zajmujące się poważnie zarabianiem przez internet powinny mieć założone konta na procesorach płatniczych. Nie ma oczywiście potrzeby zakładania na wszystkich stronach (zawsze można sprawdzić na stronie gdzie chcemy zarabiać jakie procesory płatnicze obsługuje). W większości przypadków wystarczą dwa (te pierwsze znajdujące się poniżej), ale mogą komuś przydać się również te pozostałe.

Procesor płatniczy paypal
Paypal jest najpopularniejszym procesorem płatniczym i umożliwia płacenie w wielu sklepach internetowych. Możemy tu również przewalutować pieniądze. Można płacić za pomocą karty kredytowej i dowolnie przelewać pieniądze z konta czy na konto bankowe.

Procesor płatniczy payza
Umożliwia wpłaty oraz wypłaty za pomocą konta bankowego. Polecam szczególnie do programów typu revshare.

Procesor płatniczy solidtrustpay
Nie umożliwia bezpośrednich wypłat na konto bankowe tylko za pomocą kantorów. Może służyć do wypłacania i wpłacania środków między różnymi serwisami.

Procesor płatniczy perfect money
Jak wyżej.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego