Bitbay

Bitbay

BitBay jest polską giełdą kryptowalut, która pozwala zarabiać handlując kryptowalutami. Zarobek wynika z różnic w kursie między kupnem a sprzedażą, a same kryptowaluty ostatnimi czasy zyskują na popularności. Można to potraktować zarówno jako inwestycje krótkoterminowe jak i długoterminowe. Wszystko zależy od tego jakiego zysku oczekujemy i od tego jak dalej potoczą się losy popularnych kryptowalut.

rejestracja

Dokonywanie transakcji na giełdzie BitBay

Zarabianie na giełdzie kryptowalut opiera się na zakupie ich przy możliwie najmniejszym kursie by sprzedać, gdy wzrośnie. Można też trzymać kryptowaluty przez dłuższy czas licząc na większy zarobek w dłuższym okresie czasu. Zakładka “giełda”:

Bitbay

W BitBay dostępne są 3 rodzaje transakcji (zaznaczone na zielono):

 • Wystaw ofertę – tutaj podajemy ilość i kurs za jaki chcemy sprzedać bądź kupić kryptowalutę. Transakcja zostanie zrealizowana dopiero jeśli pojawi się oferta spełniająca założone kryteria.
 • Szybka transakcja – od razu dokonujemy transakcji po aktualnie dostępnym kursie. Podajemy ilość kryptowaluty, którą chcemy szybko sprzedać bądź kwotę jaką chcemy przeznaczyć na jej zakup.
 • Handluj botem – ustawiamy bota, który automatycznie dokona transakcji (kupna, a następnie sprzedaży) po ustawionych kursach.

Konkretną walutę i kryptowalutę wybieramy klikając w jej symbon w lewym górnym rogu (zaznaczone na czerwono). Można wtedy również prześledzić dokładnie jak zmieniał się kurs na przestrzeni czasu (od 15m do 31dni). Trochę niżej z kolei również interesujące informacje czyli:

 • Oferty skupu (ask) – są to aktualne oferty użytkowników, którzy gotowi są zakupić określoną ilość danej kryptowaluty za podaną cenę.
 • Oferty sprzedaży (bid) – sytuacja odwrotna czyli użytkownicy gotowi sprzedać konkretną ilość kryptowaluty po ustalonym przez siebie kursie.

Dostępne na BitBay waluty / kryptowaluty

Pozostałe opcje giełdy BitBay

 • Moje konto – sczegóły dotyczące konta takie jak ilość posiadanych kryptowalut i funduszy, dane itp.
 • Historia – szczegóły dotyczące wszystkich dokonanych na BitBay transakcji oraz saldo po danej operacji.
 • Wpłaty/Wypłaty – wpłata pieniędzy na giełde lub ich wypłata.
 • Karta BitBay – giełda pozwala na zamówienie sobie karty dzięki której będzie można wypłacać gotówkę bezpośrednio w bankomacie lub płacić za towary i usługi, również za granicą. Koszt takiej karty to 10zł miesięcznie oraz jednorazowo 20zł za jej wystawienie.
 • Opłać rachunki – można płacić rachunki wykorzystując saldo dostępne na giełdzie BitBay.
 • Ustawienia – różnego rodzaju ustawienia dotyczące powiadomień, potwierdzeń oraz inne rzeczy związane z bezpieczeństwem konta jak historia logowań czy zmiana hasła.
 • Program partnerski – otrzymujemy 20% z prowizji pobieranej przez BitBay od transakcji poleconych osób.
Zostaw komentarz

1 Komentarz

 1. Serwis przejrzysty i przede wszystkim dostępny w języku polski. Duży plus za weryfikację użytkownika, która poza przesłaniem skanu dowodu osobistego polega jeszcze na zrobieniu sobie zdjęcie twarzowe z dowodem w ręku. Założenie konta jest niezwykle proste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *