Lead.Network

Lead.Network to innowacyjna sieć afiliacyjna, która od 2013 roku z powodzeniem wyznacza nowe standardy na Polskim rynku. W tej sieci znajdziecie praktycznie wszystkie kategorie kampanii od finansowych przez gamingowe aż po najwyższej jakości erotykę. Sieć Lead.Network zrzesza ze sobą ponad 900 reklamodawców i przeszło 40 000 wydawców.

Lead.Network – co warto wiedzieć?

Wybierając sieć Lead.Network automatycznie dołączasz do społeczności w której każdy służy pomocą. Już na samym starcie – po rejestracji otrzymasz swojego Affiliate Managera, który zostanie przypisany do Twojego konta. Będziesz się z nim mógł kontaktować na kilka różnych sposobów i omawiać różne metody promocji, rozmawiać o czynnikach wpływających na konwersję, a nawet poprosić o pomoc przy promocji wybranego przez Ciebie programu partnerskiego.

Warto również wspomnieć, że sieć Lead.Network ma wbudowane forum z którego możesz dowiedzieć się różnych ciekawych nowinkach, metodach promocji czy samemu takowymi się podzielić, pamiętaj jednak, że do podstawowej części forum dostęp masz od samego początku, a po zarobieniu 50 PLN będziesz miał dostęp do szerszego forum z różnymi poradnikami, metodami SEO, czy innymi opisami działań w sieci.

Kampanie

Znajdziecie w niej ponad 180 różnorodnych kampanii (stan na 28.08.2018 – 183 kampanie) w różnych modelach rozliczeniowych. Modele kampanii jakie znajdziecie w Lead.Network:

 • CPA/CPL (Prowizja za wygenerowanie konkretnej akcji za użytkownika np podanie adresu mailowego, rejestracja w grze lub na wybranym portalu),
 • CPS (Prowizja za wygenerowanie sprzedaży np wygenerowanie sprzedaży dla partnera allegro),
 • CPC (Prowizja za kliknięcie w reklamę).

Szukasz więcej informacji na temat sposobu rozliczeń?

Najciekawsz kampanie jakie znajdziecie w Lead.Network to:

 • ShowMax (CPS – 23 PLN / Lead)
 • CDA.PL (CPS – 8 PLN / Lead)
 • Seria gier od Wargamming (CPA / Email submit – 7,42 PLN / Lead)
 • DateZone na wyłączonośc tylko w Lead.Network (CPA / Email submit, założenie konta – 3PLN / Lead)
 • Flirt.pl (CPA / Email submit, założenie konta – 5,90 ~ 7,35 PLN / Lead),
 • Allegro (CPS – 1% / Lead)
 • CryptoSoft (CPS – ponad 860 PLN / Lead)
 • i wiele, wiele innych.

W Lead.Network znajdziecie również innowacyjne narzędzia reklamowe, a niektóre z nich Lead.Network wprowadziło jako pierwsze na Polski rynek dlatego nie bez powodu nazywani są jako jedna z lepszych alternatyw dla googlowego AdSense.

Narzędzia

 • Boksy Reklamowe – Klasyczne bannery reklamowe (w opcji graficzne bądź tekstowo-graficzne), charakteryzujące się wysoką klikalnością. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.
 • Smart Linki – Skrypt wykrywający w treści strony słowa kluczowe, który w sposób automatyczny podmienia je w reflinki kampanii reklamowych.
 • Escape Ads – Escape Ads to wyskakujące okienko (tzw. exit pop-up), które zachęca do skorzystania z ofert te osoby, które zamierzają opuścić Twoją stronę internetową. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.
 • Slidery – Slidery to boksy reklamowe, które automatycznie wysuwają się z bocznych, górnej lub dolnej krawędzi strony. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii, a także doboru rozmiarów wysuwanych boksów.
 • Pop-Upy – Pop-upy to wyskakujące okienko z reklamą wyświetlające się bezpośrednio na otwieranej stronie www, w momencie jej załadowania się Użytkownikowi. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.
 • Pop-Undery – Pop-undery to automatycznie otwierające się strony Reklamodawcy po pierwszej interakcji Użytkownika ze stroną www – po kliknięciu w dowolnym miejscu. Posiadamy ich trzy rodzaje: otwierane w nowej karcie, w nowym oknie oraz w bieżącej karcie (pierwotną stronę przenosi do nowej karty).
 • Anty AdBlock – Anty Adblock w Lead.Network to wyskakujące okienko pojawiające się tym osobom, które mają zainstalowaną i aktywną wtyczkę typu Adblock (blokującą reklamy) na odwiedzanej stronie www. Aby wyłączyć blokadę strony należy wyłączyć wtyczkę Adblock bądź wysłać SMS. Część prowizji z SMS Lead.Network przekazuje na cele charytatywne, co dodatkowo zwiększa konwersję wysłanych SMS.
 • Web Push Ads – Web Push Ads, czyli system powiadomień od przeglądarki. Użytkownik odwiedzający stronę dostaje zapytanie, czy chce otrzymywać powiadomienia ze specjalnymi ofertami od odwiedzanej strony www. Jeżeli się zgodzi, uruchomione zostają powiadomienia Push od przeglądarki, w ramach których można samodzielnie emitować reklamy dostępne w panelu!
 • Content Locker – Widget na stronę WWW. Narzędzie, dzięki któremu na swojej stronie internetowej będziesz mógł w prosty sposób umieścić swoje własne okno z warunkowym dostępem do określonej treści pod warunkiem dokonania płatności Premium Rate lub wypełniena oferty.
 • Video Locker – Narzędzie, dzięki któremu na swojej stronie internetowej będziesz mógł w prosty sposób umieścić swoje własny player z warunkowym dostępem do określonej treści pod warunkiem dokonania płatności Premium Rate lub wypełniena oferty.
 • Landing Page’s – Locker plików video lub artykułów – Narzędzie, które w sposób automatyczny stworzy dla Ciebie kilka gotowych Landing Pages do promocji Twoich plików, artykułów lub wideo.

Wypłata

Minimalny próg wypłaty to tylko 100 PLN (jeden lead promując odpowiednie programy)

Istnieją dwie metody wypłat środków z Lead.Network, są to wypłaty standardowe, które wypłacane są do 7 dni roboczych lub wypłaty ekspresowe, które wypłacane są do 24h, jednak kosztują one 5% zlecanej kwoty. Wypłacać możesz na konto bankowe lub PayPal.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Lead.Network jest jedną z wielu sieci afiliacyjnych, które warto znać. W zależności od tego, jakie produkty zamierzamy promować, czasem warto sprawdzić również stawki w innych programach. Może okazać się, że w innym zarobimy więcej na tych samych produktach. Do tego oczywiście zupełnie inne sposoby zarabiania w internecie, które można świetnie połączyć z zarabianiem w sieciach afiliacyjnych.

Afiliacja

afiliacja marketing

Marketing afiliacyjny to jeden z bardziej dochodowych sposobów na zarabianie w internecie, ale wymaga sporo zaangażowania w promowanie odpowiednich produktów. Zdecydowanie warto przejrzeć ofertę popularnych sieci, aby znaleźć dla siebie odpowiedni produkt lub usługę do promowania.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W domu możemy zarabiać pieniądze na różne sposoby, a niektóre z nich nie wymagają w zasadzie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu. Wybór jest na tyle spory, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie spośród przedstawionych propozycji.

Opinie o Lead.Network

Lead.Network ma w swojej ofercie ma wiele ciekawych kampanii, którym warto się przyjrzeć, a do tego atrakcyjne stawki oraz pozytywne opinie internautów na temat samej sieci afiliacyjnej. Na wyróżnienie zasługuje również szybko reagujący support oraz indywidualny Account Manager, z którym możemy się kontaktować poprzez e-mail, gg czy numer telefonu.

Macie jakieś doświadczenia z tą siecią afiliacyjną? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do wpisu “Lead.Network”

Dodaj komentarz