Lead.Network – opinie i opis sieci afiliacyjnej

Lead.Network to innowacyjna sieć afiliacyjna, która od 2013 roku z powodzeniem wyznacza nowe standardy na Polskim rynku. W tej sieci znajdziemy praktycznie wszystkie kategorie kampanii, od finansowych przez gamingowe aż po najwyższej jakości erotykę. Sieć Lead.Network zrzesza ze sobą ponad 900 reklamodawców i przeszło 40 000 wydawców. Jak działa i co warto o niej wiedzieć?

Lead.Network – co warto wiedzieć?

Wybierając sieć Lead.Network automatycznie dołączamy do społeczności w której każdy służy pomocą. Już na samym starcie – po rejestracji otrzymujemy swojego Affiliate Managera, który zostanie przypisany do naszego konta. Możemy się z nim kontaktować na kilka różnych sposobów, aby omawiać metody promocji, rozmawiać o czynnikach wpływających na konwersję, a nawet poprosić o pomoc przy promocji wybranego przez nas programu partnerskiego.

Warto również wspomnieć, że sieć Lead.Network ma wbudowane forum, z którego możemy się z dowiedzieć o różnych ciekawych nowinkach, metodach promocji czy samemu takowymi się podzielić. Musimy jednak pamiętać, że do podstawowej części forum dostęp mamy od samego początku, ale dopiero po zarobieniu 50 PLN otrzymujemy dostęp do szerszego forum. Tam już znajdziemy różne poradniki, metody SEO, czy inne opisy działań w sieci.

Kampanie

W sieci afiliacyjnej znajdziemy ponad 180 różnorodnych kampanii w różnych modelach rozliczeniowych. Jakie modele kampanii znajdziemy w Lead.Network:

 • CPA i CPL (Prowizja za wygenerowanie konkretnej akcji za użytkownika np podanie adresu mailowego, rejestracja w grze lub na wybranym portalu),
 • CPS (Prowizja za wygenerowanie sprzedaży np wygenerowanie sprzedaży dla partnera allegro),
 • CPC (Prowizja za kliknięcie w reklamę).

Najciekawsz kampanie jakie znajdziemy w Lead.Network to:

 • ShowMax (CPS – 23 PLN / Lead)
 • CDA.PL (CPS – 8 PLN / Lead)
 • Seria gier od Wargamming (CPA / Email submit – 7,42 PLN / Lead)
 • DateZone na wyłączonośc tylko w Lead.Network (CPA / Email submit, założenie konta – 3PLN / Lead)
 • Flirt.pl (CPA / Email submit, założenie konta – 5,90 ~ 7,35 PLN / Lead),
 • Allegro (CPS – 1% / Lead)
 • CryptoSoft (CPS – ponad 860 PLN / Lead)
 • i wiele, wiele innych.

W Lead.Network znajdziemy również innowacyjne narzędzia reklamowe, a niektóre z nich Lead.Network wprowadziło jako pierwsze na Polski rynek. Nie bez powodu nazywani są jedną z lepszych alternatyw dla Google AdSense.

Narzędzia

 • Boksy Reklamowe – Klasyczne bannery reklamowe (w opcji graficzne bądź tekstowo-graficzne), charakteryzujące się wysoką klikalnością. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.
 • Smart Linki – Skrypt wykrywający w treści strony słowa kluczowe, który w sposób automatyczny podmienia je w reflinki kampanii reklamowych.
 • Escape Ads – Escape Ads to wyskakujące okienko (tzw. exit pop-up), które zachęca do skorzystania z ofert te osoby, które zamierzają opuścić naszą stronę internetową. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.
 • Slidery – Slidery to boksy reklamowe, które automatycznie wysuwają się z bocznych, górnej lub dolnej krawędzi strony. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii, a także doboru rozmiarów wysuwanych boksów.
 • Pop-Upy – Pop-upy to wyskakujące okienko z reklamą wyświetlające się bezpośrednio na otwieranej stronie www, w momencie jej załadowania się Użytkownikowi. Możliwość dowolnej stylizacji graficznej oraz doboru tematycznego kampanii.
 • Pop-Undery – Pop-undery to automatycznie otwierające się strony Reklamodawcy po pierwszej interakcji Użytkownika ze stroną www – po kliknięciu w dowolnym miejscu. Posiadamy ich trzy rodzaje: otwierane w nowej karcie, w nowym oknie oraz w bieżącej karcie (pierwotną stronę przenosi do nowej karty).
 • Anty AdBlock – Anty Adblock w Lead.Network to wyskakujące okienko pojawiające się tym osobom, które mają zainstalowaną i aktywną wtyczkę typu Adblock (blokującą reklamy) na odwiedzanej stronie www. Aby wyłączyć blokadę strony należy wyłączyć wtyczkę Adblock bądź wysłać SMS. Część prowizji z SMS Lead.Network przekazuje na cele charytatywne, co dodatkowo zwiększa konwersję wysłanych SMS.
 • Web Push Ads – Web Push Ads, czyli system powiadomień od przeglądarki. Użytkownik odwiedzający stronę dostaje zapytanie, czy chce otrzymywać powiadomienia ze specjalnymi ofertami od odwiedzanej strony www. Jeżeli się zgodzi, uruchomione zostają powiadomienia Push od przeglądarki, w ramach których można samodzielnie emitować reklamy dostępne w panelu!
 • Content i Video Locker – Widget na stronę WWW. Narzędzie, dzięki któremu na swojej stronie internetowej możemy w prosty sposób umieścić swoje własne okno z warunkowym dostępem do określonej treści pod warunkiem dokonania płatności Premium Rate lub wypełnienia oferty.
 • Landing Page’s – Locker plików video lub artykułów – Narzędzie, które w sposób automatyczny stworzy dla nas kilka gotowych Landing Pages do promocji własnych plików, artykułów lub wideo.

Wypłata z LeadNetwork

Minimalny próg wypłaty to tylko 100 PLN (jeden lead promując odpowiednie programy).

Istnieją dwie metody wypłat środków z Lead.Network, są to wypłaty:

 • standardowe, które wypłacane są do 7 dni roboczych,
 • ekspresowe, które wypłacane są do 24h, jednak kosztują one 5% zlecanej kwoty.

Wypłacać możemy na:

 • konto bankowe – bez niego aktualnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc warto wiedzieć, który bank ma aktualnie najlepszą ofertę i oferuje darmowe konto bankowe. Zwłaszcza, że często możemy otrzymać pieniądze za założenie konta w innym banku,
 • PayPal – jest bez wątpienia najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala nie tylko płacić bezpośrednio w sklepach internetowych, ale również wypłacić pieniądze wprost na nasze konto bankowe.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Marketing afiliacyjny to jeden z bardziej dochodowych sposobów na zarabianie w internecie, ale wymaga sporo zaangażowania w promowanie odpowiednich produktów. Zdecydowanie warto przejrzeć ofertę popularnych sieci, aby znaleźć dla siebie odpowiedni produkt lub usługę. Lead.Network jest oczywiście jedną z tych sieci afiliacyjnych, które warto znać, ale też nie jedyną. W zależności od tego jakie produkty zamierzamy promować, czasem warto jednak sprawdzić również stawki w pozostałych programach. Oczywiście do tego dochodzą zupełnie inne sposoby na zarabianie w sieci, które możemy świetnie połączyć z zarabianiem w sieciach afiliacyjnych.


praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet możliwa jest na wiele różnych sposobów. Warto zwrócić uwagę, że większość z nich nie wymaga w zasadzie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu.


Opinie o Lead.Network

Lead.Network ma w swojej ofercie wiele ciekawych kampanii, którym warto się bliżej przyjrzeć, atrakcyjne stawki oraz pozytywne opinie internautów. Na wyróżnienie zasługuje również szybko reagujący support oraz indywidualny Account Manager. Możemy się z nim kontaktować poprzez e-mail, gg, a nawet numer telefonu. Z pewnością jest to sieć afiliacyjna, w której warto założyć konto i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z tą siecią afiliacyjną? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do “Lead.Network – opinie i opis sieci afiliacyjnej”

Dodaj komentarz