Niesamowity rozwój branży zakładów bukmacherskich!

W 2010 roku weszła w życie ustawa hazardowa, która na zawsze miała zmienić bieg historii. Przełomowym wydarzeniem okazała się jednak jej nowelizacja z kwietnia 2017 roku. Od momentu polski rząd wypowiedział walkę firmom z tak zwanej szarej strefy. Jak od tego czasu rozwinęła się branża zakładów bukmacherskich w Polsce?

Idzie lepsze?

W przeszłości w Polsce zakłady bukmacherskie nie były w żaden sposób uregulowane i nawet zagraniczne firmy mogły oferować swoje usługi na terenie naszego kraju. Od 2017 roku zmieniła się jednak sytuacja w prawie i obecnie tylko firmy, które uzyskały pozwolenie od Ministerstwa Finansów, mogą przyjmować i udzielać zakładów bukmacherskich w Polsce. Wszystkie firmy, które uzyskały taką zgodę, określane są mianem legalnych bukmacherów.

Początkowo po wejściu nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku na rynku pojawiło się tylko kilka legalnych podmiotów. Obecnie sytuacja jest jednak diametralnie inna, ponieważ już w tym momencie jest ponad 20 firm, które uzyskało pozwolenie od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów bukmacherskich przez Internet lub w punktach stacjonarnych.

Jednym z takich bukmacherów jest firma Superbet. Obecnie jest to operator, który zbiera najlepsze opinie wśród klientów zakładów bukmacherskich. Użytkownicy tego bukmachera zwracają uwagę przede wszystkim na szereg znakomitych promocji, wysokie kursy, szeroką ofertę i topową aplikację mobilną. W przyszłości gracze obstawiali zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych, lecz obecnie statystyki pokazują, że typowanie przeniosło się do sieci, a konkretnie na aplikacje mobilne. Obecnie większość klientów zakładów sportowych obstawia swoje kupony przy wykorzystaniu telefonów komórkowych, dlatego też posiadanie aplikacji mobilnej stało się jednym z czynników w warunkujących konkurencję na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

Superbet zbiera również znakomite opinie ze względu na promocję dla stałych klientów. Większość bukmacherów w Polsce koncentruje się przede wszystkim na ofercie powitalnej, czyli na tym, co przyciąga uwagę nowych graczy. W Superbet skorzystać mogą zarówno nowi, jak również stali klienci, na takich promocjach jak Super Przewaga, gdzie można trafić kupon przy osiągnięciu dwubramkowego prowadzenia przez obstawiony zespół. W tym momencie inni bukmacherzy na polskim rynku nie mają takich propozycji w swojej ofercie, co z miejsca wyróżnia zakłady sportowe Superbet.

superbet topowy bukmacher w polsce

Superbet – topowy bukmacher w Polsce!

  1. Najlepsza aplikacja mobilna
  2. Najlepsze promocje powitalne
  3. Ciekawe kampanie promocyjne dla stałych klientów.
  4. Superbets
  5. Super Przewaga

Czy na zakładach bukmacherskich da się zarobić?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ sport jest z natury nieprzewidywalny, a zakłady bukmacherskie bazują na obstawianiu wydarzeń sportowych. Znajdą się oczywiście gracze, którzy w sieci oferują swoje usługi dotyczące zarabiania pieniędzy na zakładach bukmacherskich, jednak w większości przypadków są to oszuści, którzy chcą wyłudzić pieniądze, a kupony wcale nie wchodzą. Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak pewne typy, czy też zakłady, które zagwarantują Ci zwycięstwo. Jedyną możliwością na obstawienie takich propozycji jest znalezienie ustawionych spotkań, jednak takie są szybko zdejmowane przez zakłady bukmacherskie z oferty.

Gdyby zadać to pytanie graczom, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie, to zapewne opinie byłyby tutaj podzielone. Wynika to z faktu, że jednym lepiej idzie obstawianie zakładów bukmacherskich, a drugim po prostu gorzej. Przy typowaniu zakładów sportowych trzeba mieć również szczęście, ponieważ nawet najlepsza analiza nie pomoże, jeśli wydarzeniu sportowym dzieją się rzeczy, których nie sposób było przewidzieć.

Jeśli jednak wykonasz kilka istotnych kroków przy obstawianiu zakładów bukmacherskich, to są spore szanse, że zwiększysz swoje możliwości na trafienie kuponu. Pierwszą i w zasadzie najważniejszą kwestią jest obstawianie zakładów bukmacherskich z głową. Co to oznacza? Chodzi przede wszystkim o to, aby na starcie swojej przygody z zakładami sportowymi podjąć się obserwacji konkretnych rozgrywek, a nie obstawiać tylko na podstawie proponowanych kursów. Taka strategia czasem oczywiście może okazać się skuteczna, jednak długoterminowo nie będzie prowadzić do sukcesu. Jeśli staniesz się ekspertem od danych rozgrywek lub sportów, to Twoje szanse na ogranie bukmachera znacząco wzrosną.

Następnym krokiem będzie dokonanie fachowej analizy oferty dostępnej w zakładach sportowych. Jak już pewnie zauważyłeś w niektórych spotkaniach piłki nożnej dostępne jest ponad 100 różnych zakładów, które możesz obstawiać. Kluczem do sukcesu jest dokonanie odpowiedniej selekcji i wybór najlepszego typu. Polecamy również ustalić schemat dotyczący obstawiania zakładów bukmacherskich, czyli określić, ile zdarzeń na kuponie, a także jaką stawkę będziesz dobierał do ryzyka. Pamiętaj, że każdy kupon zawarty w zakładach bukmacherskich jest objęty ryzykiem, a to oznacza, że nie ma pewniaków. Nawet najniższe kursy z oferty mogą zakończyć się porażką na kuponie. W końcu w sezonie nie brakuje sytuacji, w których Real Madryt, Barcelona czy Manchester City przegrywają swoje rywalizacje z niżej notowanymi przeciwnikami.

Jeśli planujesz obstawiać mecze piłkarskie, to zwróć także uwagę na to, gdzie odbywa się spotkanie. W większości lig pojawiają się zespoły, które o wiele lepiej punktują w meczach domowych niż na wyjazdach. Polecamy, spojrzeć również na aktualną formę, która może być dobrą wyrocznią. Nawet jeśli drużyna pracuje się w dolnych rejonach tabeli, to możliwe, że w ostatnich 5 spotkaniach zanotowała komplet wygranych i warto na nią obstawić.

Obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest więc łatwym zadaniem i podobnie wygląda sytuacja z zarabianiem pieniędzy na bukmacherce. Tak naprawdę większość klientów przegrywa w zakładach bukmacherskich, a osoby, które osiągają regularne zyski są w mniejszości. Pamiętaj, aby obstawiać z głową i korzystać z polityki odpowiedzialnej gry, którą promuje między innymi bukmacher Superbet.

jak obstawiać aby zwiększyć szansę na wygraną

Jak obstawiać, aby zwiększyć szansę na wygraną?

  1. Analizuj statystyki.
  2. Weź pod uwagę aktualną formę.
  3. Sprawdź, gdzie odbywa się spotkanie.
  4. Zwróć uwagę na detale kluczowe dla dyscypliny, jak chociażby nawierzchnia w tenisie, czy profil skoczni w skokach narciarskich.
  5. Sprawdź nieobecności i kontuzje.

Czytaj więcej na temat zarabiania pieniędzy.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X (dawniej Twitterze) – @Mati_N95


Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx