Bdswiss

Z brokera BDSwiss korzysta wielu traderów inwestujących w opcje binarne w Polsce. Cieszy się on ugruntowaną pozycją i pozytywnymi opiniami zarówno wśród graczy, jak i ekspertów. Jego nazwa handlowa brzmi BDSwiss Holding Plc. i posiada on licencję CySEC. Tak więc podlega ścisłemu nadzorowi i jest regularnie kontrolowany. Czy rzeczywiście warto postawić na tego brokera? Jakie wiążą się z tym korzyści?

BDSwiss – co oferuje?

Broker BDSwiss bardzo dobrze znany jest polskim traderom, gdyż jego platforma jest dobrze zabezpieczona, oferuje ponad dwieście pięćdziesiąt bazowych aktywów, dostępna jest również w języku polskim, jest licencjonowana w całej Polsce, oferuje webinary i różnego typu pomoc związaną ze strategią i brakiem ukrytych opłat. W ofercie znajdują się opcje binarne One Touch czy też opcje drabinowe nazywane Ladder opcje, dzięki którym możliwe jest stosowanie zaawansowanych technik hedgingowych. Minusem może być dla wielu brak konta Demo, gdyż BDSwiss nie oferuje do niego dostępu. Jeśli chodzi zaś o rejestrację, to w celu założenia konta nie ma potrzeby dokonywania depozytu. Nie są nawet potrzebne dane znajdujące się na karcie kredytowej. Wystarczy się więc zarejestrować, a do wyboru jest tylko jeden rodzaj konta, czyli konto do tradingu.

Minimalnym depozytem w BDSwiss jest sto dolarów. Z całą pewnością jest to bardzo korzystne dla początkujących traderów, gdyż nie zostają już na wstępie obarczeni wysokim ryzykiem. Natomiast maksymalny depozyt przy użyciu kartą kredytową wynosi pięć tysięcy dolarów. Z kolei minimalna kwota zakładu wynosi pięć dolarów. Warto wiedzieć, że w przypadku tego brokera możliwe jest zdeponowanie środków za pomocą kilku metod. Oprócz karty kredytowej, można też posłużyć się kartą debetową, przelewem bankowych, CashU, Giropay, Postepay, paysafecard czy też Maestro. Jeśli chodzie o kwestie związane z wypłatą pieniędzy w BDSwiss, to uzależnione jest to od waluty ustawionej na koncie. Niektórzy zamiast dolara preferują euro. W przypadku wypłat kartą kredytową czy debetową, transakcje są bezpłatne. Przybliżony czas wypłaty wynosi do siedmiu dni.

Czy warto?

Z całą pewnością można polecić brokera BDSwiss, gdyż jego platforma jest szybka i nie ma problemów z opóźnieniami po dokonaniu transakcji. Na pochwale zasługuje też obsługa klienta, która sprawnie odpowiada na zadane pytane i dąży do rozwiązania wszelkich nieścisłości. Ponadto wsparcie BDSwiss jest w języku polskim, a konsultanci są dostępni codziennie w godzinach od 9.00 do 23.30. Do dyspozycji mamy tutaj zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy czy chat na żywo. Użytkownicy nie muszą się też obawiać o bezpieczeństwo transakcji, gdyż dane klientów są utajnione i zaszyfrowane. Z kolei płatności kartą szyfrowane są systemem zabezpieczeń SSL. Nawet niezainwestowane na kontach środki są zabezpieczone, dzięki czemu nawet jeśli broker stanie się niewypłacalny, klientom zostaną oddane należne kwoty. Ogromnym plusem jest także szeroki wybór aktywów bazowych i to we wszystkich kategoriach, co daje spore możliwości handlowe i sposobność zarobienia niemałych pieniędzy.

Zobacz czym są opcje binarne


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx