Strona główna » Opinie » Exbino

Exbino

Uwaga: Broker eXbino już nie istnieje, więc poniższe informacje są nieaktualne. Warto przejrzeć innych brokerów opcji binarnych.

Broker eXbino jest jednym z cieszących się największą popularnością na polskim rynku opcji binarnych. Platforma działa do 2012 roku i należy do Seymour Marketing Ltd zarejestrowanej w UE i posiadającej numer regulacji 9990425, co gwarantuje bezpieczeństwo w zarządzaniu aktywami w ramach serwisu.

eXbino jest brokerem, który zbiera świetne opinie wśród polskich inwestorów głównie z powodu możliwości tradingu w złotówkach. Platforma oferuje obsługę w polskiej wersji językowej. A dzięki rosnącemu zainteresowaniu inwestorów skupia coraz większą uwagę na potrzebach i problemach polskich grających. Wśród zalet eXbino możemy wyróżnić również: mnogość dostępnych rodzajów handlu, niską sumę handlową (5 PLN), niski depozyt wejściowy (50 PLN) i szeroki pakiet bonusów.

Jak inwestować na eXbino?

Na eXbino dostępny jest szeroki pakiet aktywów, towarów, indeksów i par walutowych, w które możemy inwestować. W sumie na platformie znajduje się ponad 200 opcji inwestycyjnych. To sprawia, że przyciąga ona szeroką rzeszę odbiorców. Mnogość rodzajów opcji binarnych sprawia, że inwestorzy mogą planować nowe strategie i rozwijać się. Do naszej dyspozycji są oddane tradycyjne opcje (low/high), a także mniej znane takie, jak: above/below i opcje One Touch. Na eXbino spotkać możemy również opcje graniczne i krótkoterminowe (30s, 60s, 2m, 5m).

Rejestracja w eXbino

Rejestracja w eXbino również nie należy do najtrudniejszych. W pierwszym kroku jesteśmy proszeni o wypełnienie formularza z danymi osobowymi, a także podanie informacji na temat tego, w jakiej walucie chcemy prowadzić konto. Kolejno, jesteśmy automatycznie przekierowywani na stronę, za której pośrednictwem możemy dokonać opłaty co najmniej minimalnej kwoty depozytu. Strona nie będzie wymagała od nas potwierdzenia swoich danych okazaniem dokumentu. To niewątpliwie stawia platformę w opozycji do większości brokerów na rynku, ale jednocześnie jest sporym ułatwieniem dla użytkownika, który chce szybko przejść do zapoznania się z serwisem. Niestety jednak, aby zacząć inwestować należy przejść przez proces weryfikacji. Aby system uznał ją za poprawną, należy przesłać zdjęcie swojego dowodu osobistego i dokumentu, który zawiera nasz adres. Weryfikacja trwa około 24 h, a do momentu jej ukończenia, nie możemy inwestować pieniędzy, które zostały wpłacone w ramach depozytu.

Rodzaj konta

Nowi użytkownicy mogą poczuć się nieco zdezorientowani, gdyż broker umożliwia swoim inwestorom wybór jednego z kilku kont. Należy je dobierać indywidualnie pod względem naszych wymagań i możliwości. Będą się one różnić również wysokością depozytu minimalnego.

Obecnie w ramach platformy dostępnych jest 5 rodzajów kont:

  • regular – najniższy depozyt, jedna wypłata w miesiącu, dostęp do pięciu aktywów;
  • silver – depozyt 1 000 PLN, dostęp do 30 aktywów,
  • gold – depozyt 5 000 PLN, pełna lista aktywów, pomoc menadżera,
  • gold+ – depozyt 20 000 PLN, nielimitowane wypłaty bez prowizji, iPhone 6S jako podarunek od brokera, wartościowe szkolenie,
  • VIP – depozyt 40 000 PLN, MacBooka Air 13 jako podarunek, bonus od transakcji uzależniony od negocjacji z przedstawicielem brokera.

Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x