Klikanie w reklamy - zarabianie - autosurf, ptc, ptp

Przejdź do treści

Menu główne:

Klikanie reklam

Klikanie w reklamy jest dość prostą metodą na zarabianie w internecie. Wystarczy umiejętność klikania (ewentualnie podstawowa znajomość języka angielskiego jeśli strona nie jest po polsku) myszką. Chociaż jest też coś takiego jak autosurf, gdzie nie trzeba nawet klikać (ale i zarobki mniejsze wtedy) Zarabianie na klikaniu reklam nie wymaga żadnego wkładu finansowego co jest sporym plusem zwłaszcza dla młodszych użytkowników. Proponuję zarejestrować się na każdej stronie (albo chociaż na kilku) by zwiększyć swoje zarobki. Zarabianie w poniższych serwisach jest dość intuicyjne i nie wymaga szczegółowych wyjaśnień, jednak gdyby ktoś potrzebował to na forum jest to dokładniej opisane. Zarabianie poprzez klikanie w reklamy wymaga wyłączenia programu blokującego reklamy lub dodania strony do wyjątków, co jest chyba dość oczywiste.
Przedstawione tu strony prócz samego klikania w reklamy oferują powiązane z tym inne formy zarobku jak np (w nawiasie serwis w którym dostępna jest ta forma zarabiania):
  • ankiety - tu chyba nie trzeba zbyt wielę wyjaśniać (Clixsense).
  • ptp - promowanie reklam z jednego serwisu w drugim (Sejfik, Imperium Reklamy, Puls Reklamy, Świat Reklam, Zielony Mail).
  • autosurf - odpalamy i nie musimy nawet nic robić, ponieważ reklamy same się zmieniają po określonym czasie (Forsapl, Zarabiara).
  • zadania - różnego rodzaju zadania zlecane przez innych użytkowników i nie tylko. Bywają różne ale przykładowe zadanie to np. komentarz na forum, rejestracja w serwisie itp. (W zasadzie każda strona).
  • pobieranie plików - pobieramy pliki z serwisów w zamian za wynagrodzenie (Sejfik, Forsapl).
  • zadania społecznościowe - klikanie "lubię to", "tweetowanie", wyświetlenia na "YouTube" itp. (Zarabiara).
  • cashback - zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych.
  • gry zależne od umiejętności - gramy w gry gdzie wygrywa osoba z największą ilością punktów danego dnia.
  • gry losowe/zdrapki - tutaj wygrana zależy w zasadzie od szczęścia (clixsense, paidverts, sejfik)

Strony w języku angielskim (podstawowa znajomość języka wystarczy by zarabiać, ewentualnie można skorzystać z automatycznego tłumacza wbudowanego w przeglądarkę):

klikanie reklam clixsense
Clixsense działa od 2007 roku i jest jednym z najpopularniejszych programów PTC. Istnieje możliwość instalacji rozszerzenia do przeglądarki o nazwie ClixAddon (informuje o nowych reklamach do klikania i ankietach bez konieczności ciągłego logowania). Na stronie czasem jest problem założyć konto na niektóre adresy mailowe. Polecam korzystanie z poczty założonej na np na gmail.

klikanie reklam neobux
Neobux istnieje od 2008 roku i również należy do czołówki wśród programów PTC. Podobnie jak w przypadku powyższej strony posiada rozszerzenie informujące o pojawieniu się nowych reklam do kliknięcia o nazwie AdAlert.


Strony w języku polskim:

klikanie reklam paidverts
PaidVerts nie jest co prawda polską stroną, ale w prawym górnym rogu można zmienić język. Na stronie poprzez klikanie reklam dostajemy punkty BAP lub $. Od owych punktów zależy wartość reklam, które otrzymamy do wyklikania (więcej punktów = lepiej płatne reklamy).


klikanie reklam sejfik
Sejfik wypłaca od 2007 roku i należy do firmy eBizo. Oferuje chyba najwięcej możliwości zarobku i reklam do klikania z serwisów na tej liście.

klikanie reklam forsapl
Forsapl jest w internecie od 2009 roku i należy do firmy Anti-Tau. Spora ilość reklam do klikania, no i ten autosurf.

klikanie reklam zarabiara
Zarabiara widnieje w internecie od 2001 roku. Od pozostałych serwisów wyróżnia ją możliwość zarabiania poprzez klikanie "lubię to", "google +1" czy "tweetowanie".

klikanie reklam centrum reklamy
Centrum Reklamy zostało uruchomione w 2004 roku i należy do firmy Adnox (od 2009r), podobnie jak cztery pozostałe serwisy znajdujące się poniżej. Wygląd stron jest bardzo zbliżony jak i forma zarabiania więc nie wymaga dodatkowego opisu każda z nich.

klikanie reklam puls reklamy
Puls Reklamy wystartował w 2008 roku.

klikanie reklam imperium reklamy
Imperium Reklamy działa od 2004 roku.

klikanie reklam świat reklam
Świat Reklam działa od 2006 roku.

Klikanie reklam zielony mail
Zielony Mail powstał w 2004 roku.


Wymiana ruchu:

wymiana ruchu easyhits4u
EasyHits4U nie jest typowym serwisem do zarabiania na klikaniu w reklamy, ale warty dodania jako bonus . Stawki za kliknięcia są w prawdzie niskie, ale strona nadaje się dobrze do promowania innych. Wymiana ruchu polega na tym, że oglądamy czyjąś stronę, a w zamian ktoś ogląda naszą.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego