Innowacyjny w Polsce, ale sprawdzony zagranicą sposób inwestowania w rynek nieruchomości

Crowder sp. z.o.o. jest polskim fin-techem, który kwestionuje obecny rynkowy status quo inwestowania w rynek nieruchomości.

Crowder dostrzega nadchodzące mega-trendy i widzi wielki potencjał na zyski dla swoich udziałowców i dlatego rozwija trzy jednostki biznesowe (dwie z nich to sprawdzone na świecie sposoby pomnażania majątku inwestorów indywidualnych):

buduja majątek crowdlending tokenizacja

Crowder.PRO – platformę crowdlendingową P2B  

Crowdex.PRO – platformę do tokenizacji aktywów, w tym nieruchomości komercyjnych oraz obligacji dla małych i średnich firm 

CrowdREIT – spółka dywidendowa o strukturze REIT (wyjątkowo korzystnej podatkowo dla jej akcjonariuszy), która będzie inwestowała w wyselekcjonowane nieruchomości komercyjne

Crowder.pro to platforma, która umożliwia zyskowne i bezpieczne inwestowanie nadwyżek finansowych w rynek nieruchomości, możliwe w 100 % online. 

crowder pro

Obecna emisja pożyczki konwertowanej na akcje Crowder S.A., która odbywa się na platformie Beesfund, to początek budowy firmy posiadającej ponad 150 tys. aktywnych użytkowników z wyceną rynkową ponad 50 mln EUR. Taki jest cel strategiczny spółki.

Zespół spółki Crowdera składa się z wiarygodnych i doświadczonych ekspertów w dziedzinie finansów i nieruchomości.

Więcej informacji odnośnie naszej działalności można znaleźć na naszej stronie (Crowdersa.pl). 

Zapraszamy do współpracy z nami!


Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx