Strona główna » Artykuły sponsorowane » Dlaczego warto wymieniać waluty w KantorEkspert.pl?

Dlaczego warto wymieniać waluty w KantorEkspert.pl?

Bywają w życiu takie sytuacje, że potrzebujemy innej waluty niż polski złoty. Najczęściej taka sytuacja dotyczy osób, które pracują za granicą lub po prostu wyjeżdżają do innego kraju. Niestety wymiana w banku nie jest zbyt korzystna, więc zostają kantory stacjonarne oraz internetowe. Te drugie mają tę przewagę, że wszystko możemy załatwić nie wychodząc z domu, siedząc przy komputerze. Jednym z takich właśnie kantorów internetowych jest KantorEkspert.pl. Czym się wyróżnia i dlaczego warto skorzystać?

KantorEkspert.pl – o firmie

Początkowo firma budowała swoją pozycję w kantorach stacjonarnych na terenie Lubelszczyzny, ale w 2014 roku otworzyła również kantor internetowy dostępny pod adresem https://kantorekspert.pl/. Założenie konta w serwisie jest całkowicie bezpłatne, a cały proces wymiany waluty można załatwić w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu. Kantor nie pobiera żadnych prowizji od wymiany, a oferowane kursy są zdecydowanie lepsze od tych, które spotkać można w kantorach stacjonarnych, czy bankach.

Warto zauważyć, że KantorEkspert należy do programu „Słucham Swoich Klientów”, a 19.07.2016 otrzymał Certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca.

Jak wymienić walutę w KantorEkspert

Wymiana w kantorze jest bardzo prosta i można ją opisać w 3 prostych krokach, ale zacznijmy od wymagań. Do wymiany waluty waluty potrzebne będą 2 rachunki. Jedno normalne konto w złotówkach, a drugie w walucie, która ma zostać sprzedana bądź kupiona. Zatem jak wygląda proces wymiany?

 1. Wysyłasz na wskazane konto bankowe walutę, którą chcesz wymienić,
 2. Realizujesz transakcję. Tutaj z kolei masz 3 możliwości:
  • zatwierdzasz wymianę po kursie w wybranym momencie,
  • korzystasz z opcji automatycznej transakcji. W przypadku tej opcji wymiana nastąpi automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty po aktualnym kursie,
  • ustawiasz kurs i czekasz. Wymiana nastąpi dopiero, gdy kurs wybranej waluty spełni Twoje wymagania,
 3. Wykonujesz przelew z serwisu na własne konto bankowe.

Przelewy zwrotne najczęściej odsyłane są w ciągu kilku minut, a z transakcji zrezygnować można w dowolnym momencie. W takiej sytuacji środki zwracane są na konto, z której dokonano wpłaty.

Polecaj i zarabiaj

W KantorEkspert znaleźć można również bardzo ciekawy system polecania znajomym, który gwarantuje dodatkowe korzyści dla obu. Osoba zapraszająca otrzymuje rabat w wysokości 60 pipsów (0,006 grosza), a osoba zakładająca konto – 40 pipsów (0,004 grosza) do następnej wymiany. Ilość osób, które można zaprosić jest nieograniczona, więc zyskać można na wielu kolejnych wymianach. Jak rabat wygląda w praktyce?

Dla 60 pipsów rabat wyglądałby następująco dla przykładowych kwot wymian:

 • 5000 EUR – dodatkowe 30 zł,
 • 10000 EUR – dodatkowe 60 zł,
 • 20000 EUR – dodatkowe 120 zł.

Podsumowanie

Korzystanie z kantorów internetowych to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. Realizacja wymiany z własnego domu to spora wygoda, a oszczędność pieniędzy wynika nie tylko z lepszego kursu, ale również z kosztów dojazdu do kantoru stacjonarnego, gdyż nie każdy ma taki tuż pod domem. Decydując się na wymianę w kantorach internetowych warto wypróbować KantorEkspert.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x